Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: My budeme mít 74 lidí (tedy večer, oběd 44 lidí) a máme rozpočet 125 tis., původně jsem počítala 100 tis, ale tam se nedostaneme ani náhodou. Jinak hudbu máme za 10.2tis, jsou tři a hrajou úžasně. A já myslím, že právě na hudbě se nemá šetřit, to je to, co bude dělat zábavu 7-8 hodin (aspoň u nás). Peněz jako šlupek, ale prostě nejde to níž. Vlastně jsem teď srazila ty šaty, když si je nechávám šít o 3 tisíce. Mě právě zarazilo to pití, původní odhad jsem měla já bláhová 12 tisíc :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak saticky tim ze se sijou jsme taky srazila o 3-4tis...:-) Vy máte našetřeno? nebo si budete taky pujcovat? no kdyz jsem zvazovala restauraci, tak jen pivo by nas vyslo na 12tis...:-(
Odpovědět
nam to vychazi na 20 lidi obed a ca 50 vecer.. teda v rozpoctu je 56, to budeme zvat... no je to mazec. jeste popremyslim, jestli neresit piti... proste platit jen nealko, par lahvi vina... hm... uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
ono je nekdy nealko drazsi nez alko....-(
Odpovědět
my mame nasetreno. teda nasetreno z pojistek :-D jak jsem lehla se zadama a skoncila na voziku, dostala jsem nejaky relativne maly, ale aspon nejaky pojistny. to jsme dali stranou, takze ted mame z ceho brat. jinak bychom se brali ve 4 na urade a na obed sli jen s rodicema :-D pokud ten dotaz byl na me ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: No my dostaneme od našich 50tis, ale těch 70 postupně šetříme, něco ale málo bylo našetřeno (8 tisíc za brigošku, 5 tis. na účtě a ještě se mi letos budou vracet penízky z úroků hypotéky, ale to ještě nevím přesně, kolik to bude, ale nějaká tisícovka to bude :o). Zbytek bereme z výplat. Co je horší, skončí nám asi podnájemník v dubnu a s těmi penězi jsme také počítali :o(
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že dotázek byl na martja_sgcz, ale to neva, rádi se dozvíme jestli si na svatbu půjčujete nebo ne... Já bych si na svatbu nikdy nepůjčila, ale vím, že každý to má jinak!!!
Odpovědět
Profilova fotka
martja tak jestli máte podnajemnika tak to je sranda:-) no ja prodam auto, a jeslti za to dostanu aspon tolik kolik chci (minimalne) tak nam bude chybet tak 40tis.. na to uz bychom si tu pujcku proste musely vzit.. nasi nam nedaji nic..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a uz jste zase pryc..mam jeste hodku a zmizim..
Odpovědět
ja tu jsem, tu a tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak to je dobre:-)
Odpovědět
obcas musim na zem jit si hrat, obcas tu sedim (to nevydrzim dyl jak 15 min bez kompu :-D)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D chápu:-) nu já zjistila ze to auto za tolik neprodám.. nu, tak to je teda v riti.. ale tak uz prestavam depkovat.. závoj se vyvyjí cím dál líp tak aspon neco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kuba teď spí, tak tu tady dřepím, už u počítače většinou i jím, abych neztrácela čas :-)
Odpovědět
:-D prejmenujeme to na klub zavislacek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem v klidu :-) dokazu se odlepit a vypnout to -už :-D:-D ale manza je pryc..v bedne nic nedavaj..pes chrápe.. co jinýho bych delala.. jsme líná:-)
Odpovědět
:-D liny sobotni odpoledne... se tesim na vecer - jdeme na lord of the dance :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak já to taky s klidem vypnu, ale když to dítě spí a já jsem doma sama, tak si sem k tomu sednu....ale srpnovou diskuzi v týdnu nestíhám, neskutečně jedete a mě nebaví dočítat
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to uz je dneska? je ja jsem na to chtela taky jit.. a vzdy na to zapomenu... tak to si to uzijte:-) my budeme asi koukat na ty dva teplouse:D
Odpovědět
jj, dneska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo ledové ostří, to je dobrá blbost :-D :-D :-D já už sem to viděla....
Odpovědět
Profilova fotka
no, me se na to nejak koukat nechce:-(( jenze doma uz se nemame na co divat.. a nikde nic jinyho neni..:-((
Odpovědět
nam televize ani poradne nejde - blbne signal, takze to je sekany...
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo holky ted mi drzte palce....hooodne...
Odpovědět
Profilova fotka
co se děje? jde o to auto? Jo jinak sem vám zapoměla říct, že dneska sem udělala poslední zkoušku, takže zkouškový je zamnou :-D
Odpovědět
tak to velka gratulace! alka co se deje???
Odpovědět
nejakej zajemce o auto?
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka gratulaceee:-)) ja_fi napsala jsem tomu od krerýho jsem si to kupovala at si to veme zpet..je jedina sance... to je na dlouhy vypraveni.. ted zvazuje moji nabidku... grr proc mu tak trváá!!!...
Odpovědět
:) tak drzim palec a jdu udelat nejakou hodne nezdravou veceri :D
Odpovědět
Profilova fotka
mnáám, taky bych si dala.. mam chut na pizzu... ale manza zakázal :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?