Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy tu jedete děvčata :o) Já podvazek mít budu, ale spíš protože to chce přítel :o) Jinak my tradice nějaké budeme mít, ale není to nijak striktní, to se prostě ukáže ještě. Ale jinak budu naboso :o) Jen sehnat boty, do kterých se vejdu, jsou mi všechny úzký :o/
Odpovědět
jj, jedem... i když teĎ se to nějak zadrhává... tak třeba nějaké pantofle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no čekám na sezonu, teď jsou všude jen samý kozačky :o) nebo tmavý boty.
Odpovědět
cau holky, jsem vam prisla dat dobrou, ale jeste jsem to poctive docetla.. zapomnely jste na prenaseni pres prah :-D tak dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Tak to u nás nehrozí, by si přítel uhnal kýlu .o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem poctivě dočetla. No já asi nebudu psát jaké tradice dodržíme. AHoj Martjo tak co šaty už máš vyřešeno? No s tou kýlou je to u nás podobné :-D já nechci ani ten podvazek, jelikož nechápu na co mi bude, svatební noc neřeším a tudíž ani prádlo na nějakou v uvozovkách svatební noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: No vyřešila tím, že si je nechám šít a od těch co se mi líbí si vždy něco vezmu :o) Z jednich bolérko, z druhých srdíčkový výstřih, z třetích korzet a ze čtvrtých ramínka :o) No a sukni z šatů dole už nějak nařasíme.
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka:-) no ja prave jen od more mam opaleny nadech :-)) a do tech zlutých potrebuju byt hnedá :-)) se mi to vcera nejak vyplo a nemohla jsme se sem dostat:-D jinak kráááásne rááno:_)
Odpovědět
dobré ránko, jsem si říkala, že bys to tak ukončila a ani se nerozloučila
Odpovědět
ty jo, tak já včera prohlížela obrázky šatů a žádný mě nanadchly :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka taky jsme zurila a manzel na me koukal a prej ze jsem uplne silena a zawislak, a pak dodal jezis tak to vypni ne?:-D:-D a ja na nej- vzdyt s emusim rozlouuucit...to uz nekomentoval:-D lidicka.. ja projela vsechny saty co existujou.. 2x ..:-D :-D faorita jsem menila ob den.. bylo jich asi 6:-D:-D no a pak jsem uplne zniceho nic, rekla tyhle.. no a je zajimavy ze jsou to fakt oni :-D ze jsem od ty doby nezmenila nazor a porad na ne myslim ze jsou to ty nejlepsi.. to je sranda co ?:-)) taky to tak mit budes:-)) ja jsem zrvona ted psala do jinyho tematu, ze jsme mela sileny nocni mury, ze furt na neco zapominam a ze na to proste nemáme.. tkaze dneska musim sednout a vsechno to sepsat.. podrobný plán dne, z toho odvodit co budeme mit/ co máme a to co planujeme finacne ohodnotit , abych vedela na cem jsme...:-(
Odpovědět
no na mě už taky chodí noční můry... se mi tuhle zdálo, že mám jako svatební účes dvar rozruchaný copy... no děs běs :-D :-D jinak ty na obřad odjíždím nenalíčená a neučesaná a ubrečená, jako že je to hrozný no prostě komedie ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
no tak jsem koukala na půjčovný těch salonů, co jdeme ve středu... a jsou to teda pálky a to mají ještě akci 8-( takový prachy se mi do půjčovného teda vrážet nechce... mno uvidím, ale jsem přesvědčená že si nechám ty moje, bo bych si nějaké nechala případně ušít... jako vrazit do toho 6000 a víc, za to bych mohla mít svoje šatičky
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kommedie ze s epreberu a nikdo nebere v potaz ze je svatba nebo ty jak proste nic nemáme a rychle se to honi na posledni chvili, tak ty mam ob týden:_D:-D ale tenhle byl o financích..takze to byl snad ten nejhnusnejsi:-(
Odpovědět
tak o penězích mám můry normálně, to nemusím spát, jsem zvědavá jak to zvládneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak ty moje? ty mas nejaky saticky?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: Já mám taky hrůzu z toho, že to nezvládneme. My tedy si můžeme vzít peníze z kreditky a hold to pak doplatit třeba z vybraných peněz, ale to se mi moc nechce. Co je nejhorší, co nám navýšilo rozpočet, je pití. Jsem to před 14dny počítala, kolik je toho potřeba a málem mě to porazilo :o( Vyšlo mi to na nějakých 28 tisíc :o(
Odpovědět
jj, mám už jsem sem dávala odkaz hodím ho sem znova http://www.svatebnisaty-romantica.cz/... ty zvětšené
Odpovědět
no já jsem zvědavá kam se dostaneme s cenou za hostinu my... jdeme do hospody asi v březnu, tak jsem zvědavá, i když radši bych to věděla už teď abych věděla s čím tak asi počítat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
matja jen piti?:-/ to je taky spatny..:-(( no mi si prave kuli tomu zridime tu kreditku a pujdem do minusu.. klasickou pujcku nechceme..:-(( no hosinu chci aby se dostala max na 30 000- to je maximalní hranice- a myslim jak raut obed proste vse... jj uz si vzpominam:-) no uvidis jak ti budou sluset.. a 6 za pujcovný je jeste dorbý..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no my taky tajně doufáme, že se s hostinou dostaneme max. na 30 000. V úterý se jdeme domlouvat podrobněji, tak jsme zvědavá, když mě z toho nešlehne tak dám pak vědět :-D Jinak za 6 jsou šaty fajn, já mám za 6500, ale úplné nový z letošní kolekce a tak nějak se mi to zdálo úměrný.. :-)
Odpovědět
ahoj holky, na skoka :-) saty i za 6,5 jsou fajn :-) hostina do 30t by se mi taky libila, ale asi to nevyjde..
Odpovědět
tak samozřejmě, že tohle půjčovný je levnější, mají tam půjčovné i za 16.000, ale tak to nejsem blázen... já mám tyto šaty půjčené za 3.500,- ale dát nějakou desítku za půjčení a pak mi z toho nic nezbyde jenom fotky, to mi přijde k ničemu ;-) tak dostala jsem nápad, že bych si k těm mým šatičkám pořídila takovou čelenku jako měla Dora v Tři oříšky pro Popelku, jak tam šly na ples jestli si pamatujete... ale asi by si to nedalo sehnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Zkus ještě ty fotky s třičkama :o) alka: No jídlo nás vyjde taky na podobně, protože to máme až od 16 hodin (oběd, ale jen lehký a jen polévka a hlavní jídlo) a pak raut a prasátko.. ja-fi: Mě vycházely šaty z nové kolekce 8-10 tisíc, tak si je nechám za 5.5 ušít .o)
Odpovědět
ha, tak mi odepsal varhaník, takže pohoda ;-)
Odpovědět
lidi: myslis tuhle? http://www.rozkvetlekonvalinky.estran...
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky:-) napsala mi ta holčina na ten muj "závoj" !! to je super.. mam víc štěstí než rozumu... uplně přesně podle mých představ,.. v pondělí si jde nakoupit materiál -juchůůů :-))) tak davam dohromady seznam hostu..zda s emi ze jsme to nejak zkrouhla...:-D:-D no tka ja bych chtela tak za 8 obed, za 7raut.. a tim bych chtela koncit:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Kolik jich nakonec bude?
Odpovědět
Profilova fotka
martja- no ja nevim:-D jsme udelaly seznam kterýho jsem se drzela i pri cateringu a pri oznamenich..nu ale mela jsem to fixou na papiru.. a manzel rozlil piti... a je po seznamu.. citelny tam neni nic.. no tak pisu znova.. ale prijde mi ze na obed jsme jich mely vic- a nevim na koho jsem zapomnela.. pro zmenu zase kamaradu mam nejak hodne:-D:-D holky jak to udelate (mam rodinu 30členů -ale k obedu zvu jen babi a dedu) takze na odjizdeni od nevesty tam vsichni budou.. na obrad tam taky budou.. ale obrad je v 1 a oni jsou pozvany od 5ti.. co snima???:-D:_D jinak jsem prave dodelala plán na utajení, coz je super:-) jelikoz mi to do sebe uzasne zapadá:-))
Odpovědět
Profilova fotka
to to hodně krouhám :-D:_D nejdriv bylo na obed 50lidi.. pak 25.. a ted uz jich mam 20 :-D:-D a na vecer melo prijit 80 lidi a mam jich zatim jen 40:-D:-D juj to jsem to teda vyvedla:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?