Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je docela soda hlavně,aby ti seděly a nebyl jiný problém
Odpovědět
Profilova fotka
to neni soda- to je masakr... takze tam pojedu a zabiju je tam vsechny... tak to bude půl roku... 8-(
Odpovědět
alka: a hele.. nedají ji alespoň nějakou slevu.. když už to měli mít hotové.. mají přeci nějakou dobu na to?? nebo ne??
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Jj, Japos :-) Ale nez se to vsechno vyplni a zkontroluje...uff, docela se tu potim
Odpovědět
no.. to mě to čeká taky.. chtěla bych stihnout tu slevu.. ale asi to budu muset objednat sama.. přítel je furt v nemocnici... tak to bude sranda.. nějak to dáme dohromady v nemocnici.. ty texty atd. a já to pak objednám po víkendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou jj maji 8týdnů max... teda oni pisou že do 30ti dnů max 6-8týdnů .. to vis ze se slevy dozaduju, ale zatim na to nereagujou:-((
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to je desny, ze se mu pridaly ty horecky :-( Na jak dlouho to doktori vidi?
Odpovědět
Profilova fotka
brou jeslti to neni tajny, a co mu vlastne je? tohle neni normalni aby s emu v nemocnici pridaly horečky:-(
Odpovědět
ahojky, chtěla jsem napsat už dopoledne, ale nějak mi nešlo bms, tak jsem aspon vyžehlila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky už jsem tu taky... ;-) já bubu z Japosu taky objednávat až v pondělí.. včera jsem zjistila, že se budeme asi trochu dýl dohadovat nad textem v oznamku...přítel má teď nějakou vzdorovitou náladu... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já mozna prijdu a oznamka budu mit v poste x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: balerínky jsou krásný... kdyby byli levnější tak bych neváhala...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pajiK. dekuju :-) Me se taky moc libi...Slecna slibila, ze mi jeste odpoledne posle dalsi fotky (chtela jsem aby udelala nejaky vlastni).
Odpovědět
alka: ty jo ať ti dají slevu.. !!!! to je jednání! ještě, že to máš fakt takhle s předstihem. nuuna: no doktoři zatím neví, kdy ho pustí.. prý až bude bez teplo a nebude mít dren.. tak nevíme.. no tajné to není.. on by mě zabil, když by zjistil, že jsem to sem napsala :-D má prostě nějakou bulku jako na zadku.. tedy je to jako vedle konečníku.. takže fakt něco příjemného.. říká se tomu píštěl nebo co. No je to prý jako zánětlivé.. ale oni mu to vičistili, ale nějak tam ten zánět furt měl, tak mu nasadili antibiotika, protože k tomu dostal ještě pak 38 (to jsme si už myslela, že by mohl jít domu). Pak mu vypdl dren, tak mu ho tam znovala dávali.. a vzhledem k tomu, že tam furt byl ten zánět, tak dostal ještě jeden, aby se to lépe čistilo. Tak teď prý po odběrech krve je zánět u ústupku, ale ještě netušíme na jak dlouho to budu. Doufám, že třeba v pondělí, úterý by mohl jít domu..
Odpovědět
brou: zkusenost nemam..
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Jj, to mi neco rika, to neni nic hezkeho :-( No, je pravda, ze musi byt snad den bez teplot, aby ho mohli pustit, jinak nesmi... Taksnad se to brzy spravi. ATB by mely zabrat a pak uz bude dobre :-)
Odpovědět
alka: to už snad není ani možný s těma šatama...
Odpovědět
jinak my řešíme čokofontánu, na jednu jsem narazila tady v bazarku, tak je rozjednáno, uvidíme jak to dopadne ;-)
Odpovědět
no dneska právě už teplotu nemáme.. tak uvidíme co mu zase řeknou večer ;-)
Odpovědět
fu, ted jsem vas docetla - reakce na brou byla na ty chabarovicky ucne.. brou: s pritelem teda nic moc... ale je dobre, ze ho hlidaji.. a zatim nepousteji.. kdyz mu litaji teploty, neni to uplne v poradku. alka: ty saty jsou teda story.. by meli uz taky nejak zareagovat ne? co zareagovat na stiznosti, by meli sami nabehnout, omluvit se, nabidnout odskodneni za to cekani!
Odpovědět
alka: Bohužel je problém, že už za ty šaty mají zaplaceno. Máš k dispozici potvrzenou objednávku nebo smlouvu? lidicka: A kupuje se do čokofontány nějaká speciální čokoláda nebo je jedno, jaká se tam dá? brou: Příteli přeju brzké uzdravení!
Odpovědět
lucine: kupuje se speciální, ale můžeš i obyč čokoládu, ale tu musíš naředit... já vím, že tam někdo dává i Milku :-D
Odpovědět
lidicka: Já nad fontánkou taky přemýšlím, ale zajímalo by mě, jak ta čokoláda do toho vlastně chutná... Taky bych spíš asi volila Milku... :-)
Odpovědět
holky díky.. doufám, že už ho budu mít brzo doma :-) lucine: hele kámoška měli do fontány nějakou specialní čoko.. a byla fakt vynikají.. říkala, že tahle je do toho fakt nejlepší.. (samo, že si nepamatuji název :-| )... nedavno jí měli kámoši na oslavě narozenin... a měli jinou čoko.. a fakt to nebylo ono.. ta čokoška je fakt asi docela důležitá...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: No hlavni je, co mu nameri vecer - protoz evecer se kazdymu trosku zvysuje teplota, tak hlavne at to nepreleze nejak vysoko zase. Jinak holky, odeslala jsem objednavku na oznameni, do tri dnu (nejspis pracovnich) bych mela mit v ruce korekturu...jsem fakt zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou to je strasny.. chudak malej...tak to drzim palce:-) lucine smlouvu? to asi ne, to spis jen to zaplaceni.. ja je nechci zalovat nebo neco, ja chci jenom svoje saty..:-((( chjo to uz neni normalni..
Odpovědět
no jsem taky zvědavá co večer.. dneska za ním zase jedu... nejlepší je, že je v Neratovicích :-|
Odpovědět
alka: díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jestli to prave neni tim, ze vedi, ze chces jen ty saty,a tim te maji v hrsti :-D Jsou to mizerove... :-|
Odpovědět
alka: Mají zaplaceno a jelikož máš k dispozici jenom to zaplacení, tak jsou páni v téhle situaci oni a bude to podle nich... Kdyby jsi měla smlouvu nebo objednávku, tak už by to bylo o něčem jiném (datum vyhotovení, sankce apod.)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?