Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj byla:-) ale uz to nepotrebuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj,jsem tu :-) dočetla jsem,koukám,že čekáte na reference z Plzně :-D takže jen ty nejlepší!!Jela jsem tam z šíleně smíšenýma pocitama,hlavně taky jsme to našli,protože to je na druhým konci města,než drahoušek bydlí,ale našli jsme.Otevřel nám přímo p.Kubík a uvedl nás do svýho bývání.Hned nám ukázal nabídku snubáku,co má i na netu,už jsme ale měli celkem předem vybraný,jen nám řekl,co je lepší,co se líp nosí atak,vůbec nám nevnucoval víc zlata,na kterým by víc vydělal (máme kombinaci ocel+žlutý zlato),takže typ jsme vybrali a zkoušeli jsme velikosti,no problém, já mám stejnou jako zásnubák,ikdyž bych mohla mít i o čísilko větši,ale vzhledem k tomu,že mi otíkají prsty a svatba bude v srpnu,tak jsem přecejen zvolila tu svou velikost 53,akorát drahoušek má o číslo větši než svůj norm prstýnek,co se týká šířky,tak 6mm už je moc hamatný(ta ocel),i 5mm pro mě bylo hodně,takže já mám 4 mm včetně 1 mm zlata,drahoušek má 5 mm a hned navrhl,že klidně aby byl dobrý poměr,tak mu tam udělá 1,5 mm proužek zlata, že mu nevnucoval 2 mm zlata,na kterých by ta cena zas samosebou naskočila, budeme je mít v lesku, bez kamínků, byli jsme naprosto spokojený,pan Kubík je fakt profík a hlavně pohodovej přirozenej člověk,co jsme si řekli,to nám udělá,cenu nám vypočítal ohledně toho 1,5 zlata, nebyl problém,ikdyž to není standardní, má 1 mm nebo 2 mm a sám zvolil na 5 mm 1,5 mm zlata, takže fakt my jsme naprosto spokojení a i ten můj a on je někdy celkem náročné,ale byl z pana Kubíka nadšenej,zpřístupu,ze všeho a teda podtrženo sečteno, cena 5000,-!!! +teda rytina 400, takže supr supr supr!!!!! eště vlastně o 2 tisíce míň,než jsme měli naplánováno x-) x-) x-)
Odpovědět
:-) ok.. co jsi varila??
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: :-D tak Evu a Vaška beru jako vrchol děsu a odstrašující příkklad. Nic proti lidovkám a dechovkám, ale na ty dva jsem fakt alergická.
Odpovědět
Profilova fotka
jé chybka,mohla bych mít o číslo menší ne větší,jsem se upsala :-)
Odpovědět
safi: ja prave taky :-D ti mi dojet na svatbu, tak se jdu hned zase rozvest :-D ten dotaz s varenim byl na alku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: Ty jo, tak to je úplně super cena a je fajn že máte i takovou zkušenost!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak nabídka prstýnků paráda,dokonce se tam drahoušovi líbilo i víc typů i celoocelový a kombinace lesk/mat,cozž jsem uplně koukala,ale zůstali jsme u těch svých ocel zlato,aby jsme tam měli aspon něco tradičního trochu :-)
Odpovědět
brii: gratulace!!! normalne me lamete, zensky... nuuna a ty... lakalo me bily zlato, pritel je ochotnej do toho ty prachy vrazit (teda v mire), ale tohle by asi bylo mnohem levnejsi a taky krasny...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeste nic:-) ale am nalozeny maso a koupila jsme hranolky:-)(manza prijde v pul 10) brii tak to je super ze to takhle dopadlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavli:jojo, to rozhodně,z ceny jsem si sedla na zadek x-) a jsem ráda,že jsme tam zašli osobně a fakt vyzkoušeli přímo i tu šířku prstenu atak
Odpovědět
alka: a v cem nalozeny? ;-) furt hledam inspiraci..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo,dopadlo to nad moje očekávání, nu řeknu vám,že si myslím,že stejně až ty prstýnky všichni uvidí,že si budou myslet,že je to bílý zlato, takže pro nás je to naprosto supr alternativa za bílý zlato a myslím,že jsou nezničitelný a hlavně se z nich snad neosypeme :-) já jsem na zlato zvyklá,ale můj drahej ne,takže ocel supr
Odpovědět
brii: to zni fakt super... ma i bily zlato na zasazeni do oceli nebo titanu, nebo to se nedela?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: vzdy tim co je po ruce:-) oliv olej cibule cesnek a takovy jedno koreni jmenuje se to gril koreni na krkovici bez soli- je hrozne dooobrýýý :-)))jeste tam jemu hodim klobasu a kozi rohy:-))) jo to mi povidej..pripadam si jak tupoun kterej vari porad to samy dokola:-(( hooolky-ted mi psala ta pani!! dneska odeslala oznámeníííí- jupííí to znamena ze pá nebo po ho mám u sebeeee:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, všechny barvy zlata nechává do prstenů zalít ;-) žlutý,bílý i červený
Odpovědět
Profilova fotka
juj, tak mi napsal rýdl...ten manzovo(1variantu) zamitl..neni to mozný- nemá na to stroje... a druhá je docela drahá..takže budeme mít s manžou uplne jiný prsteny... :-|
Odpovědět
brii: hm hmmm! tak o tom by se dalo uvazovat! alka: jo, presne tak... lovim kde se da a pak stejne uvarim to stary znamy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
řekl nám hned:co si řeknete,to vám udělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi asi tak...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak jstee?? mam uz jen 9minut:-D
Odpovědět
Ahojky. Holky omlouvám se, ale objednávala jsem botičky. Celá noha poměřená, tak snad dopadnou dobře :-D lidi: manžovi říkaj krtek a já jsem to taky podědila, proto krtci. Na internetu měl přezdívku mouleman (moule - angl. krtek :o) ) alka: Vím, že byste to měli trochu z ruky (ale podle manžy blíž jak do Prahy). Znám tu zlatníka, který ti ten prsten udělá podle představy a ne za draho. A dělá i složitější než máte na mysli i vy. Možná by to stálo za to. Možná by ti udělal i ten tvůj a za levněji. Nebo pokud si troufnete a pošlete my obrázek na e-mail i s mírami a představy barev, tak se ti u něho můžu zeptat. Viděla jsem ho dělat zásnubák přesně podle přání zákazníka a je opravdu šikovný. To je ten zlatník, co budeme u něho nechávat dělat snubáky my. Má ceny lepší než ostatní a zlato má opravdu kvalitní.
Odpovědět
Profilova fotka
picaso- tak tfuj tfuj tfuj:-) picaso- trosku pozde.. ja uz zaplatila dneska zalohu.... a jestli myslis ten manzi..tak klidne preposlu instruktážní mail:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a eště k panu Kubíkovi,ptali jsme se na zálohu a žádnou nechtěl,Pepíno je zaplatí až při převzetí ;-)
Odpovědět
alka: A myslíš, že kdybys našla lepší nabídku, že to nejde zrušit? No nic, snaha byla. tak jestli chceš, přepošli všechny potřebné údaje (velikost, materiál, zda máte vlastní zlato apod.) a já sa zeptám, jestli chceš :o))
Odpovědět
alka: A zkus popsat i ten tvůj, jen se zeptám (čistě ze zvědavosti) na cenu :-D
Odpovědět
briiseis: Tak gratuluju k dobrému výběru. Já s etěším, až se vrhneme na ty naše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picaso -diky ale to radsi ne, mam z nej radsot nechci bejt dozivotne nastvana ;-) na muj se neptej :-| stahovat ten svuj nebudu to fakt ne, skoda ze si to nevedela driv:-( jo a ty mi musis dat mail:-) at ti ty info muzu preposlat:-) bríííí to je super ze tu taky nekdy si :) a jaký to jsou v tom albu:-)
Odpovědět
alka: máš to na IP. Tak na tvůj se ptát teda nebudu :-D No, jo, jenže jet omrknout prstýnky a rovnou ho zamluvit. Kdo to mohl čuchat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem všechny prstýnky z alba vymazala a nechala tam jen ten náš objednaný, budou hotový do konce února,jojo ted tu su,protože sem připojena u muže na bytě,takže tu můžu ted oxidovat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?