Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nedavali basnicku - a taky pak dostali hromady prisernejch kramu :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna Krámů se bojím..., tchýňa miluje cibulák a růžový porcelán. Jinak u nás je (kromě babiček) většina hostů z té mladší generace, tak snad budou rozumní...
Odpovědět
Profilova fotka
holky a už máte představu jaký oznámení? My jsme se kupodivu shodli na něčem hodně jednoduchém, třeba jen zlaté prstýnky, nic víc...A docela se sama divím, že jsme oba na takovou tu klasiku, přitom se mi originální oznámení moc líbí,ale vybrali jsme takto..někomu to bude připadat asi staromódní. jinak citátů je spousta krásných!!!!Moc se mi líbilo: A motto ať nám napíše sám život.... Ale dali jsme Brzdo, spojka, plyn a teď už společně... Přítel je totiž blázen do aut a lidi budou vědět proč to tam je :-D Jsem zvědavá s čím přjde Alka
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: My uz mame oznameni vybrano :-) Dlouho jsme se rozhodovali mezi c.1 a c.4 co mam v albu, ale nakonec i diky lepsi nabidce zvitezilo c.4 :-) janik: jj....uf. No kdyz si vzpomenu, co dostala moje sestra, jima me hruza, takovych pracholapacu...A my mame malinky byt. Tak se pojistime basnickou a budeme se modlit... :-D Btw moje znama ma na tyhle kramy talentovanou rodinu... treba k Vanocum dostala asi metr velikou zulovou sochu orla... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem našla text na oznámko úplně netradiční, aspoň já jsem ho ještě nikde neviděla. Mám ho v albu inspirace u obrázku oznámka pod názvem "můj výtvor". A co se básničky týký, tak se mi taky moc nelíbí, ale nejsem moc tvořivý typ, takže pokud nenajdu nebo nevymyslím něco jiného, tak dáme tu ohranou. Navíc u nás v rodinách to bude novinka, protože obě strany byly na svatbě naposledy tak před 12ti a více lety a to asi básnička ještě nekolovala.
Odpovědět
Profilova fotka
safi: jj, tak to znam :-) To mam od pritele prisne zakazano :-D
Odpovědět
nuuna: My se taky vejdeme akorát, a nevedeme takovou tu obr. obývákovou stěnu, kde by se udělala výstavka porcelánu a broušených skleniček. U nás v rodině básnička taky ještě nebyla, ale rodičové zase řeší to, že je blbý říkat si o peníze, mě to teda blbý nepříde. Byla sem o to požádaná na třech svatbách, co jsem byla, a vždycky jsem se snažila darovat peníze nějakou vtipnou formou.
Odpovědět
Profilova fotka
janik: at si mysli kdo chce co chce - v dnesni dobe by mi to blby neprislo :-D Ten kdo to pochopi tak, ze si clovek rika o penize s natazenou rukou, nestoji za starosti... A ostatni to pochopi spravne. Stejnak se asi nenajde nikdo, kdo by prisel uplne bez daru... a timhle clovek jen rika, aby nic nekupoval, a tu castku at da v penezich... Kdo se naprdne, jeho problem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak tak, úplně souhlasím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: krásný oznámení, my si ho budeme dělat samy, tak první návrh je v albu, ale nelíbí se mi ty prstýnky, tak to ještě musíme upravit. byl to jen první takový nápad Jinak my taky asi budeme dávat básničku, u nás v rodině to bude novinka a trochu se bojím reakcí
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdyz se nad tim tak zamyslim - svatebcane taky urcite nepremysli nad tim, kolik sjme my zaplatily za to, aby oni se dobre najedli a dobre se bavili..A nikomu to hloupe neprijde, ze tu srandu platime (nebo s pomoci rodicu, to je fuk). Ale proste oni to neplati, a taky jim to neprijde divne. Tak si nelamejte hlavu s tim, jestli nema byt hloupe vam si rikat o penize ;-)
Odpovědět
nuuna: no, to se lip rekne nez udela :-) ja si naprosto nedokazu predstavit reakci rodin... fakt.. myslim na to, ze nebudeme chtit dary, ale penize. oni jsou v mnoha smerech strasne tradicni, ale fakt strasne! a co se kramu tyce, no to tchyne teda vede. Ta nam furt neco posila, pritel se s ni po telefonu furt hada, protoze nic nechceme, vsechno mame, a s pristim balikem po kamaradovi dorazi zase blbosti. My to nemame kam davat, oba jsme v tomhle zajedno - byt si nehodlame zasekat blbostma a nemit se pak kam hnout, potrebujeme prostor. A prijdou nam stohy povleceni... to by jednoho omylo. Takze se svatby trosku desim :-D no nic, jdu si udelat obed... dneska to bude asi krupicova kase... nemam naladu na nic slozityho :-D a kasi miluju.. bych ji prckum nejradsi ujidala :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: Tak si udelej i poradnej talir pro sebe! :-D Taky delate s lentilkama? My vzdycky delali oblicejiki a libilo se mi, jak se rozpousti ta barva :-) Holky, nevite, kdo tady mel taky oznameni z Japosu? Nebyla to Lidicka?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: taky miluju krupicovou kaši.... Jïnak u nás rodiny nejsou nějak tradiční. Ale ani jedna rodinna nemá peníze...A přítel dostal od táty vlastně barák ve kterém bydlíme a nic po nich nechce, i přesto, že moje mamka nám kupuje věci i třeba pro Kubu a jeho rodiče nikdy nic jen tak nedají!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi dnes jdem na obídek do města s drahouškem,apak hned na ty prstýnky,těšííím se
Odpovědět
to si piste, ze si udelam talir jen rpo sebe! prtata maji kasi k veceri, obed maji dneska rizoto :-D nuuna: tak to my delame kasi s prekvapenim :-) das na dno talire kousek cokolady, pak to zalijes tou kasi, navrch co chces.. ale ta cokoska se pod tou teplou hmotou rozpusti... aaaaaach... :D miluju!!! pell: no, na tom je prave to nejsmutnejsi, ze u nas ty rodiny penize taky nemaji, ale nejradsi by se rozdaly.. to bys pak brecela, kdyz ti prijdou zbytecnosti, pritom vis, ze do kapsy rodice maji fakt hluboko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: u nas je to stejne - penize nejsou, ale nekteri chteji mermomoci prispet co to da, protoze to tka proste citi, a dela jim to radost, ovsem me pouze starost ...
Odpovědět
Profilova fotka
holky u nás to je taky podobně moje mamka je v důchodu a babi taky a přesto nám chtějí dát k svatbě peníze - dokonce oni si myslí,že ta básnička o penězích je dobrý nápad. Docela mě to překvapilo ale ona celkově mě moje babi která je 91 překvapila jak nám fandí v uspořádání naší svatby. Tchánovce neřeším, máme dobrý vztah ale jsou prostě jiní takový vlažný nezajímalo je když jsme se zabydloli apod.
Odpovědět
brii tak dej pak vedet, jak jste dopadli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem tu básničku mamce ještě ani neukazovala, tak jí to musím ukázat, jestli je to blbý nebo ne.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas o basnicce vlastne nikdo nevi ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se chystame na to rozdat basnicky,ukazovala jsem to rodicum a zda se jim to jako super napad,tak si myslim,ze to bude v pohode.nerada bych dostala veci co pak stejne ulozim nekam hluboko do skrine kde budou zabirat jen misto
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zjistuju, ze fakt neni snadny vybrat ten pravy citat ... Mame vybrane asi tri hezke, z toho jedne kratky a dva asi na sest radku... Asi nemusim rikat, ze ty delsi se libi vic, ale buh vi, jestli se nam to tam vejde.....
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: ja si nekolikrat cetla tema o "nejpovedenejsich" svatebnich darech... a pokazde kdyz si to prectu, libi se mi ta basnicka cim dal tim vic :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: a jaký citáty se ti líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
nuuno já nejdřív čekám jak dopadne focení a pak se rozhodneme jaký typ oznámení uděláme zatím máme vybrané asi tři verše. Ale docela mě pellullinka nahlodala s tím originálním textem. Jelikož můj nastávající je blázen do aut tak by to bylo taky super a každý by to pochopil.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:budu se tam muset taky mrknout :-D ,nasi jsou v tomle pri me nebot ke svatbe dostali dva totozne toustovace :-) proto nas plne chapou :-D
Odpovědět
nuuna: :-D jo, to chapu... nasi kamaradi si takhle napsali seznam, co by radi, aby se vyhli tem fakt uzitecnejm darum, coz tam neopomneli napsat... takze se ta nase povedena particka domluvila a jasne, ze jsme jim koupili za celou partu spolecny dar, ale jinak kazdy vyhrabal neco faaaaak nechutnyho a zabalili jsme jim to. Takze tam byl starej monitor z doby krale klacka, k tomu psaci stroj misto klavesnice, nejaky procelanovy jeleni se taky nasli. Kamosi, kdyz to rozbalovali (prede vsema), tak to u prvniho daru bylo hahahaha, u druhyho a tretiho haha a u patyho uz se tolik nesmali :-D zato my jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, nam se libi tyhle tri: Jediné, co bude důležité, až odejdeme, budou stopy lásky, které tu po nás zůstanou. Miluji a chci tě stokrát víc. V slzách, smíchu, trápení i štěstí, dělit se s tebou o vše v každý čas, aby, až jednou na vlasy nám padne sníh, mohli jsme si říct - život byl krásný. W. Shakespeare Věříme, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věříme, že láska je silnější než smrt. Me se libi v poradi odzadu... :-) Posledni nejvic... a ten prvni beru spis jako kompromis...
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: našla jsem ten text na kyoprintu a hned mě to oslovilo, jelikož je to prostě k tématu...a líbilo se mi to :-) Lucinka: tak to je hezký, já ani nevím co naši dostali ke svatbě, ale je fakt, že my prostě všechno máme a co nemáme si radši koupíme samy! A penízky se budou hodit, jelikož hostina se vlastně platí až druhý den, tak by bylo fajn, dostat i třeba pár korunek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?