Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ja_fi: To je dobrý nápad. Doufám, že mi nezalže :-(
Odpovědět
jsem nekoukala, odkud pani je... ale asi by je stejne nemela na prohlidnuti. kdyby ti zalhala, mas to na papiru a presMMB se da myslim slusne vymahat vraceni..
Odpovědět
no teda koukala jsem na ty sandálky, mě spíš přijdu že hází zlaté odlesky
Odpovědět
ja_fi, lidi: Díky moc :-) Zkusím napsat a ještě mrknu. Možn jenom šílím. Do léta času dost, tak mrknu i po obchodech a snad najdu ty nej :-)
Odpovědět
nz, hlavně dobře vyber ;-)
Odpovědět
si myslim, - hele ted urcite vyjedou letni kolekce... bude spousta novych bot... zkus deichmana, ten miva docela zajimavy boty.. a vubec :-) pul roku! pohoda :-)
Odpovědět
tak holky dobrou
Odpovědět
jj, taky dobrou.. padam..
Odpovědět
Díky, holky. A dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kríísne rááno holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už máte svatební šaty? Já vůbec nevim jak dlouho dopředu se chodí do půjčovny šatů.
Odpovědět
ahoj holky.. kklaruska: ja myslim, ze cim driv, tim lip, pak uz to bude probrane a zarezervovane... pokud si teda saty nechces nechat sit nebo koupit.
Odpovědět
Článek se načítá
alka: Dobré ráááno :-) kklaruska: Ahoj. Tak vy to máte v pátek? Tak to tu nebudu první nevěsta :-) Holky už chodí do půjčoven teď. Já si je nechávám šít, takže nespěchám, ale pokud budeš půjčovat, tak už začni navštěvovat. Srpen je dost žádaný měsíc, tak aby na tě vyšly nějaké krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to konecne doceltla-teeda vy jste fakt ukecany:-) doufam ze budete i denska:-) jsem tu sama v praci x-) jinak k tematu zarizovani svatby - s manzou nic nezarizujeme, on me zná, ja jeho taky:-D takze je to cele na me- coz mi vyhovuje, on dostal pokyn ze si ma sehnat pivo, prase, odtahnu ho na oblek, na prsteny, reknu mu castku kde co stoji jestli je to ok (jen pro posvecení) a je to.. jinak o půlce veci neví... Ani jednomu to nevadí, ja si spis chrochtám ze s emi do toho nemontuje.. jediny co me trochu mrzi ze tu "dohodu" pochopil spatne, a ani se o svatbu nezajima.. kdyz zacnu o necem povidat tak jakoby neslysel a zacne mlt o necem jinym-to je snad jediny co me mrzi.. ale tak to je malickost-stejne se semnou o tom nikdo nebavi v rodine, tak uz si zvykám :-D:-D jinak na saty? CO NEJDRIV! myslim ze uz ted je pozde:-)) ja jdu dneska s kamoskou na saticky:-) tak jsem zvedava-ma stejnou postavu co já, tak aspon uvidim co kde novýho dostaly -si docela rikam o maler co ? :-D
Odpovědět
alka: Podobně jsem na tom já s manžou a rodinou. Nakonec jsem ráda, že jsme to vymyslely tak, jak jsme to vymyslely. Ale musím přidat k dobru. Do toho Děčína s námi pojede můj budoucí tchán. Supr, aspoň nemusíme mít peřinu, jsme oba začínající řidiči ve městě :-( A já chtěla, že tam obhlídnu kadeřnici. Takže abychom tchána nestresovali, tak si výlet do Děčína (až bude samozřejmě pěkné počasí) uděláme znovu. Domluvit kadeřnici, kytku apod. No nejsme blázni :-D Jsme, ale stojí nám to za to :-D
Odpovědět
holky, u nas je to podobny, jen ze pritel vi, jak se v tom vyzivam, tak se obcas zepta a snazi se poslouchat :-) rodice by asi radi diskutovali, ale to jen tak tu a tam hodime kosticku a o cenach se vubec nebavime - to uz jsme tu myslim resily.. protoze rodice jsou z toho pak naprosto v soku, kolik za co davame. picasso: me to prijde vcelku rozumny :-) takze blazni nejste :-D a nebo je nas blaznu vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picaso -vzdyt jo-to je nahodou fajn :.-) tak tchana? toho vuuubec nezatahuje-ten je snad jedinej"proti" ne ze bych s emu nelibila, ale sám je takovej nestálej a nezodpovednej takze se to snazil manzovi vymlouvat a takovy ty klasicky kecy... takze ten dostane oznámení, pokyn kde má být a v cem a to je vse:-D nic vic po nem nechci :-D ale je fakt ze kdyz jsme hledaly v pocatcich misto na hostinu tak se snazil a hledal:-) tak s tou moji kadernici ja nevim co delat.. jeslti treba jen neplasim, ale jestli si nemam zaridit nejakou dalsi kadernici jako nouzovku (ona je totiz tehotna a termin má v půli srpna 8-( )...vizazistka je.. klukovi na kytku se mam ozvat v breznu, dj taky v breznu-spis dubnu, za 14dni jdu na kafe se zuzkou, tak myslim ze ty hlavni veci mam asi vsechny coz? me prijde totiz ze vse mám, a zaroven me porad honi v hlave ze na neco dulezitýho porad zapominam...
Odpovědět
alka: me prijde, ze to hlavni mas rozjednany... mrkni do svatebnho planovace tady :-) tam obcas chytim inspiraci, co jeste bych mela..
Odpovědět
Profilova fotka
no tam mi prijde ze prave nic noyho nepisou:-)))
Odpovědět
tka mas vsechno! :-D
Odpovědět
holky, me tak napada, jestli ty pripravy nakonec nebudou lepsi nez potom ten vlastni den D.. :-) ja si to docela uzivam..
Odpovědět
alka: Tak to já s tchýní a tchánem vycházím dobře. Sice tam byla jednou nějaká nesrovnalost, ale to bylo tím, že jsme společně bydlely. Tchýně mi dokonce sehnala tu švadlenku a ještě mi od ní dala typ na levné látky :-) Tchán se nabíd úplně sám. Měly asi strach, že to někde opřeme. No, být tebou, tak se jí zeptám, jestli nemá kolegyni, jako náhradu. Může se to protáhnout a může být zrovna v nemocnici :-( No u mě to bude zajímavé. Zajedem ke kadeřnici, ukážu ji účes a ona my bude muset říct, jestli v pátek před obřadem to zkusíme a pak v sobotu na ostro nebo ne. Ale já to chci jednoduchý, tak snad doufám, že to půjde. A kdybych sehnala kadeřnictví s kosmetikou dohromady, bylo by to ještě super. Asi bych toho chtěla hodně, co :-D
Odpovědět
ja_fi: No já už se těším, až bude termín na matrice zaplacený a pak se to všechno rozjede. Oznámení, svatební trička, prstýnky, bydlení a to bude asi tak všechno :-D
Odpovědět
picasso - vubec toho nechces moc. me ted akorat dali v hotelu kontakt na kadernictvi-manikuru-kosmetiku v jednom, kousek od hotelu. dneska tam jdu na strihani, spis omrknout situaci, probrat, jak to s nima funguje, jaky maji ceny (nemaji webovky), cenove jsou hodne slusny.. tak uvidim. kdyby to vyslo, bylo by to fajn. ale mam v zaloze jeste jednu vizazistku s kadernici, se kteryma se uvidim pristi tyden... tak snad budu mit aspon v jednech stesti...
Odpovědět
a musim vyrazit, protoze v penezence ani kacka :-D bankomat budu muset sehnat..
Odpovědět
tak zatim,..
Odpovědět
ja_fi: Tak šťastné hledání :-) To máš dobré. Já hodila dotaz mezi nevěsty v ústeckém kraji a zatím nic :-( Tak snad budu úspěšnější na netu a až budu volat nebo nějaký navštívím, až tam pojedeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja jsme nastvana.. gr idiot línej.. jsem nasla na ebay konecne presne tu sitovinu o bych si predstavovala a stráááášně moc ji chtela-to je presne o dokonaly, tak jsme mu napsaly jelikoz neposilal do čr, jestli by mi to neposlal-ze priplatim.. no a ani neodpovedel -naprostej ignor! gr..ted nebudu mit ten muj vysnenej zavojik(sitovinu) fnuk.. ja si to teda moc neuzivam :-D:-D dneska jen za jednu noc jsem mela asi 5nocnich mur(coz je i na me docela dost) a ac se nejednalo o svtabu vzdy se tam mihla nejaka nevesta nebo neco svatebniho.. no sileny, jsem z toho ráno byla uplne mimo..) no kolegyni nema- ona je na matersky(3lety chlapecek) a dela u sebe doma- cese me uz 7let jen ona, a je to moje kamoska..takze tim se to daleko zhorsuje a hlavne ja nejsem nikde spokojena:-// no tak ta moje vizazistka dela i kadernici, ale tak jako "odflákle" nedbale.. takže tam bych asi moc nechtela..:-(
Odpovědět
alka: Nemůžeš to přes někoho objednat. Kdo třeba jezdí do měst, kam to posílá na služebky apod.? Hele, nezuř a vzpomeň si na catering. Všechno zlé je pro něco dobré. Třeba na ni narazíš a na lepší nebo na tu samou :-) To máš z těch stresů. Chce to klid a nohy v teple. Mám na sobě doce lou vyzkoušeno, že když se pro něco nervuju a moc to chci, tak pak přijde něco, co by mě hned nenapadlo a je to daleko lepší, než to původní. Někdy toho mýho flegmoška miluju :-) No a nemá ta tvoje kamarádka známou nebo někoho, koho by ti doporučila? V šestinedělí by si možná mohla dovolit si odskáknout tě učesat, ale aby neležela v porodnici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picaso -tak ja tu arti zacnu nosit na rukou normalne.. ma kamosku na floride.. takze ji jde psat at mi to koupi a at to posle do cech..tak takhle slozite jsme jeste nic nekupovala:-D:-D snad to vyjde.. ma uz jen půl dne-doufam ze je na dráte kámoska... no on uz mi jeden utekl dokonalej-ale tenhle je lepsi a jinej uz nechci-je to ta laska na prvni pohled a je dokonalej, ma kaminky, peri je v mý barve-proste sitej pro me...:-)) no toho se prave boim.. jj ma "kolegyni" k u ty jsme byla taky.. je sikovna- ale nejak ji "neduveruju" a vim ze neni tak sikovna... t amoje me zná a vi ze mi ma na hlave udelat helmu jinak ty moje titerný vlasky se hned odlepí... no proste me nastvala:-D najednou a jeste takhle blbe otehotnet...:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?