Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
no jak se bavíte o psech, tak to byla první věc, co napadlo mámu - co se psem? já už teda nad tím taky dumala... doma být nebude moct.. pže to bude jak průchodák a chlapi asi budou na zahradě leštit a zdobit auta, takže na zahradě navolno taky nee, takže bude přivázanej v rohu zahrady u švestky ;-)
Odpovědět
nuuna: tak presne toho se trosku bojim, ze to lidi kolem osmy zabalej... jenze my planujeme tak v 6-7 zacit :-D takze to bude jeste zajimavy... musime to s tou nasi partou, o kterou tam jde asi nejvic, probrat..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:jj, to by chtelo... no my budeme zacinat tak kolem pate nebo pozdeji...
Odpovědět
ja_fi: v té scéně si slečna s babama prohlíží svatební oznámko a obrací ho ze všech stran... a povídá že tam nemají žádný veršíček...že ona s přítelem si mysleli, že by si tam dali to od Huga Jdi s tím, kdo tě má rád. a ona pak cituje toho bedu, co jí na to odpověděl a říká: a víte, co mi ten blbeček řekl? že by se musel uběhat... no nevím, jak to přebereš.. lepší se na tu scénu mrknout.. je to skoro na začátku filmu ;-)
Odpovědět
lidi: diky! ja to kdysi videla, ale ja tenhle styl filmu moc nemusim a hlavne si zadny filmy poradne nepamatuju :-) ale tohle si umim docela predstavit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: i kdyz co to placam...tak v sest budeme zacinat, v pet je moc brzo...
Odpovědět
jo jinak jsem si koupila ještě botičky za 200,- tak nevím, které nakonec vezmu... ale tyhle můžu unosit i na běžné nosení ;-) taky se přihodím do albíčka
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoolky:-))
Odpovědět
lidi jen pridavej...
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: všechno to naházej do alba ať se můžeme pokochat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Díky za ten odkaz, teď jsme se s mamkou u toho videa fakt nasmály :-D Úplně to totiž sedí a viděla bych to na naší svatbě přesně nějak takhle, kdyby jsme ho tam vzali sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krasnej pejsek:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidi: Díky za dobré reference, už se taky nemůžu dočkat na náhled, zítra by měl dorazit, dneska už to bohužel nestihli..
Odpovědět
Profilova fotka
pavli: jj, to video je dokonale :-D Ja se pokazde dobre bavim nad Simon's cat - to je totiz taky naprosto presne, jako bych videla nase kocky... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted zrovna na tom jdu- na tu kocku:-) to jsou krasny videa:-)
Odpovědět
nuuna: abudete mit kocky na svatbe??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nn, to proboha ne... By zesilely strachy, to bych jim neudelala... ;-) Ale budeme tam mit hodne kockarek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, mejte se, ja bezim do posilovny trapit telo. Zitra ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna -to si delas srandu ? :-D:_D tak ta kocka je masakralni! se tu tlemim jak blb
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj, to je proste dokonaly... :-D Specielne o te TV, to je presny...za tema dverma taky...Ale moje nejoblibenejsi je s tou mouchou :-D
Odpovědět
alka: posli odkaz.. prosim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: zkus zadat do Youtube text "Simon's cat" a vyjede ti nekolik videi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=I1qHVV...
Odpovědět
Profilova fotka
jak mu to tam nacpala:-D:-D:-D a nebo jak mu to tam dá ze je jako dooost dobra:_D:-D:-D to je fakt kouzelný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste zmizely?:-) koukáte?:-)
Odpovědět
ja jsem v procesu krmeni a ukladani :-) ale po sedmy jsem zase tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me uz prisel manza..tak asi zacnu varit...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: to oznamko fakt vypadá super!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,vyčíhali jste nějakou hezkou a poměrně levnou firmičku na oznámení?????
Odpovědět
alka: nejaky tip na vareni? me obcas dochazej... terape: neporadim, my jeste ani nezacali s vyrobou.. teda hodlame si udelat vlastni.. zatim porad jeste :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?