Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 jj ale prozatim jsou tam celkem pálky...je tam totiz cena za ks...
2. únor 2010 ve 14:27  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
montilka
Registrovala se 28. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
montilka
Registrovala se 28. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Někdo tu chtěl uklidnit....víme, že chceme svatbu, vše poměrně hooodně závisí na výběru místa. Ty, co bych chtěla, jsou vybraný -tzn. kamarádky tam už svatbu měly. Jaký na to máte názor?
Jinak svatbu plánujem mezi květnem a zářím, ale nejlépe se zřejmě bude hodit srpen. (a to ještě na březen jedu uplně pryč emoticon )
Ted to vypadá, z toho, co jsem tu napsala, jako pořádnej zmatek.Ale věřím, že se to trošku srovná po seznamovacím bowlingu rodinek emoticon emoticon
2. únor 2010 ve 14:28  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Holky, me se to zacina nejak komplikovat... Uz zacinam byt po dlouhe dobe otravena emoticon emoticon Resili jsme s pritelem, jak to udelame s detmi na svatbe... Jestli totiz prijede moje sestra(zije v zahranici), je jasne, ze prijedou i deti (8;5; a miminko). Jenze kdyz prijedou tyhle deti, druha sestra by byla ukrivdena, kdyby nesla i jeji dcera (9). Jenze nam uz se proste do salonku k obedu nevejde doslova ani noha... Dokonce jsme museli vysoupnout Zuzku, ridice, a znamou, co zaridi hudbu, ven pred salonek ke samostatnemu stolku... No a kdyz jsme to resila s mamou, tak mi bylo jen receno, ze deti nemuzou sedet jinde, ze to ani ony by jako nechtely tam sedet (to vim prece taky...). Jenze ja je fakt uz nemam kam nacpat... Dokonce jsme z obeda vyskrtla tetu a strejdu, a pozvala je az odpoledne, kvuli mistu. Nehlede na to, ze pritelovi synovci tam taky nepujdou, a me to prijde nespravedlivy, ze deti od nas tam budou... Kdybych vedela, ze jsou schopni v dulezitych situacich byt hodni, vubec to neresim. Rada bych je tam mela. Jenze oni jsou fakt jak nerizena strela, a dokazou udelat silenej bugr... A ja nechci, aby segra celej den kocirovala deti, abychom ja a pritel byli otraveni, ze misto uzivani si svatby nam deti skacou po hlave a zlobi, nebo aby nam deti prokomentovaly cely obrad... emoticon Nevim, jak to vsechno zkloubit a zorganizovat, aby to probehlo hladce. Pridelava mi to hrozne moc starosti emoticon Co s tim? Rozhodne zaplatim nejakou babysitterku, ale oni urcite nebudou chtit byt porad jen s ni, specielne neter je hodne fixovana na moji sestru a bojim se, ze na ni bude viset cely den, ale ja chci, aby si to sestra uzila naplno...

Nechci aby to vyznelo osklive,ale zavidim svym sestram, ze v dobe jejich svateb jeste nikdo nemel deti, a tak nejak vuuubec tohle nemusely resit emoticon
2. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 to jsou taky ceny na prd-... ja nechapu, proc tohle vsichni delaji. teda je dobry vedet, co co stoji, jednotlive, ale podle me by tam mel byt navrh menu, co obsahuje, kolik zhruba toho obsahuje a jaka by byla celkova cena. vsak od toho si je najimas, ze jsou odbornici na jidlo a vedi, kolik ceho... ja jsem sice s timhle prisla do styku, ale pro svatbu bych si netroufla sama odhadnout ,kolik ceho a budu to konzultovat kde se da, jestli je to dost/moc/malo..
2. únor 2010 ve 14:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nj..deti nezvat.. zadny...
2. únor 2010 ve 14:30  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 monika: byt tebou, vykaslu se na to, jestli na danem miste mela svatbu nejaka tvoje kamaradka - to uz by vam nemuselo zbyt ani jedno hezke misto emoticon O to preci vubec nejde... Hlavni je, aby se tam libilo vam, aby jste se tam citili hezky, aby to bylo taky logisticky nejak sikovne, a hlavne aby tam bylo volno-to bych resila asi jako prvni, a z tech volnych vybrala neco, co me zaujme emoticon
2. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: nevim, jestli jsi cetla pozorne, ale ja nemam moznost je nezvat... emoticon emoticon
2. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak to je primo sado maso ten jejich ceník... tak si predstavte hlavni jidlo 15 jidel 165kč za ks..ale dáámy, tam neni priloha!!!! (pro predstavu meho pohorseni- cena jidla v restauracich se tu pohybuje od 95- 150kč za jislo ceny víš jsou za masakralni jidla jako neco echt...tak to je fakt mazec..
2. únor 2010 ve 14:35  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: wow, bez prilohy, to je celkem husty. Njn, catering, oni hrabou emoticon
2. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: fotograf, ridic a spol, pokud nejsou rodina nebo pratele, budou myslim jen radi, kdyz budou sedet mimo rodinu... soudim zase ze svy praxe, i kdyz to nebyly svatby. za a/ se to nehodilo, posadit ridice i kdyz oblecenyho lip nez hosti k sobe, za b/ on se citil uvolnene a nikdo nikoho nerusil.
nuuna: a co detem zaridit proste nejaky jiny program? ja nevim, jestli by to nebylo blby, ale treba je s nekym (tety strejdove a nebo tak) poslat treba do zoologicky, tam jim udelat piknik... asi blbost..
2. únor 2010 ve 14:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 alka/nuuna: holky, ale to je presne to co jsem psala uz kdysi - z myho pohledu je catering logicky drazsi. musi zaplatit ten vyjezd, vsechny ty lidi. nemaji denni rpovoz, kde se jim ty naklady rozlozi. maji tu a tam akci. proto jsou restaurace vetsinou levnejsi. ja vim, ze jsou i levnejsi cateringy, uz jsi i nejaky nasla, ale zase - je to treba bez obsluhy, bez nadobi, ... a kdyz si vezmes, ze jidlo je to jediny, co od nich vlastne platis (nebo skoro jediny), tak ty naklady proste nekam zapocitat musej.
2. únor 2010 ve 14:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: no ja to mame rikala, ze bych je poslala do zoo, to oni radi... Jenze myslim, ze segra by nebyla asi moc nadsena (preci jen to asi posuzuje spis podle sebe, a mela by pocit, ze o neco prichazeji..), ale hlavne neter je hodne "princeznovsky" zatizena, a svatbu by si asi nenechala ujit emoticon No, on ten ridic je rodinyn znamy, chodil s moji sestrou asi 7 let emoticon Takze je tak nejak taky z rodiny, i kdyz sirsi.

Ja porad premyslim, jak je zabavit, co vsechno jim zaridit, aby to klaplo... Jenze u nich clovke nevi. Nejlip je zabavi ais pocitac emoticon emoticon Ten muzeme taky vzit, ale aby se o nej neporvali emoticon A stejne je nezabavime na cely den - to je to co resim. Chvili ti jde, ale pak uz se utahaji, vsak deti nevydrzi tak dlouho jako dospeli... Nehlede na to, ze nakonec ais fakt pozveme i pritelovi synovce, at to neni trapny, jenze to uz je tolik porci navic... emoticon A priteluv syn tam treba nejde vubec - uz slysim ty blby dotazy a poznamky...
2. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: ja to vim, ja se k tomu priklanela taky emoticon
2. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: hm, a osekat to jen na vy dva, svedci, rodice, sourozenci s rodinama. nikdo jinej? teda nevim, jakou kapacitu mate a kolik lidi ten vycet znamena...
2. únor 2010 ve 14:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ja_fi-ale to je catering restaurace vzdlaeny 2km emoticon

a co tech 10 000 za pronajem? myslim ze tam by se sluzby daly schovat ideálneji:-/
2. únor 2010 ve 14:45  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: tak jo emoticon uz jsem zase zapomnela... kdyz my toho tady tolik nakecame emoticon
2. únor 2010 ve 14:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: jenze ono ty deti jsou nejblizsi rodina - deti nasich sourozencu emoticon Navic segr aprijede ze zahranici, a tak nema deti kde nechat - a druha segra je v tomhle hrozna, a byla by do krve urazena, kdyby jeji dite tam nebylo, a deti druhy segry byly....No a pak uz clovek musi vzit deti vsech emoticon
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 alka: a ten najem - to misto - patri taky ty restauraci? jestli ne, tak mluvime o dvou ruznych subjektech a tem je po vzajemnych nakladech houby emoticon
2. únor 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: Ale pronajem nejde do kapsy cateringu... Jestli ano, tak bych se docela divila...
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: zmena mista asi neprichazi v uvahu...?
2. únor 2010 ve 14:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 Nuuno když to vezmu osobně dle sebe tak pokud by mě někdo pozval na svatbu a řekl mi,že má pro mé dítko program zoo a k tomu nějakou dobrou chůvu - tak to beru a nereptám.
U nás budou už od oběda (resp. cca hodinu po obědě) už dvě slečny - a ty budou mít nastarosti děti až prostě do doby než buď lehnout únavou nebo pojedou domů. Jinak bych to neudělala přeci jen jich tam bude 7 a minimálně 4 děti z toho počtu znám velice dobře.

Holky nezkoušel jste někdo shánět skleněný držák na dort myslím takové ty patra?
2. únor 2010 ve 14:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: prave ze ne emoticon Cenove a polohou to ma obrovsky plus...Jinde si to nedokazu predstavit - uz kvuli tomu, ze je to ani ne 5 minut od bytu mych rodicu - to je dulezite prave kvuli detem, treba prave to miminko bude potreba ulozit do postylky atd. Ach jo... Zacina se nam to nejak sypat emoticon
2. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: jeee, kez by to tak klaplo i u nas emoticon Jenze ja se bojim, ze u nas to pochopi druha strana tak, ze deti "odsouvam" nekam pryc... A to, ze by se deti dobre bavily, a zrejme mnohem lip, nez na svatbe, neberou v potaz...Navic tam kde moje sestra zije, je zvykem, ze deti se s sebou tahaji vsude... emoticon No uvidim... Asi to zkusim natuknout, ale bojim se toho...
2. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 nuuno beru to tak,že sama vím jak dlouho moje dítě vydrží být v klidu a v pohodě než začne prohlížet vše nové kolem sebe a pokud si to chci užít já jako nevěsta popř. jako svatebčan tak bych to přivítalal pokud bys měla nějaké holky z pajdy nebo podobně tak proč ne. Záleží jakého založení jsou přibuzní to je otázka druhá. U nás naštěstí to všichni rodiče děti přivítali jako takový bonus,že budou mít prostě volno a nemusí řešit zaběhnuté děti apod.
2. únor 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jj jdeemoticon je to tý restaurace... jeslti jsem to dobre pochopila tak ta reataurace je mesta a ten zamek je pronajimán na sluzby té restaurace...takhle mi to aspon podaly..proto jsem se rozcilovala
2. únor 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: hm emoticon my tohle (ukladani deti) budeme resit v hotelu - vsechno bude tam, takze uz jsem se i se svedkyni bavila, jestli nechce taky pokoj, aby mela kam prcka dat... ale s takhle samostatnou restauraci je to tezsi.
a s tou zoo a reakci ostatnich - tak bylo by to jen pres obed, ne? a kdybyste pribuznym bud vysvetlili, z jakyho duvodu to delate (na ferovku, proste se nevejdete a nemuzete delat vyjimky, aby se nekdo neurazil), nebo proste vymysleli pro decka neco jako bojovku a fakt si nasli zpusob jak to prezentovat, ze je to uzasnej napad? jidlo jim tam nekde zaridite taky...
2. únor 2010 ve 14:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ted me napadla jeste jedna varianta, takovy kompromis - ze by deti sly jen na obrad a pak do zoo, a vratily se nekdy pozdeji, a nebo sly misto obradu do zoo a vratily se az na odpoledni oslavu... To by mozna proslo... Ale teda ty naklady... emoticon
2. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 nuuno hlavní je ten oběd to je asi taková ta doba kdy je klid a sedí se a řekla bych 90 % dětí prostě sedět nevydrží pokud to jsou prckové. Prostě bych to řekla slušně ale je to vaše svatba - představa všeštících dětí u právě probíhajícího prájení dortu - no nic moc
2. únor 2010 v 15:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 budes mit v zoo skupinovou slevu emoticon ale ja to tak myslim celou dobu - ze se jich "zbavite" jen na obed... oslavu pak mate jinde..?
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
 nuuna: tak si o tom se ségrama promluv... a na rovinu řekni, že děti nikam neodsouváš, ale že se snažíš zajistit maximální pohodu pro všechny...jak pro děti,tak pro rodiče... já věřím, že kdyby mojí ségře někdo nabídl, že na svatbě bude mít klid a o děcka se bude starat někdo jinej tak taky neváhá... emoticon
Jdi na stranu:   Zruš