Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,poraďte,chci si pořídit ty balerínky krajkový,co mám v albu,ale nevím,jakou zvolit barvu, bílou nebo přírodní?Která se bude víc hodit k šampan šatům a nebude se to tolik tlouct?
Odpovědět
Profilova fotka
já osobně to vidím spíš na tu přírodní.. teda dnes mám chvilinku čas a tady zrovna zas nikdo není,to je pech, to zas pak budu dočítat dva dny,co tu všechno napíšete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: klidně, to není problém. Mám ti napsat adresu do IP? Chceš vypálit i toho Avatara? Ten je v češtině.
Odpovědět
Profilova fotka
bri: Jak máš v albu tu fotku, kde jsou dvoje botky v každé barvě, tak myslím, že k šampaň šatům budou asi lepší ty tmavší než bílé... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: urcite prirodni, bila by byla jako pest na oko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
briie: jé a kde jsi je sehnala a za kolik? Něco podobného dlouho hledám!
Odpovědět
Profilova fotka
ty prirodní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se kloním k těm přírodním,mají tam i bližší foto barevných variant,takže ta přírodní k šampan šatům je asi jasná,i mamča povídala. Objevila jsem je v novým katalogu Magnetu, inak se na ně koukni na webových stránkách Magnetu,mají tam víc typů baleřínek a i bílý, mně se nejvíc líbí ty krajkový jako varianta na svatbu,takže nebudu váhat,velikosti speciélně těchto mají 36-41,cena podle velikosti,mně to vyjde nejvíc,mám velikost 41,takže 550,- a eště aspon stovka poštovný
Odpovědět
Profilova fotka
ale briii ja je melana sobe a sice jsou to sampan saty, ale je to taaaaaak nevyrazna sampan ze vypadaji jako bílé!! a ta krajka je taky bilá...takze vzhledem k tomu ze jsme je mela na sobe jsem pro bílý... ty tmavy jsou k šampan fajn, ale k sampan jako má barvu nuuna na satech.. ty je mas spis vic bilé:-) takze bílé-zvlast kdyz budes mit bilý závoj/bolerko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale pořád to de, budu mít takhle dvoje boty do tisícovky
Odpovědět
Profilova fotka
ale závoj je ivory (ne čistě bílý) ;-) a bolerko bude taky ivory či šampan ;-) navíc si myslím,že na těch přírodních nebudou tak moc vidět stopy,jak mi po nich budou šlapat tanečníci :-D
Odpovědět
ty jo holky, ted jsem dostala typ na cukrářství tady od nás, o kterém jsem vůbec netušila... a je to bomba... dorty podle mých představ.. akorát tam nemají ceny, a ty asi budou stát za to :-( no už jsem dostala nápad, že bychom tam objednali dort mamině a tak to nenapadně vyzkoušeli ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky se u vás dávají dorty rodičům?Já pořád dumám nad tím,že bych zvolila jinačí variantu,tchýně asi moc sladký nejí a moje mamča zas pořád drží nějakou linii :-D navíc dort nevydrží a nedají si ho do vitrínky,tak spíš dumám o nějaké památce typu pořádná svíce pro tchýni (svíčky jsou její oblíbený,má je doma všude:-)) a mamči nejspíš nějakou krásnou vázu, byla by tam samosebou i ta tradiční rytina:Děkuji za výchovu syna, dcery..nebo tak nějak
Odpovědět
Profilova fotka
My urcite dorty davat nebudeme...stejne to nikdo neji, prijde mi to zbytecne placani penez i dortu :-D
Odpovědět
u nás se dorty nedávají... aspon o tom nevím, a je to škoda peněz... žadný poděkování rodičům dělat nebudeme... máma jenom příští týden narozky tak k nim... dostanou album s fotkama nebo fotoknihu ze svatby a šlus, víc to řešit nebudu :-)
Odpovědět
ahoj holky! teda je to fuska vsechno docist... se snad priste budu krotit, az tu takhle budu s nekym vypisovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypadá,že je to tradice jen na Moravě :-) nu já něco určitě vymyslím,ale v rámci mezí,dort to určitě nebude
Odpovědět
dorty - co si vzpominam, segra na svatbe zadny dorty nikomu nedavala (jako podekovani), tak jeste budu muset zjistit, jestli to neni nejakym zvykem na slovensku a pokud ne, tak papa mile dorty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas dorty taky nebudou.. u nas nebude vubec nic.. udelaly si me tak me maji.. zadna dekovacka ze jsem jim vdecna:-D:-D detstvi taky nebylo ruzovoucky..tak jakypa copak :-D
Odpovědět
bri: tak nech udělat perníkové srdce s poděkováním... to do vytríny dát mohou ;-)
Odpovědět
my dame rodicum spis asi bud svatebni fotoknihu nebo album, po svatbe, mozna k vanocum (a zabijeme tim dve mouchy...), no uvidime..
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se jako neděkuju za vlastní výchovu,ale já jako budu děkovat rodičům manžela za jeho výchovu a manžel zas mým rodičům za mou výchovu :-) nebo prostě za mě a já za něho ;-)
Odpovědět
ty jo holky, já mám takovou radost z těch šatiček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a fotoalbum či fotokniha,to je jasný,to od nás určitě taky po svatbě dostanou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
album dostanou tka jako tak..to uz mam koupene snad od zari..nadhernyý.. brokátový :-)
Odpovědět
ja_fi - taky to tak vidím... a prarodičům zrovna tak... stejně by se ty fotoalba nechávaly dělat, tak co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
navíc svíčka nestojí tolik peněz;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prarodice taky dostavaji alba:-) maji takovy malinky vydani asi jen na 15fotek.. tak taky dostanou:-)
Odpovědět
to mi budeme vyrábět fotoknihu... nesnáším, co teď začali vyrábět ty nalepovací fotoalba ]-( ]-( bych to po někom hodila :-D :-D
Odpovědět
lidi: jak je na tom cenove fotokniha vs. album? me se fotokniha libi vic, ale vzhledem k tomu, ze mi to prijde jako relativni "novinka", tak to asi nebude zadna levna sranda..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?