Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak ja jdu zase delat taxika..takze tu zas nebudu tak hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, holky! tak já jsem výjimečně brzo vzhůru a tu nikdo :-) valím do školy, jedna z nej kamarádek dělá státnice, jsu dělat morální podporu :-D
Odpovědět
ahojík všem! danuska: tak hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lidicko! nějak jsem propásla, kde jsou fotečky těch tvých šatů ?:-)
Odpovědět
fotečky nesjou... nesmělo se fotit hodím odkaz http://www.svatebnisaty-romantica.cz/... jsou to ty zvětšené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: ty jsou krasny :-)
Odpovědět
alka: tohle byl můj třetí salon... takže jsem měla dohromady cca 20 modelů... ale žádné šaty mě nijak neokouzlili... prostě moje reakce byla vždy pěkné no a? to jsem na sobě měla šaty st. patricky, la sposa, pak od číňánků, kde si je necháváš šít ty a prostě nic.. nad žádnýma jsem se neroplývala... žádné mě nezaujaly, tak abych si z nich sedla na zadek... horší je, že mi všechny přijdou jak přes kopírák...
Odpovědět
luucinkka: děkuju moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík!tak já máím po dnešku na chvílu padla od zkoušek,to je úleva holky,zítra jedu za drahušem do Plzně a ve čvrtek jdem vybrat a objednat prstýnky,tak už se moc těšííím x-) inak holuby nechceme,mandle už vůbec a celkově asi nebudem nic přehánět,akorát tradiční výslužka bude, místním a blízko bydlícím se rozveze den před, ostatním se dá,jak půjdou ze svatby,což bude půlka Čechů,takže těm bysme to fakt nestihli rozvést den předem- poněvadž ženichova rodina,kamarádi naši společní atd. sídlí 340km od místa svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem :-) Tak jsem ted zjistila, ze jsem tady vcera trochu mystifikovala s tim oznamenim - tak jen pro upresneni - neobjednavali jsme si vzorky u PAMASu ale u JAPOSu z Brna...Tak abych tady nedelala "reklamu" nekomu uplne jinymu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka- tak tohle presne jsem mela taky...a proto si je nechavam sit...nechtela jsem zvolit kompromis -nejmensiho zla... ahojky brííís:-)
Odpovědět
nuuna: jo jo JAPOS... já jsem se byla podívat tady v Praze.. mají v jednom salonu vzorky, tak jsem to tam byla omrknout.. mají hezká ta onámení...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou: neni to nahodou ASS? :-D Jj, me se moc moc libi... Tak ted budu propocitavat oznameni od nich a jeste od 4m, kde to vyjde na jakou cenu, a pak se rozhodneme....
Odpovědět
jo jo.. šla jsem se tam podívat, jak vypadají v reálu.. už máme vybráno, tak to jenom ještě objednat...
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemáte nekdo mail na seznamu? blbne vám to? ja mam dneska stim hrozný problemy... takze oznámení uz máte vybraný?? to je dobre:-)) ja uz jsem tak rrada ze jsme to zaplatila:-)) 1600,- jsem uuužasnáá :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: do 12.2. maji koncovou 15% slevu ;-) Tak jestli jste rozhodnuti, pospeste si.
Odpovědět
nuuna: já vím :) právě.. že čekám jestli už konečně pustí přítele z nemocnice, abychom to mohli spočítak kolik.. a vybrat nějaký ten text atd. a objednat to :-| , tak snad to stihneme...
Odpovědět
Profilova fotka
docela jsme ráda že tohle jsme vybírala sama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tka drzim palce. My se zatim nerozhodli, ktere se nam libi vic, navic ti z 4M budou na tom veletrhu...tak nevim. U toho Japosu se to vyplati podle toho, kolik budeme mit kusu, to taky jeste nevim... Tak to ted jdu pocitat.
Odpovědět
Profilova fotka
kolik budete objednávat ks těch oznámení?
Odpovědět
nám to vychází, tak na 40 ks
Odpovědět
Profilova fotka
alki:to je supr cena za to oznámení,kor za tolik "kartiček",který eště u toho máte a navíc vypadá fakt krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my asi stovku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nejdriv pocitala tak kolem 50ks, ale mozna to bude jeste min...no uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
a pro kolik lidi cca to bude,ja totiz nemam vubec predstavu kolik jich porizovat mimo tech kdo pujde na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: no, ja si sepsala seznam tech ,co asi budu zvat, a pak to projdu, kdo je par, tomu dam jedno dohromady, a tem single po jednom no... A necham si nejakou rezervu...
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme posílat těm,kdo bude na hostině,pak taky těm,kteří tam nebudou,tzn.pár kamarádům,známým atak.,některý rozneseme doma sousedům,já např. zpěvákům a muzikantům ze své scholy,která mi bude hrát na obřadu, atak.samosebou dycky 1x do rodiny +rezervu nějakou
Odpovědět
Profilova fotka
vam zkopiruju vyuctování od tý pani:-) 70 oznámení po 12,-Kč ... 840,-Kč 70 kartiček s básničkou po 3,-Kč ... 210,-Kč 25 pozvánek na hostinu po 8,-Kč ... 200,-Kč 50 pozvánek na oslavu po 8,-Kč ... 400,-Kč ....................................................... 1650kč + 45poštovný :-)) Jsem se o 50díka sekla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ten New Moon máme od ségry. Je to zatím v angličtině s titulkama, ale odkud to má netuším. Mám to na jednom DVD s Avatarem. Oba filmy jsou suprovní. lidicka: šaty jsou krásné! Ale já bych se asi s tím tvým pocitem nesmířila a hledala bych dál, dokud bych to ááááách neudělala.
Odpovědět
Profilova fotka
safi no to bych práve radsi s tema titulkama..v cesnice mluvi jak tam dole přiškrcený :-N :-S jééé tak přepal a já ti pošlu dvd i s adresou :-))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?