Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
picasso: hm, pritele to neoslovilo :-D ted me pozadal, at to dam tisseji :-D pch, tomu nerozumi..
Odpovědět
ja_fi: No jo, je to slaďárna pro holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jee holky, diky moc za lichotky :-) safi: To je pisnicka Book of love od Petera Gabriela - oblibena meho pritele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!! :-) ;-) :-D
Odpovědět
nuuna: prijemnej vecer a diky za rozlusteni rebusu..
Odpovědět
Profilova fotka
holky já taky končím, jdeme se s přítelem dívat na dneska už jednou zmiňované Stmívání - Nový měsíc. Tak zase zítra. Dobrou!
Odpovědět
tak jak koukám, tak jsem prošvihla holuby :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj lidi :-)
Odpovědět
ahojky ja_fi
Odpovědět
tak jsme byly s maminou na šatech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky u nás také budou lampionky - holoubci ne nějak mi to nesedí působí to na mě divně. Navíc tchán by je viděl hned na pekáči :-D Já dnes doobjednávala stuhy - došly ještě musím vyrobit na 4 auta, nějak špatně jsem to vypočítala. Mám objednané odsud pro případ deště dva deštníky od jedné slečny. lidicko tak jak jsi dopadla povídej
Odpovědět
lidi: ty jsi nekam odpadla? co ty saty???
Odpovědět
Článek se načítá
jj, trochu jsem odpadla ;-)
Odpovědět
koukala jsem na bydlení... takže jsou tyto šaty - našla jsem je na modelce http://www.svatebnisaty-romantica.cz/...
Odpovědět
jsou to ty zvětšené... je zaplacená záloha... a začínám mít brouky v hlavě jestli to není špatně... ted mi ještě v tomhle pocitu pomohla kamarádka :-( takže jsem z toho dost špatná
Odpovědět
co je na nich spatneho?? fotky nemas vid? to byl ten salon co se nesmi fotit.. co mamka na ne?
Odpovědět
no já doufám, že u nás nikoho holubi nenapadnou... bych asi vraždila.. se bojím ptáků ;-) by byla scéna :-D
Odpovědět
lidicka14: ty šaty jsou pěkné, jednoduché a předpokládám že se ti líbí když jsi zaplatila zálohu tak se nenech kazit radost
Odpovědět
mamině se líbí moc... ta je z nich nadšená... ty byly její top... hlavně nemají takovou velkou sukni...takže si myslím, že mě i opticky protáhly... nn fotky nemám, nesmělo se fotit... špatného na nich není nic, akortá nemají vlečku o které jsem snila...
Odpovědět
a vleckovaty jsi zkousela?
Odpovědět
a kolik jsi zkousela satu?
Odpovědět
a co se nelibi kamaradce? byla tam s vama??
Odpovědět
máma mě podpořila... zase má pravdu... budu moct v pohodě tančit... a do auta to je lepší... zas kamarádka... abych si to pořádně rozmyslela.. abych toho pak nelitovala v budoucnu
Odpovědět
s vlečkou ani neměli... zkoušela jsem 4 šaty... pže neměla moc šatů na nízkou postavu...
Odpovědět
hele ale vlecka se da upnout ne? aby se dalo tancit.. stejne tak na presuny.. nebo jsem mimo? jeste jsem zadne saty nezkousela, ale myslim, ze to tak funguje..?
Odpovědět
nn, nebyla tam s náma... posílala jsem jí jenom tenhle odkaz jako vám ;-)
Odpovědět
ja_fi: máš pravdu, tak to funguje... jenže máma má taky svoji pravdu ;-)
Odpovědět
no přítel když viděl jak jsem divná z toho, tak mi řekl, že mámě dáme tu 1000 - zaplatila mi zálohu - a na šatičky že mi přidá... at si vyberu jiné, záloha by propadla
Odpovědět
to jo, ale budes v tom ten den ty :-) a jestli se to da upnout, tak bych neresila prakticky veci typu da se lip/hur tancit.. k tomu by se tu nekde mohl vyjadrit nekdo, kdo uz ma svatbu a saty s vleckou za sebou :-) zkus hodit nekam dotaz!
Odpovědět
lidi, a mas foto tech dalsich satu, o kterych uvazujes?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?