Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
picasso/lidi: no, holky, me se podarilo pred tydnem a kus zazdit termin u zubarky a jeste jsem ji nevolala. Proste jsem si to zapomnela napsat do diare a minuly tyden mi zacalo vrtat, ze jsme prece jeste byly domluvene na leden a protoze chodim vetsinou patky a konec ledna a jezis! :-D Musim se ji ozvat, jeste jeden kazik ceka na spraveni... a ona je uzasna, takze u ni se nebojim :-)
Odpovědět
:-D jak vidím, nejsem v tom zubaři sama :-D :-D ja_fi: já si nemyslím, že by restauračky měli něco hezčího... pokud to není nějaká stylovka... u nás teda mějí většinou všude bílé nádobí - to jsem koukala do Ikei míska na polévku za 9 Kč - no není to paráda - na ten jeden den by to stačilo i kdyby se to mělo rozbít
Odpovědět
no mně zatím zubař taky nijak netrápil... musím to zatukat do stolu, abych to nezakřikla... zatím se mi zuby nakazejí.. tak přítel přišel od doktora, tak je doma - nemocný :-(
Odpovědět
Picasso : díky se mě to právě nějak nechce hledat :-) tak jsem přece jen myslela že to bude rychlejší a v práci na vyhledávání není ani moc času ....a doma komp nemám ....no což o polední pauze místo oběda to zkusím nějak pohledat ....alespoň diskuze tady :-) díky Jinak se z těma zubníma roztrh pytel koukám :D:D:D ...mě to čeká v pátek :-( oouuuu
Odpovědět
lidi: restaurace ne, ale cateringy muzou mit.. ale ja jsem mozna zhyckana tim cateringem, co jsme s nimi spolupracovali.. jenze ten je drahej jak blazen. tam sis mohla vybrat asi ze 4 nebo peti sad porcelanu a skla, trosku jiny odstiny bily/smetanovy, dokonce i takovy ty skleneny barevny talire na dezertiky... fakt parada. :-)
Odpovědět
ja_fi: tak to pak jo ;-) no já čekám na telefon, jestli pojedeme zkoušet šaty nebo nee ;-)
Odpovědět
ja se zkouseni satu teda desim. jsem dlouha jak tejden pred vyplatou, mam 184, takze fakt problem najit normalne obleceni (dlouhy rukavy, dlouhy nohavice). Ted navic jak sedim, tak to bude muset byt fakt dlouhy, aby mi to ruzne netrcelo... :-D ale pokud dopadne siti, tak pohoda... to bude latky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino my máme svoje zlato a z toho si necháme udělat prstýnky, taky mě napadlo ho prodat a koupit si prstýnky, ale nakonec jsme zvolili tohle, protože to je zlatník přes kolegyni budeme to řešit příští měsíc. Teď v únoru se bude řešit oblek a obuv nás obou, stále zvažuju zda svoje botky bílé nebo v barvě svatby musím si to rozmyslet. Jinak celá rodinka jdem k zubaři v březnu tak jsme zvědavá co z toho bude. Navíc jsme domluvené,že mi udělá otisk na bělení zubů tak na to jsem taky zvědavá
Odpovědět
holi: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
taky mam jit pristi patek k zubati,jen na pulrocni kontrolu,ale to je stand jediny doktor,ktereho fakt nemusim
Odpovědět
ja_fi: no tak to já mám opačný problém mám 160 cm, takže mi je všechno dlouhý :-D :-D hlavně asi budu potřebovat šaty, které by mě opticky protáhly, abych nevypadala jak prcek vedle toho mýho... i když to vypadám normálně... ale zase nechci být vyšší než táta - to by bylo taky hloupý
Odpovědět
holi: poslala jsem ti odkaz do IP :-) ja_fi: Myslím, že na dlouhé nevěsty nebude roblém sehnat šaty. Toho bych se nebála :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak talire nemaji:-)) to je jasny je to jen za obed-jako jidlo:-)) taky jsem si rikala ze koupit v ikee 25taliru neni zas tak financne narocný :-) a pak muzem udelat hromadny rozbijení o pulnoci -mazltof:-D:-D:-D:-D nabytek by mel byt v cene sálu, i kdyz u nich nevim, kdyz jim reknu ze mam svuj catering tak se vsadim ze mi nauctujou i to.. ale pronajem nabytku me vyjde stejne jako od nich..takze ted kdyz "mam" jídlo..tak uz se to dá dát dohromady:))) uz se konecne nekam hneme:-) jinak ja bych teda radsi obyc bilý talire.. jelikoz ty jejich echt, a zdobny, nejlepe cervený a spol, tak to bych je zabila- kdyz mam svoji barevnou kombinaci a do toho nejakej pruhatej talir... by me omyly... pekne cistouckej bilej:-) stejne na barvu taliru si FAKT nikdo nezvpomene ani vecer natoz dýl:-D
Odpovědět
alka:já koukala na ikeu a měli tam čistě bílé talíře za 12,- ale kdoví, třeba už je nemají
Odpovědět
alka: :-D :-D :-D máš recht :-D
Odpovědět
ja-fi a picass - děkuji jste zlaté :-) dalfy : tak my zlato jako takové nemáme spíš manža dostal od mamky asi 3 prstýnky a pak nějaké úlomky ...at si to necháme vykoupit a přidáme k prstýnkám ...tak nás jen tak teoreticky zajímá jak to vychází s doplatkama :-) co se týká obleku tak ten budem řešít tak březen duben - směr Polsko :-) Moje botky - no to asi bude zajimavé :-)) já to tak vydím na takové ty krajkové botky od Tamtanů :D:D v těch se mě v létě chodí nejlépe noo možná nějaké balerínky uvidím to mám ale strach že mě to bude padat z nohy a to nééé - musím mět tak nějak pevnou patu a kotník :-) ....a šatky to nechvávám na mojí mamce je švadlena tak se mě prejj o šatky postará, ale stejně se s ní chci domluvit na někdy ted že by jsme šly jen na čumendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidická- tak to pri ceste do praglu nakupime:-))
Odpovědět
alka: tady máš nádobí, co jsem myslela: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/cat... mají tam ceny v oranžových rámečcích... já myslím, že by to úplně stačilo ;-)
Odpovědět
no jo holky, ale proc to tady teda tak furt resime? :-) kdyz si nikdo nevzpomene na tohle, nikdo si nevsimne tohohle... :-) Ikea ma v akci nejake talire furt, mam ten pocit :-) tam se urco da najit neco levnyho a dobryho.
Odpovědět
ja_fi: řešíme, kde nakoupit za levno nádobí na svatbu - když ho alka nemá od cateringu ;-) tak volala máma a jedeme na šaty, ale fotky nebudou, nesmí se tam fotit - i když ono lepší.... je hrozný jak dneska vypadám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj- ale co sklenicky? to bude asi probleem:-D
Odpovědět
lidicka14: tak dobře pořiď :-) ja_fi: protože si toho všimneme my. A to úplně stačí :-D holi: nemáš zač :-)
Odpovědět
to jo, jen ta moje reakce byla na to: stejne si toho nikdo nevsimne a tak :-) no to je jedno :-) ja nechapu, proc se v salonech nesmi fotit, kdyz je to takovy dulezity... vedet, jak jsem vypadala, pripomenout si to pozdeji a rozhodnout se podle toho...
Odpovědět
to si myslím, že taky nebude problém... buď najít někoho ve sklárnách a nebo taky ikea... odchytit nějaký výprodej...
Odpovědět
ja_fi: tak to taky nechápu - zvlášť když pak k šatům vybíráš kytici, účes a bižuterii ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi- myslim ze talir a vyzdoba je rozdil..stejne tak sklenicky- tech si taky nikdo nevsimne... jinak ostatni je samozdrejmý ;-)
Odpovědět
lidicka14, ja_fi: Protože nám nakukaj, jak hrozně moc nám to pasuje a abychom si šaty pak koupili od nich a ne někde jinde, když bychom se doma rozhodovali podle fotek :-|
Odpovědět
alka: sice nejsou nic moc, ale asi by stačily http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
picasso: jo, jenze pokud by byl jen trosku vyber, tak pujdu radsi do salonu, kde muzu fotit a tam si taky saty vyberu. to by v tom "nefoticim" salonu museli mit sakra krasny veci, a sakra super extra pristup, aby me oslovili a premluvili k pujceni u nich..
Odpovědět
ja_fi: To je pravda, ale dneska jsou někteří obchodníci vychcánci ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?