Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
alka: Tak papa zítra. tikki: No tak to je opravdu super. my budeme dávat taky, tak pak dám vědět kolik v Brně :o))
Odpovědět
tak doufám, že v Lipníku to bude podobné :)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že se to nemůže moc lišit... ale oběhla bych zlatníků víc :-)
Odpovědět
Ještě jedna blbá otázka. jsem tu dneska poprve. nedá se nějak přidat diskuse k oblíbeným? at ji pořád nemusím hledat?
Odpovědět
Profilova fotka
tikki: myslím, že nedá. Už sem to adminům psala, jen mi dost nepříjemně odpověděli, že mám použít vyhledávač, že tohle už tam mají...ale pořád to takhle blbě hledáme
Odpovědět
Padím do hajan, zítra mě čeká čtyřhodinový seminář :o( Zatím papa a hezké sny :-)
Odpovědět
pellullinka: tak to je opravdu škoda. díky za info:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tikki: není zač. taky jdu spát, ráno jedem s malým plavčit...tak dobrou
Odpovědět
pellullinka: užijte si plavání. dobrou
Odpovědět
jej, tak koukam, ze mi jeden dlooooouhy telefonat uplne prekazil diskusi s vama.. tak zase zitra :-) dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
kráásne rááno holky.. už je úúnor už jen půůl rokuuu-plašíííím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a stim vyhledávačem.. funguje vám? me totiz jeste nikdy nefungoval... :-S vzdy me to hodí okamzite na google a hledá to uplne nejaky kraviny..:-/ takze tak, taky jsem jim to psala at si to opravi, ale taky dost neprijemny, a ja jim uz radsi nepisu nez me jeste zrusi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petuline!!! ááá budu ti líbat nohy!!!!! :-)))tak mi napsal catering z jws :-) beru ho :-)) za obed prosim pekne dám 5 000,- kč českých :-))) jupííí a za raut max 3.000,- tak to je hodne výsměch:-)
Odpovědět
dobry ranko vsem alka: me vyhledavac funguje jen na neco, nechapu jak je to mozny, ale musi to byt bez hacku a carek, s hackama to nenajde naprosto nic. a jeden cas to tema 14.8.2010 nenachazelo vubec, hazelo mi to tam stary roky a tak, a ted uz najednou to jde. no, a kdyz jsem napsala do ip adminovi (jsem si nevsimla, ze maji svou vlastni diskusi, stejne neprehlednou jako je vse ostatni), tak me odkazal do ty jejich diskuse. a tam hledat je stejnej problem. takze jsem se na to.. ale vadi mi krome vyhledavani jeste taky system razeni.. tak si asi dam tu praci a nekam jim napisu...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja teda otrocky stránku ptz me to nenajde vubec nic nikdy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak už máme konečně zamluvenou restauraci na hostinu,byly moc ochotny a prijemny,sice to neni nejlevnejsi,ale zato je tam terasa, stan na grilovani a salonek, takze vsechno co jsem si predstavovala maji. Nakonec pritel svolil i s kapelou takze mam pri dnesku radost. :-) alka: tak to je super catering
Odpovědět
alka: no, jak jsem byla v razi, tak jsem ted psala adminovi do dvou temat :-D jak ti je dneska? luuc: tak to je super zprava! jak s restauraci, tak s kapelou! tu my jeste nemame... ale pracuje se na tom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: diky ani nevis jaky kamen mi spadl ze srdce :-) hlavne ze u pritele prosla ta kapela :-) . Nejak se to zacina blizit, za chvilku to budu mit uz jenom 6 mesicu, hrozne rychle to utika...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko Luuci a kde to máte tu hostinu. Už jsi vyzkoušela tu kosmetiku jak jsme si psali? Já se jdu dnes objednat na to náměstí
Odpovědět
luuc: jo, my taky... za dva tydny a sest mesicu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky gratuluju -to je velký krok ku předu :-)) dneska? je mi na prd.. ale uz mam jen bolehlav rymu kasel a sklenený oci, takze se to v praci dá přežít:-)) ježiš já mam radost:-) jsem ted napsala hotelovce jeslti nám udelaji obsluhu-jelikož ten catering je "jen" jidlo.. ani nabytek ani sklo ani obsluha-tak jeste sehnat sklo a sem vysmátá:-))
Odpovědět
alka: a nabytek budes mit od koho teda?
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás všechny po delší době Momentálně se bavíme a řešíme prstýnky - můžete mě prosím někdo poslat nějaký ten link na prstýnky?? děkuji moc Chtěla jsem se vás ještě zeptat jak je to s výkupem prstýnků (Je mě jasný že je to určitá cena za gram - a jak který zlatnictví, jak široké prstýnky budeme mět atd atd atd).....zajimalo by mě spíše teoreticky ....kolik toho zlata by asi mělo bejt (doufám že jsem to napsala dost srozumitelně - poslední dobou moje myšlenkové pochody jsou někde jinde a vyjadřuju se jak tatar) Prostě a jansně by mě zajímalo konkrétní vaše případy (těch které jste si nechávali dělat prstýnky ze svého zlata) kolik asi cca toho zlata jste měly a kolik jste doplácely děkuji
Odpovědět
dobré ránkooo! alka: velká gratulace x-) tak nádobí můžeš nakoupit v ikee, zrovna jsem tam koukala... vybírala jsem to nejlevnější :-D :-D a nebo pak na party v papírnictví ;-) no já zas tak velkou radost nemám... objednala jsem se k zubaři :-(
Odpovědět
alka: co jsem pochopila, tak bys mohla mít i hostinu uvnitř zámku ne?
Odpovědět
Ahoj :o) alka: Velká gratulace.Jsem moc ráda, že vám to tak vyšlo. Všechno zlé je pro něco dobré :-D luuc: Též gratulace. To nám to tak hezky odsejpá :-D My řešíme námět na svatební trička a už máme asi hrubou skicu :-D
Odpovědět
lidi: no, Ikea ma vcelku levny veci a kdyz trefis nejakou akci, tak by to asi mohlo byt levnejsi nez pujcovne... Ale zase, zalezi, jaky styl chces mit, jsou to proste obyc talire, na raut dobry, ale na obed bych treba ja osobne chtela neco peknyho..? jen nazor :-) lidi: k zubari?? tam jsem pecena varena... ja to nechapu - clovek chodi co pul roku ne-li casteji, snazi se ty zuby udrzovat a pak zmeni zubare. a ten zacne: a tohle a tamhle a kaziky a blablabla.. kam koukala ta minula zubarka????
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: jdu tam pristi sobotu 13.unora tak pak uvidim jak to dopadne. Jinak jdu jeste ted ve stredu s mamkou na nejakou akci liceni v Praze,tak jsem na to taky zvedava
Odpovědět
holino: Ahoj. Když si hodíš do googlu "snubní prsteny" máš tam toho hafa. A někde se tu probírá téma "vlastní zlato na snubní prsteny". Psala jsem to tu včera, že něterá nevěsta si nechala dělat i se svým zlatem a dala za snubáky jen 1500,-
Odpovědět
ja_fi: Všichni jsme se nějak shodli. Já jdu 3 k zubaři :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?