Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
jeeej, wonderful world... to mam taky rada :-)
Odpovědět
alka: Tož, jakej byl film :-)
Odpovědět
Holky.Máte některá svoje zlato na prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
krááásnej jako vzdy:-))
Odpovědět
alka: A co to bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: my jsme dostali snubáky našich...nevím dáme je asi protiúčtem ale moc z toho asi nebude
Odpovědět
pel: No, my máme taky asi dva zlaté řetízky a já k tomu přidala kousínek zlata a dva zlaté prstýnky. Jen by mě zajímalo, co udělají s kamínkama z toho prstýnky. Jestli se dají třeba ještě použít?
Odpovědět
picasso: právě, že ta druhá zatím vede, přítelovi se taky moc líbí, a seděla jsem u toho jak přimrzlá, až mi zabylo lehce zle :)... budu dávat protiúčtem jeden prstýnek a možná i naušnice...moc to nenosím a takhle mi to aspoň bodne :)
Odpovědět
Profilova fotka
pell a ptala už se se někde u zlatníka, jak moc vám to sníží cenu? já myslím, že by mohlo celkem dost, protože nejdražší je tom opravdu to zlato...
Odpovědět
Profilova fotka
picaso twilight:-))))
Odpovědět
msonulka: Že by předsvatební nervozita? :-) No, já bych to dala něco jako protiúčet, ale chtěla bych to použít i na prstýnky. Záleží jaké si vybereme prstýnky a kolik toho bude potřeba.Ale vedou ty, co mám v albumu. Pro oba bez kamenů.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: twilight!!! jééé... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
alka: tak to neznám :-) O čem to je? msonulka: Taky jsem se na to dívala (na ten svatební klip) a skoromanža se ze mě zeptal, jestli mi opravdu není líto, že děláme takovou malinkou svatbu. Když si vzpomenu na ten pocit,tak rozhodně ne :-D
Odpovědět
twilight - není to i knížka???
Odpovědět
picasso: spíš že je to tak dobře udělané ten videoklip, a možná trošku ta nervozita až tak budu sedět já :)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: jo... je to krááásná knížka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska msonulka x-) x-) x-) :-D jj to je zfilmovana kniha x 4 :-D
Odpovědět
msonulka:Já začínám být nervozní už teď :-D No, teď koukám, že to budu mít nejdřív za sebou já, co :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak tohle vůbec neznám!!! Jinak danuš ještě sem se neptala, ale opravdu nevím o kolik to sníží cenu, ale právě se obávám, že o moc ne. Klidně bych ještě něco přidala, ale skoro nic zlatého nemám :-(
Odpovědět
pel: Já myslím že dost. Někde jsem tu četla, myslím, že v rubrice "vlastní zlato na snubáky" a některá nevěst tam psala, že měla vlastní a platila jen 1500,- za prstýnky.
Odpovědět
a jak se jmenuje tak knížka přesně? twilight? a kdo ji napsal? slyšela jsem, že je to opravdu moc dobré, ale ani nevím o čem to je :)
Odpovědět
Profilova fotka
pel: já právě taky myslím, že to sníží o dost tu cenu!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale přece jenom jsou to snubáky mnoho let nošené, takže zlato se určitě opotřebilo a tak...a my to nechceme vyrobit z tohodle zlata, je to kombinace žlutá s červeným a my chceme jen žlutý
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: stephanie meyer to napsala, jsou 4 knížky
Odpovědět
Profilova fotka
tak manzel je konecne na ceste domu..takze papapa zitra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je to pod názvem Stmívání :-)
Odpovědět
a dobré jsou všechny 4? a o čem to je?
Odpovědět
Profilova fotka
všechny 4 jsou super... holka se zamiluje do upíra... do krásného upíra :-) ale ono to takhle zní divně, je to prostě krásně napsaný :-)
Odpovědět
když už řešíte zlato tak dáváme taky "protiúčtem" ale neptala jsem se jak moc to klesne akorát vím, že na ostravsku mají cenu až 600Kč/g zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
tikki: tyo tak to je bezva cena!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?