Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
a po svatbe bych si na ni stezovala.. pisemne, oficialne, s kopiema tech emailu. k pisemny stiznosti se myslim musi vyjadrit...
Odpovědět
Ahoj holky, ja jsem tu vzdy jen na skok, dneska se zdrzim:-) Alky: Co saticky? Pellu: krasne saty..
Odpovědět
Profilova fotka
petuline, jj stim jsem taky rikala ze by to slo..jenze lahudkarska firma? ja toho potrebuju tolik ze to me nikdo neobsahne.. potrebuju obed..-ale nemam ani talire sklo nic... a to lahudkari nemaji:-(
Odpovědět
nad: na saty ses radsi nemela ptat :-x
Odpovědět
Profilova fotka
alka: koukni se na stránky JWS sedláček, taky zajišťuje catering ale není to cateringová firma, takže korkovný po tobě chtít určitě nebudu... nad: moc děkuju, ale ještě nejsou definitivní
Odpovědět
Tak ja se neptam..
Odpovědět
:-) to bylo tak napul z legrace. alka tu vcera chudak cela vytocena psala o novych problemech a dalsich zdrzenich, vis?
Odpovědět
jo taak..ja myslela ze neco horsiho, i kdyz... Co jinak noveho..nechci videt, ktera bude v srpnu strana:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi :-D:-D ne dobry uz jsme odolna otazky na saty uz unesu :-D nad . nejsou psal ze se opet spozdi, a ze nevi kdy ze pani na vysivani nezvlada :-.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: www.jws.cz ty zajišťují i catering, tak na to mrkni a zkus tam napsat.
Odpovědět
Tos mas narocnou vysivku:-)
Odpovědět
nad: u me je novy akorat to, ze jsem uz definitivne tady :-) potvrdila jsem termin na matrice. hm, bylo smutno, nevysly nam ctenice (romanticky altanek), budeme na kamennym zamecku na nadvori, bez kousku zelene. ale ja tam nejaky ty kvetinace dovalim, at je tam aspon neco :-D co u tebe?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nad tos to asi jo :-D
Odpovědět
No zitra volam nasi fotografce, potrebujeme k ni do atelieru abychom se vyfotili na oznameni.. Pak hned budu volat na prstynky a objednam nam na prstynky..Jo a holky, mame byt!!!!! a na konci brezna se asi stehujem:) takze jsem vysmata:-) sice toho je az nad hlavu - svatba, byt, ale pohoda jazz:-)
Odpovědět
tyjo, gratuluju! k bytu a vubec!
Odpovědět
Kujuu:-)
Odpovědět
jeeej, holky, ja odbocim - nase mala slecna (13 mesicu) dostala svou prvni kytku :-) tatka sel z prace kolem kvetinarstvi, tak ji koupil puget bilejch ruzi.. a aby mi to teda nebylo lito, me koupil puget cervenejch :-) takze tuted koukam na nadhernou cervenobilou kytici, fakt nadhera...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to je krásný!!!a je ta kytka pěkná? Přemýšlím totiž o klasické kytce z kávových a rudých růží
Odpovědět
krasa:) hyckej si ho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nad vááu tak to je super tak to gratulace ja_fi- jee to je nadherný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: koukala si na tu stránku?
Odpovědět
no to si pis ze je pekna :-) musim rict, ze pavlik ma na kytky vkus.. bylo tam 9 rudejch (tmave) a vedle 9 bilejch, smetanove, ted jsou v jedny vaze, namichany... ach.. nad: to si pis, ze si ho budu hyckat - on je fakt uzasnej clovek..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a ptala ses u cateringu Lucullus? PP catering, catering servis. cz atd.?
Odpovědět
Mate uz prstynky?
Odpovědět
ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak pp catering me snad zklamal uplne nejvic.. luculus neznám a catering servis mi taky neco rika... nad- nemáme ale musime vymyslet cestu do prahy driv pred veletrhem..a ve vsedni den...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nad: my prstýnky taky ještě nemáme, na to je času dost....alka: lucullus jsou z budějic. Promiň jestli tě tím nějak otravuju, jen se snažím pomoct. Od toho jws uvažujeme že si necháme udělat jídlo na večer
Odpovědět
Profilova fotka
petuline vubec neotravujes:-) jsem rada, poptam vsechny co mi najdes:-)) jws uz jsem taky psala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: kdybych já tak měla kupu peněz, hned by bylo všechno jednoduší
Odpovědět
Profilova fotka
petuline.. to mi povidej..vzala bych si vse od nich já mela klid.. oni mely taky klid... a bylo by vse dokonalé a naááádherné
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?