Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
no, intrikanky zneji nejak vystizneji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chci se zeptat budete nekdo kupovat nebo pect kolacky?
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: ja je puvodne nechtela, ale pritel zrovna na tehle tradici trva, ze pry to nebude uz tolik penez navic... Takze budeme asi kupovat.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: moje mamka je chce upect, ale stale nema predstavu kolik by jako toho testa mela zadelat a hlavne komu vsemu je budete davat? My jsme se ted bavili,ze by bylo asi nejlepsi dat vysluzku pred protoze si nedokazu predstavit jak to tam do te hospody navozime a jak to tam budou mit uskladnene,no nevim co vy myslite
Odpovědět
moje mamka je jinak vyloucena z priprav, tak bude pect aspon kolacky, proti cemuz naprosto nic nemam, rpotoze ty jeji jsou bezkonkurencni! pekla kamaradkam, pekla segre, tyjo.. holky... piplacka, jsou pidi maly, ale VYBORNY! no, jinak teda taky zatim netusim, jak to budem delat, protoze u nas je obecne zvykem, ze se nosi tem co je zveme ci co osobne pred svatbou. ale v praze si to neumim moc predstavit, takze spis uvazuju, ze je dame jen do prace, par znamejm, co mame v blizkym okoli a zbytek nechame do vysluzek po hostine...
Odpovědět
Profilova fotka
My asi budeme davat az pri odchodu ze svatby svatebcanum...
Odpovědět
no, ja to "pred" myslela v poctu asi tak 8 kosciku s kolackama :-) zbytek po..
Odpovědět
Profilova fotka
taky premyslim nad tim, ze pred svatbou neco me do prace,priteli popr. rodicum do prace a pak jsme myslela dat lidem co nejdou na obrad ani na hostinu a jsou to znami,treba babicka bydli na vesnice a je tam zvykem,ze si se sousedy takhle nosi vysluzku,kdyz se jim zeni nebo vdava vnuk ci vnucka, takze tam je to nutnost,aby chudaka babicku nepomluvili :-) A tem co pujdu nahostinu no nevim jestli pred nebo az po svatbe,to jeste musime nejak vymyslet
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem tu nasla tema Leto 2011 :-D
Odpovědět
luuc: no hele nesmej se! mrkni jak dlouho je tu zaregistrovana treba nuuna :-) a protoze jsou takovy, tak fotografove jako zuzka scharf jsou blokly uz rok dopredu :-D
Odpovědět
Koláčky nám bude péct známá v cukrárně a budou hlavně do výslužek, kterou dostanou svatebčané při odchodu, něco málo na stole, a tchýňa a skoromanžílek chtějí něco do práce... Jinak mi mamina říkala, že napeče pár domácích, aby si taky užila pečení svatebních koláčků, uvidíme esli si to do té doby nerozmyslí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja jen ze jsem si ze zacatku delala halvu s tim,ze jsem tu brzo,ze je jeste cas a dneska to taky obcas slysim hlavne od pritelovi sestry
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kolik kg tech kolacku tak budete mit cca?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tematu leto 2011 se nesmat ;-) Vzdyt nebyt te nevesty, co pustila termin u Zuzky, tak v tom tematu sedim i ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to chapu :-)
Odpovědět
luuc: no, ja jsem na tom byla stejne... a ted po cteni diskusi a co vsechno kdo uz ma hotovy me chyta nerv, ze jsem naprosto mimo! ale tesim se, ze se sem pomalu pridaji dalsi, co budou v jeste vetsim skluzu.. teda doufam :-D
Odpovědět
luuc: nerikej, ze mas taky zuzku scharf... to uz by me trefilo... tady v tom tematu ji ma snad pet holek :-D a ja jim zacinam pomalu zavidet...
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem si rikala,jak je brzo na rezervaci hospody, a jen jsme si zamluvili minulou nedeli termin, tak mi vcera volali,ze tam maji dalsi par na nas termin a jestli to plati,tak jsem slibila zaplatit zalohu a zitra tam jedu.Je fakt,ze na nektere veci je lepsi mit vice casu. Kamaradka se vdava v breznu, tedy za mesic a pul a chudak uz je z toho hodne nervni
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nemam,ja mam fotografa a kameremana z Plzne,ale taky uz meli dost plno kdyz jsme tam v listopadu byli
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ja bych asi kvuli nervum nespala, kdybych nemela dost casu...Jsem v tomhle nervak... Tak jsme rada, ze se o vsem muzu jeste 3x ujistit atd...
Odpovědět
ja jsem taky nervak, teda co se organizace tyce... minimalne nekolik dni-tydnu pred se mi to bude honit hlavou i v noci (co tydnu, ono se to honi uz ted :-D), takze kdyz to budu mit zarizeny driv, tak to bude jen dobre.. aspon bude cas vzpomenout si na blbosti a detaily..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo o nervech bych taky mohla vypravet, zrovna dneska se mi zdal sen o svatebni hostine,tata mel proslov a pripijeli jsme si,tak ze takovy docela pohoda sen oproti tem nocnim muram co mivam,jako ze jsme tam uplne sami, nebo ze nejsem vubec upravena a tuhle se mi zdalo, ze nas oddal knez,pritom mame civilni snatek a pak se zjistilo ze byl opily a ten snatek vubec neplatil, no des, to se pak budim hruzou a spocena
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tu mejte hezky ja frcim na step aerobic,jdu si rozpohybovat telo pred vikendem, hezky vikend vsem
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, tak to je gol :-D No me se zatim nastesti zdaly hruzy jen asi 3x... Poprve se mi zdalo, ze mi pritel naplanoval a zaridil svatbu bez meho vedomi - vybral naprosto priiiserne misto... Straslive saty... Nikdo kdo by me nalicil, ucesal.. Reknu vam, me se z toho chtelo brecet a pritele jsem v tom snu malem zabila! :-N No pak se mi zdalo, ze jsme se rano probudila, ve svatebni den, jenze vsechny pripravy byly na stejnem bode, jako jsou dnes - skoro nic zarizeno. Proste jako kdybych dnes sla spat a probudila se az ve svatebni den.. To byl straslivy sok...Mela jsme asi hodinu na to se oblect a pripravit, bez kadernice a liceni...hruza :-| No a treti sen - poprve primo o satech - ze najednou byly uplne jine, kratke, a fakt proste priserne... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ja uz taky mizim, uzijte si vikend! ;-)
Odpovědět
luuc: pekny vikend! nuuna: ja teda ty sny mivam, ale zdaleka ne takovy katastroficky :-) a hlavne si je nepamatuju, jen vim, ze to bylo neco o svatbe, ale to je tak vsechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) ted tu asi nikdo neni skoda.. mam velice smisene pocity.. na horách je fajn -dneska je tu asi 80čísel a vcera nas milá sestricka malem zabila 8-( ale stim uz jsem se srovnala.. kazdopadne dneska jsem jí tu zabavila notas a skontrolovala poštu.. mam pár dobrých a pár děsných zpráv (a to jsem pryč pouze den:-// ty dobrý : - pani nám poslala náhled na nase oznámení -náádhera-normalne s emi libi vic nez to zlatý -krásne jsme to tam "vymyslela" z toho jsme mela takovou radost...dokonce vyslo jeste o stovku levnejsi.. proste krásný.. - "vyhrala" jsme na jedný inzerci ty boticky co jsme stráásne moc chtela, takze budu mit botiickyy:-)) jupíí no a ted ty katastrofy:-( - opet mi psala ta siiilene neprijemna pani z matriky, nevim proc zas ona kdyz uz koordinatorku máme.. no tak mi napsala zas hromadu keců proc to nejde a ze se zrejme nedomluvíme, a ze nám nabízí tedy pouze obrad a pronájem a zbytek at si zaridim sama..tak jsem se ji snazila udobrit, ze nevim na co reaguje(poslala jsem ji dva maily..) -jinak mimo tema ted velde me sedi kluk co v PRAZE vedl 5let catering a v zivote neslysel o korkovným u cateringu..jen tak pro zminku.. takze jsem zvedava CO z ní zas vypadne.. Kazdopadne tahle zenska je mi silene neprijmna a ty jeji maily me vzdy totálne rozhodí a nastvou..:-(( tka nevíím a ta druhá NAPROSTO katastrofická zprava? šaty... čínan psal, ze pani co vyšívá neni schopná to stíhat, že je tam toho moc, a že se šaty"odkladaji" no prostě řečeno - zase se spozdí a neví o jakou dobu.. tkaze ja jsem ted zralá na minimálně celou lahev:-// a moje opojení a radost z oznámka a boticek je to tam.. budu tu v nedeli.. ahojky.. mejte se líp než já ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alko tak alespon boty a oznámku vyšlo. To jako má číňan jednu paní na vyšívání? To je vtip ne
Odpovědět
ahoj! jsem tu :-) jdu cist..
Odpovědět
alka: to je teda mazec... za a/ nechapu matriku, evidentne tam maji nekde hacek u toho cateringu... za druhy, s cateringem jsem delala nekolik let jako klient a ver mi, jsou cateringy, ktery si o korkovny reknou. Napada me, jestli fakt nevzit catering odjinud, od matriky mit jen to nejnutnejsi a omezit tim veskerou komunikaci na minimum... nechat se takhle vytacet do svatby (pul roku..) mi prijde zbytecny... mas se tesit :-) s cinanama teda fakt nevim, asi bych zacala prudit kvuli sleve... no a oznamko a boticky - to je super zprava!!!!! neboj, ono dopadne i to ostatni dobre!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?