Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna hojdu objednávát,tak tu nejsem..at na to mam klid:-)...takze-zatíím
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky... no já původně chtěla ušetřit taky, jenže mamka se chce chlubit, že vdává dceru, tak asi potřebuje reprezentativní oznamko... :-D hodně se mi líbí varianty s fotkama ženicha a nevěsty... stejně si zkusím něco navrhnout, třeba ani nepozná, že není kupované... :-D :-D :-D ..no to si asi trochu moc fandím... :-N
Odpovědět
pajik83 mamina se taky netvářila, ale pro mě je to jedna z položek, na které chci ušetřit a udělat ho spíš osobité - po našem.
Odpovědět
my taky uvazujeme, ze si udelame svoje, ale mame zatim jen naprosto mlhavou predstavu, tak to mozna nakonec budeme taky objednavat.. jeste uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Pajik: vítám tě zpátky! Dlouho ses neukázala. janik82: co se týká poplatků mrkni na stránky svetsvateb.cz tam jsou všechny info ohledně poplatků. alka: teda to je fakt pecka ta cena. Vyhodit tolik peněz a za nic. Kdybys nebyla pomalu na druhé straně republiky, tak ti doporučím opavský catering. Jsou levní, vaří výborně a korkovné si neberou.
Odpovědět
Profilova fotka
táák odesláno...juj tak jsme zvedava docela toho bylo vela:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
safi- a kolik chteji za cestu? :-D
Odpovědět
alka: jaky to oznameni nakonec teda budes mit? je v albu? a kolik to ve finale vyjde?
Odpovědět
Profilova fotka
uplne jiný :-D:-D v rámci šetření.. to zlatý jak jsem vybrala by me vyslo na 2440,- -60ks oznameni - 20ks pozvanek ke stolu nu a ted mam uplne ooobyc za 1740,- :-D + 45kč poštovný, ale je to zásadní rozdíl mám vtom: - 70ks oznámení - 25ks ke stolu - 50ks tzv na patou - 100ks básničky na peníze) a to si myslim že se vyplatí
Odpovědět
krasa! to uz by clovek premyslel na tim misto tvorby objednavat :-D fakt.. kdyz vezmu kolik casu na tom stravime...
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, tak jsem si pod "tihou" tematu svatebnich oznameni pridala par kousku do alba... A koukam, ze jeste budeme mit tezky vyber :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme chtela samotvrobu..ale papir by me vysel cca na 500kč, obalky jsem nasla faaamozní (kdyby nekdo chtel hodim odkaz) ale taky tak 300kč, plus mame obyč tiskarnu a ja jsem docela prasatko, takze nejaky lepidlo nebo nuzky nepripadaji v uvahu, a halvne vyvazky si u tv klidne udelam, ale s oznamenim bych se teda fakt nechtela piplat..staci ze tam budu mist 80% samovýroby:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: ty jo to nevím, ale mi je vždycky na takové ty větší rodinné oslavy (60 tky a pod.) bereme. A za ty oznámka to je super cena. Hoď nám tady odkaz ;-)
Odpovědět
alka: jo, presne... a to do toho nepocitas praci, cas, ktery na tom odres... asi zapracuju na priteli, aby se na to vykaslal... nuuna: tak ja bych u tebe sla do toho zelenyho ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna koukala jsem, krásny, moc se mi tenhle styl libí, taky jsme po nem pokukovala, ale v nasich barvách nebyl :-( kazdopadne to moje oznamení je v albu MM hned druhá fotka... a dokonce jsem si vsimla ze jsem si tam nechala dát ten samej text..takze jen zmente jmena a je to:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, tak nejak bych to videla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
odkaz na oznamka nemam- mam to od soukromnice- nevím jeslti má web :-| z aukra - uz jsem jí poptala v létě, takže jsme jí teď urgovala a už má objednávku u sebe:-)
Odpovědět
safirah: Díky! nuuna: To první zelené je kráásné! alkapinka: Rozpočet na oznámení je paráda...možná se vybodnu na samotvorbu, uvidím, ještě sem nezačala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi: ahojky ;-) tak já zatím nic neobjevila... když se mi něco líbí tak je to tak přeslazený, že by mi to u přítele neprošlo... :-N já už chci mít taky oznamko!
Odpovědět
Profilova fotka
janik: Tak prave to mi vcera prislo jako vzorek :-) Je pekne, ale na fotce bohuzel hezci... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my je budeme mit tak za mesic... plati s epredme ale uz jsme vyschlý, takze jsem rekla ze ji penize poslu 10týho
Odpovědět
pajik83 Právě, nemusím holubičky a zlacení, ale přítel plánuje vymyslet něco vtipnějšího - z toho mám trochu obavy... Ale nakonec to dopadne asi stejně tak, že nedá nic a na poslední chvíli ho budu se vztekem řešit já:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!opět na skok před učením :-| alki:šílený částky,když si představím,že to mám všechno v kullturáku a zaplatím vlastně jen jídlo,co mi tam uvaří a teda nějakej maličkej pronájem,inak vše bude vlastní,tak Tě fakt lituju, holt zase ale kulturák není zámek,že :-N ale je tam spousta prostoru, supr jídlo,supr ceny,takže asi tak inak oznámko si asi taky vytiskneme sami,drahouš je z papírnické rodiny,takže sežene jak papír na oznámko,tak na jmenovky,já se v tom nevyznám,,já to zvládnu akorát naťukat do počítače a poslat na tiskárnu :-D ikdyž chci to dost barevný,tak nevím,estli by to nebylo levnější nakonec z tiskárny než doba,bude toho aspon stovka :-.
Odpovědět
Profilova fotka
bríííís- ahojkyyy:))) to jsem rada ze jsem te stihla..ted tu dva dny nebudu tak aspon nekdo :-D ja uz jsem rada, ze uz to mam za sebou..a jak jsem byla nervozni-vybrat písmo.. text... psravne napsat jmena..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže už máš objednáno!! :-. teda,si šikovná ;-) my to musíme eště s drahoušem pořešit,zatím soukromničím,ale rád by to se mnou probral,tak snad příští týden.Ve čvrtek jeden objednat ty prstýnky,tak aspon už taky něco hmatatelnýho budem mít, a ještě jsem tento týden platila zálohu fotografovi,tak tam už taky snad žádná změna nebude alki:prosím Tě a co ty šaty??????????
Odpovědět
Profilova fotka
jj cekala jsme na ten vcerejsek-vzdyt uz jsem se na to trasla snad mesic:-D:-D no prstýnky jsou katastrofa..nejak se nestihame do prahy dostat...manzovi nedovoli dovcu.. a konci ve 4-nevim jestli to do 6ti dá stihnout:-( a pred veletrhem zdrazi a ja jsme uplne v riti..hajzlik jeden..:-( taky jsem psala DJ o snizeni ceny(jiny balicek) tak snad nam vybere neco levnejsiho..:-( briis simte porad nic.. budou za 14Dní-teda aspon mi to tak bylo receno ze uz prýý budou dokoncovat, tak snad uz.. ale jestli to nestihnou do novýho roku (14.2.)tak si fakt vyzadam slevu !!!!:-( takze porad depky.-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to bych byla taky pro!Protože pokud to nebude ani do 14.2.,tak to už by byl děs,už teď je to teda vrchol,takovou dobu!!!! nu,jestli myslíš,z ČB do Prahy za 2 hodiny,tak to podle mýho názoru ani náhodou :-| jsem ráda,že jsme prstýnky vyřešili a už máme definitivně rozhodnutou ocel s tím proužkem žlutýho,ikdyž nevíme přesně který,pořád to bude max kol 7tisíc včetně rytiny
Odpovědět
Profilova fotka
inak mně se to Tvoje oznámení líbí,ikdyž to není ten luxus,co jsi chtěla Ty,mně se líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky briis... holky co máte Zuzku Scharf...už jste platily zálohu?
Odpovědět
Profilova fotka
no ted je to 12tý týden:-D to je fakt masakr cinskou pilou:-D nu tak mi prahu dáváme tak za hodku a 20minut..takze cesta jo..ale najit ho tam-to uz neee:-D:-Dnatoz neco vybrat:-D tak to mate super cenu, ja jsem stale rozhodla pro ten "nove" vybranej..jen potrebuju videt jak mi sedi, a jestli teda bilý a nebo zlutý ...:-( me se taky libi, je takovy svezi, neni to klasika(ty se mi nelibi) a za tu cenu? super:-) manzovi se stejne libilo nejvis uz od zacatku, tak aspon neco :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?