Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
brii, ty mas fotku!!
Odpovědět
Profilova fotka
nu jo,už jsem si tam konečně taky dala,sice je z loňska,ale vypadám celkem stejně :-D jen mám kratší vlasy
Odpovědět
Profilova fotka
briiseis: no to mi povídej..to nemám šanci dočíst... :-D :-D co je za novinky? Má už Alkapinka šaty? A co vy všechny už určitě finišujete... ;-) Já se do toho budu muset konečně pořádně pustit... krom šatů a fotografky nemám vůbc nic... :-D
Odpovědět
:-) budu muset taky neco vylovit..
Odpovědět
Ahoj :o)) nuuna: A co třeba knížku? Nečte přítel?
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:nu,většinou už holky pomalu jdou na prstýnky a oznámení,některý už prstýnky mají dokonce doma,některý se chystají v únoru (včetně mě :-) ), jinak mají zamluvený vizážistky,kadeřnice,chodí jim meníčka od restaurací,kde budou mít svatbu inak alkapinka pořád šaty nemá,už je rekordmanka v nejdelší době dodání :-| ale prý už do dvou týdnů snad budou finišovat a pošlou je, tak snad jí to dopadne, už na ně čeká víc jak deset týdnů 8-(
Odpovědět
brii, tak ja do toho tvyho moc nezapadam :-D mam misto a mam fotografa.. a lampiony prani :-D a tim zatim koncim :-)
Odpovědět
Holky, nemůžete někdo doporučit nějakou dobrou a ochotnou švadlenku z Brna? Chtěla bych si nechat ušít šaty, ale ne svatební :o))
Odpovědět
brii, já též ne. Ještě nemáme zaplacenou ani matriku ;-) 8.2. tam razíme ;-) A prstýnky budeme vybírat až po březnu, myslím, že na ty je ještě času dost.
Odpovědět
picasso: diky! uz jsem zacala byt nervozni :-D
Odpovědět
ja_fi: Asi začnu být nervózní já :-D Hledám nějakou dobrou a spolehlivou švadlenku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: taky plánuju svatbu v barvě lila.... ta fialová růže u tebe v albu je náááádherná ;-) briis: no tak to je teda pěkný... tak teď nevím čím začnu... prstýnky asi nechám na veletrh...jenže teď nevím jestli bílý zlato nebo ocel...se kterou přišel přítel... jo tak mám ještě zamluvenou kadeřnici... ;-) ...to jí fakt ještě nedorazily???? No tak třeba si dávají vyjímečně záležet...já si právě říkala,že už je bude mít doma... to je síla..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
picasso: tak to já taky ještě nemám zaplacenou matriku...jen telefonicky zamluvený termín... ale já ještě nevím jak se budu jmenovat, takže se tam moc neženu... :-D kdo už jste byl na matrice...musím tam už teď vyplňovat to příjmení, nebo třeba až měsíc před svatbou????
Odpovědět
jo, matriku mame taky jen telefonicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:o oceli tu taky proběhla diskuze, co vím,tak nuuna a já budeme mít ocelový prstýnky, inak holky mají většina asi bílý zlato,popř.kombinace, já pořád zůstávám u kombinace, takže bude ocel+proužek žlutýho zlata inak s šatama alkapinky je to fakt "groteska",snad opravdu budou extrovní a už jí dojdou!
Odpovědět
paji, nechce se ti vzdát svého příjmení :-D No, u nás to je lehký, já to nedostala div příkazem, že budu mít přítelovo jméno. A o prstýnkách ani nemluvím. Přítel moc nenosí prstýnky, tak jsem mu nabídla, že je pořizovat nebudem. jeden ode mě má, já mám zásnubní, takže bychom si je vzájemně vyměnili, já budu zásnubní nosit na levé ruce pořád a on se nemusí trápit s žádným. Bohužel to neprošlo. propstě si mě chce okroužkovat a ten svůj prý bude nosit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jé tak to je hezký, že na tom všem tak trvá ;-) ne, ne...svého příjmení se zbavím velice ráda, ale jde o to, že ještě nevím v jaké podobě si ho nechám... s holkama jsme tu vykoumaly celkem 3 možnosti příjmení a jak dostanu na výběr, tak jsem ztracená... každý týden jsem rozhodnutá pro něco jiného... :-D briss: to bude pěkná ta kombinace... já původně chtěla kombinaci bílé, červené zlato, ale kdybych si vzala tu ocel tak bych si tam nechala dát nějaké kamínky... ale ještě počkám na ten veletrh a pak to budeme muset nějak rozhodnout... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
briis: objednala sis nějakou tu korunku?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,nakonec jo a minulý týden mi přišla,uplně tu první pidi,co mám v albu
Odpovědět
Profilova fotka
ta je hezoučká a přichytneš si ji sponkama nebo to má nějaké udělátko aby držela?
Odpovědět
Profilova fotka
nu už jsem nad tím dumala,vypadá to na sponky,na ty vlásenky,sou tam taková kolečka,kterýma je problíknu,snad to půjde,musím si je koupit a vyzkoušet to
Odpovědět
Profilova fotka
jj těma vlásenkama by to mělo držet dobře ;-) ...už se těším až si tu budeme všechny ukazovat fotky naší několikaměsíční práce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,na to se taky těším,vzhleddem k tomu,že jsem až v druhé polovině srpna na řadě,tak jich do své svatby už uvidím opravdu hodně :-)
Odpovědět
paji, tak to chce papírky a losovat :-D my chceme prstýnky kombinaci bílého a žlutého zlata, akorát nevíme ještě, do jakého stylu to nakombinovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžu se přidat. Právě dnes jsem si dohodla na matrice termín, ale to je zatím tak všechno, co jsem kolem svatby udělala. A teda když jsem si přečetla jen vaše poslední 2 stránky, tak jsem dostala málem strach, jak už nestíhám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nová nevěsto!konečně zas některá,co má stejný termín jako já ;-) základ je fotograf,na toho nezpomeň!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mám slíbeno od přítele, že mě dovede ke známým, abych si prohlédla jejich svatební fotky. No a když se mi budou líbit, tak domluví toho, co měli oni. Navíc je to jeho známej, tak jsem zvědavá. A kvůli tomu termínu jsem musela pozměnit místo svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se vratily z mista obřadu....:-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
..nu tak mam smiseny pocity:-( tak jsem odsud jela totálne nadsena, ale ted na me padla priserna depka.. oni si tam uctujou i za vzduch...:-(( to je sileny.. táákze, koordinatorka byla super zenska (na rozdil od matrikarky která byla prijemna jak prdel) takze aspon neco, prostory nááááááádherny-park jsme nevideli prijeli jsme za tmy.. rekla nam vyrianty a co a jak.. jistý je to, že obrad bude na golfovým hřišti -asi 30metrů od toho zámečku..dilema ovšem vyvstalo s hostinou..ukazaly mi tam sál, z kterýho jsem si sedla na prdel... doslova-obrí kulatý prostor s náádherným monstroznim lustrem veprostred...misto pro hostinu.. tak a ted babo rad..jelikoz jak jsme neetusila, me koordinatorka uvedla ve vedomost:-( vsechno co na tom zámku je, se pronajima..takze je nekolik variant.. bud bude hostina venku v parku hotelu = to znamená stan - jéénže 6tis za stan a 4 za pronajem parku... to znamená za NIC 10tku.. 2)varianta - sál - sál pronajímají za rovnou 10tku.... 3) varianta - pronajmout si celej zámecek - 25tis - misto na hostinu si muzes vybrat, a co je fajn je ze v "cene" mas vsech 13pokojů "zadarmo"... POZOR: k temto cenám neni započítanej obřad ..takže ke všem těhle částkám připočti 5tisíc... no a jsme na začátku.. takže máme 15 a nebo 30tis za NIC... + dalsi vydeje-nechapu jak si to muzou dovolit, ale i catering si uctuje korkovný 30kč na víno a 50kč za vrdý na LAHEV!!! + jen povlaky na židle-dalsích 2tis.. no jako nevim co si o tom mam myslet..ale dat (ted dam nastrel "26 000" za nic a nemit v ruce ani rizek)...to je maximalní masakr...a saaamozdrejme + hostina..nejakych cca 25tis.... a kde sme? na 50..a kde mam foto, prsteny atd atd atd... no takze jsem prijela naaaaadsena..doma sem si sedla k papíru a rekla jsem ze se snad po****... uprimne to tak rict musim..ptz tohl eje teda vrchol..takovýhle ďahy jsem teda jeste NIKDE nevidela.. a o to misto nechci prijit.. ja vedela ze přijde nejakej prusvih:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ahoj briiiiiis a ahoj pajíííku :-) konecne jste taky tady:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?