Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Víte, co mě docela bere. Jak nám každej říká. Tohle nemusíš mít, škoda peněz apod. Ale buď úplně lpí na tradici a nebo vám rovnou řeknou, proč se musíte brát. Ale hlavně, že si rodičové ne prarodičové nevzpomenou na to, jak byli nadšení, když se měli brát oni a jak byli naštvaní, když jim to zařídili jejich rodičové jinak. chápete to, já ne. Ale vím, jací jsou staroušci (teda někteří, nemyslím ty naše, naši jsou fajn "o)). Jenom jim podáte prst a spapaj vám celou ruku, takže žádné tuťu, ňuťu.
Odpovědět
alkapinka: Úplně tě chápu. Já když byla požádaná o ruku, tak jsem se hrozně těšila na přípravy apod. jenomže problém byl, že to nikoho moc nezajímalo. Takže co :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem zvedava na meho "moliovaneho" dedu.. vzdycky me nesnasel a vzdy to sal dost jasne na jevo.. a miluje celou rodinku (27lidi) a ty tam zvany nejsou- teda az na vecer..tak to bude asi halo...:-D no co.. bud tam nepujde a nebo bude drzet klapacku:-))
Odpovědět
picassa: ježiš, to by bábina nepřežila, že by nebyla na svatbě... včera už z ní vylezlo, že se těší x-) ona je strašně cacná, takže bude první sedět v autě ale co mi trochu vadí, že chce být středem pozornosti a jak není, tak je to špatně :-| ale to doufám na svatbě pochopí, že ten den je o nás a ne o ní x-) no včera jsme spolu měly zase rozepři - jí přijde návštěva, ale my s mámou jí budeme vařit večeři - což sice nás to tak trochu štve, ale uděláme to... a pak vyrukovala na mě že jestli bych ji tam nepřišla návštěvě vařit kafe (4 kafe), aby nemusela vstávat ]-( ]-( hold se nás naučila tak trochu zneužívat a je pohodlná, a teď když chce dělat oslavy 80, tak přišla s tím, že at máma navaří slavnostní oběd a at si to udělá jak chce ]-( ]-( žádná snaha a jen vymýšlí, koho by ještě pozvala ]-(
Odpovědět
jo holky, my se s pritelem dohodli, ze pred rodicema ani necekneme o tom, kolik co stoji, protoze jsem tuhle pred moji mamou rekla, jak se mi libi ty litajici prani (lampiony) a ze je poridim na svatbu.. a kolik stojej. A okamzita reakce byla: jezis to je drahy, to dejte radsi blablabla.. takze od ty chvile se maximalne dozvi, co kde kdy, ale za kolik v zadndym pripade (teda my si to budem platit sami, rodice nam asi prispeji, teda moje mama s tim pocita, ale je mi jedno kolik, pocitam s tim tak, abychom to utahli ze svyho. kazda kacka navic zvenku bude fajn). aj jak rikaji holky: je to snad moje svatba ne??? ja ji chci mit hezkou, chci na to mit hezky vzpominky.. jen se desim nekterych pribuznych, protoze maji tendence vsechno resit a rozebirat a obcas i kritizovat.. asi hned na uvod stopnu jakoukoli kritiku ve stylu: myslete si co chcete, ale nechte si to pro sebe, ja si to hodlam dneska uzit a ne obhajovat tady, proc je neco tak a ne jinak..
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: To je klasicka skleroza ;-) Celkem bezny jev, kdy lide v dospelosti totalne zapominaji na to, ze taky kdysi dokonce byvali mladi, a snad se i stydi priznat ci co, ze byli stejni jako my - asi aby neztratili kredit ci co...
Odpovědět
nuuna: presne... navic protoze oni nemeli svatbu podle svych predstav, chystaji se udelat si podle svych predstav tu nasi...
Odpovědět
alkapinka: Přesně tak :-D lidicka14: Jednoduše řekni ne. A kdo to cvaká? Klidně ať máma navaří, ale předem ji dá zhruba účet, co to bude stát a když se to bábince nebude líbit, tak ať si to zařídí, jak chce. Holky, já nejsem na starý lidi zlá. Když je potřeba, postarám se, pomůžu. Jsem zdravotní sestra, takže se starými lidmi dost pracuju. Ale taky vím, že poslední léta už nejsou staroušci co bývali. Všichni si myslí, že když mají svá léta, tak to už jim dává nějakou ctnost. a přitom pár jich znám, co jsou úplně úžasní a věk není překážka. Takže s nadhledem děvčata, s nadhledem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ano, to je naprosto presne napsane! A bohuzel to tak nebyva jen s tou svatbou ze... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak cenu pred nasima vuuubec nezminovat..ty zamrzly nekde v dobre kdy rohlik stal 10halířu...takze ani nahodou
Odpovědět
děvčata, všechny kritiky jedním uchem dovnitř, druhým ven :-D
Odpovědět
jj, rohlík 10 halířů, to je přesný :-D :-D taky už jsme se zařekli, že nic o cenách povídat nebudeme, to nemá smysl, jestli někdo bude chtít něco přispět nebo nám pomoct, tak at to udělá... ale po nikom nic nechceme a bylo by nám to trapná
Odpovědět
Článek se načítá
tak se tu mějte razíme do města, paaa
Odpovědět
Profilova fotka
holky já to dělám tak že to nastíním a když to někoho zajímá tak se zeptá když ne tak nic navíc neříkám. Moje mamka mě překvapila, že nemá námitky žádné ale spší čekám co předvede v závěru příprat tchýně ale to už mi bude jedno. Máme to ulehčení tím, že si to sami platíme. Naše mamka nám chce dát peníze na svatbu - tak jsme jí řekli ať nám to dá jako dar a pak se uvidí zda bude něco potřeba doplatit nebo bude na cestu. A ceny - myslím, že pokud by někdo něco měl tak mu diplomaticky sdělím, že si to platíme my a basta.
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: To svatební menu je ideální, my chceme taky klasiku, hned to první a takovou cenu bych si taky přesně představovala, uvidíme na jakou se dostaneme my, ale souhlasím s vypuštěním moučníku, my budeme mít velký dort a ještě spoustu napečeno, takže už by toho bylo moc. ;-) nuuna: Taky se přidávám do skupinky pod hranicí 200, neboli dnes přesně 191 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka přesně i my budeme mít koláčky a minizákusky a ještě dort tak proto dezert vypouštím. Už jsem sesmolila naší představu tak zítra mu to ukážu s tím že se zeptáme zda nám dovolí vlastní klobásy,tlačenku a šunkové koleno. To by mohl vyjít snad vstříc, protože ostatní chceme od nich včetně pití i tvrdého alkoholu tak snad.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: ohledne te kritiky - tak tak :-) Nejlip vyslechnout, odkyvat, a udelat po svem :-D :-D :-D S tim nastesti nemam problem.. U nas tedy zatim probehla jedina kritika ( protoze malokomu vykladame, co a jak budeme mit, takze nemaji co kritizovat:D) - a to od pritelovy babicky. Vsichni byli nadseni z naseho "mistecka" kde se chceme brat. Jen babicka, kdyz se tam dosla podivat, prohlasila , ze teda z toho nijak nadsena neni a nelibi se ji to, ze je to spatne pristupne, a kdesi cosi... A pry proc se nevezmeme v obradni sini, jako Petruska...(pritelova sestra, co se vdavala pred 13 lety). 8-( A kdyz se ji pritel zeptal, kdo jako bude mit problem s par schody, ktere maji i v obradnich sinich, co nejsou zrovna v prizemi... No ja pry ne, ale ti ostatni! (nevim, kdo jsou ti ostatni, v rodine nikoho spatne pohybliveho nemame, vsichni behaj jako lanky... A ze tam bude foukat, a kdyz bude osklivo a bla bla bla.... No, kdyz se jde clovek podivat do parku v zime, je jasny, ze to asi nebude stejne v lete ze :-D Nehlede na to, ze nechapu, ze nekdo nepochopi, ze s enam komunisticke umakartove obradni sine faaaakt nelibi... :-D
Odpovědět
ja bych byla za ty oficialni obradni sine zavrit :-D
Odpovědět
nuuna: no, ja s tim odkyvanim mam problem, ale ucim se... me to proste vzdycky maximalne vytoci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna přesně to je i náš důvod u nás je obřadní síň - modrá a taková pro mě nijaká. Ano máme kiousek od nás Karlštejn, Křivoklát ale představa,že v srpnu budu honit svatebčany mezi návštěvníky a ještě koukat na čas,aby jsme nezdržovali to není pro nás.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja jsem taky pro :-D Alespon ty ohyzdne! :-D No me taky nektery veci dokazou vytocit, a ne ze ne, ale vetsinou stejne jen odkejvu jako ze "no jasne, to vis ze jo", pockam, az ten clovek domluvi, a pak to uzavru tim ze my to ale budeme mit jinak, protoze se nam to tak libi. A tecka :-D
Odpovědět
nuuna: jako bych se slysela... akorat teda ja to zariznu vetsinou jeste pred koncem vylevu druhe strany :-D a vcelku nekompromisne, coz moje mama uz je zvykla a moc veci nekomentuje, protoze ja jsem pak fakt hnusna :-( ale to budouci pribuzenstvo si budu muset jeste vychovat :-D ach jaj.. se snazim byt slusna a pritel me vzdycky uklidnuje presne tim co jsi psala - ze tak zije celej zivot :-D jednim uchem tam, druhym ven a pak podle svyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: u nas nastesti taky vetsina lidi vi, ze je lepsi se se mnou nedohadovat, jinak zacnu fakt prskat :-D Ale ucim se no ;-) Nekdy to nejde, ale jinak uz mi to taky celkem jde poustet dovnitr a ven :-)
Odpovědět
nuuna: :-D babička to vstřebá. Až nastoupíš jako princezna, tak na místo zapomene, uvidíš :-) ja_fi: Doporučuju se to naučit :-D Já jsem typický cholerik, takže mě vytočí i jen to, když je ten můj (typický flegmatik) klidnej a má na všechno času dost :o)) Ale už to taky neřeším. když jsme mýmu před vánoci říkala, že v lednu musíme už rezervovat termín, tak že jo a byl klid. Pak jsem mu přinesla dva termíny, kdy to můžeme mít, pač jsme si v práci už na rok vypisovali dovolené a já přišla pozdě, a ten koukal. A už se začali dít věci :o)) Takže sílu všem nastávajícím nevěstám. Pádím holky uklízet. Dva dny mě čeká šichta a pak rodičovské návštěvy. To bude srandy kopec :o)) držte pěsti :o))
Odpovědět
nuuna: no jo, jenze moje budouci tchyne je naprosto hlucha k jakymkoli argumentum, komentarum a pod... to jdu uplne do vyvrtky (zatim v duchu) a ac jsou pritelovo rodice jinak fakt hrozne hodny lidi, jsem rada, ze bydli 800 km daleko. ja bych to fakt nevydejchala. s nima se proste neda diskutovat, protoze oni ziji v predstave, ze jsme naprosto nesamostatny a neschopny (ze mi je 35 nehraje roli) :-D takze nam porad radej... obcas to neni od veci, jasne, na nektery veci si clovek rad vyslechne nazor jinyho, zkusenejsiho. Ale nektery a vsechny je sakra rozdil :-D
Odpovědět
jdu zmrznout ven... musim doplnit zasoby.. tak zatim holky..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Tak v tomto pripade je opravdu nejlepsi vypilovat techniku "dovnitr-ven" :-D Ona bude spokojena, ze ji nekdo posloucha, a ty se nebude smuset dohadovat, a pak to jen udelas podle sveho :-D Tak se holky mejte ;-)
Odpovědět
alka: super díky.. večer se na to podívám ;-)
Odpovědět
Ahojda holky, tady to jede, nestíhám ani dočítat. my máme zatím jed jednoho "radila" a to je nastávající tchýně. Babičky aa spol. se těší a vešměs jsou rádi, ženemusí nic řešit. Naši mi naopak několikrát upozorňovali, ať si vše zařídíme podle sebe a nenecháme si nikým nic vnucovat atd., takže podpora maximální. Ovšem nastávající tchýně je zděšená naprosto ze všeho. Podrobně se vyptává a pokaždé následují oči v sloup, problém je, že její představu tvoří jediná svatba, na které kdy byla, takže všechno je nejlepší "jako měla ta a ta". Další problém jsou ceny, protože absolutně nemá představu "za tři stovky přece seženeš kráásnou kytku" 8-(, takže máme všechno stráášně drahý a zbytečný... Mno, naučila jsem se těšit se z toho co máme se skoromanželem a jí prostě vypoušíme.
Odpovědět
Profilova fotka
janik: jj, takovi lide jsou nejlepsi, kteri nemaji o cenach prehled... To me taky toci, kdyz ja setrim kde se da, a nekdo mi pak rekne, ze vyhazuju tak nehorazne penize a kouka se na me jak na idiota!!! 8-( :-p Njn, holt nejsou ceny jako deset let zpatky... Bohuzel i jen par let zpet byly ceny uplne nekde jinde...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?