Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janik82
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 114 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
janik82
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 114 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Region Praha
 ja_fi: Dobrá, už ani telefonát emoticon emoticon Tuhle zkušenost nemám - za celou svou kariéru jsem měsíční dovolenou nezažila, ale musí to být fakt nářez!

dalfy: Za mě: Moučník mi přijde opravdu zbytečný, pokud nechcete sv. dort rozkrájet do výslužek. Jsem konzerva, takže i v létě máme svíčkovou, ale my jsme docela žravá rodina emoticon ovšem losůskem nic nezkazíš, záleží, co máte rádi. Bramborový salát bych nahradila zeleninovým nebo listovým. A selátko - záleží v kolik začínáte s obědem a do kolika budete slavit, pokud pojedete do jedné do dvou v noci, grilovačka by byla příjemná. Mě s gramáží atd. dost poradil provozní v restauraci.
27. led 2010 v 09:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 alkapinka:
Aha, tak to potem ju emoticon Když to máte tak dobrý, nechcete nás adoptovat do rodiny emoticon
27. led 2010 v 09:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 picasso: menu si muzes prehazet jak chces emoticon klidne nakombinovat z menicek co se ti libi a dat to dohromady emoticon menu jsou jen navrhy, obcas delany tak, aby to k sobe slo, ale ne vzdycky.. ty jsi zakaznik, ty to budes jist, tak proc bys mela mit neco, co se ti nehodi do kramu emoticon ale ze me mluvi nekolikaleta zkusenost organizovani galaveceri pro skupiny emoticon
na ten vyber na miste - pokud budes mit vic lidi, tak do toho restaurace podle me nepujde a udela jen dobre... 10 lidi se treba jeste da, ale 20 uz je moc na vyber z jidelniho listku.. nez si ty lidi objendaji (znas to, ja nevim, jak se rozhodnout.. a co si das ty Karle? aha, hm, to me nenapadlo, no tak ja nevim..), nez se to uvari, no budete cekat hooooodne dlouho. pri trose "dobry" vule to pak jeste ta restaurace zvrta a ja jsem teda vysazena na to kdyz prijde cisnik ke stolu a zahulaka: ci je ta svickova??? maji si to pamatovat a servirovat presne komu co patri.. no ve vysledku budou lidi nespokojeny.. to jestli teda chces dat lidem na vyber, tak udelej treba predkrm spolecny, polivku spolecnou, vyber ze tri hlavnich chodu (bude tam treba ta svickova, neco vegetarianskyho, neco s rybou.. no to je fakt jedno, ale je dobry zkonzultovat s restauraci, co je na pripravu rozumny, at se neceka dlouho, navic ne vsechno jde udelat na posledni chvili, takze po tobe budou treba i chtit predbezny pocet jednotlivych jidel a to teda odhadnout dost dobre nejde..). pri prichodu si lidi objednaji, co z toho malyho menu chteji a nez dojedi polivku, budou to mit (snad) uvareny.. zalezi na zkusenostech restaurace. je fakt rozdil byt zvykly na skupiny nebo jen na individualni klientelu.
27. led 2010 v 09:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
 alka: no jenom jsem to zaslechla, když to říkal tomu druhému páru.. emoticon
jinak prý mají teď větší výběr modelů... no to jsem já nemohla posoudit, protože nevím, jak to tam dřív bylo emoticon

a z čeho budete stavět, když to budete mít za 2 měsíce? dvřevostavbu?
27. led 2010 v 09:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 dobré dopoledne všem! tak já koukala včera večer na jídelní lístek restaurace, kde chceme mít hostinu a nestačila jsem zírat, no smích mě přešel emoticon jenom předkrm 92,-, silně uvažuju že ho zrušíme, jenže by to nepřežila tchyně, na druhou stranu ona nám to platit nebude...
27. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 lidicka: moje zkusenost rika, ze menu poskladany z jednotlivych listkovych jidel by melo byt levnejsi nez kdyz tu cenu nascitas jednotlive... jste skupina, jste zajistenej kseft... a tak. no, taky jsme tu vsichni svatba... a na tom se snazi kazdej vytriskat.. hm.
mmch - nestihala jsem zirat, ale v jedne nejmenovane restauraci meli menu za treba 400, ale kdyz si to clovek nascital z jidelaku, vyslo by mu to na 350... tak to mi prislo teda uz fakt drsny..
27. led 2010 v 09:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 picaso-ono to neni zas rtak dobryemoticonemoticon si nemysliemoticon

brou no modelu je urcite vic..a je mi jasny ze aby neco vytriskal ze zas zdrazi coz me teda pekne stve..hajzl nenazranej chamtivej emoticon((

no ja puvodne myslela ze to je drevostavba, ale jsou to speciální panely-prosimte nepredstavuj si panelák emoticonemoticon je to spesl struktura na lepsi odizolování domu- je to nizkoenergeták emoticon takze jeste dostanem neco za dotaci -doufejmeemoticon) oni teda prezentujou 30dní (klasický lego) ale já jim dávám tak 3mesiceemoticon) coz je oproti 3rokům uplne zazrak...
27. led 2010 v 09:37  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi:
To věřím. Ale u nás to bude tak trochu víc netradiční. Svatbu plánujeme v rámci dovolené jenom s rodiči a dvěma svědky. Takže si vlastně jen tak odskočíme se nechat oddat. Nebudu mít bílé šaty, nebude výzdoba, přítel nebude mít oblek a ani nebude klasický oběd s rozbíjením talíře apod. Přijdem, řekneme ano a je to. Oběd rodinný :o)) Aspoň taková je naše představa emoticon Jediné svatební bude vedení nevěsty, ano, prstýnky a focení. Možná budou i gratulace emoticon
27. led 2010 v 09:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: a to je ono - když Vás je málo, tak je to naprosto v pohodě s objenávkou z jídeláku na místě.. emoticon hm, gratulace... aby ses nedivila emoticon
27. led 2010 v 09:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 alkapinka:
No, já mám na 1+1 (35m čtverečních) úvěr na milion (stál ten byt), platím 7000,- měsíčně a jsem zadlužená na 28 let (a to jsem tam měla ještě našetřených nějakých 100 000,-). Jinak to ale před 4 lety nešlo. Přítel ještě studoval, do podnájmu jsme jít nechtěli a takhle mi vyšli vstříc (podle toho, co jsem mohla měsíčně splácet). Pak jsme se ptali na možné přeúvěrování. Původně to byl děs běs. Že to nejde. Až teď mě kontaktovala moje nová finanční poradkyně a vypadá to, že snad se nám něco podaří zařídit, abychom mohli za dva-tři roky do většího (to už bude mít "manža" i potvrzení o příjmu) emoticon
27. led 2010 v 09:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 picasso: to bude fajn svatbička a hlavně bez starostí emoticon
27. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi:
No, rodičům to oznámíme tento víkend. Navíc jim pobyt budeme platit my. Takže nečekám stížnosti emoticon Platíme si to my. A my si to taky užijem. Ale nečekáme moc velké starosti ohledně rodičů. Myslím, že to bude pohoda emoticon Horší budou staroušci. Ale znáte to, vždycky je něco emoticon
27. led 2010 v 09:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso/lidicka: jo, to byla moje vysněná... jak jsem z práce naprosto znechucená organizovanými hromadnými akcemi, tak jsem si představovala ten jeden den D ve dvou, se svědky, někde říct ano, podepsat papír, a vyrazit někam jen my dva, mít ten den jen pro sebe... no, pak jsme nějak přehodili ten zavedený postup "děti až po svatbě" emoticon, rodiče by to asi nezkousli, i když bychom s nimi samozřejmě zašli na nějaký oběd nebo večeři... ale prostě i přítel má trošku jinou představu než já, takže to nakonec bude taková svatební klasika emoticon
27. led 2010 v 09:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 ja_fi: no já doufám, že to bude tak, jak říkáš emoticon ale dávat se mi 2000,- jenom za předkrm to se mi teda nechce, no uvidíme až pojedeme do restauračky emoticon tchyně tam pojede s náma, tak jsem zvědavá
27. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 picasso-zase je super ze uz je to vase.. me proste nici ten panelák ale spis to ze ty penize cpeme cizim a nejsme schopny se tak hnout z mista... ja bych vlastne mela za 1800 0000 100m2...tak je majinkatej-ale co-ono to staci emoticon
27. led 2010 v 09:49  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 lidicka14:
No právě. Už teď je nám blaženě emoticon Doufám, že ne předčasně emoticon A to to vypadalo, že se ani nevem. Tak jsme si řekli. Prďkáme na to. Ono je to něco jiného, když máte klasickou svatbu s tradicemi, než když musíte počítat, koho tam pozvete a jak to naplánovat, aby to nebyla křeč. U nás to totiž hrozilo. Já mám hodně sestřenek a bratranců, s kterými se stýkám a my oba moc kamarádů, kteří by nám udělali ty úžasný lidičky na svatbě, nemáme. Takže by to bylo jen o pár tetičkách a strejdů, oběd a co potom?Docela děs. Tak jsme se rozhodli pro tuto variantu. Strejda má k dispozici myslivnu, tak plánujeme, že až zase budou penízky, uděláme grilovačku se sudem piva a pak je všechny dodatečně pozvem,ať nefrfňaj :o))
27. led 2010 v 09:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
 holky moc vám děkuju za radu ohledně šatečků a jsem moc ráda, že se vám líbí ty stejné jako mě!!!!!
27. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: takhle nejak to udelali kamaradi - on nemel rodice, takze aby mu to nebylo lito.. sebrali se, odjeli na 14 dnu na mauritius, spojili to rovnou se svatebni cestou a tam se nechali oddat. po navratu domu udelali jen dve takovy parbicky s kamaradama a doma s rodinou na oslavu ty udalosti emoticon
27. led 2010 v 09:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 no včera jsem před bábinou a mámou nadhodila, že chci modrou svatbu, no a je to problém.... když jsem jim řekla, že se dělají i červený svatby.... tak babinu málem trefilo a oheň na střeše, když jsem řekla, že ženich nebude mít vývazek s myrtou, zase problém... a když jsem řekla že si ty jednoduché bílé mašličky ještě dozdobím modrou stužkou, tak je zase problém... na všechno otázky proč.... no a vrchol byl když jsem řekla, že pojedu se svědkyní v autě, takže neeee, pže s nevěstou jede táta - no tohle je mi vcelku jedno, ale tak nevím, co tam budu s tátou řešit... prostě všechno co chci, tak je jinak než před 25 lety a je to asi špatně... hrůza že nebudou myrtové věnečky na autě a gumová panna emoticon emoticon emoticon asi už fakt nebudu o svatbě mluvit, budu to řešit s kamarádkama
27. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi:
To je o tom, na čem se domluvíte. Přítel zase tu svatbu (průběh) přizpůsoboval mým snům. Pak přišel stres a cenová realita. A co. Já si uvědomila, že chci, aby to byla pohoda a aby ten můj si říkal: "Jo, tohle bych si klidně zopakoval." emoticon A hlavně. my nemáme moc financí, takže bychom si mohli i nakašlat s nějakou dovolenou. A že ji budeme oba potřebovat. Takže se nám to oběma líbí přesně tak, jak jsme si to zařídili .o))

alkapinka:
Jo, je to naše a jsme tu spokojení :o)) Máme výhled na louku, bydlíme u lesa a je tu klid. A město máme po ruce. Akorát těch věcí nějak přibývá :o))
27. led 2010 v 09:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 lidicka: nic si z toho nedelej, a tem, co se zatvrzele drzi tradic, to proste nerikej emoticon

Jinak holky, hlasim s ek tem, ktere jste "pokorily" hranici 200 dnu do svatby emoticon
27. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 picasso: tak mi na svatbě řešit rodinu nebudeme - pozveme rodiče, prarodiče a sourozence a tím rodina končí, pak tam bude 10 kamarádů, z nichž 2 svědci... takže tak pak ještě dj, fotograf, a nějaký ten řidič.. takže budeme mít vcelku malou svatbu, ale i tak nám to narostlo... z původních 16, 18 lidí na 26 emoticon
27. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: tak me to zase az tolik nevadi - z prace uz jsem skoro dva roky doma, na matersky, takze mi to zacalo vlastne malicko schazet a ted se tak trosku realizuju v organizaci vlastni svatby, takze dobry... to jen ze kdysi jsem mela podobnou predstavu emoticon
k ty svatbe pryc: oni jsou oba slovaci, kdyby svatbu delali doma, daji za ni minimalne tolik co za tech 14 dni na mauriciu emoticon takze proto se rozhodli tak jak se rozhodli.
27. led 2010 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 picasoemoticon no u nas by jediny problem mohl byt z dopravou.. oba ted prodáváme auta(aby bylo na svatbu a stejne sjou to šunty)a ja mam parcelu 9km za mestem..tak asi zkoncim v mhdemoticon(( ale za vlastni bydleni? haleluja za toemoticon
27. led 2010 v 10:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 lidicka14:
Nech to bejt před babičkou. Řekni, že se vám to tak líbí a že to tak bude. Nedej se. My, když řešili svatbu, tak jednu chvíli jsem měla toho tak plné zuby, že jsem to chtěla udělat podle ostatních, jen aby už byl klid. Řekla jsem příteli, že se na to můžu vybodnout, ať to naplánují a já přijdu a jen řeknu ano. Pak jsem se natruc chtěla mračit do fotek emoticon Pak jsem si řekla, holka, co to děláš a řekla dost. obula jsem se do toho a dopadlo to dobře :o)) Takže to řeš s člověkem, co tě chápe a u ostatních jedním uchem dovnitř a druhým ven. A babičce můžeš říct, že jestli se jí to nelíbí, tak nemusí chodit. Ona to přehodnotí, uvidíš :o))
27. led 2010 v 10:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 alka: no kámoš říkal, že Rýdl je strašný Žiďák... ale furt má ty prstýnky levné oproti ostatním... tak jsem fakt na ty naše zvědavá.. máme je mít už v půlce února...

jéééé hele.. tak to by mě ten materiál fakt zajímal... nemohla by jsi mi poslat co to je?? pls emoticon
27. led 2010 v 10:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 nuuna: nn, budu se snažit nic neřešit, i když nevím, jestli to vydržím... už tak budou vývazky s myrtou, když vidím, jak ji máma oharuje, bych ji tu nemohla udělat... no prosim tě u nás je problém všechno, i to že chci a je zamluven obřad na 13 hodin, oběd bude prostě pozdě, že jo emoticon ty jo, jak kdybyse muselo jíst předpisově v 11:30, což by asi u nás všem vyhovovalo
27. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 picaso jj takovej pristup je taky nejlepsi.. ja kdyz rekla mame- barva svatby" a co to jee? a proc? to je zbytecny, skoda penez atd... no desný
27. led 2010 v 10:05  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 lidicka: Byt tebou, na vsechny "blby" poznamky a otazky odpovidam "Vdavam se JA nebo TY?" A tim bych jakoukoli diskuzi o tom, jak by to MELO byt, ukoncila emoticon
27. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 brou posli mi do ip email a ja ti hodim odkzaemoticon a muzes studovatemoticon
27. led 2010 v 10:08  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš