Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:-) kráásne rááno.. tak ja jsem si vcerejsi satu uzila jako nikdo a dnes jdu znovu :-))):-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se picnu :-( to moje zlatý oznamko co mam v albu to je jak med na mouchy... tam jasne pisu ze nevim odkud a za kolik a kdykoli nekdo narazi na moje album tak tisic holek týdne mi pise odkud je a jestli jim dam odkaz...takze ho jdu vymazat..uz me nebavi porad odpovidat to samy :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alko jaký šaty? už ti dorazily?
Odpovědět
Profilova fotka
nn vcera jsem byla se sestrenkou (moje svedkyne -foto v albu) a dneska jdu s kamoskou, ktera to ma taky v dubnu :-D
Odpovědět
alka: Už je máš?? Jo, to zlatý oznámko je fakt chytlavý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne nemaaam.... až za 14dní prece je maji teprve dokoncovat.... no to oznameni me uz pekne stvalo..tak jsem tam psala, ze to mam od jedny holciny a ze to je z ciziny a stejne mi chodli do ip dotazy stylu : to je krasny, odkud ho mas? das mi na nej odkaz? a kolik stoji ? no proste na palici-tak jsem ho vymazala:-):-) a dala jsem si misto ne bellu a edwarda ve svatebním :-D to je moje srdcova zalezitost:-)dneska zase pojedou :-D
Odpovědět
JJ :-D ty taky můžu.
Odpovědět
Profilova fotka
janik x-) x-) takze poznala:-) jsem nasla stranku kde je bella snad v 7ruznych druhu satu..ale kráása..takze uz se mocinky tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš já už myslela, že jsou to je doba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy- néé si blazen, vzdyt mi minulou stredu (utery?nevim) psala ze prýý by je meli za 14dní dokoncovat + týden doprava..takze tak.. to neni za 3dny je tu máš... nj je to doba 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
eh, čarodejnice se riti do prace..tak to tu budu zas miin :-(
Odpovědět
krásné slunečné dopoledne....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky poraďte - opět publisher - v jaké šabloně děláte ty noviny ty okraje mi nejdou myslela jsem že se mi to povedlo ale zase se mi to hází jinak v náhledu.
Odpovědět
Profilova fotka
slunecne? kurnik ja jsem snad v jiny zemi :-d:-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je jasno ale sněhu až až navíc u nás v Berouně zkolabovala doprava díky dálnici a já chtěla místo oběda do města tak nic
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: Ja pouzivam sablonu buletin - vinobrani myslim
Odpovědět
alka: to zlaté oznámko máš taky z kyoprintu, ne? aspon jsem tam na něj narazila dalfy: to ti neporadím, já budu dělat noviny až o prázdninách, tak se pak zase budu chodit radit já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka- to co me otravovaly ty lidi tak to ne-to nevim odkud je 8-( ale tydle zlatý co mi tam zbyly ted-ty jsou z kyoprintu :-)
Odpovědět
jo aha, tak já myslela ty druhý, pro který se hlasovalo ;-) tak já dneska odsouhlasila náhled na oznámka a jdou k tisku... takže by začátkem příštího týdne mohly být doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem vcera jak jsem byla na ty saty(pro sestrenku-mam ji v albu :-D) tak jsem zhlidla oznamka- a ted ades a hruza..narazila jsme na pár který jsem nasal i na netu a teda ni jedno..a to jsme projlea asi 4šanony...
Odpovědět
Ahojky holky x-) vezmete mě mezi sebe ? :-)
Odpovědět
ahojky, jasně že tě vezmeme mezi sebe... ale něco za něco, po tobě bychom chtěli nějaké info o vás a o vaši plánované svatbě x-)
Odpovědět
alka: jj, koukala jsem na obrázky sestřenky a je to bomba... má krásnou postavu a všechno jí sedí, fakt nádherný šaty ;-) no se mnou je to taky těžký... problém něco vybrat...
Odpovědět
Ahoj. Tak my už taky spadáme pod srpen 2010 :o))
Odpovědět
Takže máme zamluvený a zaplacený termín na Konopišti v Růžové zahradě,na matrice taktéž...Hostina bude venku cca 1Okm od místa obřadu,hostů máme přibližně 70...Jo a taky mám zarezervované šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka- no ja kdyz ji v tech satech videla.. no to bylo.. taky ve vsech salonech byly z ni uplne paf (ne jako semnou) a nutily jí at vyzkousi modely co jim ted prisly novy a nikdo je neoblece:-D:-D no proste nadhera... ja mela vetsi problem..ale potesily me- prisly a rekly- tak si tu taky neco vyberte:-) vy mate 40 že? tak to jsem byla v blahu :-D:-D vítám nové nevesty:-)
Odpovědět
alkapinka: Díky za přivítání :o)) Věřím v to blaho. Já si nechám šaty ušít. Něco podobného, jaké mám v albu, ale jiné barvy a bez vlečky. jsem totiž malinká a mám dost atypickou postavu (aspoň když jdu nakupovat, tak to tak vidím :o)) A navíc, budeme mít trochu netradiční svatbu, ale kde, to prozradím, až budeme mít zaplacený termín :o))
Odpovědět
Profilova fotka
picasso :-) a kdepak si je nechas usit:-) tak to budeme z tohodle tematu dve:-) aspon to :-) je a jak netradicni ? tu mam taky:-) i kdyz spis jen "netradicni" nevestu :-D:-D jen nam to prozrad:-) mi ti to nevemem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky... na 5 dní odjíždím k rodičům, mám hotové zkouškové!!!! mějte se krásně :-) snad vás nějak zvládnu dočíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Včera mi paní z toho našeho zámečku poslala pár fotek s jejich výzdobou na ukázku. Zatím jen 3 barvy a další mi ukáže na schůzce. Nahraju to do alba tak mrkněte. Není to nic extra, ale myslím, že když si to ještě dozdobím, tak to bude paráda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?