Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
holky co myslíte, půjde to??
Odpovědět
Profilova fotka
holky dotaz:-) která máte ty prstynky z ocele? nevite nekdo stranky?:-)vim ze to tu bylo..ale netusim kde..
Odpovědět
Profilova fotka
lidická -jéé tak to si delas prcu :-D tak tohle oznameni jsme vybraly vcera s manzou- jemu se mooc libilo..me ta barva..ale nakonec o neproslo..ze je moc jednoduchy:-)))
Odpovědět
lidicka14: co ženich?? jestli mu nevadí??
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Na tohle, co jste si objednali koukáme s přítelem už několik dní, ale já mám právě trochu problém s tou barvou, modrou miluju, ale svatba bude bílorůžová, tak mi to přijde skoro jako pěst na oko mít modrý oznámení a v jiné barvě ho nedělají :-( Co myslíte holky, bylo by to hodně blbý???
Odpovědět
Profilova fotka
no uprimne, me by to hodne vadilo (jako neveste) uz jsem zamitla tolik oznameni ktery byly uplne doookkonaly ale byly ruzovy/zeleny atd...a v jiny je nedelali.. kdyz mam vse sladeny, nerada bych mela bordo oznameni ...
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka: to zalezi na tobe, jestli chces mit nutne vsechno v barve ;-) Pokud bude soznameni davat nekolik mesicu predem, stejne vetsina lidi zapomene, jestli bylo v barve nebo ne. Zalezi jen a jen na tobe, jak to citis. Nekdo chce mit treba vse sladene, ale nekomu to vadit nemusi
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Díky za radu, určitě je budeme dávat min 2 měsíce před, tak je asi pravda, že ne každý nějaké barevné sladění vnímá... no ještě uvidím, nechala jsem si poslat vzorky tak uvidím, jak budou vypadat ve skutečnosti. Nějak mi to oznámení dělá pořád starosti, bílorůžových aby nebyly s holubičkama, labutěma a pod. nebo nějaký kýčovitý fakt moc není nebo jsem téměř na žádné nenarazila.. asi jsem moc náročná :-D
Odpovědět
pavlinkap25: hele tak se mrkni na http://svatebnioznameni.japosbrno.cz/... tam jsem růžových viděla docela hodně..
Odpovědět
Profilova fotka
Nn, to jenom oni maji blbou nabidku ;-) :-D Taky si necham poslat nejake vzorky, a jsem zvedava...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Jj, to bude tím ;-) brou: Díky za tip, mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi zatim vetsina hlasuje pro to tmave zlaté oznamní.. co myslite vy?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky prosím vás která z vás umí v publiku ? Potřebuju poradit plodím sv. listy
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: zrovna valcim s tim samym, jen na novinach :-N :-D Co potrebujes poradit?
Odpovědět
Profilova fotka
alko mě se líbí to co se líbí tobě a tvýmu ne
Odpovědět
Profilova fotka
no tak me se nechce public rozchodit:-( i kdyz mam licenci..takze sama neporadim:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuno prosím tě zvolila jsem si typ buletin a nastavila svoje okraje u levého 2 cm a u pravého 1 cm ale nevím jak docílit aby když mám jednotlivé stránky tak,aby jako se to střídalo, takhle když to vytisknu,aby to šlo za sebou tak vlastně mám ty okraje stále stejné - že se nestřídají jako v knížce. Nevím jestli jsem to napsala jasně
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy:-) no tak to uz si asi 15tá ..tak to asi do nej pujdu:-) sam rekl ze to je zcela na me -oznamko :-) tak to je super:-) diky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě osobně se líbí - je prostě jiné
Odpovědět
Profilova fotka
vid? to taky byl prvni vyber:-)))me takýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: Tak to bys asi mela nastavit ze chces oboustranny tisk a ne jednostranny - pak se to bude stridta jako v knizce, a nebudes mit kazdou stranku "stejne". Je to ve sloupci po leve strane.
Odpovědět
Profilova fotka
už se mi to povedlo dala jsem jiný typ - publikaci a tam šlo upravit vnější a vnitřní okraj. Dělám v publicu poprvé a je to porod
Odpovědět
to je windows publisher? nebo neco jinyho?
Odpovědět
Profilova fotka
microsoft office (jezis jak se ot pise):-D
Odpovědět
jo, z balicku ms office :) ale publisher..?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pouzivam Publisher, podle me je to ono ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi jj je to tam.. ja si kupovala offici na wisty(no na novej pc) a taky ho tam mam.. ale nejak mi nejde spustit.. jelikoz to po me chce nejaky key a ten proste nemam (ten co mam na obalu mi to nebere)
Odpovědět
v tom jsem jeste nedelala, jen jsem koukala vcera na moznosti nejaky sablony na svatebni oznamko.. tak to tam zadny neni (skoda, bylo by to jednodussi), tak to budu muset zase prozkoumavat a tvorit... a nebo to vytvorime nekde uplne jinde..
Odpovědět
jéé tak to je vtipný, abysme měli stejný oznámka :-D :-D brou: jestli ženichovi nevadí ta růžová? můj by mě zabil za růžovou košili či kravatu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem včera dorazila všechny krabičky na výslužky - veče to vyfotím. A dala jsem se do výroby polotovaru za židle bude to jen jednoduchá mašle a k tomu budou živé květy - zavěšené na židlích co budou do uličky. Jen bádám jak s živými květy zda je omotám vatou a namočím, nebo prodávají takové plastové tobolky do kterých se kytky dají něco jako orchidee v krabčce. Spíš nevím čím to pak zamaskovat,aby to nebylo vidět.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?