Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ja prave taky nevim jestli to postou neni blby ale je pravda ze koho zveme i na vecer tak tem to dame osobne a tem co to jen budeme oznamovat asi posleme postou
Odpovědět
lucik1986: týden před je pozdě, vem si, že i oni se taky potřebují připravit a dokud nemají oznamko, tak nemají jistotu, že půjdou. Nebylo by to k nim úplně fér, dva měsíce předem minimálně.
Odpovědět
Profilova fotka
urcite 2mesic epred.. nekdy v cervnu koncem cervna bych to odeslala:-) jj presne:-)
Odpovědět
no my to dame jen nejblizsi rodine, ale strycuma tetickam a daleko zijicim pribuznym to posleme
Odpovědět
jinak těm, co nepůjdou na svatbu to pošlu poštou, pokud jsou nějak z daleka nebo se s nima nestýkám, to neřeším.
Odpovědět
no ja jsem taky pro ale mamca byla cela prekvapena kdyz jsem ji to rikala:-) oni stejne ti kteri se jich to tyka vedi kdy to bude ale oficialni pozvani je oznameni:-)
Odpovědět
Alky jak saty?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja prave tyhle zvu od 5ti.. je to rodina-ale proste se nestýkame:-(:-( takze nevim.. je to takovy trapny:-( saty? nefíím, posledni info bylo ze prý snad do 14dnů finišujou, takze ode dneška za týden a půl by meli být hotový :-) jupíííííííí snad
Odpovědět
alkapinka: no,když je zvete na svatbu od pěti, pak byste měli zvát asi osobně...
Odpovědět
Profilova fotka
no práve..a to je docela problem:-(
Odpovědět
jinak jsem se chtěla zeptat, máte někdo družičky? Já budu mít tři - trojčátka ve věku 10 let a nevím, kdy s nima vyrazit na šaty. No, nejdřív musím samo sehnat nejdříve sobě...ale kdy jít s nima, to fakt netuším. Je toho hodně kolem svatby, původně jsem si říkala, jak to všecko zamluvím a na půl roku pokoj a jak vidím, tak pořád něco řeším a neuíbrá se to konce. Ještě nemám kadeřnici, to taky neívm, jak provedu, k té co chodím to nepůjde, je hrozně daleko na to, abych tam ráno jela a zase zpět a na opačnou stranu ke kosmetičce. Ale tak jsou to drobnosti, hlavně, aby byli všichni zdraví...
Odpovědět
Profilova fotka
mam ale dospelý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
alkapinka: tak to máš dobré :)
Odpovědět
Ja mam druzicku (7) a druzbu (5) a na saty pujdeme nekdy v dubnu
Odpovědět
nad: no, já to vidím taky tak nějak, duben-květen.
Odpovědět
jinak uz am rezervovane i auto a púristi patk se na nej jdeme mrknout a schvalit i vyzdobu:-) a tedko zacinam delat na vyvazcich a zacnu tisknout svat.noviny a jmenovky
Odpovědět
Profilova fotka
nad - jaky budes mit auto :-)
Odpovědět
mam limuzinu..
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů:-)uz se tesim na fotky:-)
Odpovědět
ja nebudu mit oficialne druzicky ale vzhledem k tomu ze mam 2 lete nevlastni setricky tak si to budou stejne vsichni myslet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jeste musim nejak vymyslet jak rict lidem s detma ze deti nejsou zvani :-(
Odpovědět
ahojky nevěsty, tak jsem si našla konečně diskuzi kam bych mohla zapadnout, teda pokud mě vezmete mezi sebe :-) Mě čeká svatba v srpnu a už teď jsem z toho nervózní, takže, kdyby jste chtěli popovídat budu ráda :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) vítám te tu :-):-) Klasicky vstupni pohovor :-):-) Kolik vám je? jak dlouho jste spolu? CO uz vsechno máte? atd atd:-)
Odpovědět
Alky, tak fotku auta uz tam mam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooo:-) no na sukni ideální:-)
Odpovědět
ty jo alkapinko docela nelehky ukol te ceka:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to si myslim - tak jde o 2rodiny- moju bratranci kterí jsou ozenení a uz maji deti-ale ty jsem v zivote nevidela - a to je jim od roku po 9let ..takze ty tam nemaji co delat
Odpovědět
Ahojky holky, vy jste se ale dneska ale rozepsaly ;-) Co se týče alkoholu na svatbě, tak budeme mít udělaný nápoják (omezené ...) a když někdo bude chtít si dát třeba drahou whiskey, tak si jí bude muset zaplatit, to samý cigarety ... Svatební oznámení budeme dávat již teď v únoru (na svatýho Valentýna) ... protože si příbuzní plánují letní dovolené již nyní ... tak by mě mrzelo, kdyby si někdo zaplatil dovču a pak nemohl přijet na veselku. A děti jim zakazovat nebudeme ... nepřijde mi to etické ... zve se rodina ..... mě osobně by to přišlo taky divný, kdyby mě zvali na svatbu a řekli mi, vaše děti nechte doma ... ale asi to záleží na každým ... nechci tím někoho urazit ... budeme mít celkem 8 dětí od příbuzných, ve věku 8-16 let (takže některé jsou už velké slečny). Hezký večer, pá :-)
Odpovědět
Ahojky, tak děkuji alkapince za přivítádní. Doufám, že bylo pro mě :-) Jinak k tvým otázkám bude mi letos 25 a můj snoubenec je o rok starší, takže mu bude 26. Letos spolu oslavíme už 6-ti leté výročí, takže si myslím, že na svatbu je to už dost. No a kolik toho máme? Tak na pevno ještě nic, ale už se rozlížíme docela hodně...nejvíc mi zatím dělá starosti, kde vezmu cukroví, protože u nás není nikdo dost zručný na to, aby nám to upekl :-( Tím to se tedy ptám, zda nevíte o nějaké super cukrářce, která peče v Brně nebo v okolí Brna....díky za každý námět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: Ahojky, taky tě mezi nás vítám ;-) Taky mi bude letos 25 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?