Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Holky, vy se dnes někde flákáte =-) :-D Já myslela, že za víkend uděláme první stovku příspěvků a ono nic =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vitej Misahonza!! :-N Jen at se nam to tu rozrusta!! :-D :-) Pajo.83 par dni sem a tam roli nehraje, my jsme radi, ze te tu mame! ;-) Holky premysim o fotografovi, chtela bych Pavola Bigose, sice to bude docela velka castka z rozpoctu..No nevim. Asi se budem muset rozmyslet rychle, prej uz byva zamluvenej na rok a pul dopredu! =-)
Odpovědět
Ahojky, tak to si to budeš muset asi rychle rozmyslet ;-) Kolik si bere? A chcete ho na celý den? My budem mít asi jen na obřad a pak nafotit nějaké ty aranžované fotky. U nás fotí jedna paní a ta chce za fotky z obřadu + skupinky a aranžované fotky 3500 korun ( je v tom asi 20 fotek z obřadu a 40 těch aranžovaných). A kameramana třeba vůbec nechceme.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je to, co mi pořád tak nějak vrtá hlavou. Jestli mít jen fotografa, nebo i kameramana. Toť otázka.. A z jakých koutů republiky tady jste?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte. Přesně, taky uplně nevim, ale ráda bych i toho kameramana, aspon někdo z rodiny kdyby se toho chtěl ujmout.. Jinak já su z jižní Moravy. U nás ve vesnici když je nejaká svatba, tak jsem si všimla, že mají většinou jednu a tu samou fotografku, tak musím zjistit, odkud je a kolik si účtuje, asi ale bude dobrá, dyž ji tu skoro všichni mají..
Odpovědět
Omandra: Tak já co jsem tady narazila nevěsty od nás z města nebo z okolí, tak ani jedna neměla tu paní fotografku od nás, což mě trochu překvapuje. Jinak já bydlím asi 20 km od Brna.
Odpovědět
ahojky holky tak se asi hlasim k vam:-) meli jsme mit svatbu letos ale nejak jsem to posunuli
Odpovědět
Ahojky, tak vítej mezi námi. Pěkně se nám to tu rozrůstá :-). A jakou plánuješ svatbičku?
Odpovědět
no po pravde vubec nevim rada se necham inspirovat.Rozhodne nechci nejakou obrovskou ale skutecne predstavu nemam.Vim jen ze chci dlouhe bile saty:-)
Odpovědět
No my taky plánujem malou svatbu max 30 lidí, zatím jen hledám na netu, co by se nám tak líbilo. Zatím jen vím, že svatba bude laděna do oranžova a šaty chci také bílé a dlouhé :-D. Jakou vy chcete barvu? Kolik lidí budete mít na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Vitej u nas Luciku: :-D :-N Tak ja jsem z Melnicka(momentalne ale v Anglii), svatba bude ale doma! Lamu si hlavu :-S , zda bude ladena do modra ci do zluta..Modra dekorace kterou jsem zatim videla je dost mdla :-| A taky chci dlouhe bile saty! :-N
Odpovědět
jee z melnika tam ja jsem chodila do skoly:-) jinak ja saty bile to je proste jasny a jinak ladeno do bilo-zelene:-) a pocitam ze na obrad tak cca 50 na obed bud jen nejuzsi rodina nebo obed vubec a vecer s kamarady a to pocet zhuba stejny jako o obrad:-) tak to je moje predstava a uvidime
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucik: Ja chodila na Melmek :-D na stredni :-) Ted jsem mrkla do Tveho albicka, mas tam hodne hezkych fotecek. Hlavne fotka zamecke zahrady v Libochovicich mi uplne vyrazila dech, :-. nevedela jsem, ze je to tam tak krasne! :-)
Odpovědět
je to tam super:-)) a kde chystas svatbu ty bluejay:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, přidám se k vám...plánujeme svatbu na 6.8.2010, postupka, aby si to má drahá polovička pamatovala :-D
Odpovědět
Tak Tě tu vítáme :-) Jinak holky, kolik Vám je? Mně bude za tři týdny 26. Jak jste na tom vy? Doufám, že nebudu nejstarší :-(
Odpovědět
me bude za mesic 23:-) takze vdavat bych se mela v 24 v co vasi chlapi?? Memu bude letos 31
Odpovědět
Ahojky, tak tomu mému bylo před 2 týdny 27.
Odpovědět
no tak to je jeste mladik:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
A jeje, priznani veku, a koukam ze jsem nejstarsi! :-. me je jeste po dalsi dva mesice jen 26 ;-) a zenichovi je 38 :-) Lucik: My chceme mit obrad bud v Nelahozevsi neco ve Veltrusich, a hostinu v Nelahozevsi v Marine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám zas nejmladšího ženicha asi :-D mně je 25 a mýmu budoucímu 23, takže svatba u mě v 26ti, uněj v 24 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo ]-( takze jsem tu stara koza! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbě mi bude 21 a příteli 28, takže jsem tu asi nejmladší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám doma první věc na svatbu, spodničku pod šaty, ale mám takový dojem, že bude krátká, uplně malá nejsem a uplně vysoká taky, takže se těžko rozhodovalo, kterou délku koupit, tak jsem asi zvolila špatně ;-( nu ale mám spoustu času, tak až budu mít časem šaty, tak to zkuším dohromady a dyby to nešlo, objednám si delší a tu krátkou holt prodám :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem si u paní zamluvila ty stuhy na auto, tak snad budu spokojená. Jinak paní je šikovná, poslala fotky vývazků, které dělá, tak jsme se domluvili i na nich. Vypadají moc pěkně. Já jsem nemehlo, takže sama bych si je nevyrobila :-S, tak budu mít aspoň o starost míň. Jinak teď paní chystá svatební výzdobu pro nějakou kamarádku, tak si na ně chvíli počkám. Ale času dost :-D :-D
Odpovědět
holky nesilte vzdyt je to za vic jak rok:-))) jeee to ja hodlam neco zacit resit az tak v breznu pristi rok:-) jinak co se veku tycee myslim ze je to uplne jedno kolik vam je hlavne ze se mate radi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu veku, jasne ze je nejdulezitejsi, ze se mate rad..kdyz me bylo 20 tak jsem taky mela pritele a meli jsme se radi. Ale od te doby se mi zivot otocil o 180stupnu a jeste postavil na hlavu.. :-( Co jsem tehdy mela, uz davno nemam. Musite se mit radi, ale take byt schopni stat jeden druhemu po boku, kdyz s vami zivot mava a vsechno jde proti vam. Pokud jste si to uz spolu otestovali a vite co od druhe muzete cekat, tim vetsi je sance, ze vas vztah je pevny a nic moc uz vas prekvapi A nekdy holt clovek mini a buh(nebo cokoliv jineho cemu clovek veri) meni.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hm.. nejak nam to tu vazne. Holky chci se zeptat, budete delat svatebni noviny? Ja se musim priznat, ze jsem o nich poprve cetla az tady na beremku, a je to celkem dobry napad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc doporucuju se podivat na tyhle stranky, ta holcina si s tim ocividne dala plno prace a jsou tam hory inspiraci!! Fakt super :-) nevestinkynevesty.blog.cz
Odpovědět
Ahojky, Bluejay ty stránky jsou super. Já dnes narazila na tyto stránky, je to něco podobného, tak tam zkus mrknout ;-) nevesta.blog.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?