Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
jj, k tě odvozům... my budeme mít asi jednoho člověka...kamaráda, který žije tady u nás a ví, kde svatebčani bydlí... aby se nestalo, že je vyhodí někde jinde, i když třeba na jejich přání (známe bábinu, ta hlavně aby neobtěžovala), takhle budu mít jistotu, že budou dovezeni až domů ;-)
Odpovědět
tak holky, konečně mám termín a jdu si zkusit namontovat do odpočítávadlo do alba :-D :-D
Odpovědět
tak, vypraveno, už dranděj venku.. já mám termín zatím předběžně, tužkou na matrice... furt doufám, že se uvolní Ctěnice a budem tam... v altánku... venku... takže v únoru sem hodím dotaz, kde to odpočítávadlo najít a jak ho sem přilepit :-) to pak bude ještě větší stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi to je jednoduchy kliknes si na nečí odpocitavadlo to te hodi na web kde si vyberes jaký napises tam instrukce a celej ten odkaz zkopirujes a das vlozit do alba (do textu jak se tam pise) ja bych zas ráda vedela jak se tam dělaj ty odrazky:-( dávám enter ale porad mi to pise dohromady-a mam to slitý anelibí s emi ta uprava:-(:-( tak kdyby jste nekdo vedel tak mi to reknete:-):-) no ja matriku mam jen na holou pusu, proto uz chci tu schuzku at muzu udelat to oznamko nemam rada kdyz na neco cekam a od neceho me to zdrzuje.. viz saty-porad nemam ujasneno jakej zavoj, jaky boty a td..:-((
Odpovědět
alka: Taky bych potřebovala vědět, jak se dělají odrážky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to zkousela tabulatorem, entrem..a nic.. des:-(
Odpovědět
tak odrážky jsem ještě neřešila.. alka díky za tip na odpočítávadlo.. možná ho tam hodím už teď... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze jo..ja ho porad pozoruju a nejvetsi radsot mam vzdy po vikendu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tomu rikam nářez...rukavicky bolerko a jeste zavoj.. juj a ja mela strach ze kdybych preci jen mela zavoj tak to bude moc:-d:-D:-D
Odpovědět
holky ty odrážky jsou tagy.... za větu napsat
Odpovědět
aha, tak jinak zkusím to napsat s mezerama... jestli to půjde vidět < br >
Odpovědět
tak už to je vidět... akorát to dát za větu a bez mezer... napsat to vcelku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co to je tag?:-D:-D nejak pc nerozumim:-D
Odpovědět
to je "příkaz" na webovky... to je jedno, hlavní je jestli se ti to povede
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale kdyz ja nevim jak se dela:-D kdyz ani nevim co to je:-D takze dam zavorku br a závorku? fnuk ale ja nemam ty ostry zavorky...
Odpovědět
alka: tak co už se povedlo?
Odpovědět
máš ctrl+alt+v pravo dole na klávesnici - je tam u toho otazník
Odpovědět
a hned vedle toho je druhá závorka
Odpovědět
přešně tak do těhle závorek dát br a napsat to mezi věty, které chceš odsadit
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to zkusim < jůůůůůůů
Odpovědět
super, jsi šikovná
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám domluvený termín s vizážistkou, dokonce hrozilo, že to neklapne, protože měla mít dovolenou ale nakonec to vyjde. Písne mi termín kdy se sejdem a vše proberem a vyzkoušíme. tak další odfajfknutí v úkolech.
Odpovědět
lidicka: Díky za radu, až budu mít něco nového do alba, tak si ho hned opravím...
Odpovědět
není zač, no my jsme pozvaný v dubnu na svatbu... tak asi dojdu co nejdřív za kosmetičkou, jestli by mě nenalíčila... bych si ji vyzkoušela nanečisto ;-)
Odpovědět
jo, vizážistku mám na seznamu... zatím hledám mezi známými kontakt.. s těma závorkama - taky je dobrý je okopírovat ze vzkazu lidicky ;-) :-D pak to nemusíš hledat na klávesnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů lidicka- libam ti nohy.. no to je super:-) zas jsem o neco chytrejsi :-d:-D vcera si manzovo kolegyne ze sebe utahovala a rikala ze to je krizovka kdyz je policajtka a jeste k tomu blndata.. manza mi to prednes ze to je vtipny a ze dodal a co prej kdyz my jsme policajt a blondyna:-D tak s eprej smála..asi 30minut na to jsem sedela(teda to asi ne) no lezela jsem na gauci, nohy u stropu hlavu z gauce dolu.. a kdyz manzel se ptal co delam, tak jsem mu rekla ze vymyslim nejaky recept ze nevim co uvarit :-d:-D tak se zacal rezat-a ze ji to pry musi rict:-D nj -sama blondyna -ale ze pochopim br - to si fakt dám metál :-D:-D
Odpovědět
jj, to si ho dej ;-)
Odpovědět
chjo, včera večer jsem psala fotografovi a zatím se neozval... asi je v práci nebo co :-S
Odpovědět
jo tak ale.... obřad v klášteře nás bude stát 3000... když to tam paní ty částky začala vypočítávat... tak mi začalo být ouzko... přítel ani nepohnul brvou a ještě měl dobrou náladu, ani nic pak neřekl, když jsme vylezli ;-) tak nevím, vždycky řeší každou korunu a teď nic
Odpovědět
jj, 500 je poplatek za varhaníka... takže nám tam bude hrát na havrany... se prý s ním máme domluvit co... nebo na piano... no tak asi bude svatební pochod :-( ale třeba je to moderní člověk a budeme si moct něco vymyslet.... i když po pravdě netuším co
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?