Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte jestli je zuzka S. vdana? ci má pritele? aby me to nepostihlo jako u kadernice 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
briiseis: prsne tak,aby byla krasne videt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem na sebe taky zvedava:-) nadiktovala jsem si ooobrii vlecku..neudala jsem tam metry-tak doufam ze na ni nezapomnely a taky doufam ze nebude tak dlouha jako mela lady d :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz me stim vypinanim pekne stvou.. to je o nervy tohle:-/
Odpovědět
Profilova fotka
taky koukam,ze to nejak dneska nefunguje 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
alki:nene,je celkem dost dlouha,teda doufam,ze si ji nekdi prede mnou nenecha ustrihnout, to by se ale stat nemelo,ne?? ja ji mam na fotkach dost dlouhou,prave ze mi zavazela,kdyz sem udelala kro¨k zpatky :-D myslim,že je tak akorát ;-) dyž mám splín,tak dycky kouknu na ty svoje fotky ve svatebních šatech a hned je hej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a carodejnice vzdy kdyz zmizi tak se to rozbije.. a dneska nemam naladu na to kolik toho vydrzim- uz od noci jsem podrazdena.. tak doufam ze to byl posledni vypadek... pttz od 1 odchazi uz domu..tak bych rada byla tady-kdyz ja tu musim byt:-D
Odpovědět
Profilova fotka
se nedivím,si říkam,eště že nechodím do praáce,to radši ty zkoušky zatím.. protože posledních 14 dnů každý den, usnu až tak kolem druhé,třetí hodiny ráno, nevím, co to :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brie do satu se nikdy nestriha:-) to s ejen zaklada a natahuje:-Dzvlast u TAKOVYCH satu:-D:-D no na me byla krátká:-) nj nesmis couvat:-D od toho je vlecka dobra-ze neuteces:-D, to se mas ze kdyz mas splin tak se kouknes.. ja vlastne ani nevim jak vypadaji... no me dneska stvel venkovni parapet-jsme posledni byt a jak to taje-tak to tam porad kapalo-ale to byl tak pravidelnej interval, a delalo to silenej randal vzdy kdyz se to roztroskalo o ten parapet-ja myslela ze se zblaznim-to pouzivaj na blazny ne? kapajici vodu... a celouuu noc..me to porad budilo (mam krehky spani) takze dneska vypadam jak vampír:-/ sileny..ani jsem nemela chut se malovat kdyz uz vypadam takhle blbe -od toho mam taky pekne blbou naladu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci šatiiiiiičkyyyy bůůůůůůů ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
alki:jo tak to verim,jednotvarny kapani,to by me taky kleplo,já mám též mělký spaní :-| nu já budu utíkat na svatbě jedině dopředu :-D jo,Ty si taky pomalu o 10 čísel nebo víc vyšší než já, tož se nedivím,že se Ti zdála krátká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a máš moc krásný vývazky, takový chci taky!!!nechceš mi jich stovku udělat :-D máme stejný barvy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
super-aspon nejaka dobra zprava dne.. mam nekoho kdo mi tu kytku dá dohromady:-) je to klucina kterýho to pouze baví:-) takze snim jdu na kafe v breznu :-) takze kytí je z krku (toho jsem se bala jako dortu), a dalsi zprava nijak suuuper- ze mi udelaji to oznameni ktery jsem si vybrala i s kartickama na obed a to je to hlavni i pozvanky na tu večerní párty.. juj, jsem se jich zapomnela zeptat na tu basnicku-sem tele
Odpovědět
Profilova fotka
brie:-) taky mam strach ze s emi splasi kladiva a ulicku vezmu rychlosti blesku :-D:-D bries :-) no covece udelala bych ti je klidne(me to bavi) ale uz k nim nemam na dalsi stovku ruzicky-ty mam tak na dalsich 6O - z toho 30jeste potrebuju pro sebe:-D:-D jinak dekuji za kompliment:-) jsme se snazila o zlato tyrkysový-ale oni nemaj ani zlatou stuhu ani uuplne tyrkysovou (meli-ale mooc tlustý) tak jsem vzala krémovou (sampan) a svetle modrou.. vsak ono to vypadá lip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
akorat nevim jak do nich vaplikovat ten spendlík :-D tam asi staci normalni ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tenhle víkend se chystám na organzy na auta -muhehe - to bude asi zas řádění :-D že bych si koupila ještě nějaky kožíšek -přemýslim jak tu šerpu u nevesty preplácat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jsi poridila ty ruzicky a spendliky,ja nevim zda to mam objednat pres net nebo to sezenu u nas na namesti potrebach na siti
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,to se prostě propíchne a hotovo,ted bych to ani tolik neřešila, my špendlíky určo dáme zvlášť a jak se to bude připínat, tak se prostě chytne špendlík a vývyzek a hotovo, u nás je to tak běžný. INak vypadají fakt dobře! přesně tak si ty barvy u svých taky představuju. Kde se to dá sehnat takový tenký stuhy?normálně někde v galanterce?že bych zkusila po Olomouci pochodit a sehnat a mohla bych si je taky udělat
Odpovědět
Profilova fotka
luci ty ruzicky mam z aukra - myslim ze tam bylo 100ks (i kdyz v pytlicku to vypada na 70ks) a byla za korunu jedna:-) stuhy mam tady ze svadlenky-tam maj fakt vsechno :-d a spendliky mam taky z aukra-ale ty maj velkou bilou perletovou hlavicku-no spis hlavu-a ta je velke jak ta ruze-tak nevim kam to tam zapichnu..asi budu muset pod to a nebo obyc spendliky.. briies no jestli ja je dneska nevykoupim tak bych ti to tu mohla koupit a poslat:-) meli (v patek) 27metru -6 a dneska koupim asi jeste vic- ptz tu modou stuhu pouziju jeste na oznameni-aby to melo nejakou jednolitost:-) jj u nas vsude kde se prodava latka a siti atd.. jinak u latek mini vyber, ale mame tu prodejnu na sici stroje a tam jsou kaminky , dokonce i swar. ze si dozdobim saty, veskery serepeticky-no já si tam pripadam jak v 7mym raji-uz tam mam zákaz chodit..to je vzdy utrata jak blazen-i to peri a ten kozich mam odsud:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme si dala do alba varianty zdobeniho na auta a prijde mi to boooožskýýýýýý:-) zvlast ta audina =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to hned vezmu berounsku svadlenku utokem :-D , myslim ze tam budou mit vsechno, tedy ty ruzicky asi ne,ale mrknu na ne na net a snad neco najdu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Zuzka Scharf ma manzela a asi dvouletou holcicku.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: koukla jsem na to zdobeni,moc pekne o te druhe variante jsem taky uvazovala, mozna bez te velke kytky,ale urcite bych si to chtela udelat sama podle svoji fantazie :-) nez to nekde kupovat
Odpovědět
Profilova fotka
no ja myslim koukni na uakro-maji je tam ve vsech barvach-nevim jestli je to vyveseny zrovna ted- ale tam toho je taky uplne za pakatel-ja mam 80% veci odsud:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/7344_slavnostni.html a uz jen listovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Luuciinko pokud nevybereš v galantce v Berouně, zkus obchod u bílé paní v pivovarské ulici, tam jsem vybrala já Luci odkud jsi ? Jestli to není tajné?
Odpovědět
Profilova fotka
tak rozesílám mejly,hážu sítě ohledně fotograva,takže první nic,p.VOkurek Znojmo,má volno 14.,ale my se svýho termínu nevzdáme,takže musíme hledat dál :-( to je práce,to je práce alki:wau,to je bomba,že tam máš takových obchůdků ;-) já to nejdřív zkusím prolítnout tady a když nic,tak Ti dám vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahoj všechny:-) to jste se krásne objevily:-) nu to kytí jsem na auto nechtela, ale kdyz tam dam 2-3 kyticky a k tomu palmový list-myslim ze to bude levny a šmrncovní :-) , spis hledam variantu jak oddelit nevestu a zenicha od tech ostatnich aut (vsechny auta chci aby meli tu serpu pres kapotu)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: díky mrknu na to dalfy: jsem primo z Berouna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bries-jo na tohle jsou komunisticky budejce dobrý :-D:-D diky nim si i muzu sit kostým na tancovani sama:-) a vyjde me to levneji :-) bries- to je mi lito.. me ted ta bechyn nabidla ze maji 3jejich fotografy který fotí, nevidela jsem jejich práci, ale mam jim napsat aby mi daly na ne kontakt? (i kdyz rano jsem je docela slusne rozezlila...) :-D oni me taky:-D hooolky ja uz se tak nemuzu dockat- vcera jsem manzovi rekla ze na to prdíme, a ze staci saty prsteny a foto a ze se vezmem a kdo si prijde at si prijde a ze uz nic nebudu hrotit--nejak zacinam slevnovat..asi tim ze zacinam byt cim dal vic z ostatnich otravena:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?