Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 normálně vypněte mi ten net než tu svatbu zařídim za měsíc emoticon emoticon já nevim co každej povída pořád stim stresem.. teda já jsem uuplně v klidu... Děvčata-tak si predstavte že to vypadá že budu mit profi vizážistku-maluje na přehlídky - tak jestli tohle ze mě neudela princeznu tak uz nevim :.-D A má luxusní cenu- za 450Kč!! Wau.. a co mi všechno napsala? a to jsme na ní narazila uplně nááhodou, tak to vypadá že mam i kosmetičku emoticon emoticon emoticon A nechte toho že už mam všechno emoticon Nemam, jen kosmetičku a fotografku , tak... a holky taky jestli chcete pomoc, tak jsem našla luuuuxusní obchod s organzama-maji tam snad všechny barvy, odstíny no všechno-za 9,50 Kč za metr... tak jestli chcete hodim odkaz.. jinak je to ta lesklá, takže to je super.. i jí tam mají zmuchlanou, takže je tam videt jak by to vypadalo emoticon

a uz sem konecne prijdte nekterá! si tu nebudu povidat sama se sebou emoticon
13. srp 2009 v 10:59  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 ahojj teda já žasnu ty jsi si spletla asi datum a vdáváš se letos ne. Pane jo. Tak já co mám na 100 % je fotografka, pak kadeřnici - kamarádku kamarádky, a rýsuje se i vizážistka - tu neznám jen doporučení, auta ty budou naše. Já se obávám nejvíc šatů.
Hoď sem ten odkaz. Nevíš kolik je m spotřeba cca na auta do předu takové to véčko?
13. srp 2009 v 11:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 ahoj,tak jsem přišla dřív než jindy, oddechla jsem si, že zas nemusím dočítat tři stránky emoticon nu,já začnu brzo stresovat, já nemám oproti alkapince vůbec nic, výzdobu neřeším,to si nechám udělat květinovou jak do kostela,tak pak na hostinu do kulturáku. Ale nechcu jít holt nzamlouvat eště kulturák,ani kapelu,či fotografa,dokud nebudem gtakyy oficiálně zasnoubení, snad to do konce prázdnin bude, at můžu začít taky lítat, už se těším, až si začnu odškrtávat v deníčku, co už všechno mám emoticon
13. srp 2009 v 11:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Omando to je jak u nás sice nechcem žádné oficiality, díky bohu jeho rodiče na to nejsou a moje mamka taky ne. Řekli jsme si,že je jen pozveme na večeři, stejně to vědí. Na prstýnek taky čekám buď se dočkám teď v sobotu - mám svátek nebo k vánocům. Tak nevím nevím u nás je to jak tajemný hrad v Karpatech.
Vím, že svatba je významný den ale prostě oba to berem spíš jako setkání se všemi co máme rádi, a prostě si ten den užít ono to zní blbě a já to nemám moc ráda ale prostě u nás to je formalita. Jako rodina žijem tak tohle bude takový vrcholový okamžik na který asi nejvíc čekali maminky. emoticon
Mě osobně by se svatba v kostele moc líbila nejsem sice pokřtěná - ale nejsem ateista. Ale nejde to můj budoucí je ateista a moje mamka přišla o dceru a tak panbíčkáře nemůže, tak to bylo jasné.
13. srp 2009 v 11:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahojky tak mám dočteno...uf emoticon alkapinko napiš odkaz na organzy..prosím, prosím... Já se včera vytočila chceme se brát v kostelci, ale tam jsou jen dvě místa na hostinu...pivovar ten se příteli nelíbí a řekl, že jako hostinu jo a pak se pojede k nám na barák a udělá se rautík na zahradě...to by bylo fajn, kdybychom měli velkou zahradu, ale 20 či dokonce víc lidí tu fakt nesložíme....a já bych nakonec všechny obsluhovala..pche emoticon Tak nakonec zasednul k netu a našel hotel Vyžlovka je to pro menší svatby a dá se tam i nocovat...což by bylo fajn, jelikož taky chci nějakou svatební noc emoticon emoticon

a ještě fotograf ... všem se hrozně líbí ty krásné umělecké fotky viz Zuzka Schaft, Potůčkovi..ale nikdo nechce cálovat skoro 10 tisíc...takže jsem ještě našla jednu fotografku a modlím se aby měla volno fotí jen za 4 tisíce takovej základní svatební balíček...a já prostě chci aspoň pár hezkých fotek... emoticon
13. srp 2009 v 11:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Pajik u nás se také nabízelo, udělat někde oběd a pak u skorotchánovců grilování. ALe oba jsme to rezolutně odmítli, jelikož tchán má sice postačující zahradu ale má jí parádní je to jeho záliba a představa, že se někdo společensky unaví a bude lítat po zahradě v horším ho budeme lovit z jezírka a pak jak píšeš bychom kolem lítali vím jaké to je když je nějaká oslava. Tak proto jsme i místo hledali tak aby tam šlo udělat obojí a bude to na sebe navazovat. je tam i možnost ubytování. NO já abych řekla pravdu se svatební nocí moc nepočítám my si jí uděláme předsvatební a bude to.
My máme zamluvenou Zuzanu Scharf a jsem ráda i za cenu 10 tis. jelikož po zkušenost pár známých a z doslechu - co ti ze svatby zbyde po čase??? Foto a dvd - proto chceme aby to stálo za to. Já jsem fotografku nehledala přišla jsme sem otevřela první fotoalbum byla jsem z toho udivená a bylo na jiné jsem nekoukala.
Dokonce i budoucí a to je co říct, jelikož on je spíš prakticky založený tak souhlasil a cena ho nijak nešokovala.
13. srp 2009 ve 12:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 dalfy,já očkávám prstýnek během následujících tří týdnů, ale může to být taky třeba až někdy daleko pozdějc,o tomhle nemám páru,kdy si to drahouš namyslel emoticon mamka už to čeká každým dnem víc než já, pořád čeká, že za rodičema nastávající přijde a požádá je o mou ruku, u nás na jižní Moravě se na to všechno dost drží. A co se týká svatby v kostele,to je jasný. Pokud v tom není to přesvědčení, tak je to zbytečný dělat v kostele, plynou z toho církevního sňatku i jistý povinnosti, a kor rodiče pokud jsou vyloženě proti, i manžel budoucí, tak to není přece co řešit. a nikde není psaný, že si nemůžete udělat obřad v kostele dodatečně třeba za takových deset, dvacet let emoticon takových párů je spousta emoticon u nás jiná možnost než v kostele není, my to máme zas jednodušší v tom, že jsme oba věřící,navíc celý obě rodiny jsou taky, takže tam taky není co řešit emoticon
13. srp 2009 ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 to je ono pokud ty rodiny udržují tradice tak pak spíš bývá problém pokud ti co se berou je dodržovat nechtějí. Ale moji tchánovci - jsou jiní (pro mě díky bohu) já říkám, že pro mě to jsou ty nejlepší tchánovci pod sluncem, samozřejmě mají své mouchy ale kdo nemá. Ale možná to je i tím, že nemám taťku tak prostě tchána zbožňuju i pro to jaké má názory a nemá právě rád takové ty tradice krom teda vánoc ty jsou boží.
13. srp 2009 ve 12:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 dalfy... jé tak fotografku závidím...už má všechny termíny v srpnu obsazené..taky byla první na kterou jsem koukala..je fakt skvělá!!!! emoticon já právě našla paní, která fotí podobně...nejdřív jsem myslela, že jsou to fotky Zuzany a jen za 4 tis. vyloženě jen příjezd nevěsty, ženicha, obřad a pak to pózování venku... doufám, že bude mít volno..nic dražšího mi neprojde... emoticon ale už jsem doma oznámila, že když ne tahle a tento styl fotek tak žádnému patlalovi platit nebudu a ať fotí rodina... emoticon emoticon emoticon emoticon ..trošku nátlak... ještě mám kamarádku co fotí, tak trochu spoléhám i na ni... emoticon
13. srp 2009 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 no já to vzala chytře - protože vím jakého praktika mám doma. Nejdřív jsem mu sdělila seznam věcí na kterých teoreticky ušetříme - svoje auta, přes známou zlatník + naše zlato - doplatíme jen bílé zlato a práci, výzdoba vlastní, dekorace postupně během roku po trošičkách. No a má stejný názor na to co zbyde ze svatby za pár let krom vzpomínek, fotek a dvd. Jinak největší pálku vidím ve svých šatech, ženich bude mít půjčené koupí se jen boty a košile, šaty pro dcerku (2x minimálně) a pak ta hostina. Něco máme našetřené a snad se ještě poštěstí našetřit. Proto nechceme ani drahé místo obřadu nevidím v tom smysl - my vybírali to co má k nám vztah nebo je nám tam dobře.
13. srp 2009 ve 12:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 dalfy - vidíš to, já mu to taky vysvětlím prakticky, jelikož se pořád taky snažím ušetřit kde se dá...jenže to on už nevidí..pěnkě si spolu sedneme a já mu to hold budu muset vysvětlit.. ty fotky jsou opravdu jediná věc co nám po tom všem zbyde...tak proč škudlit, že? emoticon
13. srp 2009 ve 12:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 Ahoooj hokýýý já mela schuzi :-/ tak jsem tu nebyla a ted obedvam... Táákže VŽDYT JÁ NIC NEMÁÁÁM emoticon emoticon holký! nestvete mě .-) Vzdyt já mam jen fotografku a na 60% vizážistku,... a to jsme na tom vsechny uuplne stejne emoticon To ze mam rozjetých milion veci okolo neznamená ze jsou schvaleny a ze je mam emoticon)) Jen proste koukááám emoticon Pak uz na to nebude cas..:-/ emoticon JJ jdu sem hodit odkaz-jsou tam i dobrý serepetičky na ruzný hraní si s výzdobou... jináák netušim kolik metrů je na co potřeba..ale já bych to ráda mela vsechno stejný a mam jen 18m zlatý a asi 25m modrý -jenze stůl má tak cca 21m a kde jsou zidle/ auta a jiný veci.. takze budu tady taky asi prikupovat, jeste k tomu chci na kazdý auto serpu- jako přeškrtnutí(né to V) ...Tak toho bude asi vela emoticon
13. srp 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 organzy:
http://www.galanterka.cz/index.php?seo=metraz-organza-sire-36cm-hneda&page=250&podpage=310&detail_product=343
13. srp 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jej..zrovna je to na tý hnedy..no tam uz to najdete emoticon))
13. srp 2009 ve 13:48  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 alakpinka: děkujeme za okaz... máma už koupila nějakou fialkovou stuhu, ale já si to chci vybírat sama, aby to ladilo...no snad to na něco využijeme emoticon já pořád řeším fotografa...a hledám a hledám... nedá se nějak líp hledat v těch albech tady? Jako že bych si zadala místo svatby a vyjely by mi všechny svatby v daném místě? |To asi ne co? Takhle to procháím růčo a očumuju jaké má kdo fotky... emoticon
13. srp 2009 ve 13:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 myslim ze to jde jen podle uživatelů-termín svatby..jinak asi neemoticon

No prý nejlepší fotograf je ten Wagenfart (nebo jak se jmenujeemoticon)A pak nějaký na P ... ale v jménech já jsem špatná takže netušim emoticon)) Já mam taky Zuzku Schraft emoticon Tu jsem objednávala ještě když jsem neměla prstýnek emoticon To mi přišlo jako nejdůležitější emoticon
13. srp 2009 ve 13:57  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 emoticon emoticon emoticon já jí chtěla taky bůůůůů emoticon emoticon emoticon hele já tu mám už takových jmen fotografů, že už ani nevím kdo je kdo...
to je škoda, že to nejde podrobněji vyhledávat, takže musím pokračovat ..za chvíli budu mít prohlídlá všechna alba tady... teď se tedy soustřeďuji jen na Kolínsko... emoticon
13. srp 2009 ve 14:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no tak já jsem v prvních dnech byla schopna dojít v prohlizení alb s příprav na stranu 50 a svatebních tak na stranu 70... takže to o lezčem vypovídá emoticon emoticon a ty nemáš?mi neříkej že má fakt plno už.. když jsem jí psala já měla jen 2 termíny zabraný
13. srp 2009 ve 14:19  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 wááu tak ted tam koukám-tam přidala jeden balíček emoticon jsem chtela ten za 6900- coz mi přijde jako luuuxusní cena, a on je tam novej ten s emi teda hoooodně líbí za 8400 na celej den-tak to je parádička
13. srp 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ty krááádo.... tak já jí psala před 2měsícema jestli nejsem dežo, že to chci takhle dopředu, a ona už má fakt plno..Vzdyt tam má 14,8, to je dokonce sobota- tu nechcete?emoticon
13. srp 2009 ve 14:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 alkapinka..bohužel nee..chceme toho 7.8. i kdyby se nechumelilo...sakryš mě taky nemohl požádat dřív....emoticon No ještě se mi líbí Baladová podobný styl ale Schaft to není... emoticon
13. srp 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 No tak zkus jí, ta mi taky něco říká, takže to nebude žádný propadákemoticon

tak si tak něják uvědomuju, že já jsem snad z Vás poslední na řadě emoticon
13. srp 2009 ve 14:34  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 a je teda i trochu levnější, jelikož příteli se neĺíbí cena fotografií, ale to už jsem tu psala... emoticon , ale já chci alespoň obřad a pak to focení venku mít hezké....nechci ty odporný barevný fotky, kde je každej zkoprnělej...brrr..fuj emoticon
13. srp 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 pajik83: obavam se ze jsem Ti Zuzku Scharf na tvuj/muj datum cmajzla jaaaa emoticon emoticon emoticon
Mam ji objednanou uz 2 mesice!
alkapinka: nevedela jsem ze i ty budes mit Zuzku!! To je mazec, tak jsme tu uz tri, ty, ja a Dalfy!!
13. srp 2009 ve 14:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 alkapinka: však až budeš mít vše zařízené a ruku na srdce to bude za pár dní, tak nám všem budeš pomáhat... emoticon emoticon emoticon emoticon
13. srp 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 bluejay: jj to jsem zamlouvala asi 30.6. emoticon emoticon mela obsazený jenom 28. a pak nejak hned ze zacatku - myslim 1.ního- nevím přesně... Tak jsem se radovala že to klaplo-napsala mi okamžitě... To byla srnada- já neměla ani prstýnek, manžel přšel domu a já na něj: máme fotografkůůůů emoticon))
13. srp 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 bluejay....tak ty jsi to byla... emoticon emoticon emoticon hele jako jestli jí budete mít všechny tak si snad posunu datum svatby.... emoticon abych jí měla taky....
13. srp 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 No vidis toemoticon no já myslim že se pár nevěst ještě ukáže-jelikož je logický když má zabranej srpen příštího roku-tak se tady slečny určo zjeví emoticon emoticon
13. srp 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 pajik83: hele já jsem v práci ja se nesmim smát mam tu sefa a nekkolik kolegů-ale jako pobavila si mě emoticon emoticon Určo to nebude zařízený za pár dníí emoticon)Se na Vás urazim a nebudu sem chodit! emoticon emoticon
Já Vám můžu pomáhat už teď emoticon Aspon se odtrhnu od toho mýho emoticon emoticon
13. srp 2009 ve 14:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 představte si..přemýšlím o variante- "viděna až u oltáře" a myslim že to neklapneemoticon Každopádně pro vaše pobavení se musím opět pochlubit- že jsem VYMYSLELA dopravu svatebcanu z párty domu (máme to uprostred niceho 70km od domova)....-)
13. srp 2009 ve 14:44  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš