Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak tak, ono jim to chybet nebude, prave naopak, kdyz jsou tak vychovavani odmalicka, maji obrovskou vyhodu ;-)
Odpovědět
Nuuna: No, zázrak, to ona teda je!!!! :-D :-D :-D Tos mi měla říct včera, kdy jsem jí málem sežrala vzteky! :-D V našem případě to výchovou asi není. Vždycky se u nás nějaká čokoládka nebo bonbón najde..."tatínek" sladké miluje...ale ona to nepotřebuje. A s babičkama je to v pohodě...moje mamka k Mikuláši, svátku apod. nosí právě tu tašku ovoce a zeleniny a druhá babička vždycky říká: "přijede Verča, musíme pro zeleninu"...a má nachystáno na šopák :-D A švagrová dělá zdravotní sestru na táboře a když tam brala Verču, musela do lednice nakoupit zásoby, protože to kolečko rajčete na chlebu by našemu králíkovi fakt asi nestačilo! :-D Taky má v deseti letech a 150cm 30kg! Ale ona se fakt cpe...nevím, čím jí mám vykrmit...zeleninou to asi fakt nepůjde. No, aspoň nikdy nebude muset řešit váhu, jako její maminka ;-) ...To jsem trošku odbočila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
boze me asi trefí... tak dneska mi napsaly dalsi 2ze se vdavaji.. to uz je 11svateb v mým okoli.. preju to vsem..ale uz me stve to ze vubec nebudem originalni a tezce splinem v davu..to snad ani neni tolik sobot v lete ne??...boze... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky jestli mi prijdou saty do 14dnů tak bafnu manzela a udelame to ted dokud je snih
Odpovědět
alka: Co uděláte? Svatbu?
Odpovědět
" Bílá" svatba by byla nádherná...romantika, jako blázen....ale já bych zmrzla - a na všech fotkách bych měla nos, jako alkoholik! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo:-D:-D kdyby prisly saty tak to..vykaslu se na vsechny a je to :-D no ja mam zlutý saty-takze bila urco ne:-D ale romantika jop-snih oba milujem.. holky ja jsem tak nastvana..nejak se ve me nahromadil vztak za par dni a uplne tu zurim
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu dom...ahojte
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: Neboj, pockej za tri ctyri roky, ono v tech deseti jsou deti casto vychrtlejsi, protoze se rychle vytahujou. Az na ni prijde puberta, bude z ni krasna stihla holcina tak akorat ;-) A vsichni budou zavidet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vás dočíst za celý den... :-) Takže výběr hudby, až půjdu uličkou, jsem nechala na přítelovi ;-) a nakonec to bude instrumentální verze Sleeping Sun od Nightwish. A jako první tanec bude walz - jediný tanec, který jsme se na pokročilých tanečních celkem naučili :-) A s tou zeleninou: můj přítel nejedl ovoce a zeleninu jako dítě a zůstalo mu to do ted... to máte vidět ten boj, když do něj tlačím borůvky nebo jahody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: juuuu to ja bych se nechala ;-)
Odpovědět
tak jsem poslal poptávku na prstýnky, tak jsem na to zvědavá... a posílala jsem i oznamení co se nám líbí.. ale bohužel zatím mi každý napsal, že to nedělají.. nechápu.. a to na tom nic složitého není.. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou: vetsinou jsou jen lini udelat neco, co nemaji bezne v nabidce :-|
Odpovědět
nuuna: no jo.. vypadá to tak.. si snad budu muset koupit proprity sama.. a začnu vyrábět nebo co.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jj, jak přijde na ovoce, tak je u nás boj :-D brou: taky si myslím, že se jim do toho prostě jen nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :) Tak ta zima se na mě začíná pěkně podepisovat..rýma,kašel..ještě že se vdávám v létě :-D Koukám, že včera jste ještě stihli probrat ovoce a zeleninu, tu ted jim pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kráásne ráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem na terninku nadhodila snubák a vsechny holky mi hned nastavily ruku-tak jsem koukala-noo zajimava podivaná:-) tak me to jen utvrdilo ve výberu:-) to jen na okraj.. ted cekám kdy konecne dostanu vyplatu a jdu koupit stuhy na vývazky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hooolky:-) asi bude opet zmena mista:-D:-D tak ted mi poslaly email jak jsem psala na jeden mini zámecek, a dovoli mi jak obrad tak i párty stan hned u toho zámku a svatebni apartma nam daji jako dar zadara- nooo , myslim ze je vybráno -):-) ted to setrne rict manzovi :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
áá miláček je nadšenej... no to je bomba:-) sice si pohoršim s mistem obřadu..ale vsechno ostatni si usnadnim- no to je paráááda:-) to uz bychom pak mohly vytisknout i to oznámení:) jupííí- já mam radost:-) a to mi vcera pochvalil i ten muj snubák a ze se mu ten na chlapa zacina taky libit-tak to by bylo super kdyby mu sedel... jééé hned je pro mevsechno takový růžovější :-) a vůůbec mi nevadi ze si tu povidam sama pro sebe:-D
Odpovědět
alka: dobré ráno.. tedy to jsou mi novinky hned takhle ráno :) to je paráda... tak to ti to fakt hezky vyšlo.. jako co.. super, že je to na jednom místě.. a že jste si pohoršili s obřadem..to bych takhle nebrala.. uvidíš, že to bude super.. a ještě vyřešit prstýnky.. a je to ;-) to mě dneska přišla orientační cena od zlatníka... tak nám to orientační nacenil na 15-16 tis. :-(
Odpovědět
Dobré ráno všem! alka: Tak to gratuluju ke všem pozitivním novinkám! A hned máš lepší náladu, viď! :-) Včera jsme měli schůzku s paní provozní z restaurace. Byla velmi příjemná a hned jsme se na všem dohodli. Oběd (od 14:00) máme následující: Přípitek - Bohemia sekt demi, Předkrm - Broskev plněná kuřecím salátem, Polévka - Hovězí vývar s masem a nudlemi, Hlavní chod - Kuřecí steak s anglickou slaninou a hermelínem, vařený brambor - cena 295 Kč na osobu. Pak půjdeme hrát bowling a od 17:30 začne raut (to nám ještě pošle nabídku, takže složení sem hodím později) a diskotéka. 10 sekund jí trvalo přesvědčit mě, že bychom měli dodržet svatební zvyky - zametání rozbitého talíře a jedení polévky ze společného talíře. :-)
Odpovědět
Hezké "ráno" přeju! :-) Lucine: děláš mi chutě...broskev s kuřecím salátem....MŇAM!!! ;-) Nás schůzka s provozní čeká příští týden - až budeme mít definitivně potvrzený termín a čas obřadu (musí to schválit rada města...ale paní matrikářka říkala, že prý se nemám bát...no, trošku už se bojím :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
jj mam skveeelou naldau a to to ráno zacalo zas katastroficky:-D lucine tak to je suuuper cena-a ten hermelin? áá slintááám:-D:-D -to jsou jediny zvyky který budu mit na svatbe:-):-) t ymi nejmin vadí:-D brou: náhodou to je docela slusna cena za pár.. ja jsme se rozhodla ze si jeste víc budu dávaat stranou z vyplaty- i kdyby na chleba nebylo- ptz jsme se rozhodla ze do toho nove vybranýho prstýnku chci ty brilianty(jsou tam 3-4) takže nás tím pádem vyjde pár taky na 15 ...což je hooooodne..ale co..prstýnky fakt neožulim a ted jsem vlastne ušetřila i na obřadu..ten byl taky docela drahej na mý pomery.. ale co.. uz se tesim az pojedem na tu prohlidku kde nám vsechno rekne:-) jj obrad me ani tak nezajima-stejne nebudu myslet na nejaky stropy atd a budu tam max 30min (nejmin z celeho dne) takze me to tolik ani neboli -ze zrovna s obradni mistnosti jsme si pohoršily:-)
Odpovědět
Brou: máš na mysli to oznámení, co maš v albu?....No, nevím, ale myslím, že i když někoho seženeš, bude to ukrutně drahý. Asi bych do toho šla sama. Ty lisovaný papíry jsem někde viděla a Ty seš určitě holka šikovná! ;-)
Odpovědět
Jenom si budu muset před hostinou povolit svatební šaty, protože vaří fakt perfektně a mají obrovské porce... :-) Myslím, že by se na prstýnkách šetřit nemělo - vždyť jsou na celý život...
Odpovědět
clerens: jo jo.. to jak mám v profilu.. jenom jinou barvu.. no taky mě napadlo, že bychom si to udělali sami.. nemůže to být zase tak těžké... ale na ten papír jsem nikde nanarazila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brou-to oznámení mám taky, a posilala jsem ho nekolika firmam, tak vsichni daly ruce pryc az na jednu... a ta mi to chtela udelat za priiiiserny penize.. rekla ze si na to musi koupit lis a kdo vi co vsechno mi tam nadiktovaly a ze by me jedno vyslo na 150kč plus poplatek 2 000 za ten lis.. no uplne upadly..tak jsem rekla ze to mi to za to nestoji..me se libilo ve zlatý barve,,, lucine-to je taky jedina "vymluva" proc do toho jdu- to jsem rikala i kdyb y to nakonec melo dopadnout tak, ze bude obrad jen se svedkama tak na foto a na prstýnkách proste nechci setrit..:-)))
Odpovědět
alka: Fotky a prstýnky jsou vlastně pak to jediné (kromě vzpomínek), co ti po svatbě zůstane... :-)
Odpovědět
jasně.. na prstýnkách by se nemělo šetřit, ale jestli mi dokážou tyhle udělat i z té ocele, jak se tady už probíralo.. tak klidně půjdu do tohodle.. uvidím co na to ještě řekne drahá polovička.. ale zase máme docela dost zlata, které můžeme dát jako protiúčet, tak by nás ty prstýnky mohli vyjít na nějako 10-12 tis.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?