Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Prazak neni, ale zije v Praze
Odpovědět
Profilova fotka
Samo nerikam, ze je tu 24h denne :-D Ale pravidelne ho potkavam, mam pocit ze mi i nekdo rikal, v jaky casti Prahy ma byt, ale to bych kecala, tak dobrou pamet nemam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janik82:parádní šaty!ahlavně Ti sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj bríííís:-) tak konecne si tu trochu driv:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem tu naskok než se zas půjdu učit na další zkoušku :-S alki: co šaty? já zas řeším dilema,strýček mi nasadil zas brouka,že si mám ty šaty nechat ušít 8-( a ted jsem objevila jeden salon,či paní,která objednává u číňánků i skoro ty samý šaty,který mám zamluvený ze salonu, jsou prakticky uplně stejný,jen ten vrch je kapínek jinej, ach jo, a to jsem myslela,že šaty mám dávno vyřešený 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
brís: nííííc :-D:-D 10tý týden a porad nic:-D:-D proc ti nasadil brouka-tobe s enelibi ze by si sla do siti? vzdyt mas zalacenou zalohu, ne? ja myslim, a to rikam jen ze jsem ty samy na sobe mela, ze cinani nejsou tak dobry aby to bylo fakt takovy, jako ksou ty eire..mylsim ze by je nezvladly-teda zvladly ale ne v takovy kvalite a v takovým pošití.. a nebo jo, ale mozna za vetsi pálku nez pujcovný..nevím zalezi na tobe-ale vim jak se citis-ten hryzavej pocit- ten uz zacinam nenávidet:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, díky,Tys to rozetla, přesně takový povzbuzení jsem potřebovala, že mám být spokojená se svýma půjčenýma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ráda ze jsem ti pomohla:-) zakaz si premyslet:-):-) más nááádherný saticky a v luxusni kvalite za "nulu"tak si zbytecne nedelej starosti jako já:-D:-D jj jsou uzasny a ja budu na pujcovný strane:-) nereknu nekdo kdo saty nemá a treba neví a nebo neni spokojenej s zadnyma-ale ty mas vybrano a jsou doookoonaly:-) a jeslti mas stresytak si je zajdi znova zkusit:-) uvidis ze te ten uzasnej pocit ze jsou to ony zas zaplavi a budes treba zas uklidnená na 2-3 mesice:-d
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt,dumala jsem nad tím,že bych si je zas jela šupnout na sebe :-D doufám,že je přede mnou nebude mít 10 nevěst 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to tak jedině kdybych narazila na originál za dobrou cenu,tak bych do nich šla ;-) ale 20tisíc za ně fakt nedám
Odpovědět
briis: díky za kompliment ;-)
Odpovědět
nuuna: ten Nohavice byl fakt trefenej.. to jsi mě tedy fakt pobavila... :-D .. jéééé .. paráda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja ybch si sla taky hned zkouset:-):-) ale mamz toho hruzu uz:-d
Odpovědět
alka: neboj.. budeš v nich jako pirrrriiiinnncccceznaaa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brii: nic si z toho nedělej, že váháš. Já mívám taky takové myšlenky. Někdy si říkám, jestli jsem udělala dobře, že jsem se měla jít podívat i do těch dalších 2 salónů co jsem měla v plánu, že by tam třeba měli ještě hezčí šaty a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
nu já už neřeším typ,nebo že bych našla lepší, prostě jsem zažila to áááh :-D ale řeším to,jestli si nenechat ušít napodobeninu :-| ale už jsem zas celkem uklidněná, že přecejen originál je originál, u takových šatů rozhodně :-)
Odpovědět
jo váhá si myslím občas každá.. a když to nějaký šťoural podpoří.. tak je jasno..
Odpovědět
Profilova fotka
safi: hezčí nenajdeš ;-) máš podobný styl jako sou ty moje ;-)
Odpovědět
alkapinka: Neboj, budeme nejkrásnější:) U mě se střídá naprosté nadšení a pak pocity, esli bych ještě neměla zajet do mni. pěti dalších půjčoven, protože co kdyby tam náhodou měli lepčejší.... Nee, holčičky mě tady dnes podpořily, už si je nechám. bri: Taky jsem viděla nabídky na ušití - na obrázku náádherné, ale když sem pak viděla konečný výtvor nic moc, taková laciná látka, nevím jak to rřct, ale nebylo to ono.
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda neváhám..jsem naprosto spokojena jaký jsem si vybrala a taky jsem naprosto spokojena ze si je nechavam sit:-) zajímavy na to jak porad menit nazory:-) asi to byla dobra volba..tak ted uz by tu mohly být:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,to je fakt a origoš jde fakt minimálně k 20 tisícům,většinou až k padisáti a to si málokdo může dovolit, nu i kdybych si to mohla dovolit,nejspíš bych za to ty prachy nedala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem objevila na netu cenu,moje jsou v kategorii Price: $1,500.00 - $1,599.99 :-D ,takže 28700 :-D
Odpovědět
brii: Tak to je teda pálka!
Odpovědět
Profilova fotka
brí to to jsou jeste levný... jedna holcina se nekde ohanela ze novy st.patrici stoji kolem 70ti...
Odpovědět
Ahoj všechny! ;-) Trochu dýl mi trvalo, než jsem vás stihla dočíst...a teď už budu trošku mimo mísu :-) ...ale nedá mi to a musím reagovat :-D : nuuna: musela jsem se smát, když jsi psala o dětech a paprice (asi zelenině všeobecně)...moje dítě od malinka zeleninu miluje! Papriku Ti s klidem vymění za čokoládu nebo balík bonbónů. Rajčata jí na kila, o okurkách a čínském zelí nemluvě. Uznávám...není to zrovna normální, ale i takové děti se najdou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si spíš myslím,že tam jako vyzněla úsměvně ta kombinace tatranka x paprika :-) nu nic, holky,letím,ještě jsem neměla obídek a už mě bolí žaludek, tak zas zítra paaa
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: musim rict, ze v tom pripade mas doma zazrak, ktery ti kde kdo muze zavidet ;-) Ja teda kolem sebe mam vetsinou deti, ktere maji zeleninu radsi treba nez ovoce, co s etyce tatranek a podobne,a cokolad, tak to nepodporujeme. Kdyz to dite nikdo nenauci jist, nebude mu to chybet, a navic to k nicemu nepotrebuje ze :-D Ale znas to - babicky atd, nemuzou pochopit, at prinesou radsi pytel ovoce, misto jedne cokolady! 8-( Ale teda zrovna papriku u nas nemusi skoro nikdo z tech mensich, je to na ne asi moc aromaticky .
Odpovědět
Profilova fotka
papriku jsem jako mala nenavidela...ted ji jenom bytostne nesnásim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
bri: jj, jsem schopna snist oboji, ale rozhodne ne dohromady, brrr :-D
Odpovědět
clerens: to máš tedy fakt parádní dětě.. ale asi je to i výchovou ;-) protože když kolikrát vidím nějaké ty děti, tak je mi jich fakt líto... :-( nuunna: souhlas.. v sladkém se děti nemají podporovat.. a ani v KFC, MD.. apod.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?