Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nic:-( asi jsem je tim silene hnusnym mailem odradila:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé vy jste se zase rozjely... :-D a přestaňte sem dávat ty odkazy nebo už se nikdy neodtrhnu od compu.. :-D :-D :-D už mám další věc výzdoba bude definitivně bílá a světlounká lila.... ;-) takže už můžu nakupova dekorace... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: tak to ti muzu poslat krepák :-) než jsem zmenila barvu stihla jsme si ho v lila barve koupit :-D to se mááás,ja bych taky nakupovala..ale nejak nejsou money,, ted douuufam ze mi prijde do dovoleny svatebni pruvodce a ja budu moc zavyslacit pekne v klidku na plááži:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je goool, ted prisel na icq muj kamos(s kterym se bavim asi tak 1 do pul roka) a on na me: jak se mas? a ja hned ze super ale ze scanim luxusni svadlenu na my saty.. tak on me uplne zazdil, ze pry jeho bratr zná nejakou navrharku co jeji saty vyhraly nejaky saty roku (svatebni) a ze by se zeptal.. tak to bych si sedla na zadek kdyby tohle klaplo.... boooze holky drzte mi palceeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka : tak to já budu taky nakupovat pomaloučku, polehoučku...pěkně nenápadně... :-D taky máme napjatý rodinný rozpočet... letos nám končila fixace na hypo a napálili nám mnohem větší částku splátek..grrr..už jsem včera panikařila, že svatbu odložíme až budeme mít splacenou hypo, že se na to můžu vy..... ]-( skoro manža nic odkládat nechce tak se to snad zvládne... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: no tak to držíme palečky...to by bylo super....hele to je prostě osud...k tobě ty šaty prostě patří... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mě napadá...přítele do lila košile nedostanu...můžu si výzdobu sladit do jaké barvy chci (když si to tak vezmu tak lila je ústupek...miluju svítivě růžovou, ale to už by bylo opravdu trochu moc... :-D :-D) a jemu pak prdnu do klopy jen kytku v barvě lila...to stačí ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý dneska prisli tyrkysový organzýýýý -jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí... a ted mam zas na postu... a jsem zvedava co to je..jediny co by to mohlo byt jsou zlatý okvetni listky:-) tak to by bylo moooc fajn.-) pajik - no vy mate pred splacenim? tak to meate fajn.. mi si tak pul rok pred svatbou teprve hypo budeme brat:-/ vid????? já si myslim :-)ale je to krásný kdyz to rikas ty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka - my máme tu výhodu, že máme jednu nemovitost v Praze a tu jak prodáme tak splatíme naše venkovské sídlo... :-D :-D :-D nebo spíš takové sídlíčko....no a pak by bylo na veselku jak z pohádky...jenže to může trvat taky roky než se toho zbavíme :-| ty už máš organzy???? Já chci taky !!!! Kde jsi je objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to se teda máte... ja dá se rict nemam nic:-((Tk to bude tak na 20-30let:-(... Jj mam 3 zlatý s reliéfem a š tyrkysový lesklý - mam je z Aukra tam byli o 160Kč levnější než kdekoli jinde..Ale blbý e že ty zlatý jsou krátký a ty modrý zase úzký :-D :-D Tak děvčata!!! Klaplo to!!! zitra jdu za návrhářkou .. a ještě k tomu mi dasla kontakt na vizážisty (tady je totiž hrozný trauma sehnat někoho schopnýho kdo umí líčit...-thyjo jeden den a jak je plodnej..no ja si ten usmev snad z ty huby neodparu ted:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka- tak to moooooc gratuluju!!!! Jsi šikulka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ne- to ten kamos.. no to mi vyrazil dech..fakt ze jo jeeee.. ja budu mit satickyyy... aprej dostanu i slevu-tak doufejme ze neprekrocim 10tku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak práce na mě nemá dobrej vliv....Tak jsem se ptala.. a vsichni tady mi svorne rekli ze 12 ka za kapelu a zvlast kdyz jsou to profici, je jeste málo...tak to vypada ze az prijdu domu, pustim jejich mp3 a vypada to ze jáá (která ví prdlacku o hudbe a na kapelu v ty svatbe jaks tags kaslala) bude mit kapelu.. tak ja si v ty praci snad zaridim vsechno.. tak to je neco...uz mi chybi jen pár veci.. holky... já to mam predjednaný a ne na 100% tak né že mě ted zacnete linčovat že mam všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no slevička se vždycky hodí... :-D já zase sedím na svatebních doplňcích a vyíbírám a vybírám a zatím vše jen ukládám do pc... ale víš co teď můžu koupit každý měsíc nějakou drobnost a za rok budu mít na svatbě všechno co chci a nebude to finančně tak náročné... :-) pche..a pak že je na zařizování moc brzo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alakpinka - :-D :-D :-D nidko tě linčovat nebude, jen my máme depky, že vlastně ještě nic nemáme.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
alkapinka: Budu drzet palce, at to klapne, ale myslim ze joo. Budes krasna nevesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: tak presne takhle to delam já.. v cervnu to bala korunka a kravata... cervenec vsechny doplnky co mam doma + srpen- ty organzy co mi prisly ted..takze ja toho zas tolik taky nemam.. na zari mam v planu utratit rozpocet 1000 :-Dna dekorace :-)i kdyby na cocku nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyy zatím pa musím jít taky něco dělat... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj papap ja se jdu presunout z prac domu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
víte ale na co se tesim i netesim??? az se sejdu se svou budouci svagrovou (která má mimochodem svatbu v cervnu) a zepta se me jestli jdem na saty a já ji napráskám co vsechno už máme, tak jí bud klepne a nebo klepne mě :.-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik já to mám vymyšlené stejně každý měsíc namičkosti a postupně a nebude to taková rána najednou. Já s těma šatama uvidím docela se mi tady líbila ta diskuze o salonu Marry nebo jak to je.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj holky!!! Jezisi kriste, 3 dny tu nejsem a pak musim 5 hodin docitat!! :-D Teda pekne se nam to tu rozrostlo!!! :-D :-D My jsme meli snoubencova brachu s rodinou na navsteve,tak jsme byli kazdy den na plazi, a vecer hrali hry na WII tak jsem se sem vubec nedostala,milacek se mi rehtal, ze vykazuju abstinencni priznaky :-D :-) taaakze: Pajik83: mas stejny datum jako jaaaa :-) juupii a ani nejsi tak silene daleko, ja jsem z Melnika(teda rodice tam bydli, my zijeme v anglii) Alkapinka: ta restaurace je krasna, to mate fakt super, no a ty tyrkysovy saty na prevleceni co mas v albu jsou uzasny! Pokud jde o hudbu,tak ja kapelu nechci, nechci aby nejaky mistni kluci z kapely vrazdili anglicky pisnicky silenyma prizvukama a tak, to si na triko nevezmu s anglickejma hostama, takze u nas to bude hudba z CD. Hudba je pro me strasne dulezita, takze to ani nechci nechat na DJovi aby mi tam pak mrsknul ABBu nebo Britney Sprears!! Pomalu davame dohromady list pisnicek ktere hodime asi do notebooku a pak z toho budeme hrat. Jinak malej bratranek je v kapele a je takovej extrovert, tak ten nam to sem a tam okomentuje. Auto moc neresim, mame v rodine pekny auticka, tak nejaky z nich oserpujeme. Ja bych spis chtela jen v kocare..aahh
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: nemas nejake fotecky vasi restaurace? At se pokochame? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsi mě zaskočila zatím je to restaurace na 90% my se do ní zamilovali a slyšela jsem dobré ohlasy ale ještě osobně jsme s nima nemluvili čekáme na to obřadní místo ale jestli nevyjde místo tak nejspší se vezmeme tam co bude hostina je tam pěkný rybník a okolí. Ale zase si říkám safra mám dobrou fotografku to by chtělo nějaké lepšější místo na obřad :-) tak uvidíme. Ale když do vyhledavače zadáte špejchar želkovice tak to je ono
Odpovědět
Profilova fotka
sem domáá-přišly okvětní lístky.. tak si dámy představte, že místo 1000ks jak tam psaly...je jich tam 99.. a když jsme ted akčne se šla kouknout že ho spružim na 3doby ,tak tam tu aukci má..ale už je tam o 20kč větší cena a je tam že v balení je 100ks..tak nemůžu nic...takzeee jelikoz ty zlatý už bych nikde nesehnala-tak jsem koupila poslední 3 balení.... no super teda:-( to mohlo byt rovnou za jedno postovný...
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo s tou kapelou máš pradvu..vim že ty písničky matlaj-což je mi jedno, ale spíš mi jde o cenu..vy budete mít notas za 000prd... a mě přijde proste sileny dat za kapelu 12tis. zvlast kdyz srktim rozpocet... zase na druhou stranu bez ty kapely je to takovy smutny..nezazivny..nikdo ty lidi nevytahne na parket.. nevim nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
tak devcata... prááve jsme nasla na youtube jejich klipek z nejake oslavy(ty kapely) tak to ani omylem...zrovna zpivaly rasmus.. no sileny...tak to oprvadu ne-e....takze kapela je otevrena
Odpovědět
Alkapinka: Jeste zes to video teda nasla, na svatbe by to bylo asi dost nemily prekvapko... Ale nebyl to treba jen nekvalitni zaznam? To nekdy udela i z dobre veci neco dost neposlouchatelnyho... No my budeme mit asi zivou hudbu k obradu a zacatku rautu (trio nebo kvaret) a pak to taky budeme resit cedeckem nebo notebookem. Nikdo z nas stejne neni na zadny tanceni, ani z rodiny a myslim, ze ani ze svatebcanu, takze nijak vyrazne se juchat nebude, ale at neni ticho zejo. Pokusime se nejak vybrat od kazdeho trochu a snad se podari...
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo spis kapelou....na jednu sloku tam kvicely jak prasatka- to zasadne rozhodlo... no nejak...se to musi vymyslet-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi odepsaly ze dvou stranek, ani nevim kam která patri :-D Ale: jsou je schopni usit oboje.. jedni mi rovnou rekli ze nua probléma... a druhy coz mi prislo solidnejsi, jakou tu zaltou chci.. jaky snerovani, a ze to teprve nacení jestli stim souhlasim.. samozdrejme zkouset se za celou dobu nedaji:-( ...cena me zajima.. a sraz s navrharkou mam v patek..tak uvidime
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?