Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou-teda klobouk dolu..to je náádhera:-) to je presne muj styl..vybrala si dokonale a sedi ti taky tak:-) uzasny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem dočetla moc nestíhám ale bude to lepší jen co přejdou výplaty a uzávěrky. Já jdu na šaty dnes do Buštěhradu, příští sobotu jedu ke kamarádčině známé do Přeštic tak uvdiím, pokud vyberu bude to fajn, ale stále zápasím s možností si je nechat ušít tak nevím třeba budu šatama tak uchvácená že k tomu nedojde. Mám prosbu holky co máte obřad venku jak řešíte hudbu a další dotaz zda některá uvažujete o jiných botách např. žabky,sandálky apod. zda nemáte tip na netu
Odpovědět
hoky..díky moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: já budu mít na obřad určitě podpatky, ale možná nebudu botky kupovat, mám doma krásné saténové (v tělové barvě) a pod šatama stejně nebudou vidět. A po obědě se určitě přezuju do něčeho pohodlnějšího, protože se pak asi budu převlíkat. Zkusím najít fotku botiček a dát je do alba....ale určitě můžou být třeba balerínky nebo hezké žabky, proč ne! Když budeš mít dlouhé šaty tak to stejně nikdo neuvidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy ahojky:-) tak já uvažuji o "jiných" botách, neco jako balerýnky ale s ostrou špičkou nebo nejaké "placaté" sandalky - čekám na pravou plesovou sezonu-to vyjede bot-ale tuto variantu mam pouze az kdyz prijdou saty a budou mi akurát-ze ybch podpatek mit nemohla..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak... konečně jsem vás dočetla :-) Takže... prstýnky: mám vybrané od L.Kouřila (v albu) a radši už ani po jiných nekoukám... prostě jsem si to zakázala :-) raut: večer taky budeme mít grilování, ještě k tomu rautu a pan provozní nám dal tip, at pro osazenstvo, které bude do noci pařit, máme v záloze na desátou večer třeba guláš... alko, já jsem si totiž taky říkala, že oběd po třetí hodině by byl celkem zvláštní :-) botky: budu mít saténové balerínky od wild diva, z podpatků mi otékají nohy... navíc chodit v trávě v podpatkách... měřím 168, takže se snad obejdu bez nich :-) brou: ty šaty... fakt nádherný!!! ;-)
Odpovědět
danuska01 - děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě podpadky bych teoreticky mohla mít - ale pak budeme stejně velcí. Mě jde spíš o to,že máme obřad v přírodě kde teda podpadkové boty asi ne to bych byla ještě víc nervozní - už tak budu mít co dělat to ustát. Proto uvažuju o žabkách a když bude pršet tak budu mít pěkné holínky. Danusko právě v trávě - já tam budu mít nerovný terén, trávu a kamínky. Kde jsi je sehnala ty botky?
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy me by se na tobe libily holinky:-) videla jsem jedny fotky tady kde je slecna mela(obrad nekde u rybniku) a to bylo krááásný:-) samozdrejme aby se to hodilo k satum:-)
Odpovědět
Brou: Já ty šaty nestihla! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy, nabízí je jedna pani na mimibazaru, ale ta je má tak 1400,-. Já je zkusím ještě najít na e-bay, třeba vyjdou levněji :-) holky budete se převlékat ze svatebních šatů? já totiž budu mít jednoduché, splývavé šaty, navíc svoje vlastní :-) tak v nich chci být co možná nejdéle :-)
Odpovědět
clerens: máš je tam zpět :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alko mám v plánu koupit si v pracovních oděvech bílé holínky a pak je pomalovat buď sama podle času - nebo řeknu kamarádce. Na internetu jsem je taky našla ale nějak extra se mi nelíbili a pak to byla docela pálka.
Odpovědět
Profilova fotka
brou já jsem šatičky už nestihla, nechceš mi je poslat na mailík ať je nemusíš dávat zase do alba? Ráda bych tě viděla. :-D Jinak šaty co se mi vůůůbec na obrázku nelíbily nakonec zvítězily. Ono to opravdu jinak vypadá na fotkách s modelkama a na nás. Fotky hodně zkreslují a to i ty ze zkoušení. Naživo šaty v 90% vypadají o moc lépe. Já mám 175 cm a neměla jsem problém, že by mi šaty byly krátké. Snad jen 2 z těch mnoha co jsem zkoušela.
Odpovědět
danuska01 - já zůstanu celou dobu v šatech.. převlékat se nebudu.. :)
Odpovědět
holky fotku v šatech jsem tam ještě vrátila zpět :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D brou, teda fakt ti ty šatičky moc seknou! x-) Jinak já se taky nehodlám převlíkat. Svatební šaty si obléknu jen jednou za život, tak si je musím užít
Odpovědět
safirah: děkuji ;-) přesně tak.. a za ty peníze.. si to chci užít.. navíc ty šaty jsou fakt lehounké a z takového materiálu, který tak jako chladí.. takže snad v tom vydržím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se asi převlékat budu. Myslím, že se mi nebude chtít být i celý večer ve svatebních. Takže plánuju převlékání, ale večer no. Až se mi prostě bude chtít..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je sranda..tak se mozna v diploomatu opravdu setkame:-) manzel jak planuje valentyna tak bychom mohly byt ubytovany primo v diplomatu:-D:-Dkdyz nám teda daji slusnou cenu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska, safi, ja si taky budu chtit saty uzit co nejdele :-) Jiny saty budou asi jen v zaloze, kdyby uz to nebylo pohodlne, nebo nedej boze kdybych si saty necim polila.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já plánuju možné převlečení až večer až budeme tančit venku při grilovacce
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak. Moje, na to, že mají vlečku jsou strašně pohodlné a lehounké. Jsem se cítila jako v pyžamku. Něco na převlečení pro jistotu asi mít budu. Člověk nikdy neví, co se přihodí, ale chtěla bych ve svatebkách zůstat až do konce. :-D
Odpovědět
jo to já taky budu mít něco v záloze, když by se něco stalo... ale doufám, že ne.. a ty šaty si užiju :)
Odpovědět
Profilova fotka
převlečení neplánuji a jeslti nááhodou by se neco stalo bude jen nejaka rezerva pripravená:-)
Odpovědět
safi: hele jsem zablodila do tvého profilu.. a co jsem tam nenašla.... ty šatičky co máš v profilu, tak paráda.. fakt ti mooooc sluší :)
Odpovědět
Profilova fotka
do diplomatu se taky chystám ještě že to je po výplatě :-D
Odpovědět
holky fakt jsem zvědavá na ten veletrh v Diplomatu a jestli se tam někdo pozná.. to budou pánové pak valit oči.. odkud se známe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky fakt co? no ja bych si tam chtela definitivne rozhodnout mezi prstýnkama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Jsou nadherne a moc ti slusi! :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?