Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted mi přišel mail od našeho jednatele společnosti s tím, že máme všichni na rok 2010 zmrazeny platy a zadny zvysovani nebude,ach jo tak to abych zacala fakt poradne setrit.pitoma krize ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
juj to teda nemáte dobrý zprávy od zamestnavatelu..u nas se nikdy nezvysovalo a aneexitujou 13ty platy, takze jsou vsichni na urovni ze nic neocekavaji:-D:-D spis si hledam brigádu... ale v ty krizi je to fakt tezky... no v nejhorsim prodam auto a bude na svatbu:-D( stejne se má prodávat):-)
Odpovědět
:-) No, ona to není až tak moje zásluha...prostě máme kolem sebe spoustu hodných a šikovných lidí, kteří nás mají rádi :-D a spoustu věcí dokážou zařídit zdarma anebo za hubičku (v případě oznámení a fotografa za hubičku doslova a do písmene...těm huban fakt stačí :-D )...a v případě hostiny je výhodou ta dvojjsvatba...o náklady se částečně podělíme ;-) ...tak asi tak nějak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak ta dvojsvatba je na naklady super-ale to je jedinej duvod:-D:-D hlavne ze se domluvite..my mit dvoj tak to cely calujem jen my a oni by si tam nadiktovaly samej luxus.. hoolky.. ted jsem se dozvedela ze moje kamoska ze zakladky je vdana... ani jsem to nevedela.. nevim proc ale zrovna u ni je to teda masakralni sok.. ale holky.. ta má tak náááádherny snubáky.. jsem si tu fotku zkopirovala ptž to je fakt mazec... ale nevim jestli je vhodný si to dát do alba.. nemam jeji souhlas a ani o tom nevi.. a nechtela bych to tu treba proflaknout..ale neco takovyho bych si presne predstavovala...
Odpovědět
Alka: Myslím, že si to užijem...dohoda zatím funguje (vše jsme si vybrali my a druhý pár souhlasí :-D ) takže v pohodě. A taky si myslím, že bude větší sranda!S mým bratrem v roli ženicha KAŽDOPÁDNĚ!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte luxusne zarizený:-):-) u nas by to tak asi taky bylo zvlast po tom co mi zkopcila svatbu:-d:-D tak na srnadu je to asi stejny kdyz je jako zenich nebo kdyz je treba jenom jako host:-) ale jsem na ty tvoje fotecky moooc zvedava:-) uprimne dvoj svatbu jsem asi jeste nevidela:-)
Odpovědět
já jsem teda dvojsvatbu viděla, minulý rok se takhle ženil přítelův brácha s přítelkyní a její sestrou....opravdu moc obdivuju ty, kteří do toho jdou...já jsem na to moc sobecká :)
Odpovědět
Alka: No vidíš...tak by to aspoň bylo o to jednodušší - když máte stejné požadavky :-D :-D :-D Počkej...já mám svatbu v květnu...do srpna času dost....až uvidíš fotky, ještě se domluvíš se švagrovkou a nebudeš chtít jinak! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TY SI ASI UPADLA... niiiikdy!!!!!!!!!! ani podle fotek.. muzu ti rict ze by me k tomuhle nepremluvily ani kdyby mi za to slibily celej barák a to neprehánim... fakt ne.. a zvlast ne s ni.. nereknu treba se svoji sestrenkou- to uz bych za ten barak zvazovala... ale s touhle ..... ??? fuj..jen ta predstava a je mi spatne
Odpovědět
alka: dej na chvilku do alba ty prstýnky od te splužačky za základy, ať to omrkneme.. pak to můžeš smazat :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak ja nejdriv musim prehodit format jsou v bmw.. tak momntil:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Alka: To měl být pokus o humor!....já moc dobře vím, jak na tom jsi! :-)
Odpovědět
no, tak ty jsou tedy fakt hezké..
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim:-) taky to byla jakoby "vtipna" odpoved:-).-) ne jako na zasmani ale jako ze to beru "ze srandy" :-) :-) jj jsou náádherny..a jeste mi to vzalo ten obrázek malej..ale ve velkým jak jsou z blizka.. uff
Odpovědět
jo holky.. co svatbní dary?? jak to máte v plánu vymyslet??
Odpovědět
alkapinka: jsou krásné a ten dámský jsem viděla v chirurgické oceli, vypadal moc hezky... svatební dary jsou u nás jasné - penízky (v jakékoliv výši ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
jen penize..nic víc..:-):-)
Odpovědět
jo jasně.. peníze, ale určitě ne všichni bodou chtít dát peníze...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bude velký problem..tak jim řeknu at kdo mi nebude chtit dát penize, at mi dá treba cihlu (a napisu tam typ) at se to nejak vykompnezuje:-d:-D my vsechno máme.. od fotáku po vysavac, od mixeru po vrtacku...takze opravdu ani jedna jedina vec neni vhodna jako dar... prave ze cely zivot jsem dostavala darky"pribory, zehlicky atd.. takze vse mam, celkem luxusni a hlavne vsechno je nove.. jediny co snad nemame jsou ty penize a auto:-d:-D takze nevim co s lidma co se budou snazit se penezum vyhnout... nevím
Odpovědět
Profilova fotka
tady to nejak umrelo...
Odpovědět
no tak koukám, že nikde niko :) no my právě budeme dělat.. vzhledem k tomu, že se nám hodí určitě nějaké věci do baráčku, tak alespoň tak... ale nevím jak se to bude líbit ostatním, ale budeme tam mít obrázek té konrkétní věci, cenu a kde se to dá koupit.. takhle to mělo plno kamarádu.. tak co :)
Odpovědět
u nás budou podle mě všichni rádi, že nemusí něco vymýšlet a peníze pro ně budou jako takový malý únik, ale žádné extrémní částky nečekám, tak 1000,- na rodinu (vím, že tolik běžně dávali na jiných svatbách)...přítelův brácha říká, že svatba je výdělečná činnost, oni za svatbu dali 40 000,- a vydělali 90 000,- nevím teda kde, ale já si rozhodně nemyslím, že by se nám něco vrátilo...radši s ničím nepočítat...
Odpovědět
výdělečná činnost.. hm, tak to u nás asi nehrozí, takže jsem naprosto v klidu :)
Odpovědět
u nás to taky nehrozí, a ani to tak neberu...vím, že rodiče s něčím vypomůžou, ale to je tak všechno :)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se tady taky obcas šíří... ale bud to mas totalne prodelecne-jako treba my:-) a nebo mas stesti a vydelas na tom :-) taky uz to tu nekolikrat bylo ze se jim to celé vratilo + jim to zaplatilo svatebku
Odpovědět
já myslím, že u nás to zůstane u toho prvního :)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych vedela ze na tom "vydelam" tak pujdu do poradnyho prstynku rovnou:-D:-D ale tak to je jako kdybych vyjrala ve sportce-to taky nehrozi:-D
Odpovědět
jo kamarádky taky.. té se to vrátila za svatbu.. a ještě měli na svatební cestu s kapesným a asi 15 tis. jim ještě zůstalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je bomba.. kolik mela lidi? to je hrozny ze tady na jihu jsou vsichni "tupý" a mysli si jak nejsou originalni kdyz neco "vtipnyho" vymysli... doufejme ze kdyz to napisu ze aspon pulka zareaguje- bud nic a nebo penize..ja se nebudu zlobit kdyz nic nevymysli.. bydlime v garsonce a tam na jeleny a takovy kraviny misto neni:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?