Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Alka: Viď? Dnes to máme za 136! ;-) Janullii: Nestálo to ještě nic, ale bude nás to stát 2000,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
clerens -no to je za chvilinku..thyjo kveten... to bych uz plasila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: no květen je tu coby dup, to budu mít narozky!!!Je to hrůza jak ten čas letí....
Odpovědět
Alka: my už skoro všechno máme...času dost :-D Pellullinka: Moje mamka má taky narozky (17.5.)...a skorotchýňka taky (15.5.) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: tak to jde, včera jsem koukala na jejich stránky a psali tam něco o 4tis.
Odpovědět
Profilova fotka
clerens fákt? uplne vsechno? ja mam sice casu dost a prijde mi (a taky to tak je) ze vlastne vubec nic nemáme a ze vlastne na neco fakt zapominam...
Odpovědět
Janullii: já vím...ale protože máme svatbu společně s bráchou, zaplatíme to napůl. I když máme obřady po sobě - oddělené, paní kastelánka nám to počítala jako dvojjobřad...říkala jsem, že je zlatá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: tak to je mazec:) aspon nějaké korunky ušetřené..to my budeme na to sami ale to nevadí..
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás přišla žádost o ruku po 3 letech vztahu a asi 1,5 roku společného bydlení. Mimíska plánujeme až tak 2-3 roky. Klidně bychom na to vlítli hned po svatbě, ale jelikož budu zrovna po státnicích, tak chci nejdříve nastoupit někam do práce a udělat si nějakou praxi. Už proto, že ve zdravotnictví jde včechno rychle dopředu a nastoupit někde do špitálu po mateřské a bez praxe by byla sebevražda. Další plus je, že pokud budu mít už nějakou praxi, můžu nastoupit po mateřské někde na ambulanci a nebudu muset dělat na směny. Holky měla bych na vás prosbu. Mohly by jste mi vyplnit jeden dotazník? Je to součást mojí bakalářské práce. http://informovanost-zen-o-prevenci-k... děkujííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy máte dvoj obrad???? wau to ses nepochlubila.. to te obdovuju- já bych do toho nikdy nesla
Odpovědět
Profilova fotka
ha..konecne se mi podarilo predelat formát:-) u toho domecku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/a... tadáááá at se pochlubim jak jsme sikovná:-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
safirah: jo vyplním ti to.. ale tím jsi mi připomněla, že jdu příští týden na kontrolu na sono s prsem.. ach jo.. z toho mám vždycky takové nervy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
safirah: tak už jsem ti to vyplnila:)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: děkuji ;-) Neboj, určitě to bude v pohodě. Raději chodit preventivně, než něco zameškat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: co to ze chodis na sono? Mela jsi nejake problemy? safi: vyplnim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mááš to tam:-) teeda ja jsem skkoro vzorná:-) až na ty informace o prsu:-D:-D
Odpovědět
nuuna: jo jo chodí.. každý rok na kontrolu.. a brali mi z toho i odběr .. biopsie, ale měla jsme to v pořádku, ale od té doby mi to hlídají... od biopsie jsem musela na kontrolní sono po půl roce.. a teď jdu na kotntrolu po roce.. našla jsem si v prsu bulku, tak jsem hned mazala za dokotorem a hned mě poslal na vyšetření... safi: posláno :)
Odpovědět
Safi: Vyplněno! :-)
Odpovědět
alka: to je bungalov?
Odpovědět
alka: To je rezidence jako blázen! Kolik to má m2?
Odpovědět
Profilova fotka
jdu vyplnit, já se chystám dobrovolně na sono - je to placené ale chci si to nechat od rok udělat sichr je sichr. A u nás v rodině je rakoviny dost. Nechala jsem se i očkovat na ten papalomavirus nebo jak se to píše. My taky dítko máme a další sice plánueme ale až tak po svatbě ale to je ve hvězdách zda do toho půjdu nebo ne.
Odpovědět
dalfy: hele.. tak si to nech napsat od svého gyn. .. mě to taky píše.. a ten ti to určo napíše.. když to ještě máte i v rodině.. takže fakt bych mu to řekla.
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je bungalov:-) no je to obří a zaroven to neni obří.... má to momentík to musim spočítat:-D:-D táákže cca 130m2:-) to neni tolik:-) a budu se ho pokouset jeste zmensovat.. treba misto "pradelny" udelam jen vestavnou niku (vestavnou skrin) a tam zabuduju za skřínové křídlo rovnou pracku... tim pádem zas zmenšim aspon o metr.. no az bude trochu klidu chci na to vlitnout a trosku to zdrcnu :-)ted amam to v planu-ale v detskych uz se zmensovat nejde-ty uz maj miiinimalni parametry:-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou a to nevadí,že nesplňuju věkovou hranici? Tak se poptám až tam půjdu.
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: pokud to máte v rodině, tak to máš zadarmo,ale musí ti to napsat gynekolog..
Odpovědět
odesláno :) holky, vy jste se zase rozjely, vás dočíst - to je umění :)... Já jsem teda velice ráda, že my restauraci už máme, zamlouvali jsme si ji před Vánocemi a dobře jsme udělali...
Odpovědět
safi: tak jsem ti to vyplnila ;-) alka: tak to je pěkný domeček, bo spíš barák :-D tam budeš mít asi dost úžlabí na střeše, co? jinak v pondělí jdeme zamlouvat termínek, holky nevíte, jestli je potřeba s sebou přinést nějaký ten vyplněný formulář nebo to stačí až to tam donést někdy výhledově?
Odpovědět
dalfy: no to vůbec nevadí.. jako .. jednak máte tyto problémy v rodině, jak sama říkáš, tak to by ti fakt gyn. měl napsat.. třeba mojí mamce, když ještě nesplňovala věkovou hranici, tak jí to doktorka napsala a bylo.. aby to nemusela platit.. jako určo se zeptej, protože by ti měl normálně dokotor napsat žádanku... a měla by jsi na ty kontroly chodit pravidelně...
Odpovědět
lidicka14: my tam ty papíry budeme dávat až výhledově.. paní říkala, že není spěch :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?