Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juj byt alergicka na zlato tak me trefi ... :-) :-) me se nelibi :-) ale to je vec nazoru-ale musim pochvalit ze uz se dali do sebe a z oceli uz vypadaji celkem dobre a vkusne-uz to nevypada jak ocel od vietkong nebo z poute..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky, tak my chceme taky veselici venku, tak snad nám bude přát počasí!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janulli chirurgickou ocel jsme chtěli my jelikož můj nastávající vzhledem k práci bude nosit prstýnek svátečně a já to střídám zlato a ocel. Ale pak nám mamka nabídla prstýnky co měli s tátou a tak jsme to budeme mít takhle. já bych do žádných drahých nešla - protože mi to přišlo zbytečný, když manžel ho nosit moc nebude a já jsem chtěla jednoduchý nic načančanýho.
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: o chirurgicke oceli jsme taky uvazovala, hlavne je to obrovsky rozdil v cene, a to bychom uvitali... Navic pritel ch.ocel nosi a slusi mu... Ale mrzi me, ze preci jen porad neni takovy vyber prstynku z oceli, jako ze zlata. Ja bych ale asi musela mit zlato, jinak by to bylo jako pest na oko vedle zasnubniho z bileho zlata...
Odpovědět
Profilova fotka
msonulko a kde máte ten obřad ta zahrada vypadá krásně. U nás byla varianta pokud by jsme nenašli místo tak zahrada u tchánovců mají ji i s jezírkem ale to byla poslední možnost jsem ráda, že nakonec jsme si vzpoměli na tohle místo. Pellulko a kde vy budete mít ten obřad. to jsem ráda,že nás tu je pár co budeme venku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt že to taky musim vyzkoušet jak to bude vypadat ale snad nám na zakázku udělají jeden ve zlatě a jeden v oceli..je fakt, že ten rozdíl je fakt velkej!!a když vidim ty ceny okolo.. msonulka: kouknu se:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: jj, cenovy rozdil hodne laka :-) Navic se clovek nemusi bat, ze by mu casem ta ocel nazloutla... jsem docela nahlodana, ale nevim jak rict drahe polovicce, ze on by mel "jen" ocel a ja zlato, aby nemel pocit, ze na nem chci setrit... Ja bych to brala hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se rozhodli pro klasiku, žlutý zlato, hezky ať je vidět, že je to snubák... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petulina:-) presne:-) taky kkdyz jsem mela na sobe bilý neprislo mi to jako snubák... a i kdyz nosim bilý a bude se to krááásne triskat jak rikas:-) aspon bude videt ze to je snubák:-)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: ta zahrada je fakt boží!! úplně ti to závidim, ale v dobrém.. nuuna: na něčem se ušetřit musí, nejdřív se jděte na nějaké podívat a třeba ho to napadne samo:) to u nás je to jasný, přítel ho mít musí kvůli alergii..ale máš pravdu, vypadá ta ocel pořád jako nová..
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: no ono ho to i napadlo, ale nedosli jsme jeste k tomu, ze by fakt bral ocel... On ma ocel rad a nosi ji, takze by mu to slo do stylu, navic je na udrzbu nenarocna a na upravy taky. No uvidime, jak to dopadne. Nejak to doma nadhodim a uvidime, jestli se chytne, nebo jak to vymyslime.
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: já taky nosím jen stříbro nebo bílý zlato. ale bílý zlato stejně trochu zežloutne a když se dneska vyrábí kombinace barev na jednom prstýnku tak proč bychom nemohli mít různá zlata na rukách? aspoň bude jasné co prstýnek symbolizuje....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak mi pad dej vědět..já bych tu ocel brala taky ale jak říkáš, nevim jak se bude hodit k bílýmu zlatu..
Odpovědět
Profilova fotka
Me tedy prstynek symbolizuje stale to same at ma barvu jakoukoli, a zalezi pouze na tom, pri jake prilezitosti jsem prstynek dostala nebo s jakym vyznamem :-D A jestli to poznaji ostatni na prvni pohled me nijak netrapi, pro me je to moje osobni vec a vyznam to ma stejnak jen pro me a pritele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: vždyť jo, nikdo ti to přece nebere....Mě se zase prostě líbí, když jsou věci jednoduché a trochu klasické...
Odpovědět
Profilova fotka
Vsak prstynek nemusi ztratit na klasickem vzhledu jen proto, ze neni ze zluteho zlata ;-) Podle me nejvic zalezi stejnak na zdobeni, tvaru, velikosti....to nejvic tvori dojem a vzhled, navic barva se casto o neco casem meni skoro u kazdeho kovu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik vy jste se rozjely
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: a co kdyby u vas mel pritel ocel a ty bile zlato? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: každý na to má jiný názor, a o tom to je. Proto je každý prstýnek originál. My chceme proste jednoduchost a klasiku. Nechci nějaké přehnané zdobení, myslím si, že ani kamínky nepatří na snubáky. Prostě je to věc názoru :-)
Odpovědět
dalfy: na té poslední fotce to jde vidět, za tím mostem jsou takové žlutě nazdobé křesílka tak tam... janullii: děkuju moc....Pod tou zahradou je i restaurace, tam bude hostina a na té zahradě se také pořídí fotečky, prostě vše na jednom fleku... Prstýnky z ch. ocele jsou pěkné a cenově úplně perfektní, ale přítel ocel nechce. Sice ten prstýnek nosit moc nebude, kvůli práci, ale prý chce zlato (bílé), přece je to takové tradičnější :) ačkoliv na ty tradice teda moc nejsme :)
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: ja ti ale nic proti tomu nepsala :-D ;-) Vyjadrila jsem se pouze k poznamce o symbolice prstynku v zavislosti na barve kovu ;-)
Odpovědět
ahojda holky, tak jsem se sem taky zase konečně dostala... :) tak konečně jsme vybrali místo hostiny.. sice se mi to tam až tak moc nelíbí (mají to takové v tom selském stylu), ale vyjdou nám vstříc s výzdobou a taky ceny tam mají zajímavé.. a ta lokalita se nám hodí, tak snad to bude ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: ta zahrada je opravdu krásná. My tady v Táboře nic takového nemáme. Takže místo hostiny a zábavy s teprve vybírá..
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka:nevim, jestli jsi to psala, ale kde jsi tu zahradu objevila? Je to jako z pohadky, jako delane na svatebni den ;-) Kdyz to vidim, mam uplne prazdninovou naladu, a nechce se mi pracovat... :-D :-N
Odpovědět
msonulka: ta zahrada je fakto moc hezká :) Jinak holky my budeme mít prstýnky z bílého zlata. Já nic jiného nenosím a přítel říkal, že ho nosit bude, ale že ho chce z bílého zlata, že žluté by nenosil, tak bylo u nás rychle rozhodnuto, ale prstýnky z ocele?? Tak na ty jsem zatím asi nikde nenarazila. Nevíte některá nějaká odkaz, kde bych to omrkla?
Odpovědět
Profilova fotka
taky premyslim ze bych to nekam presunula..ale porad netusim kam:-/
Odpovědět
Profilova fotka
brouillard: ja ti poslu odkaz do IP
Odpovědět
ta zahrada je součástí penzionu a restaurace ,,Na Staré Střelnici" v Hranicích na Moravě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: asi to tak dopadne aby se mi hodil k zásnubnímu:)
Odpovědět
nuuna: díky.. :) ty jo.. jako, ale ty ocelové vypadají dobře... a když by ještě je udělali tak jaké chci, tak to by bylo super, ale jak se to hodí k bílému zlatu? Ale ta cena je fakt super.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?