Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme, tak to tedys vypadá na svatbu někdy v květnu nejdýl červnu aby to nebylo zase moc vědět,ještě to nikdo z rodiny neví jééé to bude překvapení
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je výhoda, že nemáte nikde nic zaplacené, protože platit zálohy znovu, kdyby ti samí neměli volno na jiný termín.... 8-( A jak napsala briis, nevěsty s bříškem jsou opravdu moc krásné! Viděla jsem dokonce super svatební fotku. Nevěsta měla na bříšku fotku z 3D ultrazvuku (jakoby to bříško měla průhledné a bylo vidět dovnitř). Byla to fotomontáž a vypadalo to fakt roztomile.
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju moc. ještě že vás mám. uvidíme co s miláčkem vymyslíme. on je celý nesvůj a pořád říká jak nám zkazil náš den. ale určitě si ho užijem oba. jen dřív než na naše výročí
Odpovědět
Profilova fotka
ještě to je moc čerstvé. Chlapi to vůbec začnínají vnímat nejdřív až když jsou cítit pohyby a může se dotknout bříška a čekat až se mimi pohne. A váš den určitě zkažený mít nebudete. Jen tam už budete před tím oltářem 3. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ted na miláčku budeme dva :-D .už abych ho měla v doma z práce,má 24 a je mi smutno. kdy je nejlepší čas oznámit lidem že čekáme rodinu a svatba bude jiný čas než se očekávalo
Odpovědět
Profilova fotka
jej, a co dělá za práci? Vím, že hasiči dělají 24 hodinovky. Změnu termínu svatby bych asi oznámila co nejdřív. A že čekáte rodinku bych asi ještě počkala minimálně než budeš tak v druhém trimestru. První 3 měsíce se může stát cokoliv. Ne že bych tě chtěla strašit. Ale asi bych to oznámila až tak na konci 3. začátkem 4. měsíce, kdy bych si byla jistá, že je vše ok.
Odpovědět
Profilova fotka
dělá u policie,na cizinecké.vím že se může stát cokoliv,a bohužel s tím musí i člověk počítat. nikdy nevíme co nám osud nadělí.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, že se může stát cokoliv, tak bych si to asi zatím nechala pro sebe. Vím, že kdybych to třeba u nás v rodině oznámila a pak třeba nedejbože o malé přišla, tak bych nesnesla ty projevy lítosti a utěšující řeči od všech okolo. A navíc moje mamka je hrozná cíťa a ta by to brala asi hůř než já. Takže bych chtěla ušetřit případnému zklamání sebe i je.
Odpovědět
liblicanka: moc moc moc gratuluju k mrňouskovi ;-), i s ním v bříšku bude vaše svatba krásná x-) ....my chceme s přítelem taky miminko, ale prášky budu brát až do července, aby nás to nepřekvapilo dříve ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: děkuju moc. jen držte palce aby byl v pořádku a na svatbě prcka opravdu měli. my miminko neplánovali a dokonce se hlídali ale dovolená si s námi udělala co chce, a to jsem si po novým roce chtěla dojít pro prášky,aby nás to taky nepřekvapilo. no už je pozdě :-D
Odpovědět
všechno nej do nového roku 2010!!!! liblicanka:velká gratulace k mímískovi a hodně štěstí, budu držet pěsti!
Odpovědět
Ahoj holky, teda libli, moc moc gratuluji, krasnejsi a o to s vetsim prekvapenim Vanoce si lze jen tezko predstavit:-) hlacne at jste zdravi a svatba urcit bude krasna..jeste jednou gratuluji..
Odpovědět
Článek se načítá
Jo holky ja uz zacala pred 4 dny odpocitavado s jednickou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nad: děkuju mockrát. už jsme s miláčkem o tom mluvili a těšíme se na svatbu i s bříškem. hold si osud s námi dělá co chce
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: děkujeme moc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám s k vám do srpna, pokud mě mezi sebe vezmete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: jasně, že tě mezi sebe vezmeme a vítám tě! Hned teda položíme klasické vstupní otázky...Kolik vám je let? Odkud jste? Co už máte zařízeno? Jakou máte barvičku svatby atd....?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda kočky, můtu se k vám taky přidat??? máme zamluvený termín na 20. srpna, tak doufám, že mě mezi sebe vezmete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě je 21, příteli je 26 let. Máme 9ti měsíčního kloučka. Jsme z Tábora, kde bude obřad i hostina. Nemáme zařízeno ještě nic, byla sem požádána o ruku na štědrý večer, takže mě v lednu čeká matrika kvůli termínu a pak musíme vybrat místo hostiny a pak začnu shánět šaty. Jinak nechceme moc velkou barvu svatby, takže "barva svatby" bude spíš barva hostiny a ta bude buď žlutá nebo zelená :-) nejsem takovej ten svatbovej maniak. chci aby to byl krásnej den, ale nemusím mít na stole umělý okvětní lístky, ani polštářek pod prstýnky a tak... ;-) Ovšem komu se to líbí, tak je to v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinko tak já jsem na tom tak nějak stejně, zařízeného nemám ještě nic, jen máme zamluvený termín....a taky to nechci nijak hrotit, hlavně, abysme si to užili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti taky tě vítám! ;-) Ty jo, myslím, že jsme tady zatím v menšině, ne-li jediní kdo má termín 7.8. Jestli můžu poradit, tak v první řadě si rezervujte místo obřadu a hostiny a pak hned fotografa. Kvalitní fotograf je nedostatkové zboží ;-) Taky nejsem žádný šílený maniak. Uvažujeme i o tom, že nic na dekoraci svatební tabule kupovat nebudeme, protože mají celkem pěkné dekorace i na zámku, kde budeme mít hostinu. To jsou zase ušetřebné stovky aý tisíce. Cukroví budeme péct sami a dort nám upeče asi teta. Polštářek pod prstýnky mi příjde jako úplná zbytečnost. Vždyť na tu chvilku stačí i ten zlatý talířek, co mají všude, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj srpnové nevěsty! taky se k vám s dovolením přidám :-) souhlasím se safirah ohledně toho fotografa - pokud chcete mít krásné fotečky, tak zamluvit co nejdřív a na nic nečekat... Já taky nejsem úplně maiak, ale těch krásných věcí na svatbu je fakt hodně... těžko se odolává :-) safirah: na tu chvilku si taky myslim, že ten normální talířek stačí... nám budou prstýnky podávat svědci, tím je to vyřešeno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee holky tak to jsem ráda, že do toho taky nejste tak moooc zapálené, já už jsem si říkala, jestli nejsem nějaká divná......po těch všech krásných věcech samozřejmě koukám, ale že už bych teď doma vyráběla nějaký blbůstky na stůl a tak, to teda neee........nechci se tím samozřejmě nikoho dotknout, holčiny co si se vším tak vyhrají obdivuju, já bych na to teda neměla ani čas ani nervíky ;-) jinak my máme zamluvené datum na matrice a mám teda koupené ubrousky ;-) byli jsme v ikee na nákupech a padly nám s mamčou jedny do oka, tak jsme je vzaly, pak bysme si nadávaly a lítaly a sháněly jiný x-) a teď v lednu akorát plánuju zamluvit restauraci a toho fotografa, obojí už mám snad vybrané, tak to doufám klapne ;-) jen jsem se teda chtěla zeptat, budete mít hostinu uvnitř restaurace nebo venku na zahrádce??? já bych chtěla venku, ale bojím se počasí....i když mají zastřešenou zahrádku, tak přeci jen při bouřce ty hadrový rolety a stříšky moc nepomůžou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme záměrně vybrali penzion, kde to půjde uvnitř i venku... ale určo chci hostinu venku :-) máme naplánovaný i obřad venku a tam teda žádnou krizovou varinatu v případě špatného počasí nemám... tak budu doufat, že bude pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My sice máme hostinu uvnitř zámku, ale máme zámek celý k dispozici a tím pádem i zámeckou zahradu. Dokonce pan majitel navrhnul večerní bar v mučírně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky si myslím, že talířek na prstýnky klidně postačí!!! :-) A co se týče výzdoby stolu tak uvidím co mi řeknou v restauraci, poprosím je o barvu ubrousků a když to bude problém tak je koupím. Jinak my budeme mít oběd uvnitř a pak na terase restaurace opékání masíčka. Doufám, že bude teplý srpen :-) A v kolik máte obřad? Já musím dolítnout na tu matriku aby nám zamluvili kostelíček, který patří pod město a pak musíme vybrat to místo na hostinu no
Odpovědět
Ahoj holky, taky vitam nove nevesty a gratuluji:-) jinak pritel jde s mou kamaradkou v lednu vybirat oblek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky..tak jsem další v řadě:) požádána jsem byla takě na štědrý den pod stromečkem a jediné co máme tak termínek na 14.8.2010..tak pokud mě k sobě vezmete,budu ráda:)
Odpovědět
Ahoj Januli, vitam te mez nami, ja mam sice cevrncovy termin, ale puvodne jsem srpnova-) velka gratulace..Ted resime dilema, zapomnela jsem jak to tu holky maji, zd maji profi kameru, nebo toci sami... jk vy? uz jste premysleli?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj janulliii, pod stromečkem to bylo krásný vid? čekala jsi to? a jak to probíhalo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?