Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 msonulka: tak to je super, hoď do alba fotky ať se můžeme pokochat!
21. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
 Dobré ráno všem srpnovým nevěstám! emoticon

Dnes je můj poslední pracovní den v roce 2009, a jelikož nemám doma internet, tak vám všem takhle předem přeju krásné vánoce a do roku 2010 jenom to nejlepší!

Stejně jako alka budu až 4. ledna...
22. pro 2009 v 08:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Dobré ráno všem,

lucine:to se máš já bohužel musím ještě zítra do worku i když máme dneska vánoční večírek,taky bych už nejradši byla doma,nemůžu se ráno vůbec odlepit z postele
22. pro 2009 v 08:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
 ahoj holky já mám dnes také poslední pracovní den, souhlasím s luckou taky se nemůžu vůbec odlepit ráno z postele. Včera jsme měli výlet na Staromák do Prahy a večer jsem už v devět byla tuhá dokonce jsem předběhla i dítko. Nejspíš půjdu do práce mezi svátky řešíme v práci archiv tak budu mít co dělat.
22. pro 2009 v 09:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 AHoj holky,
tak ja se uz 4 noci nevyspala a spim i vestoje. Zitra bohuzel jeste musim do prace a vecer pred pulnoci jeste pojedu pro svagra a synovce na nadrazi emoticon Takze nevim, kdy to dospim... No sila. Zitra vstavam v pet rano, uz jedu jen na autopilota.
Navic se nam pripletla do esty zatoulana kocicka a venku by zmrzla, tak ji mame doma zavrenou v koupelne, aby nemohla k nasim kockam, kvuli karantene. No vubec to jsou u nas hodne narocny Vanoce....
22. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Koukam, ze nam to tu pres Vanoce opravdu hodne osiri emoticon
22. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 Ahoj všem, přeji Vám všem hezké prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v Novém roce.
23. pro 2009 v 09:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 Všem budoucím nevěstám přeji krásné, veselé a šťastné Vánoce a v Novém roce spoustu úspěchů, lásky a splněných přání! emoticon
23. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanka8485 (31 r.)
Registrovala se 13. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 2 přátele. Region Zlín.
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
ivanka8485 (31 r.)
Registrovala se 13. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 99 příspěvků. Má 2 přátele. Region Zlín.
    Region Zlín
 taky přeju krásné svátky a vše nej do nového roku 2010 a nezapomeňte, emoticon že bude našim rokem svatebním emoticon tak holky...vykročit pravou emoticon
23. pro 2009 v 18:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deia
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků a 1 album. Má 47 přátel.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    Na zamku Zbiroh, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
deia
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků a 1 album. Má 47 přátel.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    Na zamku Zbiroh, Region Beroun
 Ahoj holky, prisla jsem vam poprat krasne Vanoce! Tohle jsou ty posledni co si uzijeme za svobodna, tak to koukejte radne oslavit emoticon
23. pro 2009 ve 20:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
Registrovala se 7. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Kolín.
  • Svatba byla 14. května 2010
    V Praze na Libeňským Zámečku v kapli, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
Registrovala se 7. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Kolín.
 Taky Vám všem přeji krásné vánoce a bohatého ježíška. Holky poslední vánoce jako slečny, užijte si je. emoticon emoticon emoticon
24. pro 2009 v 10:17  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Kravaře, Region Opava
 Holky, krásné Vánoce, plné pohody, radosti a nadcházející rok ať je plný smíchu, štěstí, lásky a hlavně zdraví, to ostatní přijde už samo... Mějte se a .... Meeeeeeeeeeeeeeeeerry Christmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. pro 2009 ve 14:12  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 jééé tak se mi naskytla možnost vlist návsteve na net , tak jsem tuemoticon emoticon o jeziskovi se nebudu vyjadrovat emoticon ale doufejme ze ten nastavajici rok poradne oslavime..jelikoz se chci uz od noveho roku plne venovat svatbeemoticon a beda jak mi nekdo neco rekneemoticon vyvazky jsem nedelala, jelikoz jsem v jednom letu emoticon

asi si pujdem zitra nebo v utery objednat prstýnky..stan jsme domluvily ten mensi a saty porad nikde:-/// a to uz mám 8 mý týden..a to uz opravdu zacinam plasit
27. pro 2009 v 11:04  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 jéé ahoj Alko! Konečně nějaká osůbka! Copak? Ježíšek se nepovedl?
27. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 me jo.ale manzovi ne..rikal jak ma pro me tunu darku, a proto chce taky tunu. tak jsem se zblaznila a opravdu mu tu tunu hodnotnych a poradnych a krasnych daru dala.. moje zdeseni kdyz jsem otvirala ty svoje:-/ trefil se snad s jednou jedinou veci a tu jsem si jeste nadiktovala.. jinak to dopadlo-bizu kterou mit nesmim ptz po ni zelenám-hned druhy den jsem vypadala jako srek (on to ale ví) krem na vrasky který sjem chtela, ale bohuzel vzal krem na vrasky pro osoby 70+ takze to na sebe nedavam aby to nebyl nejakej silnej driák..atd atd.. proste totál mimo.. nic "hezkyho" aspon ze jsme si udelala radsot sama(vzdy si kupuju neco pod stromecek) tak aspon jsem nebyla ""tak zklamana" :-/ no manzovi se vse libilo a ze vseho byl nadsenej..tak je aspon klid.. pristi rok dostane jednu vec a hotovo- kdyz to chce mit spravedlive emoticon zatim cokoli mi dal tak bylo mimo..at se jedna o narozky nebo o cokoli..grrr

a co ty?emoticonemoticon a co na svatbu neco pripravujes a nebo vypoustis?emoticon

jinak na stedrý den jsem rekla ze kdyz je to slavnostni ze se taky budu "hrabat" ve svatbe a?emoticon seskrtali jsme lidi a to tak že - a ted poslouchejte to je docela mazecemoticonemoticon

z 45lidi na obed máme 23, a večer misto 40 přijde prozatim 50 lidi emoticonemoticon docela slusnej skrt_D
27. pro 2009 v 11:15  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 týýý jo, tak to zamrzí, když to miláček tak odflákne. I když vánoce nejsou o dárcích.... My jsme se s miláčkem letos domluvili, že si nebudeme dávat žádné velké a drahé dárky. Takže jsem mu naježila takovou přechodní jarní bundu a gel na vlasy a já jsem od něj dostala letní kabátek (nějak jsme se v tom oblečení shodli emoticon ) a toaletní vodu od Pumy. Plno dárků jsme ale dostali od zbytku rodiny. Od mých rodičů, jsme dostali plno oblečení, kosmetiky i něco do domácnosti (osušky a super huňatou deku), od taťky od Honzy jsme dostali peníze a od bráchů od Honzy jsme do stali ručníky, utěrky a společenskou hru Cesta manželstvím aneb zkuste si to nanečisto. emoticon
U nás taky nějaké škrty asi budou. Nejak se nevyvedl první vánoční svátek a rodina Honzova bráchy se s náma rozhádala tak, že začali vyčítat první poslední. Všechno ale neprávem. Prý na ně všichni ser...., že se bavíme jen spolu (tím mysleli tchána, nás dva a druhého bratra od přítele s jeho přítelkyní a dětma), protože tady bydlíme všichni pospolu (já, Honza a tchán spolu a švagr s rodinou mají dům jako by přes zahradu). Ale objektivně je to tak, že jsme je vždycky na všechny akce zvali (bowling, plesy, opékačky, chaty), ale když někoho 20x pozvete a oni dorazí z 20 akcí na jednu a ještě mají celou dobu kyselý a znuděný ksicht a všechno kritizují, tak je po 21x nepozvete. Tio je logické, ne? Šestnáctiletá neteř svému dědečkovi vpálila do očí, že prý na ní od malička sere. Tomu dědečkovi, který ji dává co jí na očích vidí, co jí na Vánoce dal kolo za 6 litrů a podobně. Ona, která se na dědu přijede podívat maximálně 2x ročně a to jednou na Vánoce přijede jen pro dárky nad kterýma ohrnuje nos a celou dobu nepromluví. Když promluví, tak je drzá jako štěnice a jen všechno a všechny shazuje. Ona, která, když její babička byla těžce nemocná, se za ni nepřišla ani podívat. Švagrová ji v tom ještě podpořila. Nechápu. Já bych ji takovou flákla, že by ještě týden lítala s holubama. No a korunu tomu dodal miláček, protože bráchovi řekl, že má rozmazlení fracky a to byla třešnička na dortu, protože se na Honzu začal řvát, zvedli se a odjeli. Jen tak mimochodem, ty rozežrané fracky fakt mají, protože neznám děcko, které by svému tátovi beztrestně řeklo, že doma hovno dělá, jenom čumí na bednu škrábe se na prdeli a buzeruje (to svému otci řekla 16 letá dcera do očí před návštěvou a nikdo jí na to nic neřekl) a jeho 9 letý syn ho klidně kopne do zadku nebo holeně a nadá mu do idiotů, samozřejmě bez nějakého pokárání. Nerespektují vůbec nikoho ani ti neodpoví na pozdrav. Když jsme k nim někdy přijeli na návštěvu, tak jediný, kdo tam se tam s náma bavil byl švagr a někdy synovec. Švagrová s neteří nám jasně dávaly najevo, že je obtěžujeme.
Výsledek toho všeho je, že jsme se s druhým švagrem (Pavlem) a jeho rodinou a tchánem opravdu semkli k sobě a jediný kdo vypadá jako idiot je celá rodina druhého švagra (Jirky). Děda to obrečel, protože ty výčitky byly opravdu neoprávněné. No musela jsem se z toho vypsat. Omlouvám se za tento komplikovaně napsaný román.
27. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
 safirah: teda tak tohle ti nezávidím, podobné vztahy panovaly v rodině mého bývalého přítele a to byla záruka vždy zkažených Vánoc...

alkapinka: no co na to říct, opravdu mi to tak připadá taky, že to prostě odfákl...takový docela sobec...promiň, že to píšu, ale takhle mi to připadá ( a je to jen můj osobní názor)
27. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romca13
1
Registrovala se 27. října 2009 na beremese.cz. Přidala 7431 příspěvků a 2 alba. Má 47 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
romca13
1
Registrovala se 27. října 2009 na beremese.cz. Přidala 7431 příspěvků a 2 alba. Má 47 přátel. Region Brno.
 ahoj holky --- omlovám se, že narušuji vaši srpnovou diskusi.. příští rok plánujem také svatbu,takž BRMS prolézám a občas zabrousím i do diskusí jiných, než kam obvykle píšu a ta vaše je právě ten případ ... ale nedá mi to a musím napsat ...

alkapinka ---- jak to tady tak pročítám ( za to se omlouvat nebudu, diskuse jsou veřejné a přístupné všem zaregistrovaným), tak nerozumím jedné věci,,, proč se chceš vůbec vdávat nebo spíš, proč si chceš vůbec brát svého nynějšího přítel, když si na něj stále jen stěžuješ... jednou tu píšeš, že je rozmazlený, chce si užívat drahých dárků, i když jsou nyní jiné priority, je dětinský, myslí na sebe, neví, čím by ti udělal radost, neumí a asi ani nechce umět šetřit ,,,, je to stále něco, co se ti na něm nelíbí... promiň moji upřímnost ale buď je tvůj přítel nevyzrálý a nepřipravený ( tak trochu i sobec, jak psala msonulka) ... možná to svojí přípravou a vidinou svatby nevnímáš, nebo se prostě jen chceš vdávat a čekáš, že se změní....samozřejmě jen ty sama musíš vědět, jak ve skutečnosti vztah funguje, do toho nikdo nevidí, ale dle tvých příspěvků ......

ještě jednou promiňte za moji vlezlost,ale opravdu mi to hlava nebere emoticon přeji vám všem krásného Silvestra, vše nej do nového roku a hlavně,ať se nám všem ty svatbičky vyvedou dle našich představ a snů.... ať jsou to ty nejkrásnější dny života emoticon
27. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj nevěsty, tak jak se máte po vánocích? jak to tady čtu, tak asi nic moc emoticon No u nás se nic převratného nedělo... teda Ježíšek přinesl snubní prstýnky emoticon až bude světlo a čas, tak je hodím do albíčka emoticon no a velká zpráááva- oboje rodiče se dozvěděli o svatbě emoticon dostali puzzle a skládali emoticon emoticon oboje to zkousli v pohodě a tchyně už se zapojila do starání, fakt se o to zajímala, měla dva dny na rozdýchání, ale i tak svým přístupem mě mile zaskočila emoticon takže pohodička... měla jsem celkem strach a nakonec to dopadlo úplně jinak emoticon no můj taťka nám přidal na prstýnky emoticon tak už mám klid na duši

alka: mě přijde, že chlapi nemají žádnou fantazii... ten můj taky neumí vymýšlet dárky, ale už jsem si zvykla... stejně tak i na to, že mě asi nikdy dárkem nezaskočí nebo nepřekvapí... buďto o dárky musím napsat ježíškovi, a seznam pak stejně ztratí a nebo nakupuje sám... tak nakupuje většinou věci do kuchyně... ty se sice hodí a je to fajn ale překvápko to taky není emoticon emoticon no nejlepší je, že se stejně ještě prokecne dopředu emoticon

safi: tak to je děs, co se může stát... tak u nás je to v rodině tak, že se s mojí tetkou nebaví celá rodina už cca 30 let... no kamarádi taky mají pěkně rozmazlenou dceru emoticon byli jsme s nima na dovolený a teda mě i přítelovi už chvílema cukala ruka, že jí jednu flákneme... jenže neuděláš stejně nic

tak si holčiny užívejte pokud možno volna a obžerství... my jdeme zítra slavit silvestra emoticon emoticon
27. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
 bohužel souhlasím s romčou13...

Taky přeji krásně prožitého Silvestra a úspěšný vstup do toho nového, a pro nás, tak důležitého roku emoticon
27. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnyha
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
    Želiv, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
nnyha
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
    Želiv, Region Pelhřimov
 ahoj holky, na net jsem se dostala až teď, Vánoce jsem prošvihla, tak alespoň přeji vše nejlepší do nového roku, který pro nás bude tak důležitý, jak říká msonulka. Já měla Vánoce docela hezké, možná že to bude znít vychloubačně, ale musím uznat, že skoromanža vybírá docela hezký dárky. Letos jsem dostala želvičku, což je zvířátko, které jsem chtěla odmalinka, a konečně jsem se dočkala...
27. pro 2009 ve 22:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
 Cau holky, ted se nezlobte, ale proc resite darky, vzdyt to o nich vubec neni... a Alky - ja bych krem vzala s humorem, s tim ze vypadas na 70 dobreemoticon Pohoda jazzemoticon jinak vam tay vsem preji krasnyy novy rok a doufam, ze se tu budeme ve zdravi schazet i dalemoticon
28. pro 2009 v 10:54  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 nad, já to taky tak beru. O dárcích Vánoce přece nejsou, jen jsem napsala, co jsme měli naježeno pod stromečkem. emoticon Bohužel se u nás ty Vánoce trošku pokazily tou rodinnou hádkou... emoticon
28. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky, tady je teda mrtvo emoticon emoticon
nad: máš pravdu vánoce o dárcích nejsou, ale nevím, jestli mě dokážeš pochopit, ale taky bych chtěla být překvapená z dárku, zaskočená.... to se drahoušovi ještě nepodařilo a tak trochu mě to i mrzí, že nemám žádné překvapení ani na vánoce ani jindy emoticon
30. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
 Ahojky holky,já se jdu asi nejspíš rozloučit s tou diskuzí. už nebudu nevěsta v srpnu. S miláčkem jsme pod stromeček dostali dvě čárky na těhotenským testu emoticon a datum porodu no zkuste hádat. sakra. měj te se krásně.papa a všem přeji jen to nej a krásnou svatbu
30. pro 2009 v 11:32  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 liblicanka: tak to mooooooc gratuluji k mrňouskovi. Že by termín porodu byl v srpnu? emoticon Ale v diskuzi můžeš zůstat i když svatbu přesunete. emoticon
30. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
 safirah: ano v srpnu je termín. asi se vezmeme vřív než později. a já už měla na 13.8 spoustu věcí zařízenýchjako kameraman,fotografka,hudba,hostina a skoro vše
30. pro 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 taky bych to udělala dřív, protože, kdyby později tak pak aspoň o 2 roky aby nebylo to malé na mě už tak moc závislé. Takže tě ten kolotoč zařizování čeká znovu....A máte už někde poplacené zálohy?
30. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
fotoportrét
fotoportrét
liblicanka
 ne ne zálohy nemáme nikde daný. ještě že tak. ale jestli všichni budou mít volno ten datum co si vybereme. ještě nevíme co a jak,ještě tomu nějak nevěříme
30. pro 2009 ve 12:14  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 ahojky.taky moc blahopřeju k prckovi!!emoticon spíš bych doporučovala taky svatbu dřív, vždyť nevěstám s bříškem to moc sluší emoticon
30. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš