Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 alka: at si to spocita, kolik vam chybi a kolik to dela nasetrit za mesic, vraz mu do ruky kalkulacku avysvetli mu, ze vam ty penize do klina nespadnou. Treba se mu rozsviti. Mel by se naucit zachazet s penezi a pocitat, protoze bez toho je clovek v dnesni dobe v pr...
16. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 souhlas s nuunou je to tak ten můj to pochopil když jsem byla těhotná a viděl co je potřeba koupit.
Já bych to Alko tak uděllala sedněte si a vemte papír a pište prodpokládané sumy toho co si chcete dopřát na svatbu a vedle toho si písněte kolik máte pěnez a pak kolik potřebujete a uvidí sám jaká to bude suma.
16. pro 2009 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 to je to co neumi..zachazet s penezma..:-/ a na to se asi jediny hadame(teda kdyz tchyne nenavari)
16. pro 2009 ve 12:20  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: tak to by jste meli vyresit co nejdriv, protoze to je vec, ktera ve vztazich dokaze udelat skoro nejvic paseky a do budoucna to budete potrebovat mit vyreseny, aby vam to klapalo. Naucit se to muze kazdy, jen musi chtit a musi prijit na to, ze kdyz bude ignorovat nulovy polozky na uctu, penize tam stejne navic nenarostou, a i kdyz si udela radost a nebude myslet na to, ze ty penize bude potrebovat treba na najem, nakonec mu stejne budu chybet. SPousta lidi ma pocit, ze kdyz na to nebude myslet, na to ze si nemuzou koupit vsechno, ze se to proste "nejak udela" a muzou si koupit co chteji...

Napiste si na papir predpokladane vydaje a prijmy a uvidi to sam. Zavrit pred tim oci to nijak nezmeni a on to musi pochopit.
16. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 on to vi ze to neumi..protoze to nikdy nemusel resit..kdyz bydlel u rodicu tak mel penez dost.. tak skoro nic neplatil a cely palt mel na kravinky.. no a pak sel rovnou ke me..joo to je presny-to on rika porad- TO se nejak udela..tak mu rikam ze proste neudela...emoticon
16. pro 2009 ve 12:29  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: v tom pripade mu musi dojit, ze nebudes vsechno platit jako rodice. JInak se to nenauci. Uz doted mel casu dost, aby se to naucil...
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 přesně tak myslím,že v každém vztahu je tohle téma důležité pro další vývoj. Bylo to i u nás a to jsme spolu 10 let. ze začátku to nebylo lehký a přiznávám že to horší myslím,jako návyky něco ve smyslu co psala Nuuna jsem měla já prostě jsem dokázala poplatit co bylo třeba a zbytek šel na všechno možné kolem s tím že na konci měsíce jsem se už těšila na výplatu. A přítel je ten který dokázal že mu zbývalo a tím šetřil. Postupně jsme to vyřešili a ted je situace taková,že on spoří na stavebko a já mám účet od ING kde každý měsíc mi jdou peníze se kterýma ale oproti stavebku můžem disponovat (v současnosti jsou to peníze na svatbu) takhle šetříme u nás. Pak jsou ty nutné položky - kdy já platím jídlo a on veškeré poplatky (neřešíme jestli já nebo on platí víc) navíc z jeho účtu jde spoření a pojistlka pro malou. A když se zadaří a na konci měsíce něco zbyde jsme rádi - ale opět musím přiznat že se to zadaří spíš jemu, u mě zvláště ted když jsem nakupovala něco na svatbu se mi to nepodařilo. Ale pořád mě hřeje svědomí tím,že si nechávám strhávat peníze bokem na účet že vlastně spořím. A jak říká Nuuna taky od léta prostě jedem v tom režimu jen to nejnutnější, prostě jsem potřebovalo nové zimní boty - jo koupila jsem docela drahé ale kvalitní a věřím že vydrží na víc let. Nejsem typ co musí mít každý rok vše nové. Prostě šetřit na něco důležitého znamená pro nás ten režim jen to nejnutnější a basta jinak se nic nedokáže pokud nemáš sponzora nebo nevyhraješ.
16. pro 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
 alka: Nuuna má ve všem pravdu, měli byste to vyřešit, co nejdříve...

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/170818-za-partnerske-hadky-mohou-nejcasteji-penize-a-povinnosti-v-domacnosti.html

http://www.vitalia.cz/clanky/uskali-vztahu-v-cesku-penize-a-tchyne/

http://ona.idnes.cz/moje-penize-tvoje-penize-hospodarte-v-manzelstvi-bez-hadek-pol-/ona_vztahy.asp?c=A080331_095442_ona_vztahy_ves
16. pro 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Alko vím asi jaké to je když vezmeš chlapa od rodičů já to měla taky ale nebyl problém v penězích ale spíš v tom ostatním jako zvyky z domova apod. chce to si sednout a vyřešit jinak se to bude táhnout a pak budete mít platit věci kolem svatby a bude průser a hádky. U nás jsme si řekli naší představu a prostě to bude tak na co máme to budeme mít a na co ne to holt slevíme. Já si zase nebudu půjčovat peníze na to abych měla honosnou svatbu to se mi strašně příčí.
Příklad u nás - domluvili jsme se na fotografce - myslela jsem že bude držkovat, jelikož on je spíš ten chlap co kouká na ty peníze. Ale byla jsme překvapená,že prostě řekl jo ty fotky za to stojí. Pak jsme chtěla kameramana p. Májka a to řekl,že teda si nemyslí,že by to bylo nutné když máme dobrou fotografku abychom ještě platili tolik za kameramana - probrali jsme to a já uznala,že má pravdu máme levnějšího, který si myslím, taky za to stojí a nemusíme za ním daleko. Takhle jsme postupně probrali všechno od prstýnku, hostinu apod. Neřkám,že moje dřívější sny nebyly trochu jiný ale rozdíl je v tom že ted žijeme na nějaké úrovni a moje sny byly takové že bychom museli být někde jinde emoticon
16. pro 2009 ve 12:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 bože ale vy z toho zase delate konec sveta... to resite jak kdyby to byl pro me neprokonatelny problem a chtela se snim kuli tomu rozejit..samozdrejme ze to resime, ááno byvime se o tom, áááno snazime se dávat stranou i kdyz je to ted prakticky nereálne, a proto jsem to psala ze me tim uplne sokoval.. od ledna je to jasny..ted jsem si psala co mesicne kam dáme, takze od ledna dá na najem dá na jídlo a chci aby dal kus na svatbu ale to vim ze uz mu nezbyde... proste s 15ti sebrat na najem 1na telefony4na jídlo.. tak kde sme? u 5ti, a kazdy mesic je nejaky výdaj nehlede na to ze porad splácíme 2ks nábytku a to je taky pekná pálka mesicne..takze kdyz to rozvrhnu-tak jemu zbyde tak 100vka.. me taky..takze tak..
16. pro 2009 ve 12:45  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 My se taky museli naucit hospodarit, a chvili to trvalo. A bohuzel diky tomu, ze pritel jeste platil nejake dluhy, o kterych ja jsem dlouho nevedela, taky jsme se kvuli penezum dostkrat pohadali a bylo dusno, protoze jsem mela pocit, ze se mu penize neustale nekam ztraci a ze je utraci buh vi za co. A vim, ze kdybychom to nevyresili, a slo to tak dal, nevim, jak bychom spolu vydrzeli, to by bylo fakt peklo. Ted mame vyreseno, porad se ucime setrit, taky to jeste neni 100%, ale tak nejak jsme se "sehrali" a konecne je to ok. emoticon Ono je to pro spolecny zivot fakt strasne dulezity, protoze co si budeme povidat, bez penez to nejde, a neni nic horsiho, nez frustrace kvuli penezum emoticon V otazce penez by meli mit lidi v partnerovi oporu, a ne naopak, pokud je to mozne.

Kdyz jsme zacala pracovat, pul roku jsme jeste byla sama u maminky, na najem jsme prispivala relativne nizkou castkou, a uzivala si ze mam konecne penize. chtela jsem si taky "uzivat" a ne setrit a myslet na budoucnost. Ale kdyz jsme se dali s pritelem dohromady, uz to nebylo jen "ja" ale "my", takze jsem musela zacit jinak pocitat. Pravda, zezacatku jsem vetsinuveci platila ja, protoze pritel byl dlouho na nemocenske a pak nezamestnany. Ale taky se najednou vsechno prevratilo naruby, zacali jsme platit najem, ktery do te doby nebyl atd... Clovek se to nauci, nebo skonci s holym zadkem emoticon
16. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 my se ale vubec nehadame.. on nedokaze udrzet penize kdyz mu to vyctu tak se logicky vzteka.. uz to proste delam tak ze reknu DEJ MI (on vi ze to je na dulezity veci a ze u nej by to padlo za vlast) a dá...
16. pro 2009 ve 12:46  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: jenze tady jde spis o princip. Sama rikas, ze neumi hospodarit a ze utraci na blbosti. A ted najednou rikas, ze nema z ceho setrit...a z ceho jste platili mp4 kterou tak nuutneee potreboval??? My se ti snazime jenpomoct a rict, ze problem s penezma, ktere ti ted muze "trochu lezt na nervy" se muze za par let promenit v hodne velkej problem, kterej uz nebudes chtit tak snadno prechazet... Tohle je potreba resit a zmenit, naucit se, a ne mavnout rukou s tim, ze takovej je a bude a ty ho preci chces jaky je... ono to zas tak proste neni emoticon Specialne kdyz pak budete stavit dum, chcete deti....to uz clovek musi pocitat kazdou kacku a na nejake kupovani blbosti nebude misto, a clovek na to musi byt pripraveny...

Nehlede na to ze z myho pohledu by byl tohle teda celkem velkej problem - uz jen to, kdyby mi pritel udelal takovou scenu jakou tobe a cekal, ze mu koupim na co ukaze... Mluvim z vlastni zkusenosti, taky jsme zazila vztah, kde druhy neumel hospodarit, proste nepocital, kolik mu zbyde a ja byla jeho "pojistka". zezacatku tot aky bylo tolerovatelny, ale ver, ze za cas z toho byl obrovsky problem, ktery me dohanel k silenstvi...
16. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak to ja jsem na sporeni profik.. ziju(zila) jsem 4roky sama a pritom sem i studovala zila jsem jen z brigady která byla cca 4-5tis mesicne... mela jsem jedinou vyhodu a to ze jsme neplatila najem, ale ostatni mi nikdo neodpustil jako spolecny prostory a energie-cozdo ted nechapu jak jsem to mohla dokázat... jelikoz jsem si dokazala nasetrit na mobily, na dárky..bylo to sice z ruky do huby..ale v pohoemoticon

no a jak se pristehoval tak od ty doby nevychazim:-d emoticon uz jen proto ze se nakupuje a vaří.. to jsem jaksi trosku vynechávalaemoticon a u nej je to trosku vysoka castka-utracime jak nejaka rodina za jidlo-tak to teda chci poradne seskrat..pritom mi prijde ze ale kupujem jen základní veci..nikdy si nedoprejem..tak ja nevim kam se to ztrací
16. pro 2009 ve 12:51  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 dostal výplatu emoticon emoticon proto říkam ze neni na jídlo emoticon.. no prave..jsem jeho pojistka.. proste se to bude muset rozpocitat, a asi bude husto...zase mi prijde dost blbý mu organizovat jeho vyplatu-tohle dej tam, tohle dej tam...to zas budu za semetriku..
16. pro 2009 ve 12:54  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Je dobry si treba schovavat ucty. ja jsem takhle nejvic utracela taky na jidle, to byly tisice, a co jsme zacala vic pocitat, ziram, kolik na jidle usetrime ( a to jime kvalitni jidlo, zadny zmetky).

Opravdu se vubec nehadate? Co pises si vsechno protireci, rano jsi byla znicena a totalne vytocena, co se u vas doma delo, a ted najednou ze nic... emoticon
16. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Alko nezlob se na mě ale ty jsi tu napsala svůj problém a tak se ti snažíme ti poradit není v tom to že z toho děláme bůh ví co tak jsi to popsala ty a my máme jen snahu tak to nebere tak,že vás kádrujeme apod. jsou to jen rady a řekla bych z vlastních zkušeností. Každý tím prošel to není nic tak neobvyklého.
Navíc když tu něco nakousneš tak se snad nemůžeš divit že reagujeme emoticon
16. pro 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ja si je schovavam-vzdyt ti rikam ze jsem strasne setriva.. takze jsem od doby kdy se pristehoval schovavala kazdej ucet, davam je na lednici a na konce mesice to spocitam, a napisu do takový moji tabulky- kde mame kazdej mesic rozepsanej-takze u nás to je tezce pod kontrolou - tak to mi kupujem zmetky.. nas nakup vypada tak ze s ekoupi maso-a proste se kouká na cenu, a podle toho kupuju.. treba a i kdyz vim ze je to spatne-zeleninu a ovoce nekupujeme vubec-ptz si to proste nemuzeme dovolit... no jasny ze jsem byla znicena! ono kdyz se dva roky nehadas a mas ho "vycvicenyho" tak te to nejen vytoci ale taky prekvapi...takze se nehadame a jestli budes pocitat tohle-tak fajn-i kdyz jako hádka to nebylo-jen mi rekl co chce a ja na neho zirala-- to neberu jako hadku-zadny kricení, zadny nic hadkovýho...takze to u me neni hadka.. ani zadny urazeni nic..

to ze mu já říkam ze neumi s penezma a on se urazi a nebo mi rekne/odsekne ze kde na to ma brat, a ze taky nemá taky neberu jako hadku.. a jako opravdovou hadku jsme mely tak jednu..

sam ted nedavno rikal ze nechape lidi co se hadaj a ze ani nevi proc, kdyz mi se vubec nehadame a ze to snad ani neni mozny..

ted musim na chvili zmizet..carodejnice prisla a dala mi svoji praci-ze se ji to nechce delat, takze jdu do druhyho patra lepit projekty:-///jsem tu do pul hodky-snad
16. pro 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: Fajn, asi tomu rikame kazda jinak, mineny tim byly neshody, neouslad nebo dusno kvuli penezum. Nezalezi na tom, jestli se u toho krici nebo nekrici.... emoticon

dalfy: uz jsi rekla co jsem chtela emoticon
16. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: za semetriku kvuli tomu, ze se snazis vyjit s penezma? Hele, pokud si vyplatu nezorganizuje on, zbyvas jen ty. U nas je to treba tak, ze pritel mi kazdy mesic z vyplaty posle urcitou castku, a ja uz ji pak poslu na vsechny faktury, ucty, najem atd. A za semetriku si kvuli tomu nepripadam ani nahodou. Jste par, mate spolecny zivot, takze i finance jsou tak nejak castecne spolecne, i kdyz ne uplne. Ale nejde to brat ciste na "moje" a "tvoje" pokud mate spolecne vydaje...

Staci si rict, kolik mate kdo prijem, a porovnat, kolik komu na konci mesice zbyde emoticon To rekne dost.
16. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 nuuno ano u vás to fungoje takhle jak jsi psala a vyhovuje vám to u nás máme trochu jiný systém ale taky vyhovuje a vím,že třeba někdo to má tak že mají jeden účet z kterého platí všechno ale to by u nás nešlo já bych byla ta zlobivá emoticon . Jo holky holt peníze vládnou světem a pak že na penězích nezáleží ... já myslím,že bohužel v dnešním světě záleží a dost.
16. pro 2009 ve 13:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 seem tuu
16. pro 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ty to neni spatnej napad - to posíláni mesicne.. kdyz mi to dá do ruky-tak je to vzdy problem-to pak prijde a dej mi na to a dej mi na to.. ale jakmile je to na ucte.. hm hm to je genialniemoticon
16. pro 2009 ve 13:27  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 každý má jiný systém ale myslím,že všem jde o to aby se oba podíleli na té domácnosti a pak pokud chtějí šetřit a pokud to dovoluje situace obou tak šetřit a zbytek má každý pro sebe.
Sama říkám,já nemít spořící účet tak šetřit nedokážu jako že si řeknu tak a teď si nechám na účtě tolik a tolik to prostě neumím přiznávám neumím.
16. pro 2009 ve 13:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: no vidis, zkus to nadhodit emoticon Kdyz si necha pro sebe urcitou castku a tobe posle na ucet zbytek, treba se nauci pocitat, kolik mu zbylo, a bude si to vic setrit, kdo vi emoticon Ja u sebe normalne taky zadne penize v hotovosti nemam, a me osobne se to osvedcilo emoticon

dalfy: tak ja bych spolecny ucet taky nechtela... S tim posilanim to je u nas ciste z praktickych duvodu - protoze najem, leasing i vsechno ostatni je psano na me, tak to tak nejak proste poplatim z uctu ja. Ja jsem spokojena, ze nejsem nervni, jestli je vsechno zaplacene, a pritel je spokojeny, ze se nemusi starat emoticon Kazdy ale vzdycky mame sve penize na jidlo atd. Spolecne platime prakticky jen leasing, parking, internet, kabelovku, najem apod.
16. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: ja kdyz chci setrit, zakonite ty penize musi byt kdekoli jinde nez na beznem uctu... at uz to vyberu a strcim do krabicky, nebo bych to prevedla na jiny ucet... Jj, presne jak rikas, jak to zustane na tom samem uctu, nenasetrim.... Rekla bych ze to je tezce psychologicky efekt emoticon Kdyz clovek ty penize rozdeli, tak je rozlisi na utratitelne a neutratitelne...Ale kdyz zustanou na jednom uctu dohromady, jsou vsechny penize stejne -utratitelne emoticon Aspon pro me.
16. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 to my platime spolecne najem a jidlo(to ale neni 50 na 50-víc ho táhnu já)no a pak už si každej svoje telefony a nic víc už nemámeemoticon teda mame net, kterej sem tahla ja, ale jak ho mame odpojenej tak od ty doby neprisla slozneka tak ho neplatimeemoticon
16. pro 2009 ve 13:35  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 wáááááu ..jezis ja mam dobrou naladu najednouemoticon oni mi jeste prisly penize z uradu práce...a ja uz myslela ze uz nemam nic dostat...a tentokrat prisly brzo..posilaji je vetsinou kolem 20týho... jůůůůůůůůůůůůůů tak to mu nejakou "kravinku" koupimemoticon a jeste dám na spořícíemoticon a možná zbyde i 500 pro měemoticonemoticon ale to si asi nechám na prstýnkyemoticon

holky ted jsem pěkne v kruhu...nevim jakej ten prstýnek.. ty naše rýhatý si teda pěkně nacenily.. je to 10.900 základ + rytina + jeho vetsi velikost... buh ví o kolik dražší... tak nevim jestli mam jit do toho kamínkovýho a nebo si nechat rýhatý... asi si pujcim foták-oba si vezmu na ruku, a vyfotim.. a budu se celý vánoce kochat a premysletemoticon
16. pro 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jo a jeste plati manza ty slozenky na ten nábytek -splátka 3ka mesicne.. ale snad uz bychom mely koncit...to si plati manzel sám, jelikoz kdyz se to kupovalo tak se bál ze kdyz bychom sly od sebe ze bych si to nechala tak ze to bylo na nej jako ze to je "jeho"emoticon
16. pro 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: vy teda pri zarizovani bytu myslite na pekny veci.... emoticon emoticon
16. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš