Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz tak brzo? se máááš.. ja mam dneska zas litani se mi vubec nechce jeste kdyz je tak hnusne...
Odpovědět
Profilova fotka
nuda..tak ja asi taky jdu.. zitra tu opet prekvapive budu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj opět,k prstýnkům,já nemám šanci ho někde zapomenout,protože od té doby,co mi ho drahouš navlíkl,tak jsem ho nesundala x-) a je vtipný, že my máme vplánu oblek pro drahouše až na červenec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty šaty,co dala ta holčina do alba od čínanků,sou fakt luxus za ty prašule, ted se budu bít do hlavy,že jsem nepočkala a radši si je taky nenechala ušít u nich :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bri: a odkud vlastne budes mit ty saticky? My planujeme obleceni pro pritele tak nekdy po novem roce nejdriv.
Odpovědět
Profilova fotka
mám je ze salonu ze Zlína
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak ten urcite neznam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja bubu pomalu balit a bezim s pritelem trochu potrapit telo, mejte se tu :-)
Odpovědět
Brii, to do oznameni je super, konecne varianta, ktera se mi libi? muzu se inspirovat?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi Ewulia psala, že mi dnes ráno závoj odeslala poštou a to jsem ho ve čtvrtek objednávala x-) Jsem zvědavá jestli bude stejně krásný jako na obrázku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat, budete mít takové ty potahy na židlích? A chtějí po vás nějaký poplatek? Po nás budou chtít 40kč za jednu, tak právě nevím, třeba by se to dalo levněji ušít.
Odpovědět
Dobré ráno všem! p.e.t.a: Já ještě nemám domluvenou restauraci, takže nevím, jak to bude s potahy na židle... Ale co vím, tak všude píší za jeden potah 80,- Kč, takže 40,- Kč se mi zdá jako dobrá cena...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahooj vsem:-) tak vás jdu docist:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj peto:-) já budu mit potahy na zidle:-) a mam je za 5kč za ks:-) já si totiž pujčiju i nábytek tak jestli to tu cenu snižuje,..tož to nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jo a taky vcera jsem atakovala s tema prstenama:-D tak rikam pujdem pristi tyden na prstynky- jj pujdem... tak rikam tak je muzem rovnou koupit ne? a on se skoro zdesil a prej: ted? a neni to brzo? :-D :-D tak já nevim jak on to myslel, asi ze se budeme ob týden chodit koukat do toho zlatnictvi s tou "moooooc prijemnou" obsluhou a to je vse:-D:-D
Odpovědět
:-) Já si myslím, že když už v tom zlatnictví budete, tak je můžete rovnou koupit, když už víte, jaké chcete...
Odpovědět
Profilova fotka
lucine:-D vid??:-D:-D si tak ymyslim.. uz tam pujdem po 4tý se kouknout pořád na ty samý :-D :-D...jen netusim jak se s tema ruskýma tatarama domluvim na podmínkach a na velikostech atd- to bach si sebou vzala nekoho kdo umi rusky- jelikoz ja jim rozumim kazdy 8 slovo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
normalne vcera jsme byly na vínku v takovým šíleným pajzlu v čb ale je docela vyhlášený ptž tam luuuxusně vaří a maji tam asi 10druhů piva.. a kdyz jsme tam byly tak si íkám že to je ideální prostor na hostinu- je to restauracka do L a v tý I části(jako tý delší) tam je místa jak blázen-žádný sloupy ani překážky, proste celý je to otevřený.. tak jsem se zamyslela jestli si trhat játra a dělat to pod stanem a mit sileny problemy a nebo jestli jit do tohodle...:-/ :-/ kazdpadne tam vari takovy namky jako žebra a koleno- jsme říkaly ze ideální pokrm na svatební obed:-D :-D tak za 85Kč? neberte to:-D:-D Nu a manžel se do mě hned pustil že budou všichni hosti vypadat jak prasatka a ze se aspon já muzu utirat do šatů :-D tak rikam ze to je preci jedno kdyz budou moje:-Dtak mi to odsouhlasil a rikal ze je dobre ze je mam koupený :-D
Odpovědět
alka: Taky jsem jedna z těch, který ruština na škole minula... :-) Ale myslím, že když budou mít vidinu tržby, tak se budou snažit a určitě se domluvíte... Takže opravdu uvažuješ o tom, že bys hostinu přesunula do restaurace?
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim ze uz jsme jim daly jasne najevo ze je chcem a uplnej nezajem:-/ porad nic:-/ no uprimen? neeee:-):-) chci stan:-D
Odpovědět
Myslela jsem si, že zůstaneš u toho stanu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je muj sen..ale kdyz to vidim financne tak mam cim dal vetsi obavy.. manzelovy ted chtej sundat 4% dolu z platu a to je pro nas docela dost.. takze to co by se davalo na svatbu pujde na preziti nebo tem papalasum debilnim do chřtánu.. no nebudu se rozčilovat.. počkám jak mi udělá kalkulaci ten stim cateringem-to ma poslat do pátku, a pak se domluvíme jak to řešit...:-/ ale stan bych fakt chtela..uz jen ze to je originální a v soukromý...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zas mrtvo:-(
Odpovědět
Bohužel musím pracovat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
chjo-ja taky a dneska jsou to stresy.. ale ted ta carodejnice vystrelila do dža tak si tu "hovim" a užívám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak- carodejnice se vratila a poverila me dalsim ukolem- "že me se to nechce delat" -takze ja budu litat jak úd jenom protože je to líná blbá..... grrr, takze holky ted tu tak hodinu nebudu ptž letim nekam do prdele pěšky(ptž mi zabavila auto že nekam jede) a neco nekde zařizovat.. to je fakt nehorázný..:-/// a to mi ještě nechtej idát dovolenou ptž když mě ted ofiko zamestnaly takze prej nemam narok.. no to si delaj prcu kdyz jsme tu od srpna a ani jeden den jsem si nevzala volno.. ja si snad budu muset zas koupit cokoladu nebo neco na nerv- tohle nedávám ]-( ]-( ]-( asi se cestou kouknu na prstýnky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nad: jasný, klidně se inspiruj ;-) jinak ahoj všem, pěkný den přeju!
Odpovědět
Profilova fotka
seeem tuu:-) a holky? opet jsme byla ve zlatnictvi a vyfotila jsem si to na mobil..ale i kdyz mam 5ti mpx fotak tak je to uplne rozmazany a vubec to videt neni:-( kazdopadne mam blby informace.. cena se zvetsi kdyz bude mit milacek vetsi prstík nez je vzorek + dalsich 300kč za rytinu..no to se mi moc nelibi..ale zas jsou nej... ahopooj brííís:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nahrála jsem tam tu mázlou fotku-a to bylo zaostrteny jak nejvic to slo...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
nu,moc tam toho opravdu vidět nejde, ale i tak to vypadá, že tam mají pěkný kousky, koukám,že mají dost z kombinace žlutý-bílý, to bysme si vybrali i my
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?