Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
alka: Jen si to prosaď! Ať si ten tvůj zvyká! :-)
Odpovědět
nuuna: Já si na to ani nevzpomenu, dokud nepřijdu domů a tam ho neuvidím na stole... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: tak jsem to mela na zacatku taky, a dostkrat jsem se vracela, ze jsem zapomnela. Ale ted uz jsem fakt zvykla, a jak ho nemam, najendou mi tam neco chybi... U me je to hodne o zvyku.
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda nosim prstýnky pravidelne od 18ti..asi bych si pripadala bez prstýnku uplne nesvá.. no zas takováhle semetrika být nechci-ani by mi to neprošlo, takže to ne.. jen mu vysvetlim fakta:-D
Odpovědět
alka: jsem zvědavá, kdy přijdeš s tím, že prstýnky máte... já myslím, že je to pěkná cena... a když se vám obou líbí, tak snad není co řešit ;-) ale ono někdy pochopit chlapy ;-) já to mám to samý, když jdeme něco vybírat... to je pořád tak si vyber... já tomu nerozumím, ale když něco vyberu tak se mu to nelíbí ]-( ]-( ale odpověd na otázku zní pořád stejně, já nevím.... no my budeme po novém roce řešit všechno, pže nemáme ani termín... no jsem zvědavá co nám řeknou naši na ten náš záměr, že se chceme vzít... přítel prsten stejně nosit nebude... ani nemůže... takže ho bude nosit na řetízku na krku... a já prsteny nenosím, ale u tohoto bych mohla udělat výjimku :-D :-D jinak jsem ráda že to do vánoc stihnou, dohodli jsme se že si nebudeme dávat žádné dárky pod stromeček, že si tam dáme akorát krabičku s prstýnky ;-) a to snad klapne
Odpovědět
Já i když mám ten prstýnek na ruce, tak si s ním pořád hraju a sundavám ho... Nejsem zvyklá je nosit, vydržím vždycky 2-3 hodiny a pak si musí prstík odpočinout... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka..nu tak to ja mela zamer mit pod stromeckem saty..a pro milacka jsem chtela oblek.. tak oblek pockame az tak na unor..tak jsem si rikala ze by bylo fajn si zaridit aspon tohle...
Odpovědět
Našla jsem další zajímavé video (cvoci do facebooku): http://www.stream.cz/video/398452-prv...
Odpovědět
alka: to je škoda že ty šatečky pod stromečkem nebudou, ale třeba... no a oblek, tak to bude další kámen úrazu 8-( prý ho budeme vybírat na jaře... no už se na to těším :-( to zase bude něco...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja vim zase prdlacku kdyz mi nejde zvuk :-D :-D ale slecna ma hezkej zavoj :-D .. no tak stejne by je manza videt nemohl... no a plati mi je takze to budu mit jako darek od nej-takze uz pod stromeckem neocekávám..stejne tam nebudu mit nikde nic... no my jsme na obleku uz byly.. a suuper:-) tak moc mu to sluselo:-) mnam:-) se tesim
Odpovědět
lucine: tak nevím jestli u toho videa brečet nebo se smát... tohle mi udět ten můj... tak bych ho tím telefonem, nebo co to měli umlátila :-p
Odpovědět
alka: ono je to stejně v aj :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Můj přítel už oblek má, kupoval si ho teď v srpnu na jinou událost, tak ho použije i na naší svatbu (jenom jinou košili a kravatu)...
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak toho bych se stejne nechytala:-D:-D a o cem to je? on si hledá odpoved na netu?? jsme to nejak nepochopila :-N
Odpovědět
no mě by se líbil čokoládově hnědý oblek... a k tomu azurově modrá košile... ale ta hnědá mi asi neprojde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je pekna kombinace.. u nas je jasny ze bud kremový a nebo bilý..vzhledem k mým satum to vypadá na krem.. i kdyz bilý mu slusel vic...
Odpovědět
hih, no tak jsem to popravdě neposlouchala... a možná kdybych poslouchala.. tak mi to je prd platný, že bych toho taky moc nepochytila... ale mysllím si že tam neříkali to jejich I do.. nebo jak to říkají... tak jsem si myslela, že to píšou do těch telefonů... ale třeba nám to nějak angličtinář osvětlí :-D
Odpovědět
alka: Ne, oni si oba dva hned po tom, co řekli "ano", měnili profily na facebooku, že už jsou manželé...
Odpovědět
aha, tak to mi nedošlo.. že to mohlo být tohle, děkujeme za vysvětlení, no tak v tom případě je to k pláči ;-( já si myslela, že třeba je němý... tak tam píše slib... a ona to je taková blbost, tak to bych ho fakt zabila
Odpovědět
Alespoň jsem to takhle pochopila... Třeba mi taky něco uniklo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá..ale ona nic nedatlovala ne?:-D tak to je mazec..to trosku hodne:-D:-D
Odpovědět
Ona právě datlovala taky, on měl její mobil v kapse a podal jí ho...
Odpovědět
Prostě magoři... Holky, koukáte na Superstar?
Odpovědět
jj, tak jedním očkem :-D
Odpovědět
včera jsem neviděla vyřazování... ale asi to bylo dost na nervy... každopádně mě štvou jak to natahujou, ty reklamy tam, to je něco strašnýho ]-( ]-(
Odpovědět
Já jsem to začala sledovat asi tak od druhého finálového kola a nějak nás to s přítelem úplně chytlo... Včera nás sousedi asi museli hodně milovat, když jsme se radovali, že nevypadl Martin... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: ty se tomu jeste divis? Vzdyt jim jde o sledovanost a penize. Me to neprekvapuje... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj koukám:-) ja jsem na to koukala kdyz jsem varila:-) no kuli tem reklamam uz na to nekoukam.. je to o "ho xxe" a natahujou to na 2hodiny..to nikoho nezajima..a ted jsme rekla ze se na to prestanu koukat a budu koukat jen na vyrazovani-tam slysim jak zpivaly a to mi staci :-D :-D kazdopadne fandim smajdovi..je nej:-):-) chodur zpiva kráásne a stará taky -to je slast pro usi- ale proste soumen a zpevak je smajda:-) a hlavne roker.. to tam nikdo jen tak nedá.. no nebudu vas otravovat-stejne to nevyhraje:-D
Odpovědět
tak u novy je to normálně... mě to nepřekvapuje, u nich je to normální ale vadí mi to... já u toho většinou píšu nějaký semestrálky nebo tak něco... takže jenom poslouchám... nuuna: nevím proč bych se tomu měla divit, pže na nově je tohle normální
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych asi nezvaldla jen koukat na to.. ptz na reklamy mam tezkou alergii, takze vetsinou surfuju co kde je.. a vetsinou to zkonci na jinym kanalu a ob 14minut prepinam jestli nekdo zpiva abych si poslechla:-D:-D a vetsinou jo.. a to mi staci.. stejne mi prijde ze posledni 2 kola jim to moc neslo nikomu..snad jen starý.. takze me to ani nebavilo ani kdyz zpivali:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?