Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem ještě šaty zkoušet nebyla, půjdu nejdřív na podzim a mooc se na to těším. Šaty si určitě budu půjčovat, jedině že by měli ve svatebním salonu nějaké pěkné na prodej, co by mi sedly a měli je za rozumnou cenou, tak pak bych si je možná koupila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si taky pujdu zkouset az nekdy na podzim, mozna uz v zari, kdyz pojedu domu. :-) Uz predem vim, ze mi to bude trvat veky nez si nejaky vyberu, to bude asi hodne otravenych obliceju prodavacek :-| ale co clovek nadela. Holt budu hledat, dokud nebudu 100% spokojena.. Koukala jsem ze nektere holky rikali, ze v nekterych salon se plati za zkouseni..To je trochu zvlastni nemyslite? Jako kdyby v krame s oblecenim uctovali za to ze si neco zkusis na sebe..
Odpovědět
Myslím si, že prodavačky jsou zvyklé ;-). Přece si nebudeš brát nějaký, co se Ti nelíbí, jen aby od tebe měla prodavačka už konečně pokoj :-o To jsem také někde četla, že se někde platí. Četla jsem, že první tři zkoušení zdarma a pak 50 korun za každý další vyzkoušený kus. Myslím si ale, že je to vyjímka a z takového salonu bych asi odešla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu snad ne, přece musí počítat s tím, že si třeba nevyberu šaty u nich a že jich chci zkusit víc, a proto těch salonů oběhám víc než jeden.. to bych se pak nedoplatila, to by mě stálo víc jen to zkoušení .. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No presne tak, taky si myslim, ze si pravdepodobne nevyberu hned v prvnim salonu.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
trochu to tu vázne, snad nás postupem času přibude ;-) a nezapomínejte sem dávat info, co už máte nachystáno, jak pokročily přípravy atak :-) já už čekám, že mi každým dnem přijde spodnička pod šaty, můj první kousek na svatbu, která bude až za 400 dnů.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u mě zatím nic nového ... Zkoušet šaty jsem ještě žádný nebyla. Na to je ještě moc brzy. Půjdu až po Novém roce. To bude vybírání ... Salónů obejdu určitě víc. O tom placení jsem taky slyšela, ale co máme salóny tady místní. Tak se v nich prý neplatí nic. Naštěstí ... Jinak bych se asi nedoplatila ]-( Plánujete šaty bílé nebo champagne?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám v plánu ivory, protože na k mé extrémně světlé (spíš bledé :-S ) pleti bylo doporučeno se uplně bílým šatům vyhýbat, takže aspon nějaký smetanový bych chtěla, uplně se ale odklonit nemůžu, to by si mě můj drahý nevzal, on v tomhle směru je pro tradici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to můj je zase pro extravaganci co se barvy týče. Ale já si říkám, že barevné šaty si můžu vzít kdykoliv jindy na ples. Kdežto bílé nebo ivory se dají vzít víceméně pouze na svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jste to řekli rodičům, že se chcete příští rok vzít? Jestli ne, tak jak dlouho před svatbou jim to plánujete říct|? Jestli jste se jim už zmínili, tak jaké byly reakce?
Odpovědět
Ahoj holky, naši to vědí, byli u toho, když jsem dostala prstýnek. Reakce byla pozitivní. Přišlo mi včera do IP od jedné nevěsty, že jí zbyly nějaké oranžové stahovací stuhy z vlastní výroby na výzdobu aut (na zrcátka, kliky a tak). Tak mi pošle na mail fotečky a možná si je vezmu, když se mi budou líbit. Ale mám z toho trošku strach.......
Odpovědět
Profilova fotka
nu, naši s tím počítají už delší dobu, že se po studiu vezmem, tatík by byl klidně pro, i kdyby jsme se vzali třeba letos, má čtyři děti, z toho 2 kluky přes pětadvacet, pak su já, pak mladší brácha, kterýmu je už taky 22 a nikdo se do svatby nehrne, u mě se s tím počítá, že budu první, my jsme o tom s Pepu mluvili už dřív a svoje plány jsme našim řekli, i když oficiální zasnoubení ještě neproběhlo. Inak moji rodiče se těší, už by taky rádi nějakýho vnoučka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my jsme jim to už taky tak napůl pusy řekli, ale termín ještě ne. bydlíme spolu už taky delší dobu, tak s tím taky už tak nějak počítají... :-) paja83: čehopak se bojíš? Jestli se Ti budou líbit a budou cenově výhodné, tak si je vezmi. Hodí se Ti a nemusíš je zbytečně za draho kupovat. Korunky Ti zbudou na něco jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me milacek pozadal o ruku na Eifelovce :-D , pred mesicem a pul. Hned jak jsme se vratili domu tak jsem to volali rodicum. Jeho mamka byla stestim cela bez sebe, ma me moc rada, ze ho pekne krmim a tak :-) Nasim jsem to zavolala, a oni ze pry je to hezke a tak, jeste jsme tak 5 minut tlachali po telefonu nez jsem se zminila o svatbe a kdy a kde ji chceme a tim to nasim teprve docvaklo! Oba zacali brecet, myslim ze radosti :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je pěkný :-) Já dostala od miláčka prstýnek už minulý rok v květnu na dovolené v Egyptě. Bylo to moc krásný, často na tu chvíli vzpomínám. Ŕíkal mi, že v letadle celou dobu přemýšlel a vymýšlel, jak a kdy mi ho má dát. A musím říct, že se mu to vážně povedlo. Je to šikula :-) Na nic jsem se v tu chvíli nezmohla a začaly mi téct slzy 8-) Takže o prstýnku naši vědí už dlouho...
Odpovědět
Profilova fotka
Aaahhh to je tak hezky :-) :-) :-N A ted z nas jsou budouci nevesty!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste o důležitý krok přede mnou, já eště prstýnek nemám :-N ale letos o prázdninách ho očekávám x-)
Odpovědět
To bude romantika x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu,to doufám, hlavně vím, že si to můj drahý dost maluje, tak su zvědavá, s čím na mě přijde a kde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omandro, přijde to až to budeš nejmíň čekat ... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu,tak si to přesně taky myslím :-D dycky mě něčím dostane a věřím, že v tomhle to nebude výjimka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muj broucek si pry predstavoval, ze se najde na Eifelovce osamocene mistecko, a pak byl chudak v soku, ze tam bylo naslapano, ale preci jen jsme si nasli lavicku a okolni svet byl na chvili ztracenej :-) Omandro urcite to bude ve spravny moment a cely svet se zastavi :-) :-)
Odpovědět
Určitě nebude, budete na to vzpomínat celý život ;-). Hlavně se nám pak musíš pochlubit, co vymyslel :-).
Odpovědět
Profilova fotka
to se rozzhodně pochlubím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, pak nám to musíš vylíčit :o) Určitě to bude krásná chvilka a budeš ta nejštastnější osůbka pod sluncem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si taky myslím, taky mám toho nej chlapa pod sluncem, že jo :-D a vím,že at to proběhne jakkoliv, budem na to do smrti vzpomínat :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi paní poslala ty fotečky těch stuh, vypadají pěkně, ale já vlastně ani nevím, kolik jich budu potřebovat :-(. Přemýšlím, jestli je dávat jenom na auto nevěsty a ženicha, nebo na všechny auta a nebo jen na auto nevěsty. Holky, poraďte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kamaradka ted mela svatbu a meli malou stuhu na skoro kazdem aute. Ale neni to zas tak potreba, zvlast kdyz treba nekdo dojede z dalky primo na svatbu, tak treba ani nebudes mi sanci to vsechno omaslovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Přidávám se k Vám do klubu. Uvažujeme o datu 28.8.2010 a miláček mě požádal o ruku v únoru po mé úspěšné operaci a opravdu jsem to taky nečekala. Sice o tom mluvil, ale myslela jsem, že to bylo jen takové oblouzení smyslů z té operace a tak. A rodičům jsme to už řekli a byla to fakt sranda. Přítel byl šíleně nervózní a málem omdlíval z té nervozity. Mamce koupil kytičku a taťkovi lahvinku, kterou poté společně načali. Jo a taky koupil velký džus :-) , protože mamka brala antibiotika a alkohol nemohla já jsem v té době taky vůbec nemohla pít. :-p
Odpovědět
Ahojky, vítej mezi námi :-) Já sem tak úplně nepatřím, plánujeme svatbu až na září 2010, ale pořád jsem tam sama, tak jsem se vetřela k srpnovkám =-) . A už máte něco zařízeného?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?