Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to spis ten skokan - ten koník, pytlík nemel na sobe hadry jen mašly ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
haha,jojo celek koník z Ferdy Mravence,to je trefný :-D drahouš je taky ten typ - žaket a cilindr?NIKDY! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych na netu klidne koupila..to me zas netrápi.. i kdyz o velikost bych se taky bála..spis na netu ty krásný jsou vysoky jak blazen a ty nizky jsou hnusny:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady to zas nejak umrelo kurnik
Odpovědět
Teď se bavím v práci tím, že nutně potřebuju podpis svého šéfa, jenže ho nemůžu nikde objevit, takže lítám po celém baráku...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tohle je muj problem... sef se tu zjevuje tak casto asi jako polární záře..takže mu vzdy udelam hromadu, a az se zjevi tak mu vetsinou upadává ruka :-D
Odpovědět
Já mu to taky vždycky vrším na stůl na hromadu, jenže tohle fakt urgentní a on prostě není k nalezení... :-) Dneska jsem se dozvěděla, že budu mít další pracovní povinnosti, tak mám z toho "radost"... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no to mas asi stejnou radost jako ja..ale ja proti nemu poslu tatku.. on mu to snad vysvetli co si to predstavuje s tim platem- chodi spolu na golf tak by mu to mel rict on kdyz ja jsem pohořela..
Odpovědět
Když spolu chodí na golf, tak by ta tátova domluva mohla vyjít a třeba ti dá normální plat... Já bych taky chtěla přidat, když mám pracovní povinnosti navíc, ale nevím nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
no pridat ani "nechci"stacilo by mi kdyby mi napsal to co mam dostat, oficialne...:-/ a to toho zas tolik nechci.-(
Odpovědět
Já toho hodně chci - 30... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: nechci ti brat iluze, zalezi asi na spolecnosti, kde delas, ale treba u nas je ted naprosto normalni, ze prebirame hromady prace po lidech, kteri odesli nebo byli vyhozeni a za ktere se samozrejme neprijima nahrada, a o vyssim platu se nikdo neodvazi mluvit, protoze by byl bran za blazna... :-| Ale budu ti drzet palce, i zazraky se nekdy deji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já uvidím, s čím přijdou. Jsem na to zvědavá. Ale asi jsem moc neskromná, navýšení o 4 tis. je asi moc, tak budu muset trochu slevit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
thy woe.. 30...to tu nemá snad nikdo- myslim v budejkách :-D
Odpovědět
:-D V Praze je to běžný plat (tedy alespoň myslím)....
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: no uvidis.Me zmenili plat jedno o 4.000 a jednou o 6.000 coz mi vytreli zrak. Jenze to bylo za doby prosperity, a navic to bylo z hodne nizkyho platu, kde jsem byla podhodnocena, a jinde mi nabidli o mnoho vic... Je pravda, ze chtit se jim asi nebude :-p Ja mam uz dva a pul roku nezmenenej plat, i pres zmenu pozice, a rozhodne se nikdo nechysta mi ho jakkoli navysovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
me fakt trefi... ja mam dneska debilni den:-/ :-/ tak ted jdu za sefem-se tu myhnul a?? upad mi podpatek!!! uplne ceeelej. znicehonic.. a pekne me to stve jelikoz jsem za to dala 200ky a jeste k tomu minulej pátek!!! to to udelala fakt poradne, a ja mam zniceny boty - v cem pojedu zitra do prahy???? zadny jiny capkavý na podpatku nemam:-( snad pojedu v teniskách ne? kurnííík to je den tohle tak brat 30tak nemam péči jak bychom na svatbu usetrily ovsem s 10hrubyho mam fakt obavy..kuáá to je fakt nespravedlivej boj.. jak si muzu kupovat na netu veci kdyz sme takhle podhodnocený
Odpovědět
Já jsem tady teprve rok a půl, ale naštěstí jsou tady s tím navyšováním platu rozumní, tak doufám, že něco kápne... Ve firmě, kde jsem byla předtím, navyšovali třeba o 200 Kč a čekali vděčnost! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, ja upadam cim dal vic do depreze..na co jsem studovala 3skoly kdyz mi pak dá nekdo neco takovydleho..chjo.. to je zoufalost...ale u me
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: Tak to je fakt extrem =-) U nas podle me navysuji tak po 2.000, nejradsi samozrejme nic :-D Ale teda kdyz je nekdo velky zvire, navysi si kolik chce, krize nekrize, bankrot nebankrot... Ja jsem tu uz tri a pul roku :-| A uz asi tak tri roky s prestavkama zkousim zdrhnout a neni kam ;-(
Odpovědět
nuuna: Já jsem z té bývalé firmy odešla právě kvůli penězům a taky vztahům. Ale ne mezi kolegy, ale mezi vedením a normálními pracovníky. Chovali se k nám jako blbcům a pak čekali vděčnost, když dali 500 Kč. Tak jsem se nakonec domluvila s kamarádkama, všechny tři jsme daly ve stejný den výpověď a skvěle jsme se bavily tím, jak hned nabízeli peníze apod. A teď máme všechny tři skvělou novou práci... Když se jdu do té bývalé firmy podívat, tak 80% zaměstnanců ani neznám a to jsem pryč jenom chvíli... Lidi jim dávají pořád výpovědi a oni s tím nic nedělají... Jediný, kdo tam stále sedí je můj přítel a ten jenom proto, že jeho oddělení je mimo celý nastavený systém, takže oni to mají v pohodě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ja hledam od ty doby co jsem vylezla ze skoly..ale jakmile nemam 3-5let praxe tak nemam nikde sanci coz samo nemam kdyz je to rok co jsme ze skoly..:-(:-( teda dneska na me padla depka..aspon at nejdu bosa domu tak me mamina vyzvedne..takze tak za 10minut ocekavam ze se rozloucim...az do pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: tak to jste mely stesti, zavidim ;-) U nas je fluktuace zamestnancu alarmujici. Cely ty roky. Lidi se stridaji jako na bezicim pase, a firme na zamestnancich vubec nezalezi, vubec, nehycka si je, nestara se...a podle toho to taky vypada. Sami novi lidi, nikdo poradne nic nevi, a nez se zvladne zapracovat, zase odejde.... Ja si tu pripadam jako inventar, kdyz tu delam 3,5 roku. Vetsinu lidi uz neznam ackoli jsme tu dlouho, protoze ti co jsem znala, prakticky vsichni odesli jinam, nemeli na to nervy... HR uz ani neposila maily o tom kdo odchazi a kdo je novy, protoze to nestiha... A mezi HR agenturama jsme proslulý. Samozrejme v negativnim slova smyslu ]-(
Odpovědět
nuuna: To vypadá, jako kdyby jsi dělala u mého bývalého zaměstnavatele... Nepracuješ náhodou ve firmě sídlící na Pankráci? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: Nn, my sídlíme na Floře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted koukam, co jsem to tam nasekala za hrubky, fuuuj, to se omlouvam :-N
Odpovědět
nuuna: Tak to jich je takových teda víc, jo? :-D Jak jsme říkaly s mojí bývalou kolegyní: "To je v těch firmách někdy takovej ksindl, že by člověk blil!" :-) Mějte se pěkně, přítel už na mě čeká před prací, jedeme do Tesca nakoupit pár "drobností" na vánoce... Tak zase zítra, pa!
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jj, asi jich bude vic :-D Papa a dobre nakupte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se normalne dneska dozvedela, ze na hlavnim baraku uz je to takovy psycho, ze si normalne kolegove ani neodvazi pustit potichu radio.... Desim se okamziku, kdyz si banka zabere barak kde sedim ja, a ja budu muset jit do stejny "magor-kancelare" jako ted sedi ostatni... To uz asi fakt dam vypoved, a radsi pujdu do mekace na kasu :-(
Odpovědět
Dobré ráno všem! nuuna: Proč by jsi měla jít dělat do Mekáče na kasu? Když jsme dávaly loni (v červnu) s dvěma kolegyněma výpověď, tak jsme práci taky neměly... Jedna si jí našla ještě ve výpovědní lhůtě, já a ta druhá kolegyně, až když už jsme tam nepracovaly (asi týden po). A všechny jsme sehnaly lepší práci a za více peněz, než jsme měly. A rozhodně jsme ani jedna neměly zrovna závratnou praxi. A jedna z těch kolegyň ani neumí anglicky... Jo a ty dvě kolegyně, o kterých jsme psala, jsou mé nej kámošky (jedna dělá svědka, druhá družičku)... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?