Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to bylo letos docela jednoduchý přítel dostane 2x košile, tričko, termoprádlo od tchiba, a pak gumovou rohožku do auta a autoleštěnku. Malá má obr lego, nějaké knížky a pak takové různé drobnosti protože čím víc blbinek tím větší radost. Mamku a skorotchýni jsem vyřešila pletenýma rukavicema, šálama + kosmetika. Babičky dostanou balíček něco z lékarny a pochutiny a navíc každá kalendář s naší čerticí.
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze do konce zivota a 2mesice po tezky hadce a urazkach je rozdil...pristi rok uz ji budu mit v riti..ale ted mi teda hodne vadi a nechci ji ukazovat ze jsem nejaka jeji káámoska a ze je vlastne vsechno zapomenuto...:-/ :-/ ja taky letim...pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Zase jsem tu když tu nikdo není.... :( Ale jak se včary rozebírali svědkyně, ta moje mi dneska udělala radost, zaučuju jí u nás do práce a při té příležitosti mi s radostí řekla,že si šaty nechá klidně vybrat ode mě...super.... A ještě bych potřebovala trochu poradit ... chci aby mě vedl k oltáři mámi přítel (žije s náma od mých cca 6 let) a nevím,jak to říct svému vlastnímu otci... nemáte nějaký fígl? nebo alespon podobný problém :)
Odpovědět
Dobré ráno! lady.kate: Podobný problém jako ty nemám, ale asi na to žádný fígl neexistuje. Nejspíš to budeš muset říct přímo... alka: Tak to jsem nevěděla, že jste po hádce a že tě urážela. To mi nějak uniklo, myslela jsem, že jenom obyčejně prudí. Tak teď už to chápu a je mi jasné, že to nejprve budeš muset vstřebat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky all lady no myslim ze tohle tema tady nekde je a myslim ze jich je dokonce vic:-) zkus se podivat:-) l ucine to nevis co mi vsechno udelala? nejdriv mi zkopirovala celou svatbu(datum, saty, kytky, barva atd atd), a pak kdyz uz jsem já bouchla tak sme se zhadali kde ja ji rikala ze je nespolehliva (jako v tom smyslu) a ona mi nadavala jak jsem tlusty prase, jak jsem psycho, jak se budu vdavat v pytli ptz se stejne do niceho nevejdu atd(to je fakt na dlouho) no a pak zacla (jeste ten den) hrotit do manzela at si to rozmysli ze jsme krava at si me nebere, ze jsem ho uhnala jen kuli svatbe a proste do nej sila ..uzasny.. nastesti ji poslal do prdele, tka kdyz tam neuspela tak sla me pomlouvat k tchýni, jenze ta kdyz se od manži dozvedela co mi vsechno rekla a jak se ke me chovala tak sni prerusila styky a postavila se na moji stranu -takze "takovy maly vitezstvi" ale o to mi neslo.. nemuzu ji ani citit, a kdyz rekne manza jeji jmeno (ptz s mamou uz ona mluvi tak treba rika drby od nich) tak se mi sevre zaludek a nemuzu se ani usmat... jak mi to rekl ze bychom meli jet stejnym autem uplne jsem zezelenala...:-// myslim ze v "pohode" to bude az tak rok po svatbe... to uz mi to bude sumak.. ale tohle ji nikdy neodpustim...fuj jsem si na to vzpomnela a uz mi je zas ouzko..
Odpovědět
alka: Celou diskuzi jsem nedočítala, takže jsem tohle netušila. Myslela jsem, že se jenom opičí ve svatbě. To je teda pěkná mrcha! Teď už se ti nedivím. Je podobný typ jako moje sestra. Ta mi řekla, jestli už mám plastického chirurga, aby mě dal do svatby dohromady a pak se mě a mému příteli smála, že jsme dva špekouni... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucine, no ale ze mi nadava to jen ukazuje jak je hloupá me spis uplne totalne vyrazilo dech kdyz 3min po hadce zacla terorizovat manzela at me kopne do prdele a ze jsem ho uhnala a ze je podpantofel a ze jsem vsechny zenské orgány atd- proste to jak me "podrazila" a sla me podkopavat jinam a ted si vem manzu-postavit se proti rodine a nebo proti me?..no na stress jsem z toho byla a nespala jsem snad 14dni.. desny.. a ted dela jako by se niiic nestalo, jeste manzovy s medovim hlaskem volá jestli teda my jedem snima v aute a nebo oni s nama -jako by se nechumelilo..rpsote je bláázen a podvratak nejvetsiho kalibru.. a ta tchyne? to jsme byla vytento, rikam super- ted uz se u tchyne nemuzu dozivotne ukazat co ji nakecala..:-( :-( stejne to vypada ze maturak padne:-/ máme kazdej 200Kč v penezence a maturak sme spocitaly ze by nás to vyslo cca na 1700,- a to si ted fakt nemuzem dovolit.. ale je mi to lito, ptz ta holcina nas tam fakt chtela..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííííííííííííííííí dneska je krááásnej deeeen. sefova prave na celej den vystrelila.. to znamena ze tu budu celej den až do 3 hníít :-) a pak jedu hned do praglu.. takže pak zas az v pondeli..tteda to to letí...
Odpovědět
Profilova fotka
tedaáá tady je mrtvo to je bordel...
Odpovědět
Profilova fotka
tak prisla rec na plat a asi upad..udelal to teda dooost vychcane ..a ja budu mit holejsi zadek nez do ted:-(
Odpovědět
tak to je blbý... a nedá se to ještě nějak "zvrátit"?
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooj, po týdnu jsem zase tady a teda vůbec se mi nechce vás dočítat, protože to je skoro 20 stránek =-) Tak mi stručně shrňte co je u vás nového!?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj safi :-) U me snad jen to, ze budu potrebovat boty jen 4cm vysoky, a ne puvodnich 9cm, a všechny boty co se mi líbí mají vyšší podpatek :-| A objednala jsem si závoj :-) Jinak nic... A co u tebe? alka: jak to? No musim rict, ze jsme necekala zadny zazraky, v dobe krize vsichni setri kde muzou, i kdyby to nepotrebovali, protoze maji alespon zaminku
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,taky jsem tu na skok,dnes drahouš nešel do školy,takže ho tu mám za patama,aikdyyž vidí, na jakých stránkách zas očumuju, tak obrací oči v sloup :-D safi:Ty máš nějaký nový fotečky v albu,ne?nebo si to album nějak "sestříhala"?:-) nuuna:Jakto,že takový skok s těma podpatkama?kůli nastávajícímu?
Odpovědět
Profilova fotka
bri: nene, kvuli sirsi spodnicce
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych radsi ty vyssi, pritel ma skoro dva metry a ja jsme malinka...ale na druhou stranu se mi ulevilo, protoze aspon nebudu celej den trpet pri kazdem kroku a nebudu mit krece v lytkach...na vysoky podpatcich vydrzim tak hodinu a pak uz trpim.
Odpovědět
Profilova fotka
jo alki, co ta ložnice a kuchyň?ukážeš nám ji taky někdy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:jo aha, to by Ti asi čouhaly nožky ze šatů,že? :-D tak to jo,ale aspon fakt nebudeš mít ty nohy zničený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: presne, mela jsem kratkou sukni...ale s tou uzsi spodnickou jsem je i s 9cm podpatkama courala po zemi dost... Tak jsem se rozhodla pro sirsi, i kdyby se ostatnim nelibila, prece si nebudu prislapavat saty a jeste trapit nohy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu,to je ta,cos nám ji ukazovala,ne?jak užší a širší a myslím,že tu širší tady všichni schválily ;-) že se nám širší líbila víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: jj, to je presne ono :-) O vikendu jsme si je obe zkousela poprve pred zrcadlem (do te doby jsme to videla jen na fotce) a je to mnohem mnohem sirsi v realu nez na fotce , fakt mazec =-) :-D A ta uzsi nevypada zle. Ale uz je rozhodnuto o sirsi, je to mnohem pohodlnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak já mám přesně opačný problém. Šatičky mám o něco delší než bych potřebovala, i když mám širší spodničku. Zkrátit se ale nedají, protože mají dole krajku :-( Ale vysoké podpatky mít nemůžu, protože přítel je stejně vysoký jako já. :-N A teď babo raď! :-D briiseis: udělala jsem si druhé album věcí, které 100% budou na svatbě. V tom prvním mám inspiraci a co by se nám líbilo ;-) Jinak u nás je novinka to, že jsem tento týden slaměná vdova, protože miláček je v italských Alpách na lyžovačce. A pokud všechno klapne, tak budeme mít skoro profi oznámka za nulanulaprd. :-D Můj 17-ti letý bratránek studuje na umělecké škole, tak jsme se bavili a říkal, že by to zvládnul, že mu mám poslat nějakou inspiraci, co se nám líbí a že zkusí něco navrhnout. :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi:nu,já mám ty st.patricky eire,tam je taky ta krajka,jako máš Ty,a zkracovat budou,protože je táhám po zemi,nevím,jaký mají na to fígl,ale určitě je nebudou stříhat ;-) myslím,že se prostě nějak zevnitř zaberou či co,teda tak si to aspon představuju a blahopřeju k bratránkovi :-D fakt supr!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vzpoměla jsem si na něj úplně náhodou. Moc se nestýkáme, ale chtěla jsem po něm, jestli by nepřekreslil fotku jako obraz do formátu A1 a tak nějak jsme se dostali až k svatbě. Snad to zvládne. Je rozdíl dát za oznámka a kartičky s pozváním na hostinu 500 a 2000 kč. No, ono by to asi šlo zabrat ale nějak si to nedovedu představit jak, aby tam zůstalo to krajkové zakončení.
Odpovědět
Profilova fotka
Podle me by se to dalo zabrat spis nekde nahore u pasu, ne? :-) Prave aby to zakonceni zustalo stejne...Nejaky figl asi maji, ale nevim jaky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, uvidíme, co vymyslí. Zkoušku s úpravama mám v úterý před svatbou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,já mám zkoušku zároveň s vyzvednutím ve čvrtek před svatbou, tam mi to rovnou budou i zkracovat asi,tak jsem taky zvědavá,jaký na to mají fígl :-) kampak se nám ztratila alkapinak?
Odpovědět
Holky potřebuju poradit: včera jsme s miláčkem nějak došli na téma figurek na dortu a řešili jsme, jestli se vůbec dělají i jiné než s černě oblečeným ženichem, protože můj bude ve světlým (asi šedý), tak by bylo pěkné, kdyby ladily... Dneska jsem něco takového hledala, ale našla jsem maximálně s modrým oblekem, bílým sakem nebo celé bílé (případně nějaké ošklivé)... Co si o tom myslíte vy? Nebo nevíte o nějakých stránkách, kde by byly takové, jaké jsem popsala?
Odpovědět
Profilova fotka
jezis...cely rano tu cekam na vas a vy nic a sotva me odvelí ze musim delat taxi tak vam se tu splasili hormony.. jdu cist:-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tuuuu:-) tak jakypak NEKDY? obyvak jste videli kuchyn bude asi az po vanocich a loznice neni vyfocena..vzdyt jsem tam ty fotky dala teprve vcera-tak jakypak nekdy:-d:-D .-D jinak ja doufam ze bubdou "delsi" radsi tahat po zemi nez mit 5cisel nad zemi.. co se tyce figlu tak vííííím- zabiraji to tak 10cm nad okrajem konce sukne, uz mi to delali nekolikrat:-D:-D teda spis povolovali po prckách :-D podpatky bych spravne mela mit - žádný- jeslikoz drahous je stejne vysoký..:-( klariska neco takovyho uz jsem tady videla hodnekrat ale nereknu ti odkud je mely.. toto ja nechci tak ani nevim kde by se to dalo schanet...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?