Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
alkapinka: no je pár favoritů, ale jediný název co si pamatuju jsou tady už několikrát zmiňované Eire...dokonce jsem zjistila, že nejenže můžu mít bílou, ale dokonce mi i sluší víc než šampaň, obzvlášť pokud je to ta lesklá...no a přítelovi to po pár kouscích začalo splývat, ale stejně byl unešený :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tomu splívání verim:-D:-D eire? ty co mam na sobe a briiis je má pujcený ?:-) no ty jsou krááásnýý :-D :.-D v bilý jsem je nevidela ale v ty sampan byly teda neco .. :-D me nejde bila..ale zajimavy ze ta lesklá mi sla..:.-)
Odpovědět
lucine: já myslím, že nemusí, dokonce tu už jedna nevěsta myslím říkala, že jdou pěšky...my asi pojedem bryčkou 8-)
Odpovědět
65 000,- Kč - tak to mi hlava nebere! :-)
Odpovědět
My právě bydlíme kousek od místa obřadu a pokud klapne i místo na hostinu, tak to je všechno v okruhu 200m, takže se mi zdá zbytečné objednávat si někde nějaké auto...
Odpovědět
tak to je teda pálka, ale že by byly až tak něco a šla jsem z nich do kolen, to teda neee... =-)
Odpovědět
alka: Nechceš poslat tchýni na výlet? Kuk sem: http://www.super.cz/bulvar/verte-neve...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se na to vyprdnu uz taky..rikam vsem v praci ze 10týho nee, (kuli vanocni besidce) ze mam vystouepni..vsichni ze jim je to jedno, tak mi prave prisel email ze to je toho 10.týho..hm super..takze ve firme nova a hned se budu "stranit" :-( chjoo
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrej napad:-D
Odpovědět
alkapinka: jj, to jsou ony, našla jsem si aspoň lísteček, kde mi to psaly v tom salonu, tak vám napíšu aspoň ty názvy... takže pak Bibiana (ty jsou za krk) a Liana (ty mají jedno ramínko)...ty troje byly tak top, ještě tu mám psané Mandolina, Elat, Sinsirity, Mirlo a Premier...třeba vám to něco řekne ;-)
Odpovědět
lucine: a který? mě se teda moc líbí....nechce nic klasickýho s kytičkama, nebo zlatým psaním :-) alka: tak si zkuste udělat vlastní....dejte tam svoje fotky a nechte si to vytisknout na křídový papír :-)
Odpovědět
nadul: My jsme pivaři, takže: http://www.svatebni-oznameni.com/svat...
Odpovědět
Článek se načítá
lucine: tak to je bomba....to kdybych ukázala doma, tak by to byl jasný favorit.....:D
Odpovědět
Profilova fotka
nadulka to se mi treba taky nelibi samovýroba.. i když.. zase by se dost ušetřilo..spíš než kridovy to chce nejaky zlatý písmo:-D :-d teda modrý
Odpovědět
alka: Nemáš to jednoduchý! :-D
Odpovědět
alka: ještě, že mi ke štěstí stačí málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky..která si budete vyrábět svatební oznámeni sama?? mozna že by to šlo..ale asi bych se stim pěěkně nadřěla.. hoolky když já jsem hrozně náročná :-D:-D
Odpovědět
alka: Tak se koukni sem: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
sem rozhodnuta..nechat si ho udelat a pak ho dotvořit..:-D
Odpovědět
alka: to si necháš udělat klasický oznámení a pak ho domaluješ fixou? :D
Odpovědět
alka: Nepochopila jsem tě - jak si ho dotvoříš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nějaky třeba modrý, se zlatým pismem (třeba) a až mi prijde todle obyč koupim si tu ve švadlence nějaký lesklý modrý tyl (zlatý) a oblepim tam třeba jeden pruh, udelam na tom mašly,, a tadáá.. bude to origo oznámení s našima barvama atd:-):-)
Odpovědět
alka: aha..... pak je musíš vyfotit, aby sme se mohli pokochat tvým výtvarným nadáním :-)
Odpovědět
alka: Tak teď už mi je to jasný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a našla jsem i "vhodný" oznámení na dodělání..jen mam problem jak to přilepit aby tam nepretykalo lepidlo..jstenevideli ani muj výtvor posltárek co???:-)
Odpovědět
Polštářek na co?
Odpovědět
Profilova fotka
na prstýnky:-) smazly mi album..ale to bylo veledilo..ale myslim ze ho tammam:-D
Odpovědět
alka: Takže ty budeš mít dotažené k dokonalosti úplně všechno! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufám:-D thyjo on tam neni..no tak az s emi doma rozchodí net, tak to tam dám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky ted jsme neco nasla.. luuuxusni obálky, uplne samostatne prodejny..tak je to rozhodnutý :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?