Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: no já mam obyčejný požadavky: Prostor musí byt dostatečně velký na stůl do U a na "parket" a kapelu, musí to nějak vypadat, většinu jsem narazila na už nějak specifické restauračky-tak v tomto případě jeslti by mi odstrojily na svatbu ty jejich sarapetičky co maji na zdech, chci 2 cisniky. a jen pro nás uzavrit spolecnost-zadný hospodký štamgasti nechci aby se mi tam couraly, pak je pro mě docela velký požadavek- aby se tam dalo ugrilovat prase-treba venku to je mi jedno kde ale aby bylo.. no a jako posledni (co si ted tak narychlo vybavuju) jestli by byla moznost tam treba na strop povesit moje serepetičky(lampiony, takovy ty zavesy atd) to ale je fakt minimum.. no a dalsi otazkou bude jaká cena nam bude nabidnuta a jestli jsou schopny uvarit bezlepkovy jidla-ale to ja si uz nadiktuju :-) docela dost coz? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata, ta kapela mi ze skoro 14000 slenila na 11500..tak ted uz mam dilema... jeslti jo a nebo ne :-))Asi budu muset pohovorit s manzilkem- stejne se mi to porad zdá pálka...I kdyz jejich pristup je luxusni
Odpovědět
Profilova fotka
no s kapelou osobně ještě nevím ale mě to přijde docela dost, já na to koukám jak telátko na vrata. I u nás byl požadavek abychom měli uvnitř místo pro hostinu tak tam je salónek pro cca 50 lidí což nám bohatě stačí a venku bude posezení s grilováním. Od jedné nevěsty vím, že jim dovolili výzdobu podle svého, ale tam ten salonek je tak pěkný, že nebudem nic sundavat. Až s nimi budem jednat tak se taky na vše vyptám ale když to udělali jedné svatbě tak proč ne další. Vybrali jsme místo kdo budou snad i pěkné fotky protože tam jsou koně (kterých se teda bojím :-) - z toho má ženich legraci, protože říká, že mi připraví překvapení tak jsem mu jen řekla, že ho asi zabiju dřív než tam dojedem)a pak tam je rybník a pěkné okolí. To jsme věděli hned jak jsme tam přijeli že to bude ono
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýýýýýýý jeden den v praci s enudim a hle- budu mit vse zařízený :-D Mááááááááááááááme restauraci!! :-))jupíííí:-))) Normalne jak jsem obesilala tech 10restauraci tak jsem z nich mela 3top a jednoho favorita..no a ten favorit mi jako jediny napsal a hlavne-naprosto vsechny podminky splnuje- a ted ta bomba? manzel je z toho taky nadsenej..tak to uz vypada, ze jedem tento týden na ochutnávku jestli i tak dobře vaří a je to suuuper:-) no thyjo... jsem uplne v euforii, jsem nečekala že s emi to takhle poštěstí:-) Jinak kapela je fakt pálka i když jsou luxus.. manzel je razantne odmit(nebyl nikdy na zadny svatbe a hrozne se divil na co kapelu a ze prej pusti radio-bože..) tak jsme to vymysleli tak ze by se na 4hod objednala kapela a na zbytek az do noci nejaký DJ .. coz by slo :-))
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: tak to máte podobný jako my- kdyz uz to tak muzu rict.. My tam nemame rybnik ale bazen.coz je fajn. díky bohu zadny kone tam nejsou.. grilka je tam taky a luxusni sál(ale docela holej- coz mi vyhovuje jeste víc) tak ten je pro 46lidi, coz mi bohate stačí :-) když to zprůměruju.-)
Odpovědět
Profilova fotka
a thy woe.. tak manzel mi neschvalil kapelu hlavne kuli tomu že nehraje iron madein, kiss,metalicu aspol. (bo jak se to vsechno pise)si dela snad prdel.. boze.. aprej- do nicceho ti kecat nebudu 8-( Tak to jsem zvedava co nám tam bude hrát:-/ To si rovnou muzu misto svatebnich satu vzit retezy, kovadliny a latex :-/
Odpovědět
Alkapinko, co uz teda všechno zajištěné, vdávám se jako ty a všichni okole mi říkají, ať nejsem švihlá a neblbnu..ale já chci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy:jojo,stále studující,snad příští rok před svatbou už bude po všem,už mě to fakt nebaví,pořád nějsu schopná to ukončit,tak snad už.. už bych docela po tom xletým studiu uvítala práci,abych si už taky vydělala nějakej ten peníz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nad:-) Me to rikaji takyyy:-) Tak si tak potaji zajistuju a nakupuju :-) Ostatni to nemusi vedet:-) Mas stejný termín? to je super:-)! Tak já mam fotografku- ta uz je na 100%, a tim to hasne zatim :-))) Mam i barvu vybranou a nakoupeno minimum dekorací, no a dneska mi tak nejak doslo ze kdyz je fotograf zabranej na rok dopredu tak asi i kapely na tom nebudou lip:-( tak jsem ted jednu "predbezne" zamluvila(ma super hity je luxusni, ale proste je silene draha) a jak jsem psala, manzelovi s enelibi, takze tam je to otevreny. a jelikoz to chci mit jisté, tak jak to tu ctu uz docela hodne holek taky chvatat s restaurackou, tak tu jsem dneska objevila, i jsme jí odsouhlasily, ted jen tam jít na papu a dohodnout se snima fyzicky - a tím by byla vybraná restauracka -takze ta je ted ve fázi 70%... A to je vse.. nemam ani termin(ofiko) jelikož matrika ho dá až v prosinci :-(( To vis ze joo! blbni! vis jak je to kráásný ?? Super.. já si budu blbnout jak chci.. a tim ze na to nejsou zvyklý? at si trhnou :-)))
Odpovědět
Přesně:-) já nemám stejný termín, jen měsíc, máme rezervovaný termín 7.8., ale na stopro to budem vědět až v listopadu/prosinci, jelikož je to zámek a oni ještě neví, zda nebudou mít nějaké kulturní akce..:-( takže možná budeme mít stejný.. Takže už pořizuješ třeba dekorace a tak? a kdy půjdeš vybírat šaty, já to vidím na říjen..
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu tam narvat tu restauracku, at mi muzete rict vase dojmy a pojmy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty? ani mi nepovídej, uplně mě svrbí všechno jak se šíleně těšim.. Jenže ještě musim zhubnout abych s evubec do něčeho vešla:-( Takže to vidim spíš na prosinec maaax leden..samo že do salonu už lezu teď :-) JJ dekorace už mam pár nakoupeno,, mam dvě barvy, tak mam třeba od jedný 4ks svíček, od druhý mam třeba urousky, ted jsem obednavala na obe barvy organzu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky devčata tak konečně došlo i na mě... v pátek byl přítel žádat o mojí ruku a mě už jen čeká všechno zařizování... :-D Jen vůbec nevím kde a jak začít, bohužel na vše budu asi sama... Zatím máme jen vybrané místo na 98% a teď nevím jestli jej už rezervovat nebo je na vše ještě dost času? Jo termín máme 7.8.2010
Odpovědět
Pajik: Jee tak to mame stejný..no být tebou tak už ho rezervuju..my ho byli rezervovat hned jak jsme s vrátili z dovolené, kde proběhly zásnuby.. Už začínám pokukovat po všem..
Odpovědět
Pajik: Ahojky! Záleží na tom, jak to je frekventované místo, ale klidně zarezervuj hned, pokud je to možné... A budeš se divit, nebudeš jediná ;-) Nejhorší je odkládat to s tím, že na tebe budou koukat divně, že jdeš rok předem, a pak ti to vyfoukne nějaký jiný pár, kterému to není blbé :-D My jsme byli taky teď rezervovat místo a polovina prázdninových termínů už byla obsazená...
Odpovědět
Profilova fotka
nad: jo už jsem koukala, že je to docela oblíbené datum... :-) Ale asi to zarezervuju...lepší dřív než pozdě... Já koukám jen tak letmo... zatím nemám skoro žádnou představu, takže hledám ispiraci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
astraia: Tak tím si mě nakopla ještě víc... :-D a stačí obvolávat nebo máme dojet s přítelem osobně... asi bude lepší osobně, ať si to tam můžeme ještě v klidu okouknout... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, měsíce se nic neděje a nejednou dneska 3 nové nevěsty :-) to je dobře aspoň se bude líp a častěji drbat:-) jinka gratuluji všem nově příchozím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teda z té žádosti ještě pěkně vykulená moc jsem to nečekala a najednou ze dne na den jsem zasnoubená... A je to super!!! Jen mi všichni taky říkají ať nevyšiluji, ale když vidím co má alakpinka všechno zařízené tak se do toho můžu v klidu pustit!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nové nevěsty. Odkud jste já chcííííí někoho poblíž :-D jsem z Berounska a termín máme doufám, že mi pak matrikářka nevezme vítr z plachet 13.8. protože máme fotografku a tu prostě chci. Alkapinko o hudbě nemluv když jsme se bavili,že na obřad by mohla být hudba z CD tak můj milý mi rovnou řekl tak víš co já budu nastupovat na Tři sestry. (máme je oba rádi ale na svatbu??? tak jsem ho nechala v klidu a nic neříkala) jedu do ikei na čumendu (teda doufám, protože potřebujeme teď objednat 2 dveře tak zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
já? já nemam vůůůbec nic.. hlavně mi jsme to plánovali tak nějak už od května.. jen ten prstýnek měl docela dost spoždění :-D :-D A to neni o zařízení,,, nemame prstýnky, nemáme oznámení, nemam saty :-D :-D ad :-))) já jen zjištuju :-) a jelikož jsem nezamestnana tak toho mam hodne noo, se nudim tak je to snazsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
..jo tááák ... já právě koukala, že jsi už u zařizování hudby tak jsem myslela jak už máš vše hotovo... :-D :-D Ale místo už máte vybrané? dalfy asi zklamu, ale mi jsme rok nastěhovaní v Kolíně...jinak oba rodní pražáci a rodina je lehce popuzená, že se nehceme brát v Praze... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ono už neni tak jasný.. když se kouknu všude jinde tak začínaly místem, fotografem a pak hned hudbou... tak jsem šla podobným systémem.. no místo vybraný je- tady toho ani tolik na výběr neni:-( Ale jistý to neni.,,nejsou termíny..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nemají volno? To mě mrzí... :-( A nic náhadního nemáte? Třeba najdete něco ještě lepšího ;-) Já tedy fakt začnu hned zítra jednat a raději to zamluvím... Já tedy příteli řekla, že hudbu jistí CD a on na mě koukal jak na pako :-D no co snižuju rozpočet.... :-D :-D :-D a fotografa taky nevím jak vybrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83 no já to asi blbe napsala :-) Terminy nase jsou-ale jeste nejsou k zamluvení ... Az od prosince
Odpovědět
Profilova fotka
tak lidi v albu 2 uz jsem narvala tu predpokladanou restauracku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko: místo na hostinu vypadá opravdu pěkině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: vid? jsem z toho uplne nadsená :-) Kuju :-) Thyjo si mě tady dobíráte jako kdybych měla svatbu už hotovou :-D :-D Přitom oficiálně nemam skoro nic.. jen jednu vec:-))jen vyhlizim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu,ale ono to tak opravdu vypadá,že už máš toho spoustu zařízenýho,hotovýho :-D ale nedivím se Ti, já až budu mít prstýnek, tak už mě odsud asi takiy nikdo nedostane :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-d :-D jsme ráda že to chápeš:-) Já vim že to vypada že jsem snaživka snaživá, ale tak já mam všechno rozjednaný a nic:-)) Ale je fakt že tu rozebírám první poslední a žiju tim, takže to vypadá že mam zařízený minimálně už 3 svatby :-D :-D No hele musim chvátat, očekávám že v prosinci přijde švagrová ať jí to taky zařídiim atd tak aspon svoji budu mit hotovy :-) Prisla stim že by jsme si mohly jít zkouset saty spolecne-tak proc by ne, jen kdyz má o 50kg min tak s emi kuli tomu moc nechce :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?