Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 dalfy: no tak to je mazec.. chjo,, majáá emoticon.. no to s tou svatbou máme uplne stejne.nejdriv byla nadsená a jak se tesi a co vsechno tam budeme mit, a pak postupne prichazela stim, ze proc tam, proc tolik lidi, proc si vymyslime kraviny, vzdyt to preci staci tady na urade atd..to me hrozne mrzelo, zvlast kdyz jsem ji rikala ze svatba je neco jako muj zivotni cil, ze se na to tesim pres 10let, ze si to promyslim a ze i z me profi deformace to chci mit dokonalé...to me taky zamrzelo ale tam jsem si rekla- ze to je presne ta jeji jednoduchost, si vem pytel rekni na urade ano pak na svickovou v 6ti a co se stim bude crcat.. :-/ :-/.. no u nasich nazor na svatbu je jeste o 300% katastrofálnejsi..takze tohle jsem tak neresila..emoticon spis me stvou ty jeji zásahy do soukromi.. to vareni a ty kecy co zacina trousit na mou adresu.. to s emi teda nelibi,, je to bezduvodne a jeste uplne nelogicky kdyz vsude rika jak me miluje atd:-/
26. lis 2009 v 10:04  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 dalfy: tak tohle mi nekdo rict, tak asi trisknu dverma a dlouho se neukazu emoticon I kdyz pravda, vyrok moji sestry byl taky velmi "mily" emoticon
26. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nepostavíme je do rady a nezastrelime?emoticon bych se docela ráda trefilaemoticon
26. lis 2009 v 10:10  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahojky zdravim vsechny, pridavam se k rozhovru "tchyne",ja si taky nemuzu nijak stezovat, az na par malickosti.Kdyz zjistila,ze se budeme brat na Kozlu cca 60 km od prahy nemohla to zkousnout, a pak ty varhany v kapli,ty ji vadi porad,porad dokola opakuje,ze to bude hrozny,ze nam tu hudbu zkazi atd. Poprve jsem ro respektovala jako jeji nazor,ale kdyz uz mi to opakovala po 5 uz jsem byla mirne neprijemna. Dalsi vec ted prisla s tim,abysme nedelali na stul jmenovky,ze se budou hosti dohadovat,kdo sedi lip a kdo hur,ach jo emoticon
26. lis 2009 v 10:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 luucinka : no to je preci logickéé emoticon tak je tam necháme porvat aby si to lepsi misto kazdej vybojoval nee? emoticon
26. lis 2009 v 10:12  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 no ona je jinak fajn jen tyhle dvě věci prostě zamrzeli ale na druhou stranu fakt musím říct, že tam jezdíme třaba na oběd samozřejmě když odjíždíme tak nás nabalí - já to taky ráda přivítám nevadí mi to.
Tak svatba u mě není až tak životní cíl ale u nás prostě to vyplynulo řekla bych že jsme k tomu oba museli dospět. Zrovna před pár dny jsem si tak večer když jsme blbnuli s malou říkala,že máme ted lepší vztah než ze začátku, je to daný tím jak jsme spolu dlouho a oba jsme víc vyspěli. A přítel říká v legraci že si mě chce vzít že hledat jinde už nechce a že na nějaké dvacítky je starý (protože mu já v legraci říkám počkej potkáš hubenou dvacítku). Občas kdyby nás někdo poslouchal tak by asi zíral. Jo a navíc prý dobře vařím a starám se o něj - při téhle větě vždycky mám chuť po něm něco hodit.
26. lis 2009 v 10:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 alka: je mi jedno co si mysli,jmenovky budou a basta emoticon i kdyz takova rvacka o nejlepsi zidli by mohla byt vesela emoticon
26. lis 2009 v 10:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 luuciinkka: tak to s temi jmenovkami je totalni blbost, vzdyt je to presne naopak. KDyby si kazdy sednul jak chce, ostatni by byli kyseli, ze jim nekd zasedl misto, co chtel on, a jeste by se dohadovali. Takhle s eneni o cem dohadovat, kazdy ma sve misto, a nazdar....
26. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: jj, taky obcas slycham, ze uz nechce znova tu praci se seznamovanim a otukavanim zazivat znovu emoticon Ale ja to chapu, ja uz taky nechci emoticon emoticon emoticon
26. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no kdyz sme tam a neco nabali tak je mi to trapne (ptz to je jak velký nakup) ale kdyz tam nejsme treba v týdnu a ona mu za tech 5dní zavolá ve 3ch dnech prijet si pro tohle, udelala jsem vám, uvarila jsem vám, treba v sobotu me zbudila smska v 7ráno (kdyz jsem nadelala kýýbl knedla zela vepra) ze at se nenamaham a nevarim ze ona nam navarila ...to neni normalni..nereknu jedem k ni- najime se, neco dostanem..ale tohle? a porad? proc ja vubec varim..stojim kazdy den u plotny tak hodinu mozna 2 obcas, a k cemu to je? aby se snedlo to od ní? a moje se vyhodilo? co ten cas? proc vubec varim ?...atd, vcera neco manzel prsknul ze skorovagrovka neumi varit proto ona ji vari a kdyz prej vari jí tak musí i jemu a by je prý správne podelila oba a nezvýhodnovala jednoho..- no to si dela srandu? tak kdyz ona je nemožná, tak to že já varim se vypouští ?? chjo.. holky mozna ze vam prijde ze z toho delam velblouda, ale predstavte si to samy.. ted jsem za 4dny odvázela zpet celou obri igelitku jejich plastovych nadob- to neni normalni, samo ze moj ejatra cina a rizoto se pekne zkazily(ptz to neni moznost ujist) a sly do kose.. a to ze nemame penize mi prijde práve uplnej opak..nebo to ze ona nam treba nabali 4masa- to ocenuju, maso je drahy a z toho se dá cokoli udelat -ALE? kdy to maso mám uvarit?? kdyz porad nejaky jidlo dostáváme.. ted mi poslala cinu, tak jsem ji vyhodila..
..
dalfy no práve.. ta tvoje posledni veta je to proc vyvadim..VARIM a STARAM SE O NEJ.. ale to co dela tchyne vypada jako kdybych se o nej nedokazala postarat, nedokazala uvarit, nedokazala nic.. on u me trpel hlady a tim padem ona nas musi zachranit a uvarit.. manzel to nechápe.. proste tohle nikdy nepochopi, jen prská ze proste vsechny zensky jsou vysazený proti maminkam a ze to nechápe vzdyt ona nam chce jenom pomoct..NO DES- tohle kdyz rekl tak jsem se sebrala a beze slova odesla.. to sou nazory toto ...chjo asi zacne varit chlapec sám, bud aby to mel oduvodnený a nebo aby to pochopil..

a pro me je to zvlast tezky..kdyz jsem zila sama i u nasich se nikdy v mym zivote nevarilo, jen v sobotu.. a kdyz jsme byla sama- jen kdyz sjem mela hlad.. ale varit skoro 3x denne- pro me to taky neni zrovna lehky..mam toho tisickrat vic nez on a jeste mi to stezuje..
26. lis 2009 v 10:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 sem uz dosla tak daleko ze jsem rekla at se teda zivi od maminky kdyz je to tak v poradku a ja si budu varit pro sebe
26. lis 2009 v 10:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 spis nez jmenovky me desi jak tam ty lidi poskládat... jestli udelat mixáž a nebo moje rodina, tvoje rodina..atak.. jak se vubec má spravne sedet(krome cela-to vim emoticonemoticon) no a taky co auta? jak to poskládat, nebude mi nekdo prskat ze jim do auta treba nekoho soupnu?emoticon
26. lis 2009 v 10:28  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: tak toho vyuzij a mas o praci min emoticon Si muzes hodit nohy na stul a pohodicka, ja bych to brala emoticon Ja si myslim, ze je to i tim, ze za a)je jednodussi, jak rikas, a podle me ji to nedochazi, protoze to proste nedokaze pochopit a zna jen sve hledisko, a za b) je to relativne kratka doba, co tvuj nastavajici s matkou nezije. Ono se to jeste musi trochu usadit. Muj pritel je z domova od mamy asi 7 let, a rozdil je jasne znat, kdyz to porovnam treba s moji mamou, od ktery jsem pryc z domova "teprve" dva a pul roku...a ver ze i za tu dobu je znat, ze si jeste nezvykla a proste ji chybim, protoze jsme byla jeji posledni dite, co vyletelo z hnizda, a ona je najednou sama. Ono to fakt neni snadny.
26. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 alka: mrkni na to
http://www.svatba.cz/magazin/ostatni-10/svatebni-etiketa-s-ladislavem-spackem-168/?utm_source=rssport_13
je to zajímavé
26. lis 2009 v 10:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna no ale tobe by nebylo trapne? nechat se od ni uuplne zivit? ty nevaris pockas az vam navari"maminka"../ jde i moji dustojnost..ona dosahne sveho a pak bude jeste prskat ze jsem neschopna ze nevarim a ze ona nás musi utahnout:-/ :-/ ,..kdybych ji neznala tak si dam nohy na stul a reknu at si neco priveze od maminky...

no milacek je prvni dite... chjo to je tak debilni situace..mozna ze proste odted kdyz nebudu varit tak mu to dojde..
26. lis 2009 v 10:37  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 chjo..prisla sefova.. tak to tu budu min o neco málo..
26. lis 2009 v 10:37  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 v praci nemam zvuk :-d emoticon tak tomu prd rozumimemoticon
26. lis 2009 v 10:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 alko přesně jako to psala Nuuno že přítel je pryč dýl. U nás začátky byly jak píše Alka jelikož přítel šel se mnou bydlet rovnou od rodičů a nějakou dobu (dost dlouho trvalo než pochopila že vařím, peru, apod) já bych se svojí zkušeností řekla,že dej tomu čas a pevné nervy. já nikdy jsem se nechtěla hádat aby z toho musel přítel vyjít s tím že se má rozhodnout mezi mnou a mamkou to není dobrý
26. lis 2009 v 10:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no ja nechci aby se rozhodoval ale on s eji hrozne zastava a to mi obcas vyrazi dech..kdyz o ni rekne ze je blba ze to zas myslela jinak a ze je psycho a ze me miluje a zastane se ji-tak si protireci.. a nervy? na to nemam.. rposte meto stve, ale stacilo by tak málo- vlastne za to vsechno muze manzel! ptz on ji rekne- joo to bude fajn.. ona delala ze nejdriv volala jestli nechceme... a ted uz volá ze udelala a prijed si.. a vcera to udelala moooc chytre.. zrovna varim a telefon.. manze to vzal a prej jo jo to bude dobry ok.. rikam co se deje, (to jidlo bylo skoro hotovy a byla toho kopice) rika: no mamka prej ted nalozila maso a ze udela nam svickovou, tak rikam to jako nevidis ze varim, to si nemohl rict driv? nebo ji rict ze ne, a nebo az na pátek, to asi uz nebude.. ?? No ale ona ho nalozila ted, a ono to musi byt zitra, ono by se to na patek zkazilo.. zaver? na dnesek mame all inclusiv a na zitra nemame co jist...uazsny a takhle je ot pord..a posledni dobou mi prijde ze vari jen kdyz varim ja...thyjo ale kdyz nad tim premyslim tak fakt ze jo.. jakmile varim )ne zadnou rychlovku) tak ona taky vari... grr. sem nasrana.. jdu servat manzela.. porad me to dusí...
26. lis 2009 v 10:53  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 chjo jsem zbrklá...
26. lis 2009 v 11:04  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
 Souhlasím s dalfy. Tchýně si musí jenom zvyknout na to, že i někdo jiný může tomu jejímu synáčkovi vyprat a uvařit....
26. lis 2009 v 11:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no to je práve to.. ze kdyz se nevzbourim- tak si nezvykne.. a budu to mit nastolený nafurt..
26. lis 2009 v 11:08  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: jenze to ze ona je blba muze rict jen on, protoze je to jeji syn... to si musis uvedomit. Me taky obcas mama nakrkne nebo mi necim muze lezt an nervy, ale kdyby o ni muj pritel prohlasil neco nelichotivyho, taky se s nim klidne pohadam do krve. Je to prece jeho matka, je normalni, ze se ji zastava, pokud to ma nejake meze. V tvem pripade bych domluvila celkem snadny kompromis - at vam jeho mama rekne vzdycky predem, kdyz bude chtit navarit, a pokud se ji povede navarit kdyz varis ty, domluv s drahou polovickou, ze to brat nebudete, nebo snite prvni to tvoje, aby te to nemrzelo. Tak by mely byt spokojene obe strany. Ale nemuzes to resit jen ciste na jednu stranu.Fakt nedoporucuju hadat se s partnerem o jeho matce a jit proti ni. To nikdy nikdo nevyhraje a nadela to jen paseku. V takove veci funguje opravdu pouze kompromis a cloveku to musi stacit.
26. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuuna ty si genialni.. to presne navrhnu konecne nejaky reseni emoticon..
no já o ni nerikam ze je blba, ja jsem se do nej pustila proc vari kdyz vidi ze varim, a proc o me rika takovy hnusy kdyz on vi ze to neni vubec pravda.. ne ze je to kravka apod.. to si davam bacha...
26. lis 2009 v 11:11  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: ja vim, ze to bys nerekla, ale ono staci, kdyz jde clovek proti ni a dava najevo, ze by chtel, aby partner stal po tvem boku proti ni taky. V tomhle to chce bohuzel opravdu mistrnou diplomacii emoticon JInak myslim, ze by mohla zvladnout vzdycky zavolat predem, nez zacne varit, to neni tezke, a budete spokojeni emoticon
26. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no jasny..udelame sni hovor a vysvetli se ji ze to tak nejde a ze kdyz si vzpomene a ze naaajednou s etma objevila ta husa a at si ji vemem, tak si ji nevemem.. proste bud zavola predem a bud budem mit a nebo nebudem... kdyz nezavola predem ma smulu...
26. lis 2009 v 11:18  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jsem vcera na takovouhle podobnou taktiku narazila vcera.. kdyz manzel hnal do extremů ze si od ni nevezmem ani n kdyz si to nepreju atd.. tak jsem rekla ze teda udelam normalne jidelnicek snad a bude se varit podle jidelnicku.. a ten se ji da a at neotravuje.. tak (sama sem si dala maslo na hlavu ze bych si sama na sebe usila peknej bic) ale rozhodne to pro me vcera bylo nejlepsi reseni nez to co tam mlel on.. a jeste jak by ji to podal..žiš..
26. lis 2009 v 11:20  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak mi volal ze sluzebniho manzel..(sem mu to napsala) omlouval se ze byl hnusnej a ze je to i jeho chyba ze mu nedoslo ze kdyz stojim u plotny ze zjevne varim a ze to jeji nebudem potrebovat...a ze ji to mel rict.. a souhlasil se systemem ze bud bude volat nebo at si to vyhodi sama
26. lis 2009 v 11:27  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: ale musite to podat tak, ze je toho jidla co vam da skoda, kdyz se vyhodi, takze to musite vedet predem, aby jste to zvladli vsechno snist.A ne ze neco dela spatne nebo ze o to nestojite, kdyz to stejne nepochopi. Verim, ze ona sama to mysli dobre, i kdyz to dela nesikovne a muze to cloveku lezt na nervy. At neni zase ohen na strese. Prece to nestoji za to, takhle se hnusne hadat kvuli necemu, co ma tak snadny reseni.... Musite spolupracovat, a ne se hnat proti sobe a hrabat jen za sebe, kdyz jste uz skoro jedna rodina emoticon

Hele, me taky pritel rikal, jestli je moje mama uplne "normal", kdyz mi vola kazdy den. Ale ja to chapu, i kdyz on ne, protoze jsem z domova kratce a ji je proste smutno. Taky ji to nemuzu mit za zle, i kdyz to obcas cloveku leze na nervy emoticon Musi se brat v ptaz situace a hlavne jestli umysl byl dobrej. Vysledek byva sice jinej, ale za to se clovek zlobit nemuze emoticon
26. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jeste k tomu dobra zprava- manzela pry povysi o docela skok a pujde hodne vysoko a dostane i nejakou prenmii tak to je suuuuperemoticon takze má pry dobrou naladu.. takze se dnes pujde slavit..tak doufam ze to bude ok...emoticon
26. lis 2009 v 11:28  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš