Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 no my to máme myslim 1500 a 3500..ale to chtej az max 4mesice pred svatbou...taky me stvou..jsem mohla mit odskrtlý dalsí výdaj
25. lis 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Už se s vámi pro dnešek loučím… Pádím k tomu zubaři. Jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat. Zatím jsem chodila k zubařce z mého rodného města a trauma z ní mám ještě teď. Hlavně se těším na druhou návštěvu, kdy mi řekne, co je třeba udělat a kolik to bude stát - mám takové tušení, že to bude stát víc než svatba. emoticon Tak zase zítra!
25. lis 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no ty zubari fakt nejslibnejsi povolání... lucine papa ja za chvili taky sycim..musim pockat aspon na 15:15 aby to nevypadalo ze jdu domu ve 2..klasika..tady uz nikdo neni..jsem dneska nebyla ani na obede..je mi nejak spatne silene..
25. lis 2009 ve 14:50  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahoj holky,tak me dneska tak napadlo,co vlastne budeme chtit za svatebni dary.Nejak nemam moc predstavu co je lepsi,jestli penizky nebo primo nejakou vec napr. mikrovlnku.Jak jste na tom vy?
25. lis 2009 ve 14:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jenom penize..ziju 4roky sama.. a rok s pritelem..takze "mame vse" kromea auta a to fakt po nikom nechci emoticon
25. lis 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 luuciinkka: my chceme rozhodne jenom penize, za ty se da vzdycky poridit cokoli bude treba emoticon Navic kdyz jsem procitala tema o kycovitych svatebnich darech, budu rada, kdyz zustaneme u obalek emoticon emoticon emoticon navic vsechno potrebne uz mame, a nejake ty malickosti si muzeme za penizky vybrat sami ke sve plne spokojenosti emoticon
25. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 Taky jsem myslela spise na ty penize,sice potrebujeme vybavit domacnot,ale co kdyz se nam to nebude libit emoticon .A jak to hostum oznamite?
25. lis 2009 ve 14:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no nejdriv jsem mela v planu takovou tu básen..ale za prvý mi to prijde takový blbý a za druhý se bojim ze to tak 60% nepobere o co tam go.. takze to tam asi srozumitelne jednou vetou pripisu a je toemoticon
25. lis 2009 v 15:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 Já se právě bojím aby to nevypadalo blbě,když jim napíšeme,že chceme peníze. No uvidíme...
25. lis 2009 v 15:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 kaslu na blbe..nakrmim je.napojim je... a dám do nich hoodne penez a pak si plakat nad nejakym ruzovym porcelanem fakt nechci
25. lis 2009 v 15:08  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 To je fakt emoticon
25. lis 2009 v 15:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 emoticon nu vidis emoticon
25. lis 2009 v 15:11  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 luuciinkka: dame k oznamenim takovou veselou basnicku. Je jich vic. Treba:

Jestlize si nekdo se svatebnim darem hlavu lame,
tak slyste, ze uz doma skoro vsechno mame.
A proto Vam maly tip muzeme dat.
Jelikoz se budeme brat,
potesi nas prispevek v jakekoli vysi,
ktery nam rozpocet na libanky ci domacnost zvysi.

nebo:

Svatebčani naši milí,
dovolte nám prosbičku.
Raději než věcné dary,
naplňte nám kasičku.
Převelikou radost budeme mít
i z korunky drobné,
nosit dříví do lesíčka, nebylo by
vhodné.
Mnohokrát Vám děkujeme za každičký halíř,
stokrát lepší než nést domů stodesátý talíř!
25. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 nuuna: to je originální emoticon ,to je super takové nenásilné emoticon
25. lis 2009 v 15:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 holky letim..nebo tu bolestí umru..papa a zase zitra od ránaemoticon
25. lis 2009 v 15:17  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 luuciinkka: ja si prave rikala, ze tim, ze je to trochu zertovny, tak by to snad zadny blbec nemusel brat urazlive, jako kdybychom to rekli lidem do oci. emoticon Dneska uz snad kazdy pochopi, ze kdyz spolu zijeme tri roky, tak opravdu nepotrebujeme talire nebo povleceni emoticon emoticon
25. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 To my se teprve budeme zarizovat,ale nechci pak dosta veci co se mi nebudou libit nebo nebudou podle nasich predstav.Proto mi pripada jednodussi rict si o nejakou tu korunu,dneska to tak dela kazdy
25. lis 2009 v 15:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 luuciinkka: urcite, dnesk uz ej to bezne. Navic lepsi nez mit tri mikrovlnky emoticon
25. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p.e.t.a.
3
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1121 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
p.e.t.a.
3
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1121 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 briiseis: Ahojky, já bych chtěla taky Smrčkovou,mě se právě líbí ty retušované fotky, ale pořád rozmýšlím kvůli ceně. Jak dlouho vás bude fotit, 3 nebo 5hodin?
25. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susaana
Registrovala se 24. června 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
susaana
Registrovala se 24. června 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
 ahoj,
nuna - delam asistentku prodeje pro jednu znamou firmu.
Lucine jojo mame to v Libni na zamecku a cas je 11:30 takze se potkame, jdu hned pred tebouemoticon
25. lis 2009 ve 22:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 ty brdo ,tak jsem vas ted pul hodiny poctive docitala!
Jinak pokud jde o ty svatebni dary, toho se tez bojim, je mi strasne trapny lidem rikat vubec o cokoliv, natoz o penize, ach jo.. ale my uz mame byt tez komplet zarizeny a hlavne doufam ze lidem dojde ze kdyz mas limit na zavazadlo do letadla, tak rozhodne nemuzeme tahnout 3 sady nadobi a sousosi s jelenem.. emoticon
25. lis 2009 ve 22:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Dobré ráno všem!

Včerejší návštěva zubaře byla super. Paní doktorka má moderně zařízenou ordinaci a byla strašně příjemná. Bohužel ale byla v šoku, co mi v puse napáchala předchozí paní zubařka (několikrát během prohlídky řekla, že to snad ani není možný, že takový zubař existuje), takže mám před sebou hodně návštěv, než to dá všechno dopořádku. Řekla jsem jí, že mám v létě svatbu, tak mě ujistila, že to určitě všechno stihneme. Tak jsem na to zvědavá. Jen to bude stát asi hodně peněz. Naštěstí jsem s tím počítala a mám dost našetřeno. Beru to jako další výdaj na svatbu. emoticon

Jinak, taky chceme peníze jako svatební dar. Připravila jsem si takovou informační brožuru (jsem blázen a chci aby všichni přesně věděli - kde, kdy, co a jak), kam jsem napsala harmonogram celého dne a spoustu jiných věcí a dala jsem tam taky tu básničku, co nuuna uvedla jako první ve svém příspěvku. Jen se obávám, že příbuzenstvo od přítele stejně přiveze nějaké věcné dary... Takže mě jistě nemine pár "hezkých" obrazů a porcelán. emoticon

Když jsem byla letos na svatbě kamarádky, tak to řekla každýmu rovnou, že chce peníze jako svatební dar. S přítelem jsme jí dali peníze do keramického prasátka, to prasátko jsme dali do krabičky a na krabičku drátkama přivázali kladívko a k tomu dali ceduli - Použít pouze v případě nouze - (jako to je v metru u těch kladívek na rozbíjení oken) a bylo to.

susaana: Tak jsem zvědavá, jestli při tom všem shonu kolem si stačím všimnout, jak vycházíte. emoticon

To jsem se ale po ránu nějak rozkecala... emoticon
26. lis 2009 v 07:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jééé to je hezký že se potkáte..to jsem asi jeste nezazila aby si dve nevesty rekly- jéé ahoj :-d emoticon to je hezounký emoticon aspon se uvidíte v celé své kráseemoticon to já nepotkám nikoho emoticon emoticon vypádá to že na termín budu mít zámek jen pro sebe na celý den emoticon

to je dobre ze ses rozkecala jinak vsem AHOOOJKY - to já mam ze vcera daleko horsi prihodu.. s manzelem jsme se desne pohadaly..a duvod? tchyne... nejak zacina vystrkovat růžky..a me se to vubec nelibi a co o me zacina z niceho nic rozhlasovat se mi taky nelibi, jsem vcera i plakala.. a jelikoz se chci vypovidat i kdyz vás to nezajima tak to sem dám..emoticon .-(

Opet volala ze manzelovi udela svickovou (porad mu vari a me to faaakt desne stve, jeste k tomu kdyz stojim kazdej den u plotny a bud se jedno z jidel vyhodi a nebo moje jde na druhou kolej) uz jsme se kuli tomu nekolikrat pohadaly... nu a ja vcera delala spenát s knedlíkem a spol, a patlám se tam v tom a on prijde ze mu maminka uvari na zitra svickovou, tak uz jsem to nevydrzela a vilitla co si mysli a proc ji rika ze ok kdyz tam opet bude jidla hromada..klasika-zacal ji obhajoovat ze nam chce jen pomoc, ze vi ze nemáme penize tak chce aby sme se meli lip a takovyhle kecy-to me teda rozjelo jeste vic.. nakonec se to stocilo tak daleko ze on ze na just teda nebude od mámy brat jidlo kdyz si to JA nepreju,,no hrooozny!!! a jako tresnicka kdyz uz jsem brecela ze to vypada jak kdybych byla neschopna a podrazi moji autoritu dodal ze je preci fajn ze nam vari takovy ty "KLASICKY" jidla -coz byla narazka ze jako co varim já? pritom mi prijde ze játra, polivky, spenáty, rizky, atd atd jsou nooormalni jidla..a tim ze nemam papinak a nepoustim se do "uzenýho / svickový" apod to me preci nesráží na jinou hodnotu!!! ja jsem se tak rozbrecela-rikam ta to cdela schavlne..jeji milacek synacek to nevidi a zastává se jí ze ona je blbá (ma trosku mensi iq a ma na to i papir) a ze to mysli dobre a ze je hloupá atd-ale zastal se jí.. coz me nasralo.. a dalsi co mu "ujelo" jak jsme tu jednou psala ze na nej vyjela proc musim mit vsechno echt a ze nejsem skromna a at si pozvu na svatbu min lidi ptz oni maj taky málo lidi (jak jsem tu jednou brecela) tak to si u me udelala skraloub jak amerika... no a ted z nej vypadlo ze mu rikala ze kdyz si dupnu tak on zkáče a že je podpantoflak(na coz je manzel tezce alergickej-jako na to ze bych ho podpantoflila, ne ze mu to rekla) a ze kdyz neco reknu ze sklopi ocas a zmeni nazor a je po mym..TAK HOLKY tohle me váážně dostalo !!! ale váážne!! zacala jsme na nej kricet a brecela jsem, co si o me mysli?!? normalne jsem v hlave prolitla naaaprostou celou dobu co sme spolu, a ANI JEDNOU se tohle nestalo.. abych rekla ze to bude napr MODRý a on rekl ano bude to modrý ptz si to rekla.. naopak manzel ma dost svych nazoru a vzdy se snazi prosadit sebe, takze nejaky JÁ REKNU ON SKLOPI OCAS A BEZI ZA MNOU to ani z 40% ...

no holky ztratila jsem o ni iluze a je videt ze dcerunka(skorosvagrovka) to preci jen odnekud má... a u me zkoncila.. nehodlám se sní bavit.. fakt, a manžovo obhajoba že to tak nemyslela, že je hloupá, a že to myslí dobře.. a ze je v psychickym vypeti kuli tátovi i kuli dedovi a vlastne kuli VSEMU, tak na to ja seru, stim ze ona je taky psycho já si nebudu nicit zivot a tohle o nekom prohlasovat, to je teda vrchol a jeste bez dukazu..

proste u me zkoncila a uz se u ni nebudu vyjadrovat ani k ni jezdit.. ono ji to mozna trkne.. ale ten manza me fakt vytocil jeste vic.. ve vsem s eji zastal- to je peknej hnus a podraz..a jeste mi vynadal ze si to vztahuju na sebe-no nejak jsem si nevsimla ze by to NEBYLO mireny na me..:-/ emoticon/emoticon...a to mi jeste rekl ze vánoce nebudou ze nemame penize..v poho, tak jsem ji koupila tu kucharku, ze teda at tam neprijdem s prazdnou a??? vcera se do me pustil ze to je preci hrozne málo, a ze se u nich dávali velký dary, a ze JÍ musíme neco prikoupit, a ze premyslel nad mobilem..no tka já nevim..ja budu zrat mesic cocku..budu si odtahovat od opasku, nasim davam taky symbolicky veci, ptz na to neni a z maminky se vsichni poserem a zadluzime ne?...grrr..ted jsme zas tak nastvana..to je ddes..chjo a co ted stim.. on je ve vlivu, ptz vzdy kdyz vyletim ze maminka zase neco rekla tak ho utvrzuju v tom, ze ji nemam ráda a ze jsme proti ni zaujata..no me snad klepne..já která se muze potento obskakovat celou rodinu, a jeste ji zvu na vylety, posilam veci..no KONEC zkoncila u me.. nechci jejich silenou rodinu videt ani 2x do roka..na vánoce a pak az na svatbe...fakt emoticon emoticon
26. lis 2009 v 08:53  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak a chce se mi zas brecet..sůva jedna.. ona je fakt "jednoducha" ale nedokaze si predstavit co dela..a kdyz mu ozrala v noci vola a dela sceny a lita p sidlisti s kecama- no jako uz jsem rekla ze by s emela lecit, a nebo ji dat nejakej kurz k vanocum, aby se o sebe postarala, nebo hodiny u psychologa fakt.. jsem prohlasila, ze az budou deti, ze si nepreju aby je nekdy mela pres noc.. ptz to vidim,, a kdyz jsme ji tam nechaly psa?? uprimne jsme mooc ráda ze nam ji hlida ptz jsme oba v trapu nebo neco a ona nasi trdelu miluje..ale pes, rozmachanej neposlusnej, naucil se tam skemrat a pak je od milacka tak bitej ze me je z toho vzdy spatne..a mala nase ani nevi ze je neco spatne..no rikam..ty deti kdyz od ni odjedou tak budou mit 6kg nahore a uplne SPATNOU morálku...:-/emoticon/ chjo to je situaceemoticon
26. lis 2009 v 09:01  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 To ti teda nezávidím! Já pořád říkám, že tchýně = maminky od manželů jsou to nejhorší, co může být a nechápu proč jsou vždycky jenom vtipy na tchýně = maminky od manželek...

Fakt jí zkus úplně ingnorovat. Podle toho, co jsi napsala, mi přijde, že to snad dělá schválně, aby tě nějak popíchla a vy jste se pak kvůli tomu s přítelem pohádali. Bohužel ale taky musíš chápat, že ať se děje cokoliv, tak je to pořád jeho máma.

Přečti si diskuzi o tchýních a hned ti bude líp. To, co tam zažily některé holky, je úděsný...
26. lis 2009 v 09:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Já s budoucí tchýní vycházím normálně, tykáme si, bavíme se. Nejvíce mi na ní vadí, že dělá svému manželovi služku. On není schopný si ani podat vidličku, když jí potřebuje. Když jsem tohle řekla svému tátovi, tak ten na to reagoval se slovy, že by mu moje máma tu vidličku píchla do nohy, kdyby na ní jenom houknul a ani nepoprosil nebo nepoděkoval...

S budoucí tchýní máme jen takovou malou rozepři. Chce zákusky na svatební stůl a já to odmítám a tvrdím, že všechno jídlo bude na rautových stolech. Minulý víkend jsme jeli k přítelovým příbuzným na Moravu - k její rodině - protože děda měl 90. narozeniny. Měli jsme sraz u přítelových rodičů doma a ona se mě ptala, jestli se těším. Tak jsem jí odpověděla, že nevím, jestli se mám těšit, když tam jedu poprvé a nevím, co mě čeká. A ona hned, že se mi tam bude líbit a že na té narozeninové oslavě bude spousta zákusků na stole a že si hodně pochutnám. Málem jsem vybuchla smíchy nad touhle její rádoby nenápadnou poznámkou. Naštěstí jsem vydržela a řekla jí, že mi je jedno, co bude na stole, že zákusky stejně nejím. Ale největší sranda bylo to, že když jsme na tu Moravu přijeli, tak mi všichni schválně na jakékoliv návštěvě cpali před nos talíř se zákuskama a měli k tomu různé průpovídky... Myslela jsem, že mě odvezou. emoticon
26. lis 2009 v 09:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 lucine.. coz já ji mela taky ráda, ale nevim jeslti je fakt tak blbá ze ji to nedochází a nebo jeslti je tak zákerna.. fakt jsme ji mela rada jsem ji uctvivala a vsude vychvalovala jak je uzasna..ale to co mi manza vzdy rekl, a to se omylem vzdy prokec..to jsem teda cumela na drát co si to dovoluje-uplne me to rozhodilo,,rika jak nam fandi a ja jak jsem skvela, vzdyt se i postavila na moji stranu kdyz byl spor se mnou a jeji dcerou.. a pak takovyhle kecy..ja nevim..asi ji to fakt nedochazi..ale ona zas moc urputná pomoc taky neni dobra..proste by se mela srovnat s tim ze sice je to jeji syn, ale je dospelej a hlavne vzdyt uz rok zije jinde, tak se od nej nejak odprostit-jestli me chapesemoticon emoticon

no tak to je zas opacne.. ona mu silene podstrojuje aniz by si o to rekl..dokonce jakoby on kdyz je doma tak skoro šišlá mi jednou prislo..no kazdopadne kdyz jsme u nich tak manzel se chová jako 13ti letej proste synáček.. vubec v nem nepoznávám toho chlapa co mam doma..to zas ne ze by mi vadilo, on podle toho jak ma na mamu náladu (taky dost casto stve-coz je fajn) takze kdyz má dobrou je tam jak milius, kdyz ma blbou je schopnej ji tam servat, a uprimne ona potrebuje servat, myslim ze je to ten druh cloveka co je absolutne neschopnej zit vlastnim zivotem, musi mit kázen a prikazy, jinak ji zacne hrabat a vymyslet picoviny..

tak ta je hustáemoticon emoticon "bude se ti tam libit jsou tam zakusky na stole " :-d :-d si me rozveselila..jsme tu vybuchla smichyemoticon No nenech si do toho kecatemoticon .-) to je jako kdyby mi rekla ze na mym stole budou treba osli, tak nema sanci kdyz tam chci slony, tak tam budou slony at se posere nebo neposere, a kdyz bude delat takove ty pozice"já vam tam nepujdu" nebo vam to budu kazit" tak at si nechodi emoticon

fakt to co rikaji nevesty 14dni pred svatbou, ze uplne rezignovaly a je jim vsechno jedno at si tam tyhle a támhlety prijdou at si delaj jakkykoli podminky, tak to ja uz rezignuju ted..bud tam budes a bude to po mym, a nebo tam nechod.. jednoduche a pochopitelné emoticon emoticon
nu jestli budu kazdymu vyhrozovat at si tam nejde - to abychom tam nebyly samyemoticon
26. lis 2009 v 09:51  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 ahoj holky tak já a moje tchýně je asi jako u LUcine máme dobrý vztah, tykáme si, je pár věcí, které jí nezapomenu ale moje mamka mi některé vysvětlila že to je tím že nevychovávala dceru ale dva kluky.

Já jí zatím nezapomenu dvě věci: První a nejhorší - když jsem byla těhotná tak nic nekoupila (přála si totiž dceru a nám řekli že čekáme holčičku) 1. věc koupila asi měsíc před porodem bodýčko se sukýnkou a ještě dodala až tam nechám cedulku, že to vymění když to bude kluk. Ale zase musím říct co je Vanda na světě tak se může přetrhnout až jí někdy musím krotit a dědu, který vždycky říkal,že na dědu se necítí tak taky teď třeba si jí nechávají z pátky na sobotu ne pravidelně a vyráží s ní na výlety to znamená, že babička pečuje o dvě děti emoticon .

a druhá věc která mě hodně zamrzela když jsem jí řekla o svatbě tak její postoj je že vlastně u nás to je jen taková jako banalita a ŽE SE TO NĚJAK PROSTĚ ODBYDE
26. lis 2009 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 ach jo ani psát už neumím tak tím si to u mě rozlila a řekla jsem jí že to je naše první svatba a že rozhodně nic odbývat nebudu.
26. lis 2009 v 10:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ahoj holky,
tak to ja nastesti vychazim s "tchyni" suprove, zatim nebyl problem, a je to fajnova zenska. A s moji maminkou snad taky neni zadny problem emoticon Obcas se u ni nakrmime emoticon ale musim rict, ze to vyuziju rada, i kdyz si nekdy prijdu jako vyzirka.

Krome moji sestry, o ktere uz jsem tu psala, nam radost trochu zkazila jen babicka pritele - teda na svatbu se tesi a byla namekko, to jo, ale co mi pritel psal vcera, ze mu rekla, kdyz s ni mluvil, me fakt dostalo. Nevedela jsem, jestli se mam smat nebo byt nastvana, ale spis to prvni. Rikala mu totiz, ze se vcera byla podivat na Vinicni altan, aby jako vedela, kde to bude, protoze tam nikdy nebyla a neznala to tam. A vite, co prohlasila? Ze pry byla na Grebovce a moc nadsena z toho nebyla...prej tam je krkolomna cesta a kdyz bude prset a kdesi cosi...a prej proc to mame tam kdyz je tolik obradnich sini...No comment. Pritel prohlasil, ze musi proste zkazit kazdou radost a ze ho s tim pristupem sere. Me to nakonec ale spis prislo spis smichu. Pry ze to neresi kvuli sobe ale kvuli ostatnim...ale nedoslo kvuli jakym ostatnim, kdyz ona tam bude nejstarsi, a ze by se do altanu nekdo nevyskrabal je blbost emoticon Nemluve o tom, ze i kdyby prselo, v altanu nezmokneme, leda po ceste do nej, a to uz vyjde nastejno, jako kdyz clovek prechazi z auta do obradni sine.Navic na co existuji destniky? V obradnich sinich se vetsinou taky chodi do schodu emoticon Takze vlastne totalne na hlavu starosti. A asi nemusim rikat, ze v obradni sini se vdavat fakt nechci, takovy ty komunisticky vzhlizejici sine me fakt neuchvacujou! emoticon
26. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš