Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Alka: A jak je tvoje kolegyně máklá? To je blázen nebo co?

Já naštěstí na kolegy měla vždycky štěstí. Z bývalé práce (tam jsem se seznámila s budoucím manželem - on tam stále pracuje) se scházíme neustále a pořád společně něco podnikáme (hospůdka, výlety apod.). Mé dvě nej kámošky jsem poznala právě tam. V současné práci to je o něco horší, protože jsou tu lidi o dost starší než já, takže se jinak než pracovně nestýkáme, ale probíhá to tu naprosto bez problémů a na kamarádské bázi.
25. lis 2009 v 10:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 lucine dá se to tak říct..je v nějaký sektě, a prý docela vysoký post a hučí mi to tu do hlavy... a když jí říkám že at je zticha a že me to nezajímá tak jí "dá se říct" nahraju do karet a začne hučet ještě víc..a já už mám vážne vyhučenou hlavu a se´e me to, a uz nemuzu pri tech kecech...fakt to je psychická zátez jak blázen...

to jsem taky doufala ze moji nej kamosku potkám treba v práci..jelikoz zádnou nemam..no asi mi neni souzeno..
25. lis 2009 v 11:00  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a jeste kdyz to spoji s tou prací... tak je to smrtelná kombinace...ona je totiz "nademnou" tudiz mi rozkazuje.. a já delám za ní a jeste to musim poslouchat..no sileny
25. lis 2009 v 11:02  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ja uz do práce chodim nasraná... a rikám ze snad zacnu meditovat, nebo neco ptz ta má milimetr od toho že jí zabiju a myslim to vážně.. i me to stve vuci miláčkovi.. chodim do práce nasrana, z prace nasrana.. nase konverzace je vetsinou o i co mi zase udelala...no desemoticon emoticon fakt zacnu meditovat
25. lis 2009 v 11:03  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Tak ja na sve prvni pozici na kolegy a sefy stesti nemela, to bylo totalni psycho... Vydrzela jsem to jen par mesicu a musela utect. Nastesti mi nabidli jinou pozici. Tam jsme mela nejuzasnejsiho sefa pod sluncem, takovy slunicko, vzdycky v pohode, dalo se s nim v klidu na cemkoli domluvit... No parada. Ach jo, samozrejme takovy stesti netrva vecne... Asi po roce odesel a na jeho misto se vyskrabala puvodne moje kolegyne, jeho byvala podrizena, a zacala nasemu tymu delat sefku. Asi nemusim rikat, jak mi z toho bylo na bliti. A tuplem tim vic, kdyz kvuli svym osobnim nesympatiim vyhodila kolegu, se kterym jsme tam byli super dvojka, tomu se dalo ve vsem verit, zadny podrazak, a prima chlap. emoticon A nejhorsi na tom bylo, ze ja se na ni mela usmivat a dleat ji asistentku. Taky jsem zdrhla... Pak to bylo celkem v klidu, ted mam v pohode sefa, jsem tu jen dva, i kdzy brzo se budeme stehovat do spolecnyho kanclu s evsema ostatnima z firmy asi... A to je problem, protoze jak je dusno kvuli krizi atd, z drivejsich prima kolegu se vyprofilovavaji pekny svine a az ted clovek poznava, ze nemuze verit opravdu NIKOMU... nesnasim kdyz si clovek musi non-stop hlidat zada.
25. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna ty to je zajímavý..segra ríká uplne to samy.. z jejich "kamaradek" se tam staly bestie donášející pro svuj ucel..a respektive rika to samy co ty.. to je asi nejaka nová prazská nemoc... emoticon

tady je to docela v poho-ostatní kluci..jen je blby ze jsme v jedny mistnosti s dalsima 6ti chlapama-takze jí nemuzu"servat" at dá pokoj, a znáte chlapy..ty se do niceho nepousti a mlci.. no a hlavne kdyz fakt makaj, tak neslysi nevidi.. takze ani povidat si snima nemuzu ptz jsou vzdy zazrany..tak je to takovy naprd..ze je tu 8lidi v mistnosti a nikdo si "nepovida"
25. lis 2009 v 11:08  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Jenze u nas se svine stavaji predevsim z chlapu... emoticon
25. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clerens
Registrovala se 27. května 2009 na beremese.cz. Přidala 311 příspěvků a 1 album. Most, Region Most.
  • Svatba byla 22. května 2010
    Na zámku Lemberk, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
clerens
Registrovala se 27. května 2009 na beremese.cz. Přidala 311 příspěvků a 1 album. Most, Region Most.
 alka: emoticon vidíš...a to je "šlehačka" pouze z tylu. (Jsou k dostání u nás v Liberci - za 10.000,- jsou Tvoje...na míru- a šité jsou v Číně).Tak nezoufej! emoticon
25. lis 2009 v 11:11  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna- to je ale docela zajimavy.. to se mi jeste nestalo..vetsinou je chlap presne zaskatulkovanej a takovej proste je, ale aby se z nej stala bestie..to jsme snad jeste nezazila(krome ex:-d)

a o to je to blbejsi..chlapy byvaj zakernejsi
25. lis 2009 v 11:12  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Do chlapů bych teda neřekla, že dokáží takhle obrátit... Jenže asi nikdy nevíte, co z člověka udělá např. strach o místo nebo touha po kariérním postupu...

Když jsem hned po škole šla do svýho prvního zaměstnání, tak mě holka, která byla na stejné pozici jako já a měla mě zaučovat, šíleně buzerovala, cokoliv jsem udělala dobře, tak si hned přivlastnila a když se mi něco nepovedlo, tak hned to začala vykřikovat na celý kancl. Každý ráno, když jsem vstala, tak jsem se začala šíleně klepat strachy a byla jsem na zhroucení. Pak jsem zjistila, že celá firma je před krachem a oni mě nutili každému, kdo volal, že mu dlužíme peníze, lhát a tvrdit, že to je určitě omyl. DĚS! Tak jsem rychle prchala pryč - po měsíci.
25. lis 2009 v 11:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 clerens.. nu to je ale dvoj tyl co jsem si vsimla.. nezoufam, diky bohu jsme si to vymyslela tak zákeřně že pořád čekají na látku, tudíž ještě mě nezačly šít, a já jim pekne poslala zeslehackovatelou sukni a to bude fáájn emoticon emoticon takze mam lepsi naladu-mnohem emoticon i ty tvoje fotky me potesily ze to neni takova hruza kdyby se to nestihlo.. zrovna tyhle jsou fakt pekný emoticon

lucine: no tak to jsme na tom uplne stejne.. dneska se mi klepala cely rano levá ruka a nevim proc..jestli to bylo zas stresem co me tu ceká.. a to samy.. uspechy si ta pizda veme za své a neuspech mi peeeekne omlati o hlavu-hlavne ty její a sefovo.. a zacne zas mudrcovat v jejím stylu a nechává me zvedat telefony nastvanyých lidí (ani se jim nedivim) a ty se pekne vyrvou na me- i kdyz já mam jejich práci hotovou a cekám na jednoho projektanta na dodatky-aby se to dalo poslat dál, jenze projektant je totálne vytizen a nestíhá tim pádem mě dává az na posledni pozici kdyz máá nahodou cas, a co ja stim udelam..nic..proste na me ty lidi budou rvat jeste dlouho ptz nez on mi to donese tak je to na jeste 2 mesice.. a sefa nenapdne jednoho tady z centrály poslat za nim at se zaucí a delá to jeste druhej.. ne , ty se tu flakaj a kopou do zádˇi.. proste stresy..a co je nejhorsi..nemuzu utect..tady neni kam..ani na ten blbej pracak...

nu dneska aspon dalsi dobra zprava ze volaly z pracaku ze si me muze zamestnat ze jsem v poradku- to taky nebyl zrovna super pocit kdyz me proverujou jeslti mam vse v poradku emoticon emoticon
25. lis 2009 v 11:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 lucine: jj, neco poodbnyho jsem zazila. Delala jsme na recepci, jako jedina jsme vedela, jak tot am chodi a oni mi hodili na hlavu dve novy zaby na zauceni, takze jsme to vlastne tahla sama, ony nebyly schopne mi efektivne pomoct s praci... Coz je na recepci s dennim prijmem 300 tel.hovoru pri kterych clovek musi zvladat jeste obslouzit prichozi, zaridit meetingy a venovat se kolegum, dost zahul... A sef me nidky nepodrzel, naopak, to je to nejhorsi. Vsechny chyby se hazely na me, cokoliv nekomu nevonelo, tak se pekne rozpitvalo a hodilo me na hlavu. Ale chyby druhych se prechazely mlcenim a ignoraci, nebo se hodily na me. Ohodnoceni zadne, a dokonce mi odmitli pridat z nastupniho platu, pry ze na to nemam! Mela jsem z toho normalne problemy se spanim, klepala jsem se, mela zazivaci potize...nechapu, jak sjem to mohla vydrzet 7 mesicu...

Btw u nas ti chlapi podle me byli vzdycky takovi, jenze kdyz se o nic nemusi bat, nemaji duvod se tak projevit i navenek. Ale treba jeden kolega, kterej jedinej ma pristup do systemu, kde vidi kolik kdo bere...aby to rozkrikoval mezi kolegama a pitval to, resil nahlas a delal tim mezi lidma jeste svary?Hnus. Aby vsichni najednou byli duleziti, aby kazdou chybu druheho na nej napraskali, aby to vypadalo, ze oni jediny nechybuji... Aby neustale nekdo na nekoho ukazoval prstem, misto toho, abychom tahli za jeden provaz jako tym...No lidi, je mi z toho na bliti, fakt.
25. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: to ze te proverujou je podle myho bezna praxe, to si nemuzes brat osobne. Muzes bejt rada, ze mas zamestnavatele, kterej chce mit zrejme vsechno v poradku emoticon
25. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clerens
fotoportrét
fotoportrét
clerens
 alka: ano...na těch prvních je těch vrstev tylu několik a na druhých dvě....ale je to Čína...hlavně tím jsem Ti chtěla dodat odvahu...že fakt uměj hezký šaty. emoticon
25. lis 2009 v 11:28  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak z toho mam tu celiakii a nemuzu spát... no a je to jasny a ja si myslela ze jsem nemocná...

asi se odstehuju nekam do pralesu .-D
25. lis 2009 v 11:29  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 alka: Stres dokáže svoje... emoticon
25. lis 2009 v 11:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jo coz to vím ze umeji hezke saty,bez toho bych do toho neslaemoticon emoticon

nuuna on chce tu dotaci totiz emoticon emoticon proto me proverovaly..tak sjem se bala jestli mam fakt vse ok, aby to dostal a ja mohla mit "vetsi plat" emoticon emoticon
25. lis 2009 v 11:52  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 ahoj holky,
alki, moc Ti blahopřeju, že ještě nezačali šít, ještě žes arti napsala!!tak supr, že Ti udělají fakt tu pořádnou šlehačkovou sukni,jakou si představuješ!! emoticon
25. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 jojo,inak foto od Simony S. je krásný,proto jsem si ji taky vybrala,že,taky proto,že je z fotografů pro mě nejdostupnější..Ale nám s drahoušemm se třeba nelíbí ty černobílý fotky, chceme všechny barevný, teda aspon minimálně všechny ty, kde budou lidi, kde budou třeba jen nějaký botky nebo tak,tak to mi vadit nebude,že budou černobílý, ale llidičky chci všechny barevně emoticon anaštěstí nás bude fotit ještě i kamarád,má dost dobrý foták a ceklkem to s ním umí, takže budeme mít i "normální" fotky emoticon
25. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ahoooj brííííísemoticonemoticon oo dekujiemoticon taky jsme ráda, ze jsme na to prislaemoticon

no my budeme mit taky nekolik fotek..vzdyt mam i ty fotácky koupený tak od nich budu chtit taky fotkyemoticonemoticon me se cernobily libi, ale tohle je uz hodne "umelecky" to je jako kdyz se ted koukám na svoje umelecky-se tam ani nepoznávám a vlastne nikdo me tam nepoznal..ani manzel mi neveril ze jsem to já.. tak to bych nechtela abych byla tak "dokonalá" ze bych to nebyla já emoticon :-d jinak fotí fakt pekne,, jeste jsem o ni neslysela.. jsme myslela briis ze más taky zuzku emoticon
25. lis 2009 ve 12:07  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 nu nemám,chtěla jsem ,ale zaváhala jsem emoticon ,takže mám Simonu,hlavně jí nebudu muset plati žádný cestovný,tak to byl taky celkem dobrý důvod,vzít ji,to asi rozhodlo
25. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 ale inak podle mýho Zuzka je bezkkonkurenční emoticon
25. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 briis a kolik vubec stoji ta simona?emoticon jj taky s emi libi..uprimne pro me je bezkonkurencni ten wagenfert..ten jeee.. to proste jsou umelecký díla..z toho se vzdy po kdy z to vidim... ale ten je asi drahej a zadanej... fakt se mi libi.. no menit zuzku nebudu emoticon
25. lis 2009 ve 12:17  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ja musim rict, ze me nektery fotky od Wagenknechta nesedi. Ale fotograf je to profi, o tom zadna. Jen ten styl mi neni tak blizky jako od Zuzky
25. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna fakt? me se zas libi jak on ty barvy jakoby "tupý" a ze jsou to hodne odstiny sv.modrý a tlumený svetlo..takovy nyny... simča mi prijde optori nemu brutalni, a zuzka takova "normalni".-) ale ja myslim ze u nas nejakou divocinu taky vymysli emoticon
25. lis 2009 ve 12:22  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Barvicky ma pekny, to jo, specialne kdyz dobarvuje modrou oblohu... ale ty fotky jsou tak dokonale, ze mi casto prijdou naprosto nerealny a neskutecny emoticon
25. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuuna no presneemoticon a tohle jsem chtela vystihnout i u ty simči..že vlastne enchápes ze si to ty..taková umelá realitaemoticon emoticon myslim ze svatebni fotky necháme "normální" a pak treba na výročí bychom se nechaly nejak sííílene vyfotit v art decu cernobile s retezy a spol a udelali si z toho kalendar nebo obraz na zed..emoticon
25. lis 2009 ve 12:26  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 nu mně se nejvíc líbí Zuzka, zajímalo by mě,kdo mi ji ukrad,když tu skoro žádná nevěsta na můj termín není emoticon emoticon
25. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no treba nejaka která sem vubec nechodi emoticonemoticon je tu prece jenda holcina.. prisla vcera ne?emoticon
25. lis 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 nu právě, dobře mi tak,,když měla skoro všechny volný,tak jsem zaváhala a neobjednala si ji emoticon
25. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš