Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 tak náš první negativní zážitek - restaurace kde měl být oběd, grilování a prostě zábava i ubytování je v čudu. Z vážných zdr. důvodů nájemce ukočil činnost. Tak musíme bud počkat jestli to někdo nevezme nový a nebo hledat dál (což teda nevím kde a co) ach jo.
Dnes jsme zaplatili zálohu na kameramana - tak alespo něco

s tou dovolenou já bych brala ubytování někde u vody v kanadském srubu (mám to uložené chci to dát jako dárek až budeme mít třeba výročí nebo narozky)
23. lis 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 dalfy: juuu to zni kranse s tim srubem emoticon Jen ti komari vecer emoticon emoticon S restauraci me to mrzi. Ale myslim ze je velka sance, ze to nekdo prevezme. emoticon
23. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 dalfy:Kanada to je můj sen emoticon tam jsem vždycky chtěla...
23. lis 2009 ve 14:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ja bych brala Aljasku emoticon Tata tam byl dvakrat a nikdy jsem nevidela fotky nebo video krasnejsi zeme....
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 to není Kanada ale jen kanadský srub, který pronajímají u nás u vody ale už si nepamatuju kde.
Jo Kanada to je sen mého nastávajícího ale na to nebude určitě.
U nás dovolená je spíš taková poznávací než válecí nikdo to nevydrží. Letos jsme byli v Itálii a hodně jsme jezdili u moře jsme byli málo.
23. lis 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Luuciinko kde budete mít hostinu?

Nuuno pro mě je sen Island - a chci si ho splnit jen nevím teda kdy.
23. lis 2009 ve 14:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: jj, u nas to taky neni na valeni. V zivote nezapomenu, jak me rodice vzali v sestnacti do Chorvatska k mori na dva tydny. Po ctyrech dnech jsem touzila vratit se zpet a jet radsi s kamaradkama k Sazave na chalupu! emoticon A to tam bylo vazne krasny more a super ubytovani...jen ta nuda k umreni emoticon Nedalo se nikam jit, ani mesto tam nebylo, jen maly tusisticky stredisko a okolo holy skaly a poust.. a vsichni jen hnili na plazi...
23. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 jéé holky to je taky uuzasny.. ja bych se zas bála medvedů.. v kanade mam pulku rodiny (od dedy brachy vsichni) takze ty sestrinata atd.. nikdy jsem tam nebyla..ale ty fotky vzdy kdyz rprijedou..no ale je to fakt bombaemoticon jéé ja bych jela na celý svet.. i japonsko me sileen tahne.....nechcete me nekdo zainvestovat? emoticon emoticon

taky me to mrzi s tou restauraci.. ty jsou snad prokletý..me uz vybuchly 3..tak snad ten stan.. tam mi zase bouchaj"placy" na nej.. emoticon emoticon emoticon

a me zas vybuhcla ta sleva na prstýnky..prý to palti jen v brne..no to nez by jsme tam dojely to dáme za benzin ty prachy:-/
23. lis 2009 ve 14:36  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: jeee, Island, to je dalsi paradni misto....tam bychom se taky chteli podivat...a treba takovy Irsko, Skotsko, Novy Zeland....Parada emoticon Budouci svedek pritele takhle projel pulku sveta jen s baglem na zadech, kdyz vidim ty fotky, tak mu zavidim.... Ted byl asi dva mesice v Cine, v Tibetu, projel trans-sibirskou magistralu... Kdybys videla ty fotky... Proste nadhera, nedotcena krajina, skvely lidi...zavidiiiiim
23. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: medvedu se vubec nemusis bat, kdyz vis, jak se tam ve volny prirode chovat emoticon On se ti taky radsi vyhne nez aby se pral emoticon Tata takhle vyfotil grizzlyho asi na 500m, jinak nenarazili na zadny medvedy.
23. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 dalfy:zatím pořád vybírám,ale někde poblíž Plzně,když máme na tom Kozlu obřad.Chtít po všech aby se zase vraceli ku Praze tak nás ukamenují.
23. lis 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no myslela jsem medvedy ve srubu..vim jak se tam vsude dobívaj.. a neni tam vyjimkou ze tam obcas nekoho roztrhaj :-d-- jinak jsem taky pro irsko..to miluju(sice jsem tam nikdy nebyla)ale to je proste siilenyemoticonemoticonkráása..

no taky bych chtela procestovat co nejvic... i kuli fotkam..kdyz si reknu ze ze svatebky budu mit fotky ze 6ti státu.. to je fájn emoticonemoticon
23. lis 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: njn, tata ve srubu nespal, oni stanovali nebo spali pod sirakem emoticon Do srubu se dobyvaji jen kdyz citi jidlo, proto se musi na kazdou noc vsechno jidlo dat do pytle a ten se vytahne na lanu na spicku stromu opodal emoticon A medved ma smulu. Pokud nejde o zradlo nebo clovek neohrozuje mladata, medve na tebe nema vubec duvod utocit nebo s enekam dobyvat. nejcasteji medvedi vybiraji popelnice emoticon emoticon emoticon
23. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna to si delas srandu?? fakt?? tak to mi tam nemuzem :-d :-d no jasny ze u nas by slo o zradlo emoticon

by me jeste sezral..jako cerstvou manzelku..to by byl pech.. na svatebni ceste sezrana medvedem emoticon
23. lis 2009 ve 14:56  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 No to si nedelam srandu, to myslim naprosto vazne emoticon Pokud teda clovek opravdu nechce mit v noci medvedi navstevu ve spizii emoticon Nevim jak ve srubu, kdyz je to zavreny v lednici, ale kdyz je clovek v otevreny krajine, opravdu se to dela.
23. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 luuciik a u Kozla nic není příma tam?

Mě se taky líbí když někdo jede jen tak na blint takhle jezdí moje šéfová ale já na to nemám ani odvahu ani jaz. znalosti.
Mě stačí česká přehrada a chatička a jsem spokojená. Naštěstí jsme oba takový - on rybář a mě stačí pohoda s kamarády a oheň sem tam něco upéct, popít a pohoda.

Holky mě to přijde,že až bude leden tak to bude strašně letět
23. lis 2009 v 15:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: ze jo? po novym roce uz to bude " za chvilku" emoticon

Jj, ja bych se strasne bala...ale kdyz pak vidim, jak to zvladli ctyri studenti jen s GPS a par tisici a baglem, tak ziram a zavidim... Kdybych takhle jela treba alespon s jednim clovekem, kdo uz v tech koncinam byl, asi by me to uklidnilo. Ale jet uplne bez znalosti, to bych se bala. Jinak jazyk covece nemusi byt prekazka - ten kamarad co jel, tak ani jeden z nich samozrejme neumel cinsky a domluvili se rukama nohama emoticon
23. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
 dalfy:nabízí hostinu přímo na kozlu,ale za pronájem sálu na 3 hodiny si řeknou 7tisíc,to nejse blázen a pak ještě oběd pro 50 lidí.Takže jedině obhlídnout okolí. Souhlasím, že po novém roce to poletí jako voda a než se nadějem bude srpen, už aby to bylo emoticon
23. lis 2009 v 15:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 to je neobdivuju to jsou uplny blazni emoticon tak preci jen aspon anglicky aby umely... a to ani já neumim..a na takovyhle extrem zase já nejsem emoticon to zas trosku uskrovnimemoticon,, no to máte recht, po lednu to poletí jako blázen emoticon jsem vám to rikala, ze podzim taky utece jelikoz jsou vanoce, pak je leden a po lednu to lítá vzdy az to nechápu ,, emoticon emoticon jen jste to rekly ze to bude za chvilku a uplne s emi udelalo spatne..jako z nervozity emoticon
23. lis 2009 v 15:11  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 No my se rteba s pritelem par jazyky domluvime, anglicky uplne bez problemu, jenze ono v tibetsky vesnici nebo v cinsky tundre nekde je anglictina jaksi...na prd emoticon

Ja s etesim, ale zaroven nechci, aby to uteklo nejak moc rychle - protoze pak ten jeden den utece rychlosti svetla, a nez se clovek vzpamatuje, je po vsem... a ja se bojim toho mirneho "prazdna" potom...jako ze najednou nebude co planovat a na co se tesit. Samozrejme je na co se tesit, ale vy mi urcite rozumite ze jo? emoticon
23. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no to presne vim co myslis...takovy to"a co ted?" emoticonemoticon neboj ono se neco najdeemoticon -)

holky mrzi me to..ale musim letet...takze papapa
23. lis 2009 v 15:17  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 nuuno to je přesně ono plány, přípravy - pak to bude raz dva pryč a co potom? sakryš jedině třeba každý rok si udělat nějaké slavnost ve dvou na výročí.

Moje šéfka byla jak v Číně, v Tibetu, ve vIETNAMU dokonce v jižní Africe a spali v rezervaci kde za plotem slyšela lvi emoticon to prý se jí moc dobře nespalo.
Je to o té nátuře já si to takhle nablint netroufnu. Něco jiného je vzít auto a vyrazit po Evropě - což běžně děláme loni jsme si na štědrý den řekli jeden a tak jsme 25 jeli na Zugspitze do Německa - bylo to super.
23. lis 2009 v 15:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: tak tata projel i tu Afriku. Tam bych se bala a neodvazila asi ani s pruvodcem - bojim se nemoci emoticon Jj, chce to na vyroci pokazdy neco vymyslet, ale to planovani uz nebude takovy emoticon

Normalne ted jsme se zasmala - oni na internetu uz maji vyfoceny ten salonek s freskami a umelym stromem, kde budeme mit obed, a u toho maji mimo jine fotky z hlavni mistnosti restaurace, na ktere jim pozuji novi superstar emoticon emoticon emoticon To by me zajimalo, kdo je tam prsk emoticon
23. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 tak to je dobrý. Já to sleduju jen po očku fandím Mirovi (proste rock je rock) já si včera udělala pěkný večer dítko usnulo vyčerpáním s tatínkem a já si pustila youtube - U2, REM, Springsteena apod to byla pohoda
23. lis 2009 v 15:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 U2 to je naseeee emoticon
23. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 ahoj holky!
jé Aljaška, tak to je zas sen toho mýho,ale pochybuju,že na to někdy budem mít..a společný sen je Rio de Janeiro, ale po tom, jak hníplo to letadlo do oceánu, tak mě celkem to nadšení přešlo emoticon nu ale na Rio nenašetříme už tuplem,takže se tím nemusím trápit emoticon jinak my asi spíš taky probendíme Česko,poněvadž spoustu míst ve vlastní vlasti ani neznáme, nebo vezmu muže do Tater, tam to zas mám ráda já. Jinak koukám, jaký jste tady všechny cestovatelky, já byla pořádně v jediné evropské metropoli a to dvakrát v Londýně,brácha tam žil půl roku,tak nás tam pak na konec svýho pobytu pozval,bylo to fajn,probendili jsme toho dost, ale já nejsem městský typ, takže asi tak..nu ale vzduch tam byl daleko lepší,než když jsme vylezli z letadla v Brně, to byl absolutní děs emoticon
jo a chtěla jsem se vás zeptat, jestli máte v plánu ještě kupovat svýmu manželovi svatební dar, který bude mít od vás? já nad tím uvažuju,ale zatím nemám páru, co by to mohlo být, on je docela blázen do letadýlek, tak mu zaplatit nějakej let stíhačkou nebo tak emoticon ale na to asi mít nebudu, vzhledem k tomu,že svatbou vlastně zakončujeme oba studium emoticon
23. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 nnebo nachystat nějaký překvapení přímo na svatbě, jako zazpívat mu tam složenou písničku přímo pro něj nebo tak něco emoticon
23. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 bri: musim priznat, ze jsem o nicem takovym vzhledem k situaci ani neuvazovala emoticon A myslim ze pritel taky ne.

No ja toho zase tak moc neprojezdila.
23. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Holky, ja frcim, mejte se tu emoticon
23. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 jee holky ja bych cestovala az bych brecela. Mivam takovy pitomy stavy kdy mam pocit ze jsem uveznena, v rutinnim zivote, prace, nakoupit, domu, uvarit, mrknout na telku a druhy den zas vse nanovo emoticon ach jo. Chtela bych jen do Australie, do Honkongu, San Francisca..
Evropu mam uz hodnekrat projetou,i kdyz jeste chceme s milackem do Rima. Ja byla v Italii 7krat ale ani jednou v Rime emoticon
23. lis 2009 ve 21:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš