Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo cerny oblek, tmave modra kosile a svetle modra kravata...
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás to bude vínová košile - rozhalenka bez kravaty a tomu oblek tmavý asi nejspíš šedý, černý nechce a světlý by se k němu nehodit.
Odpovědět
Profilova fotka
anebo ;-) jéje,díky za rady, já bych ho taky radši navlíkla do světlýho, s tím ho ale "nezlomím" 8-( :-D a myslím, že spíš se mu líbí asi světle modrá košile, na té by se snad ta kravata ztratit neměla
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidis..kazdopadne pri kupovani kosile kravatu sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo o akci prostějova vím, tam jsem kupovala jednu košili, sice nežehlivou ale byla jsem ráda po všech těch lítáním a shánění vínové košile že jsem jí vzala ale ta cena 1300 bez pár korun. No a pak jsem se naštvala, jelikož v Tescu na národní mají košil mraky a s krátkým rukávem tam měli za 394 ( to byla akce v ten den) to mě málem zabilo. A samozřejmě drahouš měl řeči naco jako on užije dvě košlile. Když v srpnu bude teplo a bude mít stejně s krátkým rukávem. Málem jsem to tou drahou košilí umlátila, jelikož on nevěděl co všechno jsem slítala za obchody.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo,chlapi :-D mě obmývali z toho,když mi řekl,že nechtěl modrou kravatu ale košili :-D a na kravatykosile.eu nebo tak nějak mají luxus košile s krátkým rukávem za nějakých 1700,což je taky skandální,ale mají tam pěkný barvičky modrý.. Ale četla jsem tu v jedné diskuzi, že je košile s krátkým rukávem na svatbě společenský fópá..ale na to my nehledíme,jelikož bude srpen a drahouš se chudák potí jako blázen,tak prostě bude krátký rukáv, at si všichni trhnou
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my kupujeme košile jedině v tescu, u nás je moooc zásobený a ty "hadry" co tam prodávaj to se nedá srovnávat, jsem mu tam koupila 4luxusni kravaty za pár penez... a kosile jsme mu vzaly hned dve.. fakt na chlapy jedine tam :-) :-) jak chceme oblek pujcovat tak kosile bude zrejme k tomu, nebo to jeste uvidime az ho vytahnu .. kazdopadne holky... mizim ,zjevim se tu kolem 5tý 6tý , jdu na postu a na to rande-tak uvidime jeslti se pán zjeví ...
Odpovědět
Profilova fotka
briiseis no u nás se nekouká na to co je fopa a není ale na to aby jsme se cítili dobře. A už vidím jak ten můj, který není klasický oblekář - nosí ho minimálně bude mít oblek a v tom košili s dlouhým rukávem to mi hned řekl. Problém s koupí košile byl ten že mají červené, hodně do hněda ale já chtěla prostě vínovou. Navíc ted je moda fialových a růžových a to by mě vynesl v zubech. Asi změním barvu na růžovou .... to si mě asi nevezme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že tu padáme dolů. tak se jdu jen pochlubit co jsem si dnes objednala. mám tu výzdobu na auto co mám ve fotkách a objednala jsem si i sáčky,postavičky na dort a spoustu drobností. mám z toho radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak krátky rukáv u nás skoro prikázán, na nejaky fopa kaslu, nebudu mit ani puncosky :-D jinak ahooooooooooooj :-) :-) teda liblicanko -ty ses tedy pekne rozjela..kde ty doby jsouuu (myslim u me..) já se jdu taky pochlubit hooolky:-) :-) Tak chlapik dorazil, moc prijemný, velice:-) usmevavý a normálne sme vymysleli celý menu, raut, dort mi prý udelá, nábytek sklenicky, no vsechno bych mela od nej i s obsluhou jidlem..no co mi ted reknete tak to tam mam :-D :-D no uzasny... rekl ze hranolky nezvládá, jelikoz má pouze 2 fritezy a na 40lidi to neni kapacita, ze by zvladl tak pulku a druha pulka by to mela "studeny" s cekáním apod..takže jsme zmenily menu (s cim manzel nesouhlasi, takze to budeme muset jeste probrat) ale me to strasne chytlo - kachna a knedlík ... uplne od ty doby co to rekl se muzu poslintat:-D jooo a uplne bych zapomnela -hooolky- já jsem si vybrala snubáky :-) :-) 2 typy ale ty jsouuuuuuuuuuuuuuuu, kdyz jsem na nej cekala tak jsem zalezla do jednoho zlatnictvi, a tam byly ...ale to s enedá srovnávat kde jsem zatim byla.. normálne typ co by se mi na fotce vuubec nelibil me tu trknul do oka.. i jsem si ho zkousela- nááádhera proste..jsem to psala milaskovi- no asi ze me dneska neni moc nadsenej :-D :-D jinááč stály 9.500,-
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mám z tebe radost, jsi šikulka. zvládla jsi toho tolik dneska. :-D a cena prstýnku není tak hrozná. je to super cena. teda a kachna a knedlík zní moc dobře,mňam děláš mi chutě
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze to je super cena:) vsude mi ukázaly za siileny penize- s tema nejhnusnejsima jsem se pod 25 000 nedostala... vid? uplne me to pohltilo..ale manzel prská jak blazen..takze to neprojde:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to máš pravdu prstýnky jsou dost drahé? a jsou z jakébarvy zlata? proč prská zdá se mu to hodně????
Odpovědět
Profilova fotka
no ptz se boji ze hospodska kachna stoji za prd, ze bude oschlej knedlik..atd,,, na prstynky jeste nic nerekl...:-):-) no prstynky jou z bilýho a okraze zlutý a ty zlutý okrajw tak zrytý ze se mooc lesknou a vypadaji jak kdyz jsou tam kaminky... a ty druhy jsou opacne jen je ryti ve prostred- taková jakoby vlna:_)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj ono ho to přejde, spolu něco vymyslíte. my jedeme v pátek domluvit oslavu. kolik tak asi máš rozpočet na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
no v restauraci jsem mela 40 .000,-a bala jsem se ze prekrocim, nu a ted kdyz to hoodne prezenu- je limit 35.000,- kdyz budu mit velkej drahej a krásnej stan....tak s odrenýma usima. kdyz ten malej, tak 27.000 max:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super cena, závidím ti to. nevím jak to mám udělat my budeme mít tak 50.000 a nechci překročit, mám to ušetřený to ano ale nezbyde mi na nic jiného
Odpovědět
Profilova fotka
no my to prave nasetreny nemame...:-( to je pruser..ted se do toho tak sahalo az nam nezbylo skoro nic:-(
Odpovědět
Alky a co vsechno si teda platite sami? me je totiz hrozne blbe, ze nam to vsechno chteji platit rodice..
Odpovědět
Profilova fotka
no vsechno :-) :-) me rodice nedaj ani korunu..ani druhá strana
Odpovědět
takze celou vatbu platite vy dva??? tak to je narez!!!!! a kde na to berete??? jakomy mame taky nasporeno a sporime, ale svatbu bychom nezacalovali, alespon ne takovou jakou si predstavuju..
Odpovědět
Profilova fotka
no spis to je "celou svatbu platim já...teda aspon do ted... my nemáme ani nasporeno, ani usetreno ani nesporime.. protoze s tema nasema debilnima vydajema to ani neni mozný, ted jsme v pohode..ale jak to udelame potom, to radsi ani nechci videt... co bych za to dala kdyby prispely, ale vim ze takova sance neni.. no jelikoz jsme nezamestnana a manza teda taky nemá oslnujici plat- no je to proste na prd.. proto pomalounku kupuju porad neco..aby uz bylo z krku co nejvic veci..tenhle mesic jsem naproti silenym vydajum dala na svatebni ucet 2tis.. citim se jako "vitez " :-D :-D ale jako to jsme s eplácla:-):-)
Odpovědět
no a nezeptaola ses jich?
Odpovědět
Profilova fotka
no..mamce jsem dala náznak-ta vim ze nic nemá...no a ta mi rekla ze má silene vydaju a nic mi neda..no a tatovi jsem to rekla rovnou.. tak se mi vysmál ...:-/ ... a tchanovci maj jeste holejsi zadek nez my...
Odpovědět
a proc se ti vysmal proboha???!!! Alky musim koncit, ale ta za hodku se tu podivam..napis..zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja tu budu smrdet do 10pak prijde manza :-) :-).. no to bys ho musela znát.. je to samotar a jeho moto je: joo ja jsem ti to rikal a bude hur.. nebo :"najednou se divíte děvenky" (bez duvodne), to jste si jeste nenamleli hubu..atd..je to pesimistickej pragmatik kterej je sesvihanej zivotem, zazil dost spatnyho... no a jestli nas chce jeste porad vycepovat, nebo já nevim :-( nu kazdopadne me ted podrazil a to byhc od otce nikdy necekala..takze je to tatka..ale nevim jeslti bych mu duveorvala... dokonce mi nabizel i podnajem..ale z tech keců co bych slysela a ze sem trpěná, ze mu ubiram prachy atd..to radsi budu cálovat cizímu :-D a ted me nelitujte..ja jsem v tomhle vychovaná :-) takze mi to uz ani neprijde, a jsem ráda za takovydleho tátu, nez za toho co má manža...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu...papa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
cusik holky,tak jsem konecne tu, milacek je na lekci ve svym kouzelnickym krouzku,tak jsem 2hodky doma sama a z toho mi hodnku zlobil pocitac ]-( jinak my si taky platime celou svatbu samy, rodice jsou oboje v duchodu a jsou radi ze vyzijou. My jsme zdravi a mlady tak si na to vydelame ;-) liblicanka, mam asi hloupou otazku, ty jsi z Liblic? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsem se dokopala k pc. U nás si taky platíme svatbu sami ale už ted mi mamka říká, že šaty mi zaplatí + zaplatí to co se bude doma péct tak materiál apod. Uvidím co tchánovci. Ale my dva to bereme jako pozitivum jelikož nám do toho nikdo nemluví jen teda jsme dali na radu obou maminek že oběd a ne raut jak jsme chtěli my dva původně. Čím dál větší radost mám z mé mamky jelikož je postarší generace o proti tchýni tak jsem jí vděčná za to že náš nápad vzít se v lomu bere od začátku jako skvělí nápad byť jsem čekala že ona to nerozdýchá. :-D Musím nafotit co nového jsem nakopila
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?