Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no neco jako cinu mame porad práve...a dneska sme dojidaly kure na kari.. tak ja uz nevim co mam tvorit:-) a kmín diky bohu oba nejíme:-) to chce nejakou smes... ale porad se opakuju tak netusim :-) ted jsem dostala napad, ale nevim jeslti ho zrealizuju, to bych musela jit nakoupit a to s emi nechce:-D:-D holky prodává se bazalka i jako koreni ? ji vsude ctu jako "cerstvou bazalku" a co ja stim.. no a taky bramborový skrob..to jsem v zivote neslysela:-D natoz bay se to nekde prodavalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to nevím,nebo udělej kuře s broskví a zapečený se sýrem
Odpovědět
Profilova fotka
ale k tomu nejde ryze:-D :-D ja uz jsem neco vymyslela:-):-) tak uvidime jestli to sezenu:-D tak dneska bych "mela mit" rande s chlapikem s cateringu.. ale jelikoz na maily pise ob 14dni a evidentne na mail nechodi a vcera my napsala misto i cas, a ja mu dneska odpovedela ze ok. tak nevim nevim jestli me tam najde kdyz nema muj telefon-teda ten je az v tom poslendim mailu...tak abych tam nesedela pul hod jako trubka
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to. tak pak dej vědět jak jsi dopadla. ted jsem si tak vzponněla nevíš kde bych mohla sehnat hrdličky chtěla bych je vypouštět. nevíš jestli se vypouštějí po obřadě nebo až na hostině
Odpovědět
Profilova fotka
no nekdo az na hostine(pred) a nekdo po obradu- takze realtivne stejne vzdy:-)..nu to nevim, zverimex? zkus nejakyho chovatele holubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si ale vymýšlím blbosti. budu to muset vše najít. budeš to mít taky něco takového
Odpovědět
Profilova fotka
nééé hrdlicky..nee, mam extravagantni svatbu a hrdlicky se mi fakt nehodi do krámu, jeste k tomu me se zrovna tohle nelibi (nerikam to ze to nemáš mít) jen svuj nazor ze pro moji osobu mi to neprijde hezky,,a manzel by taky nebyl rád.. nemá je taky rád :-) ale jestli se vám libí tak vzhuru do toho, ja jsme i proti rejzi, takze me neber v potaz :-) ja jsme uplne mimo vseho mi prijde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bríís tys tam usla co ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jsem totál mrtvá. V práci pohroma naše firma neřešila archviaci a ted se to začalo řešit a tak to mám na hrnbu. Vůbec nevím co dělat dřív. Ke svatbě stále čekáme na jedno povolení. Z restaurace nám taky ještě nenapsali rozpočet. Jinak jsem uspěla s nákupem vínové košile pro skoromanžela koupila jsem dvě s dlouhým a krátkým rukávem. Co se týká hrdliček u nás nebudou - na tohle nejsme a holubi moc nemusím. No když se to tak vezme tak ani jeden nejsme moc na davové zvyky ve smyslu co jeden to druhý. Proto si děláme svatbu tak aby nám vyhovovala a podle toho je i víc práce. Jo a máme zamluveného kameramana a kapelu (3 muzikanti popř 4 + zpěvačka) teď řeším hudbu na obřad a tápu - nejspíš zkusím zajít do lidušky a zeptat se na ten klavír jak to nahradit.
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy -no vida, tak to uz jste postoupily dál :-) teda aspon ta kapela:-) noo dalfy tak s tou praci jsme na tom stejne... inteligentka prisla ráno -já tu funim za hrooomadou papiru, jeste ty se nesmi pomicaht a presne vim kde co mam, a ona ze mi "vymyslela" práci- jako bych toho nemela málo..mi dala ukol neco podobnýho archivaci :-( :-( takze se tu v tom dost nestastne plácám a kdybych tu dneska byla do 9ti, tak by to bylo málo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
juj tady to nejak padlo zas... a to se to tak krasne rozjizdelo.. liblicanka kdepak si??:-) doufam ze já jsem te neurazila
Odpovědět
Profilova fotka
alki,nene,ale už jsme skončili,tak jsem mazala na oběd,neb jsem od rána nic nejedla,ted už zas sedím v knihovně. Jinak co se týká toho vaření, tak samosebou že bazalku prodávají i jako koření, používám v jednom kuse do špaget ;-) a bramborový škrob je taky samozřejmost, my většinou místo toho pracujeme se solamylem nebo tak,škrob jako škrob :-D ale dá se koupit i vyloženě krabička s nápisem "bramborový škrob" :-) inak já mám zas trochu zádrhel s tou kravatou, jak jsem tu pěla ódy a že si ji drahouš poručil, tak asi chyba komunikace, protože mě celou dobu přesvědčoval, co jsme o tom mluvili na hodech, že nee kravatu, ale košili :-D tak jsem se dohadovala,že říkal kravatu,on zas košili, tak nakonec to fakt bude tak,že bude modrá kravata,modrá košile, nebo modrá košile a šampan kravata místo toho, jak jsem to měla namyšlený naopak, když jsem mu pořídila krásnou moddrou kravatu 8-( nu ale aspon že se mu líbila, má štěstí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to vubec nevim na co se to pouziva:-) :-) fakt se to dá koupit? no tak to já to budu hledat:-) a to nemuze mit kosily a kravatu ?a nebo jde o barvu ? no u nas bude zlatá kravata, modrá kosile...ale manža o tom ještě neví :-D to je taky chyba v komunikaci :-D :-D nebo spis-radsi mu to nerikam dokud to neuvidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako ten škrob třeba myslíš?ten je většinou na zahuštění jídel, ať už masitých, např.ty špagety,nebo aj do číny a tak,my ho hlavně vypipláme do lečových kuřecích řízečků:-D nebo asi i do omáček a tak nu jasný, bude mít kravatu i košili, ale jde o tu barvu,si říkám,jestli to nebude moc,když bude modrý to i to, ta kravata se s modrou košilí ztratí a to by byla určitě škoda,když jsem ji tak pracně vydražila za supr peníz :-) nevím,musela bych vidět barvu té košile, budu muset zajet do Plzně a kouknout na ni,aby mi ji ukázala,kde ji viděl :-D ale děsně mě rozesmál, když mi řekl,že pokud si koupí oblek v OP Prostějov,tak k tomu dostane žehličku nebo mikrovlnku,prostě něco z toho :-D mám já to ale praktika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cusik holky,alka ja o vikendu varila paellu, s kuretem a krevetkama, je to s ryzi, dobrota
Odpovědět
Profilova fotka
juj tak to slysim poprvé-rptoo jsem to mela vzdy takovy jiný nez ostatni :-) :-) no urcite ne ve stejny barve- to s eopravdu ztrati... :-D tak to je sranda:-) to fakt nabizi ? :-) no me se uprimne obleky v OP vuuubec nelibi .. zasla jsem tam. a bud maji tady blbý zásobování, ale me to prislo jak v roce 89... sileny materiaály a hnus hnus...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to vidím,bud dostane žehličku,nebo mobil,nebo dvdpřehrávač :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu proto možná nabízí ty dárky,protože to nikdo nekupuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thhyyyjo dvd by jsme potrebovali- to nam vypovedelo sluzbu..a nejak mi nedoslo jak jsem na nem zavislá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha,to jsem si myslela,on určitě bude trvat na té modré košili, tak to zas budem muset pořídit jinou kravatu,tu světlou teda,ale to už asi nechám na něm, už mě to trochu přestává bavit, ještě bych se zas přehmátla a už bych s tím fakt praštila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nu koukni na to sama http://www.op-profashion.cz/cz/akce/N...
Odpovědět
Profilova fotka
no svetlou.. a jakej bude mit oblek? jestli nebude mit svetlej tak bych zvolila uplne jinou barvu ..aby nebyl zas prebarvenej.. tmava modra bezova....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je srááánda...ty sou hustý :-D :-d jo a tou tmavou jsem myslela oblek- jako cerna napr.. ne jako tmava modrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oblek chce rozhodně tmavej, do světlýho ho nedostanu,nechce ani šedej,ani hnedej,ani béžovej 8-( takže černá to jistí, ted do toho teda modrá košile a nějakou výraznou kravatu,aby nezapadla,to by ji nemusel potom ani mít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda mi k sobe vubec nejde.. to jedine potom bilou kravatu?nebo tmave modrou??? no fakt netusim ..ale jsou to tri barvy naejdnou a to je hodne...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě..takových barev,spíš bych řekla,že nakonec bude lepší ta košile modrá i kravata modrá,ale jen v případě,že ta košile,co si vyhlídl,není nějakej tmavej děs,to bych mu teda zatrhla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a bílou kravatu asi nee, ještě zohledňuju svoje šampan šaty..nu ale řekla bych stejně, že to moc řešíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak myslim ze to bude nej kombinace-. svetle modra kosile + modrá kravata... nevím..urcite tu nekde byl zenich s modrou kosily a tmavym oblekem.. tak koukni co mel za kravatu :-) i kdyz tý modrý jsem tu moc nevidela.-) jako na zenichach
Odpovědět
Profilova fotka
hm,to je mi právě divný,protože jsem tu viděla spoustu příprav svateb do modra,ale ženicha do modra nee =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my jsme taky do modra.. a zenich bude taky do modra..ale stim svetlym oblekem..a to je hrozne znát... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?